Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

18.05.2018 | 15:52

Житло для ветеранів бойових дій

 

У Мукачівській РДА відбулося засідання комісії щодо розгляду заяв деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей про виплату грошової компенсації.

Головою комісії є очільник Мукачівської РДА Сергій Гайдай, заступник голови комісії – перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич.

До складу комісії також входять фахівці відповідних структурних підрозділів, зокрема, управління соціального захисту населення – начальник управління Олександр Немйо та начальник відділу пільг Мар’яна Темете, яка виконує функцію секретаря комісії.

детальніше »
17.05.2018 | 09:57

Договірна процедура з підрядником завершена, очікуємо початку ремонту дороги Свалява-Мукачево, - Сергій Гайдай

 

Питання перспективи ремонту  автодороги місцевого значення Свалява-Мукачево прокоментував для місцевого телеканалу очільник району Сергій Гайдай.

Дорога, що проходить селищем Чинадієво – вже давно потребує ремонту. Це – туристичний куточок Мукачівщини, адже  Чинадієво ще називають селищем двох замків – Сент-Міклош та палац графів Шенборнів, в санаторії «Карпати». Також цією дорогою користуються відпочиваючі санаторію «Синяк».

Як проінформував журналістів голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, кошти ля ремонту дороги є в наявності.

детальніше »
17.05.2018 | 09:17

Престольне свято з нагоди Вознесіння Господнього у Свято-Вознесенському храмі села Гандеровиця

 

P1370054.JPGСьогодні, 17 травня, очільник Мукачівщини Сергій Гайдай взяв участь у святковому богослужінні в Свято-Вознесенській церкві с.Гандеровиця.

Престольне свято з нагоди Вознесіння Господнього зібрало під куполом нещодавно освяченого храму багато вірян, серед яких: голова села Станово Іван Йовбак, сільські депутати, мешканці Гандеровиці. Крім того, на святкове богослужіння завітали жителі навколишніх сіл, які прийшли до храму процесіями, зокрема: Станово, Зубівка, Софія, Яблунів, Новоселиця.

детальніше »
16.05.2018 | 16:19

Перший крок до зірок: дошкільнята Мукачівщини вразили тематикою виступів

 

Другий конкурсний день творчого зорепаду серед дошкільнят Мукачівщини  запам’ятався яскравими та тематично багатими номерами.

Справді, тематика  виступів учасників конкурсу-огляду «Перший крок до зірок» - була не по дитячому серйозною. Серед веселих пісень й танців звучали й життєві теми. Відтак, юна учасниця з Горонди декламувала вірш на тему притаманну Закарпаттю в цілому. У рядках йшлося про долю жінки-заробітчанки,  діти якої виросли без неї, а чужина відібрала спогади про те, як жили рідні протягом довгих років розлуки.

детальніше »
16.05.2018 | 14:34

Незабаром літо - період відпусток та відпочинку.

 

З приводу оздоровлення та відпочинку дітей Мукачівського району перший заступник голови Мукачівської районної державної адміністрації  Андрій Данканич провів засідання районного оперативного міжвідомчого штабу з питань контролю за роботою дитячих закладів оздоровлення та відпочинку дітей.

Запрошені керівники: ТзОВ ,,Водограй”, Оздоровчий табір ,,Білочка”, ДП Клінічний санаторій ,,Карпати”, обласний оздоровчий табір для обдарованих дітей смт. Чинадієво, представники благодійних та релігійних організацій: Мукачівський благодійний фонд ,,Cкеля”, Закарпатський обласний фонд ,,Надія милосердя”, Християнська благодійна місія ,,Юний Самарянин”, релігійна організація Місія милосердя та благодійності «Новий Заповіт», обговорювали разом з керівниками управлінь і структурних підрозділів райдержадміністрації, представниками ювенальної превенції Мукачівського РВП та представниками Мукачівського МРВ УДСНС України в Закарпатській області проблемні питання щодо належної підготовки закладів оздоровлення з метою забезпечення якісного та комфортного відпочинку дітей Мукачівщини.

детальніше »
15.05.2018 | 09:59

Підготовка до Дня добросусідства

 

Мукачівщинаготується до святкування Дня добросусідства на українсько-словацькому кордоні, який відбудеться 26 травня 2018 року на території пункту пропуску «Ужгород – Вишнє Нємецьке».

Нараду з питань підготовки до Дня добросусідства на українсько-словацькому кордоні провів перший заступник голови Мукачівської районної державної адміністрації Андрій Данканич спільно з начальником  відділу з питань європейської інтеграції, зовнішньоекономічних  зв’язків та туризму Василем Шкрібою та головним спеціалістом відділу з питань європейської інтеграції, зовнішньоекономічних  зв’язків та туризму Олександром Мущинкою.

Представлення Мукачівського району на належному рівні, зокрема, виготовлення рекламно –ознайомчої продукції (буклетів, листівок, довідників), участь колективів художньої самодіяльності Мукачівщини стало ключовим, так як транскордонне співробітництво є одним з пріоритетних напрямків розвитку Мукачівського району.

детальніше »
15.05.2018 | 09:58

«Перший крок до зірок»: масштабне свято дитячої творчості стартувало на Мукачівщині

 

Щорічний конкурс-огляд для дошкільнят «Перший крок до зірок» стартував сьогодні, 15 травня, у Мукачівській РДА. Зазвичай, строга сесійна зала перетворилися на справжній зорепад юних талантів.

Привітати творчу малечу з їхнім першим виходом на  велику сцену прийшли: голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, голова Мукачівської районної ради Іван Михайло, начальник управління освіти, молоді та спорту Світлана Кешеля, голови селищ та сіл району.

Головними дійовими особами свята творчості були маленькі артисти, які за підтримки своїх викладачів, вихователів і батьків підготували цікаву й насичену програму.

детальніше »
14.05.2018 | 16:05

Питання «теплих» кредитів розглядали у Мукачівській РДА

 

Мешканці Мукачівщини дбають про утеплення свого житла влітку і в цьому їм сприяє районна програма «Власний дім».

Відтак, районна комісія з по підтримці індивідуального житлового будівництва на селі розглянула дві заяви. Засідання під керівництвом першого заступника голови Мукачівської РДА Андрія Данканича, відбулося сьогодні, 14 травня.

Комісія вивчила матеріали двох звернень, відповідно до яких родини отримають можливість отримання пільгового кредиту. Загальна сума коштів, які мешканці Мукачівщини спрямують на облаштування житла, становить 180 тис. грн. Один заявник планує здійснити капітальний ремонт даху будинку, інший – провести заміну вікон та дверей на металопластикові.

детальніше »
12.05.2018 | 08:35

Соціальна ініціатива стартувала на Мукачівщині

 

P1350100.JPGУ Мукачівському районі стартувала соціальна акція, в рамках якої особи з інвалідністю отримують візки.

Допомогти тим, хто цього найбільш потребує, вдалося завдяки співпраці Мукачівської РДА та благодійного фонду «Нетворк оф керінг» з Києва.

Про благодійний фонд розповів один з працівників культури Мукачівщини Анатолій Зяєць. Співпрацю , за ініціативи очільника району Сергій Гайдая, вдалося започаткувати на хорошому рівні. Задля реалізації проекту багато зусиль докладено начальником управління соцзахисту Олександром Немйо та фахівцями структурного підрозділу, які опікуються особами з інвалідністю.

Відтак, сучасні та функціоналі візки стануть у нагоді мешканцям району, які мають проблеми з опорно-руховим апаратом.

Кожну родину відвідав особисто голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай:

«Спільно з Олександром Неймо відвезли візки поадресно, - зазначає Сергій Володимирович, - реалізація проекту також дозволяє безпосередньо поспілкуватися з особами, які обмежені у пересуванні, то ж їм важко навідуватися до РДА та інших органів державної влади.

Зазначу, й надалі активно будемо співпрацювати з благодійними фондами, меценатами, щоб мати якомога більше  можливостей допомогти соціально вразливим верствам населення району».

Відтак, мешканці району з особливими потребами  селища Кольчино, сіл В.Лучки, Жнятино, Вільховиця, та інших отримали безкоштовні інвалідні візки.

Соціальна акція продовжується, адже в районі є мешканці, які потребують підтримки та допомоги.

детальніше »
11.05.2018 | 09:48

Виїзний прийом громадян провів перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич

 

З мешканцями села Ключарки Мукачівського району спілкувався перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич в рамках проведення виїзного прийому громадян.

Жителі села ділилися з представником влади своїми проблемами, болючими та актуальними питаннями, зокрема зверталися за захистом своїх земельних прав та допомогою у вирішенні межових спорів; зверталися і щодо роз’яснення чинного законодавства у сфері призначення субсидій, а саме, який порядок призначення субсидій у разі, коли площа будинку перевищує 200 метрів квадратних; просили допомоги у вирішенні питання щодо необхідності забезпечення комп’ютерним обладнанням бібліотеки, адже її комп’ютеризація дасть змогу зацікавити населення до читання, підвищити рівень відвідування бібліотеки мешканцями села і як наслідок виховати любов до літератури.

Актуальним питанням для населення села Ключарки залишається оновлення сільського поштового відділення у частині заміни меблів.

детальніше »
11.05.2018 | 09:46

Прийом громадян провів очільник Мукачівщини Сергій Гайдай

 

Черговий прийом громадян з особистих питань провів очільник району Сергій Гайдай. Мешканці кількох сіл та селища піднімали важливі питання. На цей раз основну частину заяв склали звернення з питань соціального захисту. Йшлося, зокрема, про допомогу у лікуванні дитини з багатодітної родини з Чинадієва, допомогу на реабілітацію також для багатодітної родини з Ракошина, допомогу малозабезпеченим родинам, що опинилися у складних обставинах.

Детально Сергій Володимирович зупинявся на роз’ясненні концепції урядової програми «Доступні ліки», за якою мешканці району мають можливість отримати медикаменти безкоштовно або з незначною доплатою. Щоправда, програма поширюється на хворих на серцево-судинні захворювання, астму та цукровий діабет.

детальніше »
10.05.2018 | 16:36

Ніхто з постраждалих не залишиться з бідою сам на сам, - Сергій Гайдай

 

Надзвичайна ситуація техногенного характеру трапилася на Мукачівщині. Сьогодні, 10 травня. близько 8.30 год. стався зсув ґрунту по вулиці Фрідєшівська, що в смт. Кольчино. Внаслідок зсуву 2 будинки повністю зруйновано, ще 1 будівля – стала аварійною та непридатною до проживання. На щастя, ніхто з мешканців не постраждав.

В одному з будинків – на даний час ніхто не проживав, в іншому – господарка за кілька хвилин до зсуву пішла на роботу, у третьому – молода жінка з 6 місячним немовлям встигли врятуватися через вікно, адже вхід до будинку вже був завалений глиною.

Невідкладно відбулося засідання районної комісії з ТЕБ та НС. Засідання комісії провів перший заступник  голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, який до початку засідання побував на місці події.

детальніше »
10.05.2018 | 14:48

Надзвичайна ситуація в смт. Кольчино

 

Термінове засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій провів перший заступник голови Мукачівської районної державної адміністрації Андрій Данканич з начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району.

Предметом оперативної наради стала надзвичайна ситуація техногенного характеру, що трапилася сьогодні, 10 травня, в селищі Кольчино.

Приблизно о 9.00 за київським часом по вул. Фредяшівській в смт. Кольчино Мукачівського району стався зсув гірничої породи, який спричинив пошкодження трьох житлових господарств. Зокрема повністю засипані два будинки та один – частково, зруйновано автомобіль, який знаходився на подвірї, значна кількість грунтової маси пошкодила  дорогу. На щастя обійшлося без людських жертв.

детальніше »
09.05.2018 | 11:18

Звернення голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая з нагоди Дня пам’яті та примирення

 

8–9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У роки війни Україна втратила до 15 мільйонів чоловік убитими, ще мільйони українців зазнали важких поранень, майже кожна родина відчула на собі холодний дотик війни, втратила рідних, близьких…

Торкнулася війна і Закарпаття, боролися з нацизмом і мешканці Мукачівщини, їх внесок є вагомим у велику перемогу.

Сьогодні серед нас – ветерани, які пройшли крізь пекло війни і з тривогою дивляться на події, що відбуваються на Сході України, адже її сини – знову зі зброєю в руках на передовій.

День Пам’яті та примирення – це свято зі сльозами на очах. То ж, давайте разом запалимо свічку пам’яті за полеглими у Другій світовій війні та низько вклонимось ветеранам, вдовам полеглих.

Дорогі ветерани, дякуємо Вам за те, що Ви і сьогодні  своєю невтомною працею  та життєвим досвідом  допомагаєте  у найскладніші хвилини, нагадуючи, що мир на суверенній Україні – найцінніше, що має оберігати кожен з нас.

Здоров’я Вам міцного ще на багато років, бадьорості та наснаги!

Голова Мукачівської РДА

Сергій Гайдай

детальніше »
08.05.2018 | 15:42

Мітинг-реквієм до Дня пам’яті й примирення відбувся на Мукачівщині

 

Сьогодні, 08 травня, в смт. Кольчино відбувся мітинг-реквієм до Дня пам’яті й примирення. У цей травневий день біля обеліску Слави зібралися представники влади й громадськості, ветерани й школярі, аби поклонитися всім, хто творив велику перемогу над нацизмом у Другій світовій війні.

За роки війни  майже кожна українська родина зазнала непоправних втрат, мільйони солдат повернулися  додому, зазнавши важких поранень, тисячі життєвих стежинок було понівечено.

У дні сучасності все більше уваги звертають не на загально відомі факти боїв та перемог, а на конкретні  особистості, які ціною власного життя виборювали кожен сантиметр землі, відстоювали кожен населений пункт.

детальніше »
Усього: 1827
Сторінка:  <<   11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16  |  17  |  18  |  19  |  20  |  21  |  22  >>
Усього: 1827