Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

08.06.2018 | 09:24

Вітання для Мукачівського прикордонного загону

 

Мукачівський прикордонник загін відзначив одразу дві святкові події: День прикордонних військ та 74 річницю загону. З цієї нагоди привітав прикордонників і голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай.

Окремих святкових заходів військові не влаштовували, адже кордон потребує постійного пильного нагляду. Відтак, очільник району Сергій Гайдай завітав на організаційну нараду, яку проводив перший заступник начальника прикордонного загону полковник Юрій Небельський.

Участь у заході взяли: начальник відділу  взаємодії з правоохоронними органами, запобігання і виявлення корупції, оборонної та  мобілізаційної роботи Іван Щубер та головний спеціаліст відділу Сергій Козолуп.

Звертаючись до особового складу загону, Сергій Володимирович подякував військовим за нелегку й відповідальну службу по охороні держаних рубежів.

детальніше »
07.06.2018 | 09:18

Міжнародному Дня захисту дітей присвятили легкоатлетичний крос на Мукачівщині

 

Легкоатлетичний крос завершив цикл святкових заходів до Дня захисту дітей на Мукачівщині. Змагання відбулися 07 червня на стадіоні у селі Іванівці. На дистанціях забігу змагалися 9  шкільних команд у двох вікових категоріях з сіл: Бобовище, Горонда, В.Коропець, Залужжя, Зняцево, Клячаново, Лохово, Ракошино, Чинадієво.

Традиційно, спортивний захід розпочався урочистим підняттям прапору України під виконання Гімну України. Відтак, була представлена кожна команда – учасник змагань.

Привітати юних спортсменів прийшли поважні гості, серед яких: очільник Мукачівщини Сергій Гайдай, голова Івановецької сільради Михайло Мишкулинець, начальник управління освіти, молоді, спорту Світлана Кешеля, начальник відділу молоді й спорту Олександр Корж.

детальніше »
06.06.2018 | 08:46

Ремонт доріг загального користування місцевого значення Мукачівського району.

 

Мукачівська райдержадміністрація спільно з сільськими радами розробила «Програму будівництва, капітального, поточного ремонту, реконструкції та утримання доріг Мукачівського району на 2017-2021 роки». Більшість сільських рад активно долучилася до розробки проектно-кошторисних документацій  про що наголосив начальник управління економіки Мукачівської РДА Ігор Яворський на нараді з питань розробки проектно-кошторисної документації на ремонт доріг місцевого значення при першому заступнику голови Мукачівської районної державної адміністрації Андрію Данканичу. Окремі сільські та селищні ради готові взяти участь у співфінансуванні робіт по капітальному та поточному середньому ремонту доріг району. Крім цього на дані роботи передбачається виділення коштів за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

Також Ігор Володимирович проінформував першого заступника голови Мукачівської РДА Андрія Данканича щодо підготовки до оголошення  відкритих торгів на закупівлю послуг щодо ремонту доріг загального користування місцевого значення

детальніше »
06.06.2018 | 08:42

Одне з найбільших промислових підприємств Мукачівщини планує створити житловий фонд для працівників

 

ТДВ «Мукачівський машинобудівний завод» може стати першим підприємством, яке будуватиме житло для своїх працівників. Про такі наміри зазначив директор заводу Володимир Фомін під час зустрічі з першим заступником голови Мукачівської РДА Андрієм Данканичем.

Ідея забезпечити житлом своїх працівників має в собі раціональну складову, адже підприємство, яке проходить непростий шлях відродження виробничих потужностей, запрошує висококваліфікованих спеціалістів з всіх куточків України. Відтак, постає питання зацікавити фахівців, щоб вони залишалися працювати на підприємстві. Для максимальної соціалізації, окрім гідних умов праці, потрібні комфортні умови проживання. Одним з шляхів вирішення проблеми є  давно занедбаний спосіб – створення власного житлового фонду підприємства на користь його працівників.

детальніше »
05.06.2018 | 08:47

Про життя без бар’єрів говорили у Мукачівській РДА

 

У Мукачівській РДА відбулося засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної  інфраструктури.

Головував на засіданні комітету перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич.

Зазначимо, окрім представників відповідних управлінь, служб та структурних підрозділів, до складу комітету входять представники громадських організацій, зокрема тих, які захищають інтереси мало мобільних груп населення. Так, участь у засіданні комітету взяв голова Мукачівського міськрайонного товариства інвалідів вазо-моторної системи "Криниця"  Володимир Кобин.

детальніше »
05.06.2018 | 08:40

Дерев’яну церкву святого Дмитра у Вільховиці внесено до Державного реєстру нерухомих пам’яток України

 

Сакральну пам’ятку Мукачівщини -  дерев’яну церкву Святого Дмитра (XVIII століття, 1910 рік) внесено до Державного реєстру нерухомих пам’яток України. Відповідну Постанову прийнято на засіданні Уряду 23 травня.

Відновідно до документу, До Державного реєстру нерухомих пам’яток України внесено 42 об’єкти культурної спадщини за категорією національного значення, в тому числі 39 об’єктів – Закарпатської області.

Пам’ятки культурної спадщини, що увійшли до постанови Кабінету Міністрів України, рекомендовані наказами Міністерства культури України для внесення до Державного реєстру нерухомих пам’яток України за категорією національного значення як такі, що відповідають встановленим критеріям.

детальніше »
04.06.2018 | 09:23

Організаційна нарада відбулася в Мукачівській РДА

 

Сьогодні, 04 червня, в Мукачівській РДА відбулася організаційна нарада під керівництвом очільника району Сергія Гайдая.

У нараді взяли участь: перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів, начальники управлінь, відділів та структурних підрозділів адміністрації, керівники служб та відомств району.

детальніше »
31.05.2018 | 16:53

Виїзний прийом громадян провів очільник району Сергій Гайдай

 

Черговий виїзний прийом громадян провів керівник Мукачівської РДА Сергій Гайдай. Цього разу очільник району спілкувався з мешканцями угорськомовних сіл Сернє та Баркасово. Зазначимо, виїзд голови району до Сернянської сільради відбувся спільно з начальником Мукачівського районного відділення поліції Юрієм Огняником.

До керівника району мешканці сіл зверталися з актуальними проблемами. Зокрема, мама-вихователь  дитячого будинку сімейного типу (ДБСТ) клопотала про житло для повнолітньої вихованки, яка покидає прийомну родину, але не має власного майна.

детальніше »
31.05.2018 | 16:16

Підтримка галузі тваринництва та епізоотичної ситуації в Мукачівському районі

 

Про використання бюджетних коштів для підтримки галузі тваринництва та епізоотичної ситуації в Мукачівському районі говорили сьогодні, 31.05.2018 року на нараді при першому заступнику голови Мукачівської районної адміністрації А. Данканичу, за участі начальника Мукачівського районного управління головного управління Держпродспоживслужби Закарпатської області В. Туряниці та головного спеціаліста відділу агропромислового господарства П. Поминчуку.

детальніше »
31.05.2018 | 08:25

Підтримка галузі тваринництва та епізоотичної ситуації в Мукачівському районі

 

Про використання бюджетних коштів для підтримки галузі тваринництва та епізоотичної ситуації в Мукачівському районі говорили сьогодні, 31.05.2018 року на нараді при першому заступнику голови Мукачівської районної адміністрації А. Данканичу, за участі начальника Мукачівського районного управління головного управління Держпродспоживслужби Закарпатської області В. Туряниці та головного спеціаліста відділу агропромислового господарства П. Поминчуку.

Згідно Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва передбачена спеціальна бюджетна дотація за утримання корів, юридичним особам за кожну наявну ідентифіковану та зареєстровану в установленому порядку корову в розмірі 750 гривень за одну корову. Також у цьому Порядку передбачена дотація за молодняк фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому Порядку молодняка ВРХ до тридцяти місячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб. Дотація надається за кожні чотири місяці його утримання наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка, у розмірі: за період утримання молодняка віком від 1 до 5 місяців – 300 грн. за голову; за період утримання молодняка віком від 5 до 9 місяців – 700 грн. за голову; за період  утримання молодняка віком від 9 до 13 місяців – 1500 грн. за голову. Загальний обсяг дотації за молодняк не може перевищувати 2500 гривень із розрахунку на одну голову.

П. Поминчук зазначив, що утримання однієї голови молодняка ВРХ обходиться домогосподарству приблизно 100 гривень за добу майже до тримісячного віку, фізичні особи подали необхідний пакет документів в незначній кількості.

детальніше »
30.05.2018 | 16:30

Відбулося засідання Колегії районної державної адміністрації

 

Традиційно, в останню середу місця, в Мукачівській РДА відбулося засідання Колегії районної державної адміністрації.

Провів засідання Колегії голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай за участі: голови Мукачівської районної ради Івана Михайла,  першого заступника голови Мукачівської РДА Андрія Данканича,  заступника голови Мукачівської РДА Олександра Богіва, керівника апарату адміністрації Олександра Чекана, селищних та сільських голів, керівників структурних підрозділів, управлінь та відділів РДА, державних служб та відомств.

На розгляд членів колегії виносилися наступні питання:

детальніше »
30.05.2018 | 16:28

Питання призначення соціальних виплат

 

Питання призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам перебуває на постійному контролі Мукачівської РДА. У зв’язку з цим перший заступник голови Мукачівської районної державної адміністрації Данканич А.А. провів засідання комісії за участі директора Мукачівського районного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Туряниця І.Й., директора Мукачівського районного центру зайнятості Мельничук Р.В., головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги Мукачівського району Лані В.Ю., головного спеціаліста відділу № 1 з призначення, перерахунку та виплати пенсій Фроща Т.Ф. та спеціаліста відділу державних соціальних допомог Яцина Д.І.

Обговорювали на засіданні призначення на шестимісячний період адресної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг; зняття з обліку внутрішньо переміщених осіб на підставі заяви та рішення керівника; призначення пенсії відповідно до клопотання Мукачівського об’єднаного управління ПФУ в Закарпатській області. За наслідками обговорення вищевказаних питань прийняті відповідні рішення.

детальніше »
30.05.2018 | 16:25

Комфортний дитячий відпочинок

 
Зпочатком літа розпочинають свою роботу дитячі, оздоровчі табори: ТзОВ ,,Водограй”, Оздоровчий табір ,,Білочка”, ДП Клінічний санаторій ,,Карпати”, обласний оздоровчий табір для обдарованих дітей смт. Чинадієво, Мукачівський благодійний фонд ,,Cкеля”, Закарпатський обласний фонд ,,Надія милосердя”, Християнська благодійна місія ,,Юний Самарянин”, релігійна організація Місія милосердя та благодійності «Новий Заповіт», тому для забезпечення комфортного та безпечного літнього відпочинку дітей Мукачівщиниперший заступник голови Мукачівської районної державної адміністрації Андрій Данканич зібрав нараду, за участі начальника Мукачівського РЕМ Мирослава Данка та начальника Мукачівського відділення ПАТ Закарпатгаз Павла Нагірного, головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури Мукачівської райдержадміністрації Марини Дорогі. Предметом обговорення стало питання безперебійного постачання газу та електроенергії для належної роботи оздоровчих закладів Мукачівського району. Учасники наради домовились про взаємну та продуктивну співпрацю для запобігання позаштатних ситуацій в закладах відпочинку.  детальніше »
29.05.2018 | 10:43

Великі Лучки святкують: селу виповнюється 617 років

 

Село Великі Лучки Мукачівського району святкує своє 617 річчя з дня першої письмової згадки.

Населений пункт має давню й славну історію, власний герб. яким користується з 1840 року. Три кукурудзи на срібному тлі - перший відомий в історії геральдики випадок зображення цієї рослини в гербі.

Варто відзначити, село Великі Лучки цілком виправдовує свою назву – воно найбільше в Україні за кількістю населення – майже 10 тисяч.

Кукурудзу не тільки зобразили на гербі, її успішно вирощували та вирощують по цей день. Прославили село такі відомі особистості:

детальніше »
28.05.2018 | 10:45

Очільник Мукачівщини Сергій Гайдай відвідав село Залужжя

 

Днями керівник Мукачівської РДА Сергій Гайдай відвідав село Залужжя. Візит голови адміністрації планувався в рамках виїзного прийому громадян, проте набув формату зустрічі з головою села - стільки актуальних для громади питань було обговорено.

Насамперед, голова сільради Василь Симочко розповів про планові роботи, які проводяться у селі за кошти місцевого бюджету, про спортивне життя, адже у селі активно займаються футболом, команда грає у районному чемпіонаті.

Керівники району та села обговорили й ряд проблемних питань. Традиційно, актуальною для населеного пункту є питання ремонту дороги. Мукачево – Макарьово – Залужжя   - даний автошлях потребує ремонту.

детальніше »
Усього: 1824
Сторінка:  <<   11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16  |  17  |  18  |  19  |  20  |  21  |  22  >>
Усього: 1824