Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

20.04.2018 | 14:41

 

Із заявою про надання матеріальної допомоги на капітальний ремонт будинку до Мукачівської РДА звернулася родина загиблого бійця АТО Василя Фіцколинця. Матір та батько героя АТО - мешканці села Старе Давидково Івановецької сільради.

Нагадаємо Василь Фіцколинець загинув на передовій близько двох років тому біля Зайцевого, останній час проживав у Київській області, місто Буча, де й похований.

Виїзд по заяві та огляд будинку здійснив особисто в.о. голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, залучивши  головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, ЖКГ, будівництва та інфраструктури Василя Кунака та завідувача сектору з питань цивільного захисту Василя Головчанського.  

Було проведене первинне обстеження будинку, зафіксовано пошкодження у вигляді тріщин на стінах.

Як зазначив Андрій Андрійович, буде проведений комплекс заходів з складання кошторису ремонтних робіт та задіяні всі можливості, аби допомогти батькам загиблого учасника АТО.

детальніше »
20.04.2018 | 14:38

Про запобігання насильства у сім’ї говорили в Мукачівській РДА

 

Координаційна рада з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми провела своє засіданні у Мукачівській РДА. Головував на засіданні в.о. голови Мукачівської РДА Андрій Данканич.

Секретар Координаційної ради начальник відділу у справах сім’ї та дітей УПСЗН Віра Сватанова ознайомила присутніх з статистикою та аналізом звернень мешканців району у випадках насильства в сім’ї.

Відтак, з початку року зареєстровано 73  звернення щодо  вчинення насильства в сім’ї, в порівнянні до аналогічного періоду минулого року спостерігається зменшення  на 22%( за І квартал минулого року - 93 звернення). Всі випадки сімейного насильства носять психологічний характер, із загальної кількості звернень,    по відношенні до неповнолітніх осіб звернень не зафіксовано(за І квартал минулого року 2 звернення).    Всі звернення за І квартал вчинені в стані алкогольного сп’яніння,   в тому числі внаслідок сп’яніння обидвох учасників – заявника та правопорушника – 5 випадків.  Із загальної кількості сімей, в яких зафіксовано сімейне насильство – 38 сімей виховує 80 неповнолітніх дітей. 

детальніше »
19.04.2018 | 09:05

 

Проблемна ситуація зі сплатою земельного податку склалася в Мукачівського МУВГ по Мукачівському району. Суть справи роз’яснив керівник установи Михайло Микуланинець, який звернувся до в.о голови Мукачівської РДА Андрія Данканича з проханням врегулювання даного питання.

За інформацією Михайла Микуланинця, управління отримало податкову вимогу  ГУ ДФС про несплату суми податкового боргу із земельного  податку в розмірі 187, 206 тис. грн.. загальна сума боргу за несплату земельного податку складає 583 532,16 тис. грн..

Станом на 19.04.2018р. за Мукачівським МУВГ рахується податковий борг із земельного податку в розрізі сільських рад: Нижньокоропецька, Форношська, Шенборнська, Жуківська, Залужанська, Бистрицька, Пістрялівська.

детальніше »
18.04.2018 | 16:53

Державні соціальні допомоги за особливих обставин призначали в Мукачівській РДА

 

Сьогодні, 18 квітня, відбулося чергове засідання комісії з питань призначення державних соціальних допомог окремим сім’ям за особливих обставин у Мукачівському районі.

Провів засідання комісії  в.о. голови Мукачівської РДА Андрій Данканич.

Секретар комісії Надія Татринович ознайомила присутніх з справами, що базуються на заявах мешканців району. Відповідно до кожної заяви, працівники  управління соціального захисту провели додатковий моніторинг та додали підтверджуючі обставини документи.

На сьогоднішньому засідання комісія розглянула 146 заяв.

Комісія прийняла наступні рішення  та призначила:

·         соціальну допомогу малозабезпеченим  одній родині

·         житлову субсидію на будинок не введений в експлуатацію – 1 родина

·         житлову субсидію на орендоване житло – 1 родина

·         житлову субсидію з початку опалювального сезону – 1 родина

·         житлову субсидію на фактично проживаючих – 142 заяви від мешканців району.

детальніше »
17.04.2018 | 10:01

Про безпеку на водних об’єктах говорили у Мукачівській РДА

 

Сьогодні, 17 квітня, в.о. голови Мукачівської РДА Андрій Данканич провів нараду з питань підготовки до купального сезону та безпеки відпочинку на водних об’єктах.

Як доповів представник Мукачівського МУВГ Василь Матій, на території Мукачівського району нараховується 53 водні об’єкти, з них: 38 ставків, 4 водосховища, 8 пожежних водойм. На балансі МУВГ знаходяться 4 водосховища:

детальніше »
16.04.2018 | 15:53

 

У 2018 році Мукачівська РДА прийняла на баланс дороги районного значення, райрада затвердила «Програму будівництва, капітального, поточного ремонту, реконструкції та утримання доріг Мукачівського району на 2017-2021 рр.», продовжується фінансування ремонтів доріг за рахунок так званого митного експерименту.

Про перспективи ремонту доріг у Мукачівському районі, розподіл фінансування та якість робіт розповів очільник району Сергій Гайдай у коментарі одному з місцевих ТРК.

Керівник району зазначив, що з Дорожнього фонду державного бюджету виділено 18 мільйонів гривень, з яких 13 – на капітальний ремонт, 5 – на середньо-поточний. На запитання журналіста як розподілять кошти, та чи вистачить на всі критичні ділянки району, голова Мукачівської РДА відповів:

детальніше »
16.04.2018 | 15:51

Мукачівщина – Іршавщина: придорожній знак оновлено

 

Придорожні знаки, як вказують на територіальну межу районів, - важлива частина дорожньої інфраструктури. Побудовані в одній з малих архітектурних форм, знаки служать проїжджим для визначення меж району, виконують функцію вказівників. Мають придорожні вказівники і  естетичне навантаження, тому їхній зовнішній вигляд не повинен залишатися поза увагою.

Такої думки дотримуються і керівники двох сусідніх районів: Мукачівського та Іршавського.

Сергій Гайдай спільно зі своїм колегою Олександром Горіним  ініціювали та фінансово підтримали відновлення знаку, який визначає межі адміністративних одиниць.

детальніше »
14.04.2018 | 15:47

Мукачівщина – без сміття:загальний суботник відбувся в районі

 

Сьогодні, 14 квітня, 300 державних службовців, працівників державних установ та відомств Мукачівщини вийшли на загальне прибирання.

Нагадаємо, відповідно до Розпорядження голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая № 153 від 15.03.2018 р. «Про благоустрій територій населених пунктів», на Мукачівщині провели загальний суботник. Весняна толока відбулася в рамках щорічної загальнодержавної акції «За чисте довкілля».

Координував проведення Дня благоустрою в.о. голови Мукачівської РДА Андрій Данканич. Відповідальними по напрямках були: заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів та керівник апарату РДА Олександр Чекан.

детальніше »
11.04.2018 | 14:21

День благоустрою відбудеться на Мукачівщині

 

Відповідно до Розпорядження голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая  № 153 від 15.03.2018 р. «Про благоустрій територій населених пунктів», на Мукачівщині проведуть загальний суботник. Екологічна акція відбудеться у суботу, 14 квітня.

Координує підготовку до проведення дня благоустрою в.о. голови Мукачівської РДА Андрій Данканич. Який провів сьогодні, 11 квітня, організаційну нараду за участю керівників структурних підрозділів РДП, служб та відомств району.

Під час наради було закріплено об’єм робіт за відповідними структурними підрозділами або службами району, узгоджено графіки вивезення сміття до полігону.

детальніше »
10.04.2018 | 14:09

Мукачівщина - в числі кращих щодо реалізації урядової програми «Доступні ліки», - Сергій Гайдай

 

Мукачівський район на 100 відсотків використав кошти, передбачені  в 2017 році державою для реалізації Урядової програми «Доступні ліки». Понад 43 тисячі мешканців району отримали безкоштовні медикаменти.

Про це нещодавно заявив голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, виступаючи зі звітом «Про здійснення Мукачівською райдержадміністрацією повноважень, делегованих їй Мукачівською районною радою».

«Центром  перинної медико-санітарної допомоги району укладено договори з 23 аптеками, медпрацівниками проведено величезну роз’яснювальну роботу серед населення, - зазначає Сергій Володимирович, - одним словом, медики району ефективно спрацювали для того, аби громадяни отримали безкоштовні медикаменти за Урядовою програмою».

Керівник району зазначив, що пріоритетним напрямком у реалізації програми, над яким працює Центр ПМСД під керівництвом головного лікаря Вікторії Лані, - це наближення мережі аптек до пацієнта.

детальніше »
10.04.2018 | 14:07

Юнаки з Мукачівщини виконають свій чоловічий обов’язок

 

Юнаки з Мукачівщини виконають свій чоловічий обов’язок

Перша  весняна відправка юнаків на строкову службу відбулася сьогодні, 10 квітня, з Мукачівського об’єднаного військового комісаріату.

Сімнадцять призовників, з яких 15 – мешканці Мукачівщини, 2 – міста Мукачева, - від сьогодні  солдати строкової служби Збройних Сил України.

Відправка відбулася в урочистій обстановці. До юнаків звернувся військовий комісар Ігор Гусєв, який провів короткий інструктаж щодо подальших дій, а також представив гостей, що прийшли побажати юнакам успішної служби.

детальніше »
10.04.2018 | 14:05

На території Ракошинської сільської ради відремонтують 2 обласні дороги місцевого значення

 

В межах Ракошинської сільської ради цьогоріч відремонтують дві обласні дороги місцевого значення. Про це повідомив голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай у коментарі одному з місцевих телеканалів.

За словами керівника району, це будуть наступні автошляхи:

1. Червеньово - Великі Лучки – Гать:  автомобільний шлях довжиною 23,5 км, проходить через села Червеньово, Домбоки (Ракошинська сільська рада), Великі Лучки, Страбичово, Жнятино

2. Середнє - Лінці - Шкуратівці – Ракошино; автомобільний шлях довжиною 23,4 км, обласна дорога місцевого значення. Починається в селищі міського типу Середнє на перетині з М06, проходить через села Лінці, Пацканьово, Шкуратівці, Медведівці, Кальник, Бенедиківці (Ракошинська сільська рада).

детальніше »
06.04.2018 | 08:50

 

детальніше »
05.04.2018 | 08:46

З мешканцями села Горонда спілкувався очільник району Сергій Гайдай

 

P1330818.JPGЧерговий виїзний прийом громадян очільник Мукачівщини Сергій Гайдай провів у селі Горонда. Працівники бюджетних установ, сільські депутати, громадяни піднімали перед керівником Мукачівської РДА ряд актуальних для громади питань.

Відтак, потребує уваги сфера культури. Як зазначила керівник БК с. Горонда Марія Логай, у приміщеннях, де працюють гуртки, потрібно провести ремонт.

Культура, на жаль, фінансується по залишковому принципу, - зазначає Сергій Гайдай, - але це не означає, що проблематика залишиться без уваги. Для цього постійно працюю над залученням альтернативних джерел фінансування, допомоги з боку благодійних організацій та грантових фондів».

детальніше »
04.04.2018 | 11:26

Планову нараду провів голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай

 

Сьогодні, 04 квітня, в Мукачівській РДА відбулася організаційна нарада під керівництвом очільника району Сергія Гайдая.

У нараді взяли участь: перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів, начальники управлінь, відділів та структурних підрозділів адміністрації, керівники служб та відомств району.

Керівники служб та управлінь доповідали про стан справ та існуючу проблематику, якщо така має місце.

Зокрема, заслухали інформацію головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги  району  Вікторії Лані, яка доповіла про хід медичної реформи в первинній ланці.

детальніше »
Усього: 1827
Сторінка:  <<   11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16  |  17  |  18  |  19  |  20  |  21  |  22  >>
Усього: 1827