Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

21.08.2017 | 16:25

Планову нараду провів голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай

 

Сьогодні, 21 серпня, голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай провів планову нараду за участю керівників відділів, управлінь, відокремлених підрозділів адміністрації та служб району. Участь у нарада взяв перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич.

В першу чергу розглянули поточні питання, які є на контролі в керівництва адміністрації. Відтак, керівники напрямків інформували про стан підготовки бюджетних закладів до осінньо-зимового періоду, зокрема, стан забезпечення установ твердим паливом  або готовності газових котелень до опалювального сезону.

Директор ДП „Диспетчерська служба пасажирських перевезень” Георгій Горват доповів про результати перевірок громадського транспорту (маршруток), які здійснюють перевезення в межах Мукачівського району. Комісію з перевірок очолив перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич.

детальніше »
21.08.2017 | 16:10

У Залужанській долині відзначать День фізкультури та спорту

 

Голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай провів організаційну нараду щодо відзначення Дня фізичної культури та спорту.

Традиційно, до цього свята на Мукачівщині проводиться Спартакіада, де представлені змагання з різних видів спорту. Спартакіада – 2017 відбудеться у так званій Залужанській долині,  точніше – на стадіоні с. Лалово. Відтак, до організації Спартакіади долучаються й громади зазначеного напрямку.

Організаційна нарада відбулася за участю  сільських голів: Ганни Сабов (Зубівка), Миколи Бисаги (Лалово), Володимира Химича (В.Коропець), Івана Бисаги (Пістрялово), начальника відділу молоді та спорту Мукачівської РДА Олександра Коржа.

Участь в Спартакіаді візьмуть команди, які представлять кожен населений пункт району. В рамках заходу відбудуться змагання з таких видів спорту: футбол, волейбол, легка атлетика, перетягування канату.

детальніше »
20.08.2017 | 16:58

Футбольний турнір, приурочений до Дня Незалежності, відбувся на Мукачівщині

 

P1200690.JPGНа Мукачівщині розпочався цикл святкових заходів, приурочених відзначенню найважливіших державних свят – Дня Незалежності та Дня Державного Прапору.

Одним з перших заходів став футбольний турнір, який відбувся у неділю, 20 серпня, на стадіоні села Лалово.

Футбольні змагання традиційні, щорічні, відбуваються вже в сьомий раз, об’єднуючи все більше число любителів найпопулярнішого та наймасовішого виду спорту.

У турнірі до 26-ї річниці Незалежності України на зелений газон вийшли 10 команд: Куштановиця, Лалово (юнаки), Лалово (дорослі), Макарьово, В. Коропець (юнаки), В.Коропець-село (дорослі), Мукачево, Ромочевиця, Кучава, Софія.

детальніше »
19.08.2017 | 16:15

До Дня Незалежності: у селі Макарьові відбувся святковий концерт

 

P1200882.JPGНа Мукачвщині розпочалися святкові заходи, присвячені Дню Незалежності України. З днем народження нашу державу привітали мешканці сіл Макарьово й Барбово: у сільському клубі відбувся святковий концерт.

Творчу програму представили вихованці школи, дитсадка та різноманітних класів естетичного виховання, що функціонують при клубній установі. Саме тому програма вийшла урочиста, цікава й різножанрова.

Як годиться, на свято запросили друзів й поважних гостей, серед яких: очільник району Сергій Гайдай, заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів, селищний голова Кольчина Микола Дуб, сільський голова Станова Іван Йовбак, отець Богдан Лийза, представники та депутати сільських рад, односельчани.

детальніше »
18.08.2017 | 08:11

Підсумки утилізації свійських свиней в зоні карантину АЧС підбили в РДА

 

Вчора, 18 серпня, в Мукачівській РДА відбулося чергове засіданя районної надзвичайної протиепізоотичної комісії.

Цьогоразу, на засіданні підбивали підсумки роботи комісії по вилученню сільськогосподарських тварин з метою їх знищення або забою при ліквідації особливо небезпечної хвароби, яка займалася вилученням тварин та обрахуванням попереднього розміру компенсації зазнаних збитків населенню сіл Нижній Коропець та Павшино, які постраждали від вірусу АЧС.

Як повідомив голова вище згаданої комісії, начальник управління агропромислового розвитку РДА Ілля Йовбак, всі акти вилучення та протоколи засідань комісії складено та затверджено. Наразі виникає питання тільки з самою компенсацією шкоди населенню.

детальніше »
17.08.2017 | 16:37

На Мукачівщині триває процес утилізації свиней

 

На сьогоднішньому засіданні районної надзвичайної протиепізоотичної комісії було прийнято рішення про негайне знищення всіх тварин, які залишилися в даному населеному пункті. За попередніми даними, їх кількість не перевищує 20 особин.

Напередодні, зранку, було підготовано все необхідне для знищення тварин: викопано ями для майбутнього захоронення рештків туш, заготовлено паливно-мастильні матеріали та дезинфікуючі засоби.

Територією майбутнього скотомогильника було визначено земельну ділянку з земель запасу сільської ради.

детальніше »
17.08.2017 | 12:56

Нагальні організаційні питання обговорили сьогодні на черговому засіданні РНПК при Мукачівській РДА

 

Сьогодні, 17 серпня, вчергове почала роботу районна надзвичайна протиепізоотична комісія на чолі з виконуючим обов’язки голови Мукачівської РДА АндріємДанканичем.

Цього дня, засідання комісії стосувалося виключно ситуації з АЧС на території Нижньокоропецької сільської ради.

Так, членами комісії було одноголосно вирішено одразу сьогодні розпочати повну утилізацію поголів’я свійських свиней, наявних на території згаданого населеного пункту.

Проте, до того, як розпочати роботу, присутнім потрібно було вирішити ряд важливих питань. Зокрема, було прийнято рішення про внесення змін до пункту 2 протоколу №6 РНПК від 16.08.2017 року, про зміну статусу села Нижній Коропець.

Нагадаємо, попередньо, територію населеного пункту було визначено як зону нагляду, тобто територію, яка знаходиться в радіусі 3-х кілометрів від вогнища хвороби. Наразі ж, члени комісії вирішили визначити с Н. Коропець в його адміністративно-територіальних межах, як неблагополучний пункт.

Як у зоні захисту, так і в зоні неблагополучного пункту проводиться негайне умертвіння всього поголів’я свиней. Ситуація змінюється тільки тим, що в зоні захисту не дозволяється робота спеціально створених комісій, яка , в свою чергу, є необхідною в зоні неблагополучного пункту.

Також, цього дня, членами районної НПК було затверджено склад комісій з вилучення та знищення тварин.

Попередньо, початок утилізації свійських тварин на території Н. Коропця заплановано на  13:00 к. ч.

Наразі, на місці умертвіння та захоронення туш проводяться підготовчі роботи.

детальніше »
17.08.2017 | 08:55

Процес утилізації інфікаваних АЧС свиней розпочато

 

Сьогодні, після обіду, в одному з дворогосподарств села Павшино, де зафіксовано спалах африканської чуми свиней, почалася утилізація інфікованих тварин.

Як повідомлялося раніше, у громадянина Гашпор у неділю загинули дві свійські свині, у яких, після досліджденя, було виявлено вірус АЧС.

На сьогоднішньому засіданні районної надзвичайної протиепізоотичної комісії було прийнято рішення про негайну утилізацію тих тварин, які залишилися в даному дворогосподарства. А їх, нагадаємо, було 52 особини.

Напередодні, зранку, було підготовано все необхідне для знищення тварин: викопані ями для майбутнього скотомогильника, заготовлено паливно-мастильні матеріали та дезинфікуючі засоби. Оскільки, вище згадане дворогосподарство розташоване хоч і в межах населеного пункту, але знаходиться обабіч села, ізольовано від інших мешканців, то це дозволило визначити місцем захоронення рештків свиней земельну ділянку, яка знаходиться у власності самого власника тварин, що полегшило роботу комісії з їх утилізації.

детальніше »
16.08.2017 | 15:25

Чергове засідання районної надзвичайної протиепізоотичної комісії відбулося в РДА

 

Сьогодні, в малому залі Мукачівської райдержадміністрації відбулося чергове екстрене засідання РНПК, пов’язане з черговим випадком спалаху АЧС на території Мукачівського району.

Присутніми, окрім членів даної комісії, були представники районного відділення поліції, органів місцевого самоврядування та окремі мешканці району, у дворогосподарствах яких і зафіксовано випадки екзотичної хвороби.
У зв’язку з поширенням захворювання на АЧС та погіршення епізоотичної ситуації в краї та з метою надання дорадчої та консультаційної  допомоги на Мукачівщинубуло направлено Дмитра Мороза - представника Департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарії Держпродспоживслужби України.

Як повідомив присутніх начальник управління Держпродспоживслужби в Мукачівському районі Василь Туряниця, Київською лабораторією підтверджено ще один випадок захворювання тварин на вірус АЧС на території Мукачівського району.

детальніше »
15.08.2017 | 15:14

На позачерговому засіданні комісії ТЕБ та НС піднімалися питання ліквідації АЧС на території району

 

15 серпня, в Мукачівській районній державній адміністрації відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провів виконуючий обов’язки голови РДА Андрій Данканич.

Членів комісії було скликано в екстреному порядку задля вирішення ряду важливих питань  з ліквідації наслідків АЧС на території Мукачівського району.

Так, на порядку денному розглянулося питання класифікації та визначення рівня надзвичайної екологічної ситуації, що наразі спостерігається на території району та питання виділення коштів для фінансування відшкодування збитків населенню, у разі відібрання свиней.

Стосовно першого питання, до присутніх звернувся секретар комісії, завідувач сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації Василь Головчанський. Він ознайомив всіх з класифікацією надзвичайних ситуацій, затвердженою Міністерством НС України, і запропонував визначити рівень надзвичайної екологічної ситуації, яка зараз відбувається в районі, як об’єктовий.

детальніше »
14.08.2017 | 16:49

Екстренна нарада відбулася в Мукачівській РДА з головами сільських та селищних рад

 

Сьогодні, 14 серпня, у великому залі засідань Мукачівської райдержадміністрації відбулася нарада з головами сільських та селищних рад з питань профілактики та боротьби з вірусом африканської чуми свиней.

Поспілкувалися з представниками органів місцевого самоврядування виконуючий обов’язки голови РДА Андрій Данканич, заступник начальника головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області Зіновій Романович, начальник управління Держпродспоживслужби в Мукачівському районі Василь Туряниця та начальник управління агропромислового розвитку РДА Ілля Йовбак.

Спочатку, присутніх було ознайомлено із загальною ситуацією перебігу захворювання в Мукачівському районі на АЧС, а особливу увагу було звернено на стан та стадію ліквідації наслідків захворювання у зоні захисту, тобто в селі Нижній Коропець.

Далі до сільських та селищних голів, територія підпорядкування яких входить до так званої зони нагляду, а це 10 населених пунктів, які розташовані найближче від основного джерела спалаху хвороби, звернувся заступник начальника головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області Зіновій Романович.

детальніше »
14.08.2017 | 15:25

На Мукачівщині продовжує свою роботу районна надзвичайна протиепізоотична комісія

 

Чергове засідання районної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Мукачівській РДА з питань ліквідації наслідків спалаху захворювання на АЧС в районі відбулося в залі засідань райдержадміністрації сьогодні, 14 серпня.

Провів засідання виконуючий обов’язки голови РДА – голова РНПК Андрій Данканич.

Також, на зустрічі були присутні начальник головного управління Держпродспоживслужби Закарпатської області Іван Гуледза, начальник управління агропромислового розвитку адміністрації Ілля Йовбак, начальник управління Держпродспоживслужби в Мукачівському районі Василь Туряниця та спеціаліст відділу в Мукачівському районі Головного управління Держгеокадастру Закарпатської області Олександр Карнаков.

детальніше »
13.08.2017 | 08:51

Увага, важлива інформація! До відома мешканців Мукачівського району

 

Без названия.jpgУ зв’язку з виявленням вірусу африканської чуми свиней (АЧС) на території району - в  с. Н. Коропець, просимо мешканців всіх інших населених пунктів уважно спостерігати за поголів’ям свійської свині. У випадку наявних клінічних ознак хвороби (в’ялість, відмова від корму, висока температура) або падежу тварин, негайно звертатися до:

· Мукачівської районної державної лікарні ветеринарної медицини за адресою: м. Мукачево, вул.. Кооперативна, 73. Начальник ветлікарні – Михайло Михайлович Молнар, телефон: 095 880 9246, (03131) 2-33-52

·Найближчого ветеринарного пункту або ветлікаря

·Органу місцевого самоврядування: селищної або сільської ради.

детальніше »
13.08.2017 | 08:49

У селі Павшино – підозра на АЧС

 

P1200575.JPGВ одному з дворогосподарств села Павшино сьогодні, 13 серпня, зафіксовано випадок падежу свійської свині. Так, власник дворогосподарства звернувся до Мукачівської районної державної лікарні ветеринарної медицини із заявою щодо взяття зразків на дослідження вірусу африканської чуми свиней у зв’язку з раптовою загибеллю чотирьох свиней.

 Зазначимо, село Павшино – відноситься до карантинної зони захисту (спостереження) у зв’язку з виявленням АЧС в с. Н. Коропець.

На місце виїхали представники відповідних служб та члени Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Мукачівській РДА (ДНПК), зокрема її голова – в.о. голови Мукачівської РДЖА Андрій Данканич та начальник Мукачівського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Закарпатській області Василь Туряниця.

 

детальніше »
13.08.2017 | 08:47

Інформація про рештки туш свиней на трасі біля села Зняцьово - не підтвердилася

 

P1200574.JPGПакети з соломою, знайдені на трасі Київ-Чоп, перевірено та знищено

На трасі Київ-Чоп неподалік від села Зняцьово Мукачівського району виявлено 6 поліетиленових пакетів для сміття, наповнених соломою. Знахідку виявили за кілька метрів від траси, на під’їзді  до АЗС, що не працює. У зв’язку з дією карантинних заходів пов’язаних із запобіганням поширення африканської чуми свиней у с. Н. Коропець, знахідку перевірили комісійно.

детальніше »
Усього: 1507
Сторінка:  <<   11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16  |  17  |  18  |  19  |  20  |  21  |  22  >>
Усього: 1507