Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

08.05.2018 | 08:28

У військовому ліцеї вшанували ветеранів Другої світової війни

 

20180508_134629.jpgУрочистий захід до Дня пам’яті та примирення відбувся у Закарпатському обласному ліцеї інтернаті з ПВФП, що у Мукачеві.

Начальник ліцею Юрій Захаров запросив багато поважних гостей, серед яких: ветеран війни Галина Плахотник, голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, військком Мукачівського ОМВК Ігор Гусєв, заступник начальника Мукачівського прикордонного загону Андрій Зубов, представники Закарпатської 128-ї ОГПБ, керівники громадських організацій, ветерани Збройних сил України, батьки ліцеїстів.

Зі знаменними історичними подіями - 73-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні і Днем пам’яті та примирення, - привітав ліцеїстів очільник району Сергій Гайдай.

детальніше »
07.05.2018 | 15:49

Кращих державних службовців відзначили в Мукачівській РДА

 

З приємного моменту розпочалася сьогодні, 07 травня, організаційна нарада у Мукачівській РДА. Керівник району Сергій Гайдай привітав та нагородив грамотами кращих деревних службовців – учасників І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

Зазначимо, І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» відбувся на виконання розпорядження голови Мукачівської РДА № 44 від 28.02.2018р. «Про проведення у 2018 році І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» в районній державній адміністрації.

Організаційний комітет, який організував проведення конкурсу та підвів підсумки по результатах, - очолив керуючий справами адміністрації Олександр Чекан.

Відтак, участь у  І турі щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у Мукачівській РДА взяли:

Наталія Галянт – заступник начальника управління  - начальник відділу зведеного аналізу, промисловості та розвитку підприємництва управління економічного розвитку й торгівлі;

Іван Щубер – начальник відділу  взаємодії з правоохоронними органами, запобігання і виявлення корупції, оборонної та  мобілізаційної роботи;

Павло Райко – головний спеціаліст відділу молоді й спорту, управління освіти, молоді й спорту;

Тетяна Шершун – головний спеціаліст відділу організаційної та інформаційної роботи;

Сергій Козолуп – головний спеціаліст відділу  взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупції, оборонної та  мобілізаційної роботи;

Ірина Бисага – спеціаліст сектору житлових субсидій в УПСЗН

Керуючий справами Олександр Чекан зазначив, що всі учасники конкурсу показали хороші результати у частині знання Конституції України, законодавства про державну службу та запобігання й протидії корупції.

Наталія Галянт – переможець конкурсу у номінації «Кращий керівник» та Павло Райко – переможець у номінації «Кращий спеціаліст», - представлять Мукачівщину на обласному рівні в ІІ турі конкурсу.

детальніше »
07.05.2018 | 15:47

Державні соціальні допомоги за особливих обставин призначали в Мукачівській РДА

 

Сьогодні, 07 травня, відбулося чергове засідання комісії з питань призначення державних соціальних допомог окремим сім’ям за особливих обставин у Мукачівському районі.

Головував на комісії перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич.

Секретар комісії Надія Татаринович ознайомила присутніх з справами, що базуються на заявах мешканців району. Відповідно до кожної заяви, працівники  управління соціального захисту провели додатковий моніторинг та додали підтверджуючі обставини документи.

На сьогоднішньому засідання комісія розглянула 58 справ з призначення субсидій  та соціальних допомог за особливих обставин.

Комісія прийняла наступні рішення  та призначила:

·         житлову субсидію на фактично проживаючих – 52 заяви;

·        житлову субсидію на орендоване житло – 1 родина

·        соціальну допомогу малозабезпеченим  родинам – 5 заяв

детальніше »
07.05.2018 | 14:13

Мукачівщину відвідає Прем’єр – міністр України Володимир Гройсман

 

Урядова делегація на чолі з Прем’єр – міністром України Володимиром Гройсманом, в рамках робочої поїздки до Закарпаття, відвідає Мукачівщину.

Про це повідомив голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай під час організаційної наради, сьогодні, 07 травня.

Візит Урядової делегації запланований на 11 травня, а одним з об’єктів, які огляне Прем’єр – міністр, стане Бобовищенський вин завод. Відтак, однією з тем буде розвиток виноробства та виноградарства.

Як зазначив очільник району Сергій Гайдай, до складу делегації увійде віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, яка опікується гуманітарними питаннями та транскордонним співробітництвом Закарпаття.

детальніше »
04.05.2018 | 14:18

На Мукачівщині відновлять шлюз на річці Стара

 

Перший заступник голови Мукачівської районної державної адміністрації Андрій Данканич разом з депутатом районної ради по даному округу Георгієм Горватом та головою Зняцівської сільської ради Діаною Сирохман здійснили комісійний виїзд в село Зняцьово щодо обстеження шлюзів, ремонт яких відбудеться за рахунок коштів резервного фонду Державного бюджету. Проблема водозабору для села є болючою, особливо у періоду паводку та повені. Річка «Стара» є замуленою і неочищеною, через що постійно підтоплює ближні дворогосподарства та сільське футбольне поле.

Згідно розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2018 року № 271-р «Про виділення коштів для проведення аварійно-відновних робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що склалася 15 – 17 грудня 2017 року на території Закарпатської області» виділено кошти для проведення аварійно-відновних робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Завдяки вжитим заходам вдалося отримати кошти з резервного фонду Державного бюджету для проведення аварійно-відновних робіт по відновленню шлюзу на руслі річки «Стара» в селі Зняцьово.

На аварійно-відновлювані роботи по відновленню водовипуску на річці «Стара» Зняцівської сільської ради (улаштування вхідних і вихідних окрилків монолітного бетону, приготування важкого бетону з щебеню, встановлення арматури окремими стрижнями із в’язанням вузлів в стіни і перегородки, шлюз-регулятор) нараховано 457300 гривень. Наразі з місцевого бюджету виділено 35 тисяч гривень для розробки проектно-кошторисної документації.

детальніше »
04.05.2018 | 09:40

Очільник Мукачівщини Сергій Гайдай провів прийом громадян у гірському селі

 

P1350423.JPGПрийом громадян з особистих питань провів керівник Мукачівщини Сергій Гайдай. Цього разу голова адміністрації спілкувався з мешканцями сіл Обавської сільради, що мають статут гірських.

Обава, Косино, Дубино, Чабин –  жителі чотирьох населених пунктів піднімали важливі для них особисто та для розвитку громади питання.

Відтак, з директором Обавської ЗОШ І-ІІст.. Михайлом Дзямком обговорили питання щодо благоустрою території школи, потребує ремонту й система опалювання. Не вистачає сучасного спортивного майданчика.

детальніше »
03.05.2018 | 08:35

Королівська родина Габсбург-Лотрінген «запалила» на Мукачівщині «Полум’я миру»

 

P1350603.JPGПосольство миру завітало до села Павшино Мукачівського району. Третє травня назавжди запам’ятається мешканцям села та всім присутнім гостям урочистим відкриттям пам’ятного знаку «Полум’я миру».

Утверджували ідею миру високоповажні гості: засновник однойменної міжнародної благодійної організації  її Високість Грета Маргарет Шандор Габсбург-Лотрінген, яку яка разом з чоловіком та делегацією прибула з Австрії.

Передувала відкриттю пам’ятного знаку екуменічна меса, яку здійснили римо католицький пастор та греко-католицький священик. Під час меси священнослужителі молилися за мир  в Україні, за мир у кожній родині, у всіх серцях.

детальніше »
01.05.2018 | 10:58

Мукачівщина буде представлена під час Дня добросусідства з Словацькою республікою

 

Мукачівщина готується до участі  у проведенні  Дні добросусідства зі Словацькою республікою. Захід міжнародного формату відбудеться 26 травня на українсько-словацькому кордоні - КПП «Ужгород - Вишнє Немецьке».

Роботу представницької локації Мукачівського району обговорили сьогодні, 02 травня, на нараді при першому заступнику голови адміністрації Андрію Данканичу.

Начальник відділу з питань європейської інтеграції, зовнішньоекономічних  зв’язків та туризму   Василь Шкріба представив презентаційну інформацію про Мукачівський району, в топу числі буклети про туризм, інвестиційні пропозиції, тощо.

Відділ культури Мукачівської РДА, який очолює Оксана Кречовська, забезпечить мистецький супровід презентаційної локації.

Зазначимо, метою заходу є  широка презентація району на міжнародному рівні, співпраця з Словацькою республікою на рівні органів місцевого самоврядування, встановлення ділових контактів, які можуть бути втілені у взаємовигідній співпраці у різних сферах.

Делегацію Мукачівщини  очолить  керівник району Сергій Гайдай.

детальніше »
01.05.2018 | 10:56

Мистецький Арт-проект планують реалізувати на Мукачівщині

 

Літературу та мистецтво планують поєднати у єдиному арт-проекті для юних художників. Конкурс художніх творів для дітей та юнацтва «Казка» проведуть на Мукачівщині, а мистецькою локацією стане фортеця Сент-Міклош. Про концепцію заходу розповіла авторка ідеї Наталія Стоянова під час зустрічі з головою Мукачівської РДА Сергієм Гайдаєм.

Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно прочитати казку, рекомендовану у рамках проекту, намалювати ілюстрацію до найцікавішої теми в казці або написати вірш. Юним талантам пропонують також придумати цікавий логотип до ідеї, вираженій у казці.

За словами пані Наталії, основними критеріями, за якими поважне журі оцінюватиме роботи юних талантів стануть: оригінальність творчого задуму, єдність змісту і виконання, творча індивідуальність і неординарність мислення, завершеність композиційного рішення.

З очільником району Сергієм Гайдаєм авторка проекту обговорила можливості реалізації такого проекту.

«Втілення мистецької  ідеї такого формату – це ще одна можливість для діток презентувати свою творчість, розкрити нові грані таланту, поєднуючи літературу та художнє мистецтво, - зазначає очільник району Сергій Гайдай».

Відтак, Сергій Володимирович пообіцяв всебічну підтримку в реалізації даного проекту.

детальніше »
27.04.2018 | 15:50

На Мукачівщині вшанували ліквідаторів аварії на ЧАЕС

 

Сьогодні, 27 квітня, у парку Слави, що в смт. Кольчино Мукачівського району відбувся мітинг-реквієм з нагоди вшанування пам’яті ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

Участь у заході взяли: голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, голова Мукачівської райради Іван Михайло, селищний голова Чинадієва Іван Мошак, голова Мукачівської районної громадської організації «Союз Чорнобиль України» Мирон Бобуський, начальник управління соціального захисту населення Олександр Немйо, начальник відділу культури Оксана Кречковська, ліквідатори аварії на ЧАЕС,  духовенство, представники громадськості, мешканці селища, молодь.

Мітинг-реквієм розпочався Гімном України, згодом хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих і жертв Чорнобильської катастрофи.

детальніше »
27.04.2018 | 08:42

Аграрії Закарпаття потребують практичної підтримки від урядових програм, - Сергій Гайдай

 

P1350073.JPGФермерам та аграріям Закарпаття презентували державні програми підтримки. Форум відбувся на базі санаторію «Карпати», що в Мукачівському районі.

Позицію Уряду представляли посадовці з Міністерства аграрної політики та продовольства України. Участь у заході взяли й представники обласної, районних адміністрацій, міст Закарпаття.

Відтак, Закарпаття аграрне презентували: заступник голови ЗОДА Віктор Мікулін, голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, директор Департаменту АПР Юрій Лесьо.

Аудиторія форуму презентувала столичним посадовцям та експертам всі райони та багато міст Закарпаття в особах фермерів, аграріїв, виробників сільськогосподарської продукції,  посадовців напрямку агропромислового розвитку адміністрацій та міськрад, керівників органів місцевого самоврядування, землевпорядників, депутатів різних рівнів. У форумі взяв участь перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич.

детальніше »
25.04.2018 | 09:54

У селі Зняцево планують побудувати сонячну електростанцію

 

Керівник Мукачівської РДА Сергій Гайдай провів зустріч з депутатським складом Зняцівської сільради. На запрошення голови села Діани Сирохман та спільно з районним депутатом даного округу Георгієм Горватом, керівник районної адміністрацій був присутнім на сесії сільради. На численні запитання депутатів Сергій Володимирович відповідав поза розглядом питань поряду денного.

Ремонт доріг

Вже традиційно, ремонт автодоріг став центральної темою розмови. Сергій Володимирович повідомив про те, що на території сільради планують відремонтувати дві дороги: обласного значення - Червеньово-В.Лучки-Гать та районну дорогу – Червеньово-Зняцево.

детальніше »
24.04.2018 | 09:56

Прийом громадян здійснив голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай

 

Сьогодні, 24 квітня, голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай провів прийом громадян з особистих питань.

Мешканці населених пунктів району порушували питання, вирішення яких потребує втручання влади, як на рівні органів місцевого самоврядування, так і району. Зокрема. йшлося про таке: межові суперечки, проблемні облаштування придорожньої інфраструктури (кювети), неправильне розташування яких сприяє підтопленню дворогосподарств, питання соціального захисту та допомоги на лікування, післяопераційної реабілітації, допомоги у будівництві житла для дитячого будинку сімейного типу.

Зверталися до керівника району й громадяни, питання яких знаходяться на особистому контролі у Сергія Володимировича, як от лікування  та складне діагностування 3-річного хлопчика. У даному питанні Сергій Володимирович відслідковує ситуацію та допомагає молодій родині.

детальніше »
24.04.2018 | 09:50

Комісія з питань призначення державних соціальних допомог за особливих обставин працювала у Мукачівській РДА

 

Державні соціальні допомоги за особливих обставин призначали в Мукачівській РДА

Чергове засідання комісії з питань призначення державних соціальних допомог окремим сім’ям за особливих обставин у Мукачівському районі відбулося сьогодні, 24 квітня. Провів засідання комісії її голова – перший заступник голови адміністрації Андрій Данканич.

Члени комісії ознайомилися зі справами, що базуються на заявах мешканців району. Секретар комісії – головний спеціаліст відділу ДСД УПСЗН Надія Татаринович відповідала на уточнюючі запитання членів комісії, адже, відповідно до кожної заяви, працівники  управління соціального захисту провели додатковий моніторинг та додали підтверджуючі обставини документи.

детальніше »
23.04.2018 | 16:41

Організаційна нарада

 

Організаційну нараду з підзвітними  управліннями, відділами та структурними підрозділами провів сьогодні, 23 квітня, перший заступник  голови Мукачівської РДА Андрій Данканич.

У нараді взяли участь: головний лікар ЦПМСД району Вікторія Лані, в.о. начальника відділу  містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури Василь Кунак , начальник відділу з питань європейської інтеграції, зовнішньоекономічних  зв’язків та туризму  Василь Шкріба, головний бухгалтер відділу АПР Вікторія Самсонова, керівник ЦНАП Оксана Кабацій, державний реєстратор Марія Мартин, начальник управління економічного розвитку й торгівлі Ігор Яворський, начальник відділу контролю за призначенням державних соціальних допомог УПСЗН Світлана Савчинець, завідувач сектору з питань цивільного захисту Василь Головчанський.

детальніше »
Усього: 1827
Сторінка:  <<   11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16  |  17  |  18  |  19  |  20  |  21  |  22  >>
Усього: 1827