Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

26.06.2017 | 13:36

Кузня талантів: діяльність клубу-бібліотеки відновили у селі Кучава

 

P1160114.JPGКультурно - мистецький осередок відкрив свої двері для всіх бажаючих сьогодні, 25 червня, у селі Кучава. Сільський клуб-бібліотека села Кучава Верхньокоропецької сільради відновив свою діяльність.

Культурна установа розташована у приміщенні колишнього магазину, а ремонт здійснено за кошти з місцевого бюджету.

детальніше »
26.06.2017 | 13:32

«Депутатська» субвенція, звернення до Президента, зміни до бюджету: відбулася сьома сесія Мукачівської районної ради

 

Народні обранці Мукачівщини розглянули ряд питань під час засідання сьомої сесії районної ради 7-го скликання,

яка відбулася 22 червня.

У сесійній залі зареєструвалося

25 депутатів з 39. На розгляд народних обранців було винесено 

наступні питання порядку денного:

детальніше »
26.06.2017 | 10:36

У переддень державного свята – Дня Конституції України на Мукачівщині провели турнір з міні-футболу.

 
У переддень державного свята – Дня Конституції України на Мукачівщині провели турнір з міні-футболу. На зелений газон стадіону села Н. Давидково вийшли державні службовці та співробітники служб району. 
За звання кращої команди турніру змагалися:
• команда Мукачівської РДА; 
• команда Мукачівського міськрайонного відділення УДСНС України в Закарпатській області, 
• команда Районного відділу державної виконавчої служби Мукачівського міськрайонного управління юстиції , 
• команда у складі сільських голів Мукачівського району
Спортивний захід, який відбувся за ініціативою очільника району Сергія Гайдая.
детальніше »
23.06.2017 | 13:20

Рейдерським захопленням назвали районні депутати ситуацію навколо санаторію «Перлина Карпат»

 

Депутати Мукачівської районної ради звернулися до перших осіб держави та керівників центральний правоохоронних органів з проханням розібратися з ситуацією щодо встановлення права власності на майно санаторію «Перлина Карпат».

Нагадаємо, під час минулого засідання сесії районної ради народні обранці відповідним рішенням визнали майно санаторію безхазяйним та таким, що переходить у комунальну власність громади району. Але під час здійснення юридичних процедур виявилося, що на право власності заявляють окремі юридичні особи.

Народні обранці просять вилучити та повернути незаконно привласнене майно санаторію «Перлина Карпат» Мукачівському району та сприяти у порушенні кримінальної справи щодо факту сумнівного продажу (рейдерського захоплення) об’єкта, зазначаючи, що «власники» не сплатили жодної копійки до місцевого або районного бюджету.

детальніше »
23.06.2017 | 09:30

 
  детальніше »
23.06.2017 | 09:26

 

Шановні державні службовці!

Дорогі колеги!

Щиро вітаю Вас з професійним

святом –Днем державної служби !

Виконуючи вимоги сьогодення, змінюється Україна, посилюючи відповідальність для тих, хто щодня працює над реалізацією державницької політики у всіх сферах життя – державних службовців. Більш вживаним став термін «публічний службовець» - людина, професія якої – служіння народу. Адже саме від нас з вами залежить як будуватиме європейське суспільство держава в регіонах, якою Україну побачать закордонні партнери, інвестори, туристи.

То ж, нехай велика відповідальність, покладена нас, ніколи не буде затьмарена корупцією, непрофесійністю чи зловживанням службовим становищем, а найвищою платою стане вдячність українського народу, задля реалізації прав якого ми і працюємо.

Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

Бажаю Вам здоров'я, мудрості, витримки у всіх життєвих випробуваннях, добра і добробуту, заслуженої шани і вдячності людей!

З повагою, голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай

детальніше »
22.06.2017 | 12:37

Звернення голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв Другої світової війни

 

Недільний ранок 22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшов у життя мільйонів українців, коли німецька армія вторглася на територію СРСР/УРСР,. став в Україні історичним днем глибокої скорботи.

Розпочалася найжахливіша війна в історії нашого народу — Друга світова війна, яка забрала життя кожного п’ятого нашого співвітчизника, зруйнувала понад 700 міст та містечок, 28 тисяч сіл.

З пам’яті українського народу не стерти гіркі спогади, які передаємо з роду в рід своїм нащадкам. Сьогодні, сини України знову на сторожі миру, знову віддають свої життя за суверенну державу, за що їм низький уклін від всіх,хто має можливість вчитися, працювати у мирних містах та селах.

Сьогодні, у день пам’яті жертв Другої світової війни, віддамо шану всім бійцям, які визволяли рідну землю від фашистських загарбників. Схилімо голову перед мільйонами невинних жертв, яких забрала війна.

Слава їм, вічна і світла пам'ять!

детальніше »
21.06.2017 | 12:10

Робоча зустріч з агровиробниками відбулася у Мукачівській РДА

 

Голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай провів робочу зустріч з представниками сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Агро-Лучки». Темою зустрічі було питання про дотримання всіх вимог законодавства при авіаційній обробці угідь хімічними засобами, які знищують шкідників та спори грибкових.

У нараді взяли участь: перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, начальник Мукачівського міськрайонного відділу УДСНС України в Закарпатській обл. Василь Голиш, начальник управління агропромислового розвитку Ілля Йовбак та головний лікар Центру медико-санітарної допомоги району Вікторія Лані.

детальніше »
20.06.2017 | 12:21

Про особливості виконання місцевих бюджетів говорили на нараді у Мукачівській РДА

 

Нарада, присвячена стану виконання бюджетів сільських та селищних рад, відбулася у Мукачівській РДА. Ініціаторами та модератори зустрічі виступило фінансове управління Мукачівської РДА, зокрема, начальник управління Інна Бисага.

На зібрання запросили голів та головних бухгалтерів селищних й сільських рад.

До початку обговорення фінансових питань слово взяв перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, який разом з військових комісаром Мукачівського ОМВК Ігорем Гусєвим проінформували очільників громад про підготовку до участі у військових зборах.

детальніше »
20.06.2017 | 12:14

Програма «Власний дім» продовжує свою роботу на території Мукачівщини

 

Сьогодні, 20 червня, перший заступник голови Мукачівської райдержадміністрації Андрій Данканич провів чергове засідання комісії з питань розгляду заяв на отримання кредиту за програмою «Власний дім».

Нагадаємо, «Власний дім» - державна цільова програма, метою якої є покращення житлово-комунальних умов населення. На Мукачівщині така Програма діє вже більше десяти років. За час її роботи десятки родин отримали грошову допомогу для будівництва чи реконструкції житла.

детальніше »
20.06.2017 | 11:33

Ювілейна, 25 зміна табору «Гармонія» зустріла юних талантів

 

Щоліта юні митці й музиканти з всього Закарпаття приїжджають на Мукачівщину, щоб відпочити та оздоровитись у таборі для обдарованих дітей «Гармонія», що діє на базі Чинадіївської дитячої школи мистецтв.

Єдиний  в області оздоровчий заклад такого типу у 2017 році відкрив свої двері в 25 раз. На урочисте ювілейне відкриття завітали поважні гості: голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, начальник управління культури Закарпатської ОДА Вікторія Фролова, заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів, заступник начальника управління культури Закарпатської ОДА Ілдико Молнар, голова обласної профспілкової організації працівників культури Наталія Товтин, голова облпрофради Володимир Фленько. в.о. начальника відділу культури Мукачівської РДА Ольга Копча,  голова Мукачівської районної профспілкової організації працівників культури Лілія Немеш. Вшанували своєю присутністю захід і викладачі Ужгородського музичного коледжу ім.Д.Задора.

детальніше »
19.06.2017 | 13:39

Ряд нагальних питань розглянули в Мукачівській РДА

 

Робочий тиждень у Мукачівській РДА розпочався з оперативної наради під керівництвом очільника району Сергія Гайдая. У нараді взяли участь: перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів, начальники управлінь, відділів та служб району.

Першим питанням заслухали інформацію військового комісара Мукачівського ОМВК Ігоря Гусєва про проведення в Закарпатті військових зборів. Як повідомив Ігор Костянтинович, протягом десяти діб з 29.06 по 08.07 на території військового полігону 128- ОГПБР в м. Ужгород відбудуться військові збори 5 стрілецького батальйону Закарпатського ОВК. З Мукачівського району візьмуть участь 44 особи, вже зроблено розподіл по сільрадам щодо забезпечення учасників зборів. Військком наголосив, що під час перебування на зборах, за учасниками зберігається і місце роботи, і виплата заробітної плати.

детальніше »
19.06.2017 | 13:36

З громадою села Чомонин спілкувався очільник району Сергій Гайдай

 

Безпосереднє спілкування з громадами сіл району – важлива складова у роботі керівника Мукачівської РДА Сергія Гайдая. Сьогодні, 16 червня, черговий прийом громадян Сергій Володимирович провів у селі Чомонин.

На зустріч з очільником району прийшли представники ромської громади села. Лідер поселення Віктор Давид разом місцевим ромським священиком озвучили ряд проблемних питань, зокрема, проведення у поселенні нової лінії електропередач, встановлення та реєстрацію будинкових лічильників. Наразі електроенергія тарифікується за показниками спільного лічильника.

детальніше »
15.06.2017 | 14:55

Очільник Мукачівщини Сергій Гайдай взяв участь у відзначенні 17-го випуску Закарпатського обласного військового ліцею

 

В 17-й раз проводжає в доросле життя 

майбутніх  захисників 

Вітчизни Закарпатський обласний 

ліцей інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою. 

З нагоди випуску та вручення атестатів про повну середню освіту відбувся урочистий 

захід, в якому взяв участь керівник району Сергій Гайдай.

У своєму вітальному зверненні керівник району відзначив нелегку працю 

педагогічного коллективу навчального закладу,

офіцерів на чолі з начальником ліцею полковником Юрієм Захаровим, а майбутнім офіцерам адресував щирі слова:

детальніше »
13.06.2017 | 15:32

Всі діти Мукачівщини, хворі на цукровий діабет, будуть забезпечені тест-смужками для вимірювання цукру, - Сергій Гайдай

 

Всі діти Мукачівщини, хворі на цукровий діабет, будуть забезпечені тест-смужками для вимірювання цукру, - Сергій Гайдай

Рішення про виділення матеріальної допомоги родинам, у яких є діти, хворі на цукровий діабет, прийняв депутат районної ради та голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай.

Кошти, які передбачені для надання матеріальної допомоги мешканцям району в рамках програми «Турбота», - батьки дітей використають для придбання засобів самоконтролю – тест –смужок для вимірювання цукру в крові.

детальніше »
Усього: 1514
Сторінка:  <<   11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16  |  17  |  18  |  19  |  20  |  21  |  22  >>
Усього: 1514