Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

25.07.2017 | 09:25

Мукачівщина прийматиме Чемпіонат України з велоспорту

 

Мукачівщина стане всеукраїнським  центром велосипедних змагань з багатоденної гонки. Про це заявив очільник району Сергій Гайдай під час планової наради сьогодні, 24 липня. Так, Федерація велосипедного спорту України підтвердила плани провести три етапи всеукраїнських змагань на території Мукачівського району. Відповідний лист за підписом Президента ФВСУ надійшов на ім’я голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая.

У документі зазначено:

Федераціявелосипедного спорту України звертається до Вас з проханням внести до Єдиного календарного плану спортивно-масових заходів Мукачівської РДА на 2018 рік змагання з велосипедного спорту, а саме:

·        

детальніше »
21.07.2017 | 09:30

Прийом громадян у селі В.Визниця провів очільник району Сергій Гайдай

 
 У сільраді велелюдно: на прийом до очільника Мукачівщини Сергія Гайдая прийшло понад два десятка мешканців села В. Визниця.
Більшість питань стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування або операцію, як дорослих, так і дітей. Сергій Володимирович детально роз’яснив як працює у районі програма «Турбота», адже нещодавно райрада затвердила зміни, які спростили надання матеріальної допомоги. 
Так, загальна сума коштів по районній програмі розподілена, відповідно до кількості мешканців у виборчому окрузі, на кожного депутата. Мешканці району звертаються з відповідною заявою до районного депутата, який визначає суму матеріальної допомоги, що виплачується заявнику управлінням соціального захисту населення через поштовий переказ. Разом з тим, мешканці району не проінформовані про зміни своїми депутатами, яких уповноважили представляти свої інтереси у районній раді. 

детальніше »
21.07.2017 | 09:22

Столітній ювілей: з днем народження Марію Качур привітав очільник Мукачівщини Сергій Гайдай

 

Столітній ювілей святкує сьогодні, 21 липня, мешканка села Н. Давидково Марія Петрівна Качур. Донька, онуки, правнуки – вся велика родина зібралася у батьківській хаті, щоб розділити з бабусею радісний день.

Привітав ювілярку з такою чудовою датою і голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай. Квіти, пам’ятний подарунок та щирі, теплі слова вітань адресував очільник району Марії Петрівні.

«Довголіття – це дар від Бога, який людина отримує за чесно прожите життя, - зазначив керівник району, - то ж бажаю нашій ювілярці ще багато днів, наповнених радістю від великої родини, адже у внуках, правнуках і отримує продовження власний життєвий шлях».

Тепло привітав Марію Петрівну і голова села Євген Качур, який зазначив, що велика родина має з кого брати приклад.

Про матір як життєвий приклад розповіла гостям і донька ювілярки. Так, Марія Петрівна, все своє життя мешкала у селі Н. Давидково, за плечима тривалий трудовий стаж у місцевому колгоспі. Марія Петрівна рано стала вдовою, тому самостійно та гідно виховала свою єдину доньку, якій присвятила своє життя. Сьогодні, у бабусі Марії вже троє дорослих онуків та семеро правнуків.

Дивлячись на велику родину за святковим столом розуміємо, у кожному з них є те, незриме, цінне, що передала бабуся Марія.

З ювілеєм, Маріє Петрівно!

детальніше »
21.07.2017 | 09:15

Робоча поїздка до гірського села

 

Мукачівщина – найбільший район Закарпаття за кількістю населених пунктів. З числа 88 селищ та сіл немає жодного, яке б по декілька раз не відвідував очільник району Сергій Гайдай з початку своєї каденції на посаді,  а це - неповні 2 роки.

Відвідуючи населені пункти, голова району спілкується з мешканцями сіл, працівниками бюджетних установ, головами сільрад, депутатами.

«Тільки за умови безпосередньої комунікації з мешканцями району можна отримати повну інформацію про наявні проблеми, більшість з яких «стоїть на місці» вже десятками років, - каже очільник Мукачівської РДА».

Добре знайомий керівник району з селом Ділок, яке відвідав напередодні.  Населений пункт має статус гірського, адміністративно відноситься до Бабичівської сільської ради.

детальніше »
20.07.2017 | 09:20

ТДВ «Мукачівський машинобудівний завод»: перспективи відродження промислового гіганту з трьохсотрічною історією

 

На території Мукачівського району розташований унікальний промисловий об’єкт: ТДВ “Мукачівський машинобудівний завод”. Добре знаний у радянські часи промисловий гігант з виробництва надточних верстатів, насправді має давню історію, яка сягає 17 століття.

Так, датою заснування заводу вважається 1672  рік. Вже тоді унікальне на теренах Європи підприємство «Фрідяшівський ливарний завод» славився виробами художнього литва, виготовляв залізо пруткове, листове, шинне, лемеші до плугів, лопати, мотики, цвяхи, ланцюги й т.п. Вироби підприємства отримували нагороди на Європейських промислових виставках ХІХ сторіччя. В період з 1728-1919 років належав графській династії Шенборнів. До державної власності переходить з 1944 року.

детальніше »
20.07.2017 | 09:17

Кольчино-Пузняківці: стратегічний напрямок, на ремонт якого передбачено понад 47 мільйонів гривень

 

Тема доріг, стану дорожнього покриття є наскрізною для всіх населених пунктів Мукачівщини. У районі, найбільшому на кількістю населених пунктів на Закарпатті, тільки автошляхів районного значення – 335 кілометрів. Більшість доріг потребують капітального, а не ямкового ремонту, який не здійснювався десятками років.

Часто тема ремонту доріг з проблеми суспільної переходить у площину словесних спекуляцій. Але задавати риторичні питання «Хто винен у ямах на дорозі?» можна лише не усвідомлюючи ціну питання справді якісного капітального ремонту автошляхів, відповідно до стандартів та з дотриманням гарантійних строків дорожніх робіт.

детальніше »
12.07.2017 | 10:54

Черговий прийом громадян провів очільник Мукачівщини Сергій Гайдай

 

P1180202.JPGКерівник Мукачівської РДА Сергій Гайдай провів черговий прийом громадян. Цього разу, відповідно до графіку, керівник району спілкувався з мешканцями району в адмінбудівлі РДА.

З питаннями соціального характеру,  проблемою працевлаштування та локальними конфліктами, такі як межові та майнові суперечки, які тривають вже не перший рік, - зверталися мешканці району до керівника Мукачівської РДА.

«Спостерігається тенденція, коли під час виїзних прийомів мешканці громад озвучують проблеми, важливі для всього населеного пункту, тоді як під час  прийомів у Мукачівській РДА – тематика носить індивідуальний характер, - зауважує Сергій Володимирович, – разом з тим, незалежно від характеру питань, всі звернення опрацьовуються, надаються роз’яснення та допомога у вирішенні».

детальніше »
12.07.2017 | 10:49

Співпраця з міжнародним благодійним фондом «Відродження» - продовжується

 

P1180380.JPGМукачівщину з робочим візитом відвідала Директор Ромської програмної ініціативи Міжнародного благодійного фонду «Відродження» (далі МФВ)  Ольга Жмурко.

З представником однієї з найбільших благодійних фундацій в Україні зустрівся очільник району Сергій Гайдай.

Зустріч відбулася у форматі круглого столу за участю голів та представників  сільрад, на території яких проживають ромські громади. Участь у нараді взяли: заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів та начальник управління соціального захисту населення Олександр Немйо.

Ознайомча зустріч голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая  з керівником  МФВ та координаторами програмних ініціатив вже відбулася за сприяння БФ «Розвиток», виконавчий директор якого Наталія Козир є радником голови адміністрації з питань міжнаціональних відносин.

детальніше »
12.07.2017 | 09:59

У Свято-Петро-Павлівському храмі села Станово відбулося архієрейське Богослужіння та освячення нового престолу

 

P1180342.JPGСьогодні, 12 липня, християни східного обряду відзначають одне з найважливіших релігійних свят – День святих апостолів Петра і Павла.

З цієї нагоди у храмах Мукачівщини відбулися святкові богослужіння. Особливо урочисто було у Свято-Петро-Павлівському храмі села Станово, адже богослужіння очолив керуючий Мукачівською єпархією, високопреосвященніший Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський Феодор. Співслужили Владиці священики з храмів сусідніх сіл разом з настоятелем храму протоієреєм Василієм Поповичем.

Владику радо зустріли віряни, які прийшли до храму не тільки з Станова, а й з прилеглих населених пунктів. Взяв участь у архієрейському Богослужінні  і голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай. Молилися з вірянами Свято-Петро-Павлівському храму й депутати районної ради Василь Данканич та Юрій Пайда , заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів, голови сільрад.

детальніше »
11.07.2017 | 16:01

У добру путь: Мукачівський аграрний коледж проводжав своїх випускників

 

P1180139.JPGРяди українських аграріїв поповнилися новими кадрами, молодими спеціалістами – випускниками ВІП НУБІП України «Мукачівський аграрний коледж». Єдиний в області коледж такого рівня й профілю дав путівки в доросле життя 202 випускникам 2017 року випуску. На денній та заочній формі навчання освіту за фахом здобували: агрономи (39 осіб), фермери (15 осіб), землевпорядники (7 осіб), ветеринари ( 40 осіб), бухгалтери (28 осіб), фінансисти (12 осіб), правознавці (61 особа).

Вручення дипломів звичайного зразка та з відзнакою, відбулося в урочистій обстановці за участю поважних гостей та батьків випускників.

детальніше »
11.07.2017 | 15:53

Питання безпеки пасажирських перевезень обговорили у Мукачівській РДА

 

Очільник Мукачівщини Сергій Гайдай провів нараду з підприємцями, які надають послуги перевезення населення в межах Мукачівського району.

У нараді взяли участь: перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, директор ДП «Диспетчерська служба пасажирських перевезень» Георгій Горват, заступник начальника управління Укртрансінспекції у Закарпатській області Сергій Кейс, головний державний інспектор УДСНС України в Закарпатській області Євген Праслов та підприємці-перевізники.

детальніше »
11.07.2017 | 15:50

Засідання інвентаризаційної комісії

 
У вівторок, 11 липня,  під головуванням першого заступника голови Мукачівської районної державної адміністрації, голови інвентаризаційної комісії по захисних спорудах цивільного захисту Андрія Данканича, за участі заступників голови комісії: завідувача сектору з питань цивільного захисту Василя Головчанського, начальника Мукачівського міськрайонного відділу Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Закарпатській області Василя Голиша,  запрошеного голови правління Мукачівської райспоживспілки Рубіша Івана та членів комісії проведено засідання інвентаризаційної комісії по захисних спорудах. детальніше »
11.07.2017 | 10:58

Земельні питання обговорювались в РДА

 

Відповідно до листа Міністерства аграрної політики та продовольства України в рамках просвітницької кампанії щодо реформування земельних відносин та розвитку сільських територій, представниками БФ „Карпатського регіонального центру дорадництва" в районі було проведено  захід з обговорення даного питання за участі представників органів державної та законодавчої влади на місцях, провідних експертів, громадського сектору щодо основних положень відкриття ринку землі та впливу реформи на економічні та соціальні показники, розвиток аграрного сектору в цілому.

Основні аспекти, які було обговорені на зібранні:

детальніше »
10.07.2017 | 09:47

Ромська громада села Домбоки має не тільки права, а й обов’язки

 

Сьогодні, 10 липня,  відбулося комісійне обстеження ромського поселення у селі Домбоки Ракошинської сільради. Робочу комісію, створену відповідно до Розпорядження голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая, очолив перший  заступник керівника адміністрації Андрій Данканич. До складу увійшли керівники та представники профільних служб та управлінь райдержадміністрації, правоохоронних органів та органів місцевого самоврядування.

Підставою для створення комісії стала колективна заява мешканців сіл  Ракошино, Домбоки, Кайданово та Червеньово на численні правопорушення, які здійснюються представниками ромської громади.  Мешканці сіл просили врегулювати ситуацію, яка вже стала нестерпною. З їх слів, ромські коні наносять серйозну шкоду присадибним ділянкам та сільськогосподарським угіддям, ромські діти перешкоджають руху транспорту та поводяться агресивно по відношенню до місцевих малюків, кидаючи в них камінням.

детальніше »
10.07.2017 | 09:33

«Знову разом»: день відкритих дверей провели у скаутському таборі на Мукачівщині

 

P1170838.JPGНа Мукачівщині, в мальовничих околицях села Тростяниця розгорнув свою діяльність літній табір скаутів. Вдосконалити скаутські навички, поспілкуватися та відпочити на природі до Мукачівщини приїхали юні скаути з Угорщини, Словаччини та Сербії, товариство їм склали їх ровесники з різних міст та районів Закарпаття. Всього у таборі відпочиває 180 дітей, віком від 11 до 16 років.

Організаторами діяльності табору виступила ГО «Закарпатська угорська асоціація скаутів», керівник якої  Павло Попович зазначив, що збір літнього табору присвячений 25-й річниці  громадської організації, яка заснована в 1992 році. Щоб показати життя табору, організатори влаштували день відкритих дверей і запросили поважних гостей та батьків юних скаутів.

детальніше »
Усього: 1471
Сторінка:  <<   11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16  |  17  |  18  |  19  |  20  |  21  |  22  >>
Усього: 1471