Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

22.12.2016 | 08:28

Керівник Мукачівської РДА Сергій Гайдай привітав з наступаючим Різдвом Христовим учнів угорськомовної школи села Форнош

 

Католицька громада Мукачівщини перша зустрічає радісну звістку про народження Ісуса Христа. Відчуття найрадіснішого свята відображається у дбайливо прикрашених ялинках, святкових концертах, які готують діти разом зі своїми вчителями. На таку передріздвяну зустріч був сьогодні запрошений голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай. Господарі свята - учні Форношської школи зустрічали гостей концертною програмою та святково прибраною школою.

В.о.директора Форношської ЗОШ Віталія Кіш представила учням гостей, які завітали на шкільне свято: очільника Мукачівщини Сергія Гайдая,  депутата Мукачівської районної ради Олександра Богіва, сільського голову Форноша Юрія Химинця, керівника районного будинку культури Ганну Горват.

детальніше »
21.12.2016 | 08:34

Обстеження дороги у віддалених селах

 

Вчора, 20 грудня, перший заступник голови Мукачівської райдержадміністрації Андрій Данканич разом з начальником ДП „Диспетчерська служба пасажирських перевезень”  Георгієм Горватом здійснили обстеження стану дороги в селі Ростов’ятиця Мукачівського району. Дана поїздка стала реакцією керівництва краю на звернення громадян даного села, щодо відсутності маршрутних автобусів.

На місці виявилося, що дорога в селі Розтов’ятиця дійсно не пристосована для руху транспорту в зимовий період. Через круті підйоми та замерзлі кучугури льоду майже неможливо проїхати.

Під час поїздки, Андрій Андрійович поспілкувався з громадою села. Виявилося, що до стану дороги мешканці звикли, а головною проблемою села є відсутність школи. Маленькі діти повинні добиратися слизькою дорогою до сусіднього села – Микулівців. Також, першому заступнику голови РДА повідомили, що школа в Ростов’ятиці є, там зроблений ремонт, вона, навіть, певний час і працювала, але з невідомих причин її закрили. Тому, громада села звернулася до Андрія Данканича з проханням посприяти у вирішенні проблеми, що склалася. В свою чергу, Андрій Андрійович пообіцяв якнайшвидше розібратися в даному питанні.

детальніше »
20.12.2016 | 16:22

Учні Баркасова отримали новий шкільний автобус

 
Святий Миколай сьогодні був надзвичайно щедрим до учнів Баркасівської школи Мукачівського району. Навчальний заклад отримав для потреб школярів новий шкільний автобус, закуплений за рахунок цільових коштів освітньої субвенції, спрямованих на закупівлю з декількох районних бюджетів. Так, завдяки консолідованій позиції Ужгородської, Берегівської та Іршавської районних рад та керівників адміністрацій, зекономлені кошти цільового призначення були направлені для придбанняавтобусу, який обслуговуватиме школярів Мукачівщини .
«Мукачівщина отримала такий потрібний дітям шкільний автобус завдяки спільній позиції декількох районів, - коментує голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай. - Депутати районних рад віднеслися з порозумінням та, незалежно від політичної приналежності, прийняли рішення про виділення зекономлених цільових коштів для Мукачівського району. Таким чином, державні кошти використано раціонально, а діти забезпечені транспортом».
детальніше »
20.12.2016 | 16:13

Асоціація велосипедистів висловила подяку голові Мукачівської РДА Сергію Гайдаю

 

Очільник Мукачівщини Сергій Гайдай провів зустріч з керівником Асоціації велосипедистів м. Мукачева Євгеном Новаком.

Ініціатором зустрічі виступив представник велосипедної спільноти Євген Новак, який висловив подяку очільнику Мукачівщини за сприяння у проведенні змагання з велоспорту апхіл «Col de Kuchava», яке відбулося у селах В. Коропець та Кучава.

«Я вітаю всі спортивні ініціативи, а тим більше – у велоспорті, - зазначив Сергій Володимирович. - В сучасному суспільстві люди повертаються до занять спортом, а лідируючі позиції займає велоспорт. З представниками Асоціації велосипедистів працюватимемо і в подальшому, на майбутнє є декілька цікавих проектів, спільна реалізація яких стане новим рівнем розвитку велоспорту на Мукачівщині».

У Мукачівському районі є багато маршрутів та окремих локацій, які представляють інтерес для різних видів змагань у велоспорті. То ж, як обіцяють активісти велоспорту, 2017 рік буде насиченим на вело змагання, які популяризуватимуть активний спосіб життя та покажуть учасникам чудову природу й цікав історичні місця Мукачівщини.

детальніше »
20.12.2016 | 08:31

Громадська рада при Мукачівській РДА підвела підсумки своєї каденції

 

У малому залі засідань Мукачівської РДА відбулося підсумкове засідання громадської ради при райдержадміністрації. Голова громадської ради Вікторія Лані розпочала засідання з приємного моменту – вітання члена ради, депутата Мукачівської райради Павла Дешко з присвоєнням йому високої державної нагороди – ордену «За заслуги» ІІІ ступеню.

Серед питань порядку денного члени громадської ради розглянули наступні:

Інформацію про стан доріг у Мукачівському районі

Про роботу служби у справах дітей

Пророботу відділу культури

По першому питанню членів ради проінформував перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, який підсумував зроблене за рік щодо ямкових та капітальних ремонтів автошляхів району та розповів як працює ДП «Філія „Мукачівський райавтодор» у зимовий період щодо очистки та підсипки доріг.

детальніше »
19.12.2016 | 16:21

Святого Миколая спортсмени з особливими потребами вшанували турніром

 

Відкритий міськрайонний турнір, присвячений Дню Святого Миколая, провели спортсмени з особливими потребами. Захід набув статусу щорічного та проводиться вже не вперше. У змаганнях, що відбулися напередодні, 17 грудня, взяло участь понад 30 людей з обмеженими можливостями, це – мешканці міста Мукачева та Мукачівського району. За підтримки Мукачівської РДА та Мукачівської міськради, організаторами змагань виступили громадські організації, що опікуються особами з обмеженням у здоров’ї. Це, зокрема, ГО «Спортивно-оздоровчий клуб інвалідів з обмеженням у здоров’ї «Мрія», керівник організації – Василь Турянин.

детальніше »
19.12.2016 | 16:15

Народну артистку Мукачівщини Ольгу Халявку нагороджено високим званням «Заслужений працівник культури України»

 

Є доля така – нести пісню крізь роки. Ці слова якнайкраще пасують до народної виконавиці, яка живе та працює на Мукачівщині, у селищі Чинадієво, - Ольги Кирилівни Халявки (Прокоп).
Невтомна трудівниця мистецької ниви Ольга Кирилівна - очолює художній самодіяльний колектив «Чинадійка», без чудового, наповненого різними нотками, репертуару якого не обходиться жоден концерт на Мукачівщині. Проте діяльність Ольги Халявки не обмежується самодіяльним колективом – під її керівництвом виступає дитячий самодіяльний колектив «Бабчина співаночка», добре знаний не лише на Закарпатті, а й за кордоном, зокрема, в Угорщині, Словаччині, Румунії, де колектив часто гастролює та виступає на концертах народної творчості.

детальніше »
17.12.2016 | 16:17

 

«Футбол – завжди був у моєму житті, - зазначив у своєму виступі, під час звітної Конференції Федерації футболу Закарпаття, - голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай».

Мукачівщина – край, де у футбол грають і дорослі і діти, клуби працюють на високому рівні, а майже в кожному селі є своя футбольна команда.

Мукачівська районна федерація футболу, яку очолює Віктор Шварц, може з гордістю підводити підсумки футбольного року: гравці футбольних клубів Мукачівщини визнані кращими у Першій Лізі (Західна зона) сезону 2016:

·         Балаж Ігор – ФК «Бобовище»

·         МідяникРоман – ФК «Дерцен»

·         КуртаВадим – ФК «Ракошино»

детальніше »
15.12.2016 | 11:20

 

Сьогодні, 15 грудня, перший заступник голови Мукачівської райдержадміністрації Андрій Данканич провів останнє, в цьому році, засідання комісії з питань надання кредиту за програмою «Власний дім». На розгляд комісії цього дня було винесено тільки одну заяву. За кредитом у 30 тисяч гривень звернувся громадянин села Залуж. Розглянувши всі документи, комісія прийняла одноголосне рішення задовольнити прохання заявника.

Дані кошти будуть виділені з бюджету сільської ради. Нагадаємо, програма «Власний дім» надає пільгові кредити населенню на утеплення житла, заміну вікон, систем газо- та водопостачання. За період 2016 року комісією було видано клопотань на суму близько 2 мільйонів гривень.

детальніше »
15.12.2016 | 11:18

Нагородження чемпіонів

 

 

З квітня по жовтень цього року на території Мукачівського району проходив районний чемпіонат з футболу сезону 2016 року. В ньому взяли участь 8 команд. За підсумками всіх ігор, чемпіонами району з футболу стала команда з села Станово.

Так, 14 грудня, в спортивному залі Станівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося офіційне нагородження чемпіонів.

На урочистостях були присутні голова Мукачівської районної державної адміністрації Сергій Володимирович Гайдай, начальник відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Олександр Олександрович Корж, заступник голови федерації футболу Мукачівського району Олександр Петрович Лостик та сільський голова Станово Іван Іванович Йовбак.

детальніше »
13.12.2016 | 11:16

Вшанування пам’яті ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

 

14 грудня Україна відзначає день вшанування памяті своїх героїв, тих, хто, не жаліючи свого життя і здоров’я, захищав всю країну і майбутні покоління під час аварії на Чорнобильській електростанції.

Напередодні Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в селищі Чинадійово, Мукачівського району, відбувся мітинг-реквієм з нагоди відкриття пам’ятного знаку всім учасникам тієї катастрофи.

На заході були присутні керівники району, депутатський корпус селищної ради, представники громадських організацій району: атовці, афганці, ветерани, і звичайно ж – чорнобильці.

детальніше »
13.12.2016 | 11:13

75-а річниця Мукачівського військового шпиталю

 

Вчора, 12 грудня, в стінах Мукачівського драматичного театру відбулося святкування особливої дати – свій ювілей – 75 років від дня створення, відзначав Мукачівський військовий госпіталь.

Цього дня привітати керівників та персонал закладу відвідало як керівництво області, так і очільники району.

Почалося дійство з вітального слова керівника шпиталю Бекера Яреми Романовича. Він коротко виклав історію медичного закладу, згадав найбільші його досягнення та розповів про пріоритети закладу сьогодні. Також Ярема Романович привітав своїх колег з таким визначним днем, подякував їм за важку працю та відданість роботі.

детальніше »
09.12.2016 | 13:30

 

Цими днями свій день народження святкує

Світлана ЙосипівнаСОФІЛКАНИЧ,

директор Чинадіївського дошкільного навчального закладу

(дитячого будинку) інтернатного типу

 

Шановна імениннице!

Прийміть мої найщиріші побажання міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії та наснаги у всіх ваших добрих справах. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці — доброта, а у справах — мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів.

 

З повагою,

голова Мукачівської районної державної адміністрації С. Гайдай

детальніше »
07.12.2016 | 11:46

 

Шановні працівники

органів місцевого самоврядування Мукачівщини!

 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного

свята  Дня місцевого самоврядування.

 

Становлення нашої країни як Незалежної Держави у великій мірі пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю.

У цей святковий день висловлюю вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування району за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність. Бажаю міцного здоров’я, щастя й добробуту, миру і злагоди, нових трудових звершень, успіхів, активної громадянської позиції та  єдності на шляху до розбудови рідної Мукачівщини.

З повагою

Голова Мукачівської районної державної адміністрації С.Гайдай

детальніше »
06.12.2016 | 15:22

25-у річницю Збройних сил України відзначили на Мукачівщині

 

Свято мужності, сили духу, свято відважних та безстрашних героїв – День Збройних сил України. Воно  відзначається щороку 6 грудня, в день ухвалення 1991 року закону України «Про Збройні Сили України».

Та цьогорічне свято військових відзначилося особливою атмосферою, адже, 6 грудня 2016 року відзначається 25-а річниця утворення Збройних сил України.

До цієї знаменної дати по всій Україні були проведені урочистості, в знак шати всім тим хто стоїть на сторожі нашого спокою. Не винятком став і Мукачівський район.

детальніше »
Усього: 1251
Сторінка:  <<   11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16  |  17  |  18  |  19  |  20  |  21  |  22  >>
Усього: 1251