Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

29.03.2017 | 10:41

Проблеми громад: село Шенборн страждає від інтенсивного руху сміттєвозів

 

Засідання колегії Мукачівської РДА, яке відбувається кожної останньої середи місяця, окрім розгляду поточних питань, стає тим комунікативним та часто дискусійним майданчиком, де голови громад, озвучують проблемні моменти, актуальні для населених пунктів.

Не стало винятком і останнє засідання колегії Мукачівської РДА, яке відбулося 29 березня. Проблемне питання, яке турбує громаду села Шенборн озвучив його голова Віктор Легеза.

Кілька днів тому, відповідно до рішення командування 128-ї Закарпатської ОГПБР, проїзд дорогою, яка межує з військовим полігоном, обмежено. Цим шляхом користувалися важко габаритні  спец автомобілі, зокрема, вантажівки та сміттєвози ТОВ «АВЕ Мукачево». Дорога, яка є продовженням вулиці І.Франка, веде до сміттєзвалища, в напрямку якого регулярно курсують спецавтомобілі, що перевозять ТВП. За таких обставин, важко габаритний транспорт вимушений їздити через саме село Шенборн, створюючи незручності для його мешканців. Люди турбуються про стан доріг місцевого значення, які і так перебувають не в найкращому стані, виникає додаткова напруга для пішоходів та велосипедистів, особливо з зоні ризику – діти.

детальніше »
28.03.2017 | 11:19

Зустріч з правозахисниками

 

Очільник Мукачівщини Сергій Гайдай взяв участь у круглому столі на тему: «Розширення доступу до безоплатної правової допомоги мешканців Закарпаття»

Про розширення доступу до безоплатної правової допомоги мешканців Закарпаття говорили на засіданні круглого столу, який відбувся у Мукачеві. Модератором зустрічі виступила Наталія Козир – виконавча директорка Правозахисного фонду «Розвиток» а віднедавна – позаштатний радник голови Мукачівської РДА з питань міжнаціональних відносин та захисту прав представників нацменшин.

детальніше »
28.03.2017 | 11:17

Очільник Мукачівщини Сергій Гайдай поспілкувався з мешканцями району під час особистого прийому

 

Сьогодні, 28 березня, керівник Мукачівської РДА Сергій Гайдай  провів особистий прийом громадян. Зазначимо, відкритий формат роботи, започаткований очільником району з початку каденції, дозволяє мешканцям звертатися до керівника адміністрації у будь-яких робочий день. Разом з тим, плановий прийом завжди велелюдний.

Питання соціального блоку, прохання щодо працевлаштування, пільгового оздоровлення ветеранів у санаторіях  – це далеко не повний перелік проблем, з яким сьогодні мешканці району звернулися до очільника Мукачівщини.

Так, малозабезпечена родина, яка опікується важкохворим юнаком, потребує допомоги на ремонт будинку.

детальніше »
28.03.2017 | 11:15

Нарада з питань охорони водних біоресурсів відбулася в РДА

 

Управління агропромислового розвитку інформує, що на виконання розпорядження голови Закарпатської обласної держадміністрації від 16.03.2017 року № 118  «Про проведення заходів з охорони водних біоресурсів на період весняно-літнього нересту риби» проведено нараду при першому заступнику голови Мукачівської райдержадміністрації Данканичу Андрію Андрійовичу.

На нараді прийнято рішення  оголосити  в квітні-травні 2017 року   місячник охорони нересту риби та відтворення інших водних біоресурсів.

З Державною екологічною інспекцією у Закарпатській області та управління Державного агентства рибного господарства у Закарпатській області з метою посилення боротьби з браконьєрствомта забезпечення належного контролю за дотриманням законодавства про охорону водних біоресурсіврозроблено план спільних заходів.          

Мукачівському міжрайонному управлінню водного господарства рекомендовано посилити контроль за дотриманням природоохоронних заходів під час проведення господарської діяльності на рибогосподарських водоймах, в їх руслах та прибережній смузі.

Управлінню агропромислового розвитку доручено своєчасно інформувати населення та зацікавлені підприємства, установи, організації через засоби масової інформації про обмеження, що вводяться на період нересту риби.

                                          

детальніше »
27.03.2017 | 11:12

«Закарпаттю – чисте довкілля». Мукачівська РДА готується до дня благоустрою

 

На дворі весна, а це означає, що не за горами і щорічні прибирання територій, так звані суботники. Вже 1-го квітня все Закарпаття вийде на день благоустрою, який проводиться в рамках акції «Закарпаттю – чисте довкілля».

Працівники Мукачівської райдержадміністрації також долучаться до обласного суботнику. Їх поле роботи – це прибирання узбіч на автодорогах районного значення. Відповідальним за організацію цієї акції є перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич. Тому, з метою належної підготовки до дня благоустрою, вчора, 27 березня, Андрій Андрійович провів організаційну нараду з керівниками структурних відділів та управлінь адміністрації та представниками відповідних служб та установ району, які будуть брати участь у суботнику.

детальніше »
27.03.2017 | 09:08

Допомога дітям

 

P1090879.JPGВ рамках благодійної ініціативи, започаткованої головою Мукачівської РДА Сергієм Гайдаєм, допомогу отримали вихованці Чинадіївського дитячого будинку.

Сергій Володимирович частий гість закладу, і цього разу малюки отримали подарунки за його присутності. Речі та взуття, якого частіше не вистачає рухливим вихованцям Чинадіївського дитбудинку, поповнили гардероб дітей.

Гостей зустрічала директор дитбудинку Світлана Софілканич, з якою, принагідно, Сергій Володимирович обговорив проблемні питання закладу.

детальніше »
24.03.2017 | 09:50

Соціальні заклади та багатодітні родини Мукачівщини отримали допомогу

 

Допомогти всім, хто цього потребує. Така мета  гуманітарної місії, започаткованої  очільником Мукачівщини Сергієм Гайдаєм.

Налагодити системну соціальну підтримку вдалося за допомогою благодійних фондів та окремих меценатів, серед яких – просто небайдужі громадяни, які бажають допомогти. 

Так, днями черговий гуманітарний вантаж було розподілено для соціальних установ району та родинам, які опинилися у складних життєвих обставинах.

детальніше »
23.03.2017 | 15:59

Комплексна перевірка стану цивільного захисту відбулася на Мукачівщині

 

Вчора, 23 березня, відповідно до наказу Управління ДСНС України в Закарпатській області від 10.03.2017 року № 58, в Мукачівській районній державній адміністрації відбулася обласна комплексна інспекторська перевірка реалізації заходів державної політики у сфері захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, цивільного захисту, стану і організації роботи з питань пожежної безпеки, готовності органів управління та сил реагування до дій при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій на території Мукачівського району.

детальніше »
23.03.2017 | 09:56

Урочистий пленум з нагоди 30-річчя діяльності провели ветерани Мукачівщини

 

Цикл заходів по відзначенню 30-річчя  ветеранського руху Мукачівщини завершився проведенням урочистого пленуму Мукачівської  районної ради ветеранів України

На заході були присутні: керівник Мукачівської РДА Сергій Гайдай, голова райради Іван Михайло, заступник голови адміністрації Олександр Богів, голова Асоціації селищ та сіл району, Кольчинський селищний голова Микола Дуб, і звісно ж, самі «винуватці» свята – представники ветеранського руху Мукачівщини.

Відкрив урочисте зібрання голова Мукачівської районної ради ветеранів України Іван Дмитрович Качур. У своєму виступі Іван Дмитрович згадав історію становлення ветеранського руху на Мукачівщині, видатних особистостей, які творили цю історію, зазначив, що ветеранський рух не послаблює активності й понині.

детальніше »
22.03.2017 | 09:53

Співпраця з ТОВ «АВЕ – Мукачево» у районі продовжується

 

Проблема сміття на Мукачівщині й надалі залишається актуальною. Тому, керівництво району всіляко намагається вирішити це питання та налагодити якісне очищення району від побутових відходів. Задля цієї мети, Мукачівська райдержадміністрація тісно співпрацює з товариством «АВЕ – Мукачево».

Так, 22 березня перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич провів чергову зустріч з директором ТОВ «АВЕ – Мукачево» Володимиром Кабаєм. На зустрічі також були присутні сільські голови сіл Бабичі та Брестів.

Стосувалася розмова налагодження вивозу сміття з населених пунктів цих сільських рад. Хоча фірма «АВЕ» вже співпрацює з цими сільськими головами та систематична робота з вивозу побутових відходів так і не була налагоджена. Тому, на зустрічі представники товариства «АВЕ – Мукачево» та органів виконавчої влади було обговорено організацію роботи з вивозу сміття з окремих вулиць та подальше укладання договорів з окремими дворогосподарствами .

По підсумкам наради, було вирішено наступну зустріч провести 30 квітня, на якій уже розглянути відповідні документи та підписати офіційні договори.

На закінчення, перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич звернувся до директора ТОВ «АВЕ – Мукачево» з проханням, у разі необхідності, допомогти держслужбовцям району під час проведення дня благоустрою, який заплановано на 1 квітня.

детальніше »
21.03.2017 | 17:27

Громадська рада при Мукачівській РДА розпочала роботу в новому складі

 

P1090752.JPG21 березня, у Мукачівській РДА набула повноважень Громадська рада нового складу. На засідання Установчих зборів були запрошені керівники або представники інститутів громадянського суспільства (ІГС), які виявили бажання увійти до складу Громадської ради, голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, голова Мукачівської районної ради Іван Михайло. Захід висвітлювали представники ЗМІ.

Збори розпочав очільник Мукачівщини, який повідомив присутніх, що у зв’язку із завершенням каденції попередньої Громадської ради, утвореної в 2015 році, відповідно до Розпорядження голови Мукачівської РДА № 35 від 27.01.2017 року «Про ініціативну групу з підготовки та проведення установчих зборів з утворення Громадської ради при Мукачівській РДА», утворено ініціативну групу з підготовки та проведення установчих зборів з формування Громадської ради. Ініціативна група обрала голову – Вікторію Лані, слово якій для проведення Установчих зборів і надав голова адміністрації.

детальніше »
21.03.2017 | 11:10

Очільник Мукачівщини Сергій Гайдай взяв участь у п’ятому засіданні Ради регіонального розвитку

 

Керівник Мукачівської РДА Сергій Гайдай взяв участь у роботі п’ятогозасідання Ради регіонального розвитку під головуванням Президента Петра Порошенка.

У засіданні взяли участь керівники Кабінету міністрів, Верховної Ради та представники органів державної влади й місцевого самоврядування.

Під час роботи Ради було розглянуто ряд питань, важливих для розвитку регіонів.

Президент України Петро Порошенко висловив своє бачення щодо передачі додаткових повноважень на місця, зокрема, про формування в регіонах тарифів на тепло- та водопостачання. Також обговорили такі стратегічно важливі аспекти державного рівня, як: боротьба з корупцією, реформування всіх галузей та оновлення банківської системи, формування принципів енергозбереження, та інші.

«Робота такого органу як Рада регіонального розвитку дає можливість сформувати загальнодержавні принципи за участі представників влади на місцях, - коментує Сергій Гайдай, - також зазначу, що даний формат зустрічі – це потужній комунікативний майданчик. Так, мені вдалося зустрітися з першими особами держави, міністрами Кабінету Міністрів, керівниками державних відомств та озвучити важливі проблемні моменти, які виникають на місцях. Важливим та корисним вважаю спілкування з колегами з інших областей , з якими обговорили ряд спільних проблемних моментів та сформували бачення шляхів їх вирішення».

Фото:www.president.gov.ua

детальніше »
20.03.2017 | 11:06

У Мукачівській РДА відбулася нарада з керівниками управлінь, структурних підрозділів та державних установ району

 

Робочий тиждень в Мукачівській РДА розпочався з планової наради за участю керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів адміністрації, а також державних установ та служб району.

Нараду провів в.о. голови Мукачівської РДА Андрій Данканич.

Керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів адміністрації, а також державних установ та служб доповідали про ситуацію по напрямках роботи.

Під час наради детальніше зупинялися на питання охорони здоров’я. Головний лікар Центру первинної медико - санітарної допомоги району Вікторія Лані акцентувала увагу присутніх на важливій проблемі сучасного суспільства – туберкульозі. Особливо небезпечна хвороба для дітей, тому було прийнято рішення провести ряд спільних нарад медиків та освітян району, з метою інформування про небезпечне захворювання та превентивні міри по його виявленню.

детальніше »
16.03.2017 | 11:37

Керівник Мукачівської РДА Сергій Гайдай провів виїзний прийом у Зубівській сільській раді

 

Черговий виїзний прийом громадян голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая відбувся у Зубівській сільраді. До сільради віднесені 2 населені пункти: с. Зубівка та с. Софія. Це одна з дотаційних сільрад з скромним річним бюджетом 75,5 тис. грн., тому й увага до розвитку громади з боку керівника району – посилена.

Традиційно, на першому плані був соціальний блок питань. Мешканці населених пунктів зверталися до очільника Мукачівщини з проханням допомогти з дорого вартісним лікуванням та придбанням ліків.

Зі своїми проблемами зверталися й освітяни та медики. У садочку села Зубівка потрібен ремонт санвузлів, не вистачає побутової техніки для харчоблоку. Деякі проблемні аспекти можна вирішити у площині поточних витрат, передбачених в управлінні освіти, молоді та спорту, більш дорого вартісні роботи потребують пошуків альтернативних джерел фінансування.

детальніше »
15.03.2017 | 16:35

Події Угорської визвольної революції 1848-1849 рр відзначили у Берегові

 

P1080898.JPGЗакарпаття та Угорщина мають спільних історичних подій, одну з яких –  визвольну Революцію 1848-1849 рр, - відзначили у Берегові.

На запрошення дипломатичних представництв Угорщини на Закарпатті на захід завітали: заступник  голови Закарпатської ОДА Віктор Мікулін,  перший заступник голови крайового парламенту Йосип Борто,  Генеральний Консул Словацької республіки Янка Буріанова, представники торгово-промислової палати Угорщини, депутати облради, керівники угорськомовних громад області, представники органів місцевого самоврядування, очільники районних адміністрацій та рад, священнослужителі, інтелігенція, представники ЗМІ.

детальніше »
Усього: 1360
Сторінка:  <<   11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16  |  17  |  18  |  19  |  20  |  21  |  22  >>
Усього: 1360