Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

24.05.2018 | 09:34

Я маю право: просвітницький проект презентували у Мукачівській РДА

 

P1370393.JPGПросвітницький проект Міністерства юстиції «Маю право» презентували у Мукачівській РДА.

Зустріч з керівниками управлінь, відділів, структурних підрозділів відбулася у форматі круглого столу. Представила проект, що має статус загальнонаціонального -  начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області Леся Тимчук.

детальніше »
24.05.2018 | 08:29

Підсумки весняно-польових робіт

 
Підсумки весняно-польових робіт та підготовку до збирання урожаю обговорювали сьогодні, 24 травня 2018 року в Мукачівській РДА. На нараді, яку очолив перший заступник голови Мукачівської районної державної адміністрації Андрій Данканич звітували про підсумки весняно-польових робіт. В.о. начальника відділу агропромислового господарства Вікторія Самсонова повідомила, що згідно розробленої структури посівних площ на 2018 рік передбачається посіяти та висадити ярих зернових культур; ярої пшениці; ярого ячменю; вівсу; кукурудзи на зерно; зернобобових; технічних; картоплі; овочів; кормових культур; соняшнику на площі 27448 га. Станом на 24.05.2018 року закуплено мінеральних добрив 97,0 %, підготовлено насіння – 101,7 %. На сьогоднішній день проводиться догляд за посівами сільськогосподарських культур та підготовка до збирання ранніх зернових. детальніше »
24.05.2018 | 08:24

Комісія з призначення соціальних допомог та субсидій за особливих обставин працювала у Мукачівській РДА

 

Сьогодні, 24  травня, відбулося чергове засідання комісії з питань призначення державних соціальних допомог окремим сім’ям за особливих обставин у Мукачівському районі.

Провів засідання комісії  перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич.

Секретар комісії Надія Татаринович ознайомила присутніх з справами, що базуються на заявах мешканців району.

Відповідно до кожної заяви, працівники  управління соціального захисту провели додатковий моніторинг та додали підтверджуючі обставини документи.

На сьогоднішньому засіданні комісія розглянула 55 заяв.

Комісія прийняла наступні рішення  та призначила:

·         житлову субсидію на фактично проживаючих – 48 заяв від мешканців району;

·         житлову субсидію на додаткову площу  – 1 родина;

·         житлову субсидію з початку опалювального сезону – 1 родина;

·         соціальну допомогу малозабезпеченій родині – 2 заяви;

·         соціальну допомогу родині, що потрапила у скрутне становище ( тривала хвороба одного з членів родини) – 1 заява;

·         соціальна допомога малозабезпеченій родині (платне навчання) – 2 родини.

детальніше »
23.05.2018 | 08:35

Порядок призначення директорів шкіл обговорили у Мукачівській РДА

 

Міністерство освіти і науки України розробило проект типового положення про конкурс на посаду директора закладу середньої загальної освіти.

Відповідно до документу, засновники закладів загальної середньої освіти на підставі Положення розробляють і затверджують власні положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти.

Зазначимо, засновником закладів загальної середньої освіти у Мукачівському районі є Мукачівська районна рада.

детальніше »
22.05.2018 | 15:00

Очільник району Сергій Гайдай взяв участь у позачерговій сесії Кольчинської селищної ради

 

Сьогодні, 22 травня, відбулося позачергове засідання Кольчинської селищної ради. Всього одне, але дуже важливе питання внесено на розгляд селищних депутатів: «Про техногенну ситуацію, яка виникла внаслідок значного зсуву кам’яно-земляної маси по вул.. Фрідєшівській в смт. Кольчино та визначення наслідків техногенної ситуації».

Відкриваючи засідання селищної ради, селищний голова Микола Дуб представив поважних запрошених, в числі яких: очільник Мукачівщини Сергій Гайдай, голова Мукачівської райради Іван Михайло, голова постійної депутатської комісії з питань бюджету Закарпатської облради Василь Кошеля, депутат обласної ради Олексій Баранюк, депутат Мукачівської райради Малешка Валерій Базилович.

детальніше »
22.05.2018 | 14:57

Прийом громадян провів очільник району Сергій Гайдай

 

Сьогодні, 22 травня, голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай провів прийом громадян з особистих питань.

Мешканці району озвучували нагальні для них проблеми, у вирішенні яких потрібна допомога. Відтак, заявниця з с. В.Лучки зазначила, що має місце ситуація, коли неповнолітні діти втрачають належне їм майно. За словами жінки, на це майно існує заповіт, з ким родині не згідні. Наразі документ оскаржують у суді. На стадії судового розгляду заявниця просить додаткового розгляду справи з боку органу опіки й піклування. Відтак, за результатом прийому голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай дав доручення щодо вивчення документів та розгляду справи органом опіки й піклування щодо забезпечення прав неповнолітніх дітей.

детальніше »
18.05.2018 | 15:54

З мешканцями населених пунктів Ракошинської сільради спілкувався очільник району Сергій Гайдай

 

Прийом громадян з особистих питань провів керівник Мукачівської РДА Сергій Гайдай. Сьогодні, 18 травня, голова адміністрації спілкувався з мешканцями населених пунктів Ракошинської сільради.

Зазначимо, до Ракошинської сільради відносяться шість населених пунктів: Ракошино, Домбоки, Бенедиківці, Чопівці, Руське, Кайданово.

Актуальні для сіл питання піднімав голова сільради Василь Коштура. Йшлося, зокрема, про ремонт світлофору на трасі міжнародного значення Київ-Чоп в частині с. Ракошино.  Дане перехрестя є аварійно небезпечною ділянкою траси, ситуація ускладнена наявністю автобусних зупинок, тому робота світлофору є вкрай необхідною.

детальніше »
18.05.2018 | 15:52

Житло для ветеранів бойових дій

 

У Мукачівській РДА відбулося засідання комісії щодо розгляду заяв деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей про виплату грошової компенсації.

Головою комісії є очільник Мукачівської РДА Сергій Гайдай, заступник голови комісії – перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич.

До складу комісії також входять фахівці відповідних структурних підрозділів, зокрема, управління соціального захисту населення – начальник управління Олександр Немйо та начальник відділу пільг Мар’яна Темете, яка виконує функцію секретаря комісії.

детальніше »
17.05.2018 | 09:57

Договірна процедура з підрядником завершена, очікуємо початку ремонту дороги Свалява-Мукачево, - Сергій Гайдай

 

Питання перспективи ремонту  автодороги місцевого значення Свалява-Мукачево прокоментував для місцевого телеканалу очільник району Сергій Гайдай.

Дорога, що проходить селищем Чинадієво – вже давно потребує ремонту. Це – туристичний куточок Мукачівщини, адже  Чинадієво ще називають селищем двох замків – Сент-Міклош та палац графів Шенборнів, в санаторії «Карпати». Також цією дорогою користуються відпочиваючі санаторію «Синяк».

Як проінформував журналістів голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, кошти ля ремонту дороги є в наявності.

детальніше »
17.05.2018 | 09:17

Престольне свято з нагоди Вознесіння Господнього у Свято-Вознесенському храмі села Гандеровиця

 

P1370054.JPGСьогодні, 17 травня, очільник Мукачівщини Сергій Гайдай взяв участь у святковому богослужінні в Свято-Вознесенській церкві с.Гандеровиця.

Престольне свято з нагоди Вознесіння Господнього зібрало під куполом нещодавно освяченого храму багато вірян, серед яких: голова села Станово Іван Йовбак, сільські депутати, мешканці Гандеровиці. Крім того, на святкове богослужіння завітали жителі навколишніх сіл, які прийшли до храму процесіями, зокрема: Станово, Зубівка, Софія, Яблунів, Новоселиця.

детальніше »
16.05.2018 | 16:19

Перший крок до зірок: дошкільнята Мукачівщини вразили тематикою виступів

 

Другий конкурсний день творчого зорепаду серед дошкільнят Мукачівщини  запам’ятався яскравими та тематично багатими номерами.

Справді, тематика  виступів учасників конкурсу-огляду «Перший крок до зірок» - була не по дитячому серйозною. Серед веселих пісень й танців звучали й життєві теми. Відтак, юна учасниця з Горонди декламувала вірш на тему притаманну Закарпаттю в цілому. У рядках йшлося про долю жінки-заробітчанки,  діти якої виросли без неї, а чужина відібрала спогади про те, як жили рідні протягом довгих років розлуки.

детальніше »
16.05.2018 | 14:34

Незабаром літо - період відпусток та відпочинку.

 

З приводу оздоровлення та відпочинку дітей Мукачівського району перший заступник голови Мукачівської районної державної адміністрації  Андрій Данканич провів засідання районного оперативного міжвідомчого штабу з питань контролю за роботою дитячих закладів оздоровлення та відпочинку дітей.

Запрошені керівники: ТзОВ ,,Водограй”, Оздоровчий табір ,,Білочка”, ДП Клінічний санаторій ,,Карпати”, обласний оздоровчий табір для обдарованих дітей смт. Чинадієво, представники благодійних та релігійних організацій: Мукачівський благодійний фонд ,,Cкеля”, Закарпатський обласний фонд ,,Надія милосердя”, Християнська благодійна місія ,,Юний Самарянин”, релігійна організація Місія милосердя та благодійності «Новий Заповіт», обговорювали разом з керівниками управлінь і структурних підрозділів райдержадміністрації, представниками ювенальної превенції Мукачівського РВП та представниками Мукачівського МРВ УДСНС України в Закарпатській області проблемні питання щодо належної підготовки закладів оздоровлення з метою забезпечення якісного та комфортного відпочинку дітей Мукачівщини.

детальніше »
15.05.2018 | 09:59

Підготовка до Дня добросусідства

 

Мукачівщинаготується до святкування Дня добросусідства на українсько-словацькому кордоні, який відбудеться 26 травня 2018 року на території пункту пропуску «Ужгород – Вишнє Нємецьке».

Нараду з питань підготовки до Дня добросусідства на українсько-словацькому кордоні провів перший заступник голови Мукачівської районної державної адміністрації Андрій Данканич спільно з начальником  відділу з питань європейської інтеграції, зовнішньоекономічних  зв’язків та туризму Василем Шкрібою та головним спеціалістом відділу з питань європейської інтеграції, зовнішньоекономічних  зв’язків та туризму Олександром Мущинкою.

Представлення Мукачівського району на належному рівні, зокрема, виготовлення рекламно –ознайомчої продукції (буклетів, листівок, довідників), участь колективів художньої самодіяльності Мукачівщини стало ключовим, так як транскордонне співробітництво є одним з пріоритетних напрямків розвитку Мукачівського району.

детальніше »
15.05.2018 | 09:58

«Перший крок до зірок»: масштабне свято дитячої творчості стартувало на Мукачівщині

 

Щорічний конкурс-огляд для дошкільнят «Перший крок до зірок» стартував сьогодні, 15 травня, у Мукачівській РДА. Зазвичай, строга сесійна зала перетворилися на справжній зорепад юних талантів.

Привітати творчу малечу з їхнім першим виходом на  велику сцену прийшли: голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, голова Мукачівської районної ради Іван Михайло, начальник управління освіти, молоді та спорту Світлана Кешеля, голови селищ та сіл району.

Головними дійовими особами свята творчості були маленькі артисти, які за підтримки своїх викладачів, вихователів і батьків підготували цікаву й насичену програму.

детальніше »
14.05.2018 | 16:05

Питання «теплих» кредитів розглядали у Мукачівській РДА

 

Мешканці Мукачівщини дбають про утеплення свого житла влітку і в цьому їм сприяє районна програма «Власний дім».

Відтак, районна комісія з по підтримці індивідуального житлового будівництва на селі розглянула дві заяви. Засідання під керівництвом першого заступника голови Мукачівської РДА Андрія Данканича, відбулося сьогодні, 14 травня.

Комісія вивчила матеріали двох звернень, відповідно до яких родини отримають можливість отримання пільгового кредиту. Загальна сума коштів, які мешканці Мукачівщини спрямують на облаштування житла, становить 180 тис. грн. Один заявник планує здійснити капітальний ремонт даху будинку, інший – провести заміну вікон та дверей на металопластикові.

детальніше »
Усього: 1804
Сторінка:  <<   11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16  |  17  |  18  |  19  |  20  |  21  |  22  >>
Усього: 1804

Новини

Всі новини >>