Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

15.03.2018 | 15:00

Делегація Мукачівського району взяла участь у вшануванні пам’яті Карпатських січовиків

 

15 березня на території меморіального комплексу «Красне поле» Хустського району  відбувся урочистий мітинг, присвячений 79-й річниці проголошення незалежності Карпатської України.

Заходи відбулися біля Пам’ятного Хреста, встановленого на честь загиблих Карпатських січовиків. Вшанувати полеглих борців за незалежність України прийшли:  керівники краю та очільники районів й міст.

Також солідарність із Закарпаттям висловили сусідні області, керівники яких взяли участь у мітингу-реквіємі. Відтак, до вшанування пам’яті героїв Карпатської України долучилися й поважні гості з сусідніх областей – голови Івано-Франківської, Львівської та Полтавської обласних рад. 

детальніше »
15.03.2018 | 14:58

Як не стати «живим товаром»: про заходи з протидії торгівлі людьми говорили в Мукачівській РДА

 

15 березня  за участю   першого заступника голови  райдержадміністрації  Данканича А. А. було проведено засідання районної  комісії з питань координації зусиль та обміну інформацією щодо запобігання  торгівлі людьми. На засідання запрошені спеціалісти відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, силових структур, правоохоронних органів, кандидатури яких затверджені розпорядженням голови райдержадміністрації  від 05.10.2017 № 346 «Про внесення змін до розпорядження голови айдержадміністрації від 11.03.03 №106  „Про районну постійно діючу комісію з питань координації зусиль та обміну інформацією щодо запобігання  торгівлі людьми”.

детальніше »
15.03.2018 | 14:56

Відбулася перша в цьому році сесія районної ради

 

Сьогодні, 15 березня, відбулася перша в цьому році сесія Мукачівської районної ради. Засідання дев’ятої сесії сьомого скликання відкрив голова райради Іван Михайло, який зазначив, що в залі зареєструвалося 37 народних обранців.

Участь у роботі сесії взяв голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, який також є представником депутатського корпусу.

На розгляд депутатів було винесено 38 питань порядку денного, основну частину з яких склали бюджетні цільові програми.

Відтак, депутати прийняли ряд районних програм, проголосувавши за них пакетом. Загальна сума фінансування по програмам складає 6 711 660 тис. грн..

детальніше »
14.03.2018 | 17:05

Чергова нарада з питань паспортизації автобусних зупинок відбулася в Мукачівській РДА

 

Сьогодні, 14 березня, перший заступник голови Мукачівської РДА  Андрій Данканич провів чергову нараду з питань правлення до відповідності автобусних зупинок та встановлення дорожніх знаків.

Зазначимо, участь у тематичному циклі нарад з даного питання беруть голови селищних та сільських рад району. На сьогоднішньому зібранні були присутні голови сільрад: с. Дерцен – Юлій Матей, Форнош – Юрій Химинець, Н.Давидково – Євген Качур, Ключарки-  Зоряна Павлик, Жнятино – Іван Орос.

детальніше »
14.03.2018 | 17:02

Голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай провів прийом громадян

 

Прийом громадян з особистих питань провів сьогодні, 13 березня, голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай.

Більшість питань, з якими громадяни зверталися до керівника району стосувалися соціального блоку. Йшлося, зокрема, про виділення допомоги на лікування та проведення дорого вартісної операції по заміні суглобів.

Сергій Володимирович зазначив, що мешканці району можуть розраховувати на районну програму «Турбота», відповідно до якої суму матеріальної допомоги визначає районний депутат, керуючись обставинами заявника. Розподіл коштів з районного бюджету здійснюється по округам, відповідно до кількості мешканців. У випадку, якщо в окрузі немає депутата районної ради, питання про надання матеріальної допомоги вивчає спеціальна депутатська комісія.

детальніше »
13.03.2018 | 17:04

 

Сьогодні, 13 березня,  у Мукачівській РДА відбулося перше засідання комісії з питань забезпечення прав повнолітніх осіб, які потребують опіки (піклування). Головує на комісії перший заступник  керівника Мукачівської РДА Андрій Данканич.

Відповідно до завдань, покладених на комісію, остання надає пропозиції щодо встановлення опіки(піклування) над фізичною особою, визнаною недієздатною або обмежено дієздатною за рішенням суду, сприяння реалізації осіб з інвалідністю, одиноких громадян похилого віку на життя, охорону здоров’я, соціальний захист.

Під час сьогоднішнього засідання комісія розглянула звернення про доцільність встановлення опіки над недієздатною особою. У зв’язку з неповним комплектом відповідних документів, поданих заявником, рішення по даному питанню перенесли на наступне засідання комісії.

детальніше »
12.03.2018 | 17:00

У Мукачівській РДА працюють над питанням приведення до відповідності автобусних зупинок

 

Привести у відповідність до норм чинного законодавства автобусні зупинки, встановити дорожні знаки, - така мета циклу нарад, які проводить перший заступник голови Мукачівської РДА  Андрій Данканич. Наради відбуваються за участю голів сільських та селищних рад району.

Зазначимо, тематичним нарадам передувало комісійне обстеження кожної зупинки в районі, з метою усунути недоліки, якщо такі є. Мова йде про технічні норми,облаштування павільйону, місця зупинки громадського транспорту, наявності відповідних дорожніх знаків.

детальніше »
12.03.2018 | 15:10

Про плани на тиждень говорили в РДА

 

Робочий тиждень у Мукачівській райдержадміністрації розпочався з планової наради, яку провів очільник району Сергій Гайдай.

У нараді взяли участь: перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів, керівник апарату Олександр Чекан, начальники управлінь, відділів та структурних підрозділів адміністрації, керівники служб та відомств району.

Під час наради було розглянуто ряд важливих питань. По питанню щодо підсипки доріг на території району в зв’язку з ожеледицею доповіла в.о. начальника філії ДП «Мукачівський райавтодор» Галина Микита.

детальніше »
07.03.2018 | 09:22

 

детальніше »
07.03.2018 | 09:20

На Мукачівщині відпрацюють надзвичайну ситуацію

 

У Мукачівському районі відбудуться командно-штабні навчання за участю спеціалізованих служб та сил цивільного захисту.

Організаційну нараду з даного питання провів сьогодні, 06 березня, перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич.

У нараді взяли участь керівники структурних підрозділів, управлінь та відділів РДА, які, у випадку виникнення НС, керують спеціалізованими службами, відповідно до напрямку діяльності.

Навчання відбудуться спільно з МРВ УДСНС України в Закарпатській області, правоохоронними органами.

детальніше »
06.03.2018 | 11:46

Перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич провів нараду з підзвітними підрозділами

 
Участь нараді  взяли:Олександр Немйо – начальник управління соцзахисту, Ігор Яворський – начал ник управління економічного розвитку й торгівлі, Вікторія Лані – головний лікар ЦПМСД,  Ілля Йовбак – начальник управління  АПР, Віктор Кабацій – начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури, Оксана Кабацій – керівник ЦНАП, Марія Мартин – державний реєстратор, Василь Головчанський – завідувач сектору з питань цивільного захисту. детальніше »
06.03.2018 | 11:33

В Лалові збудують водопровід, а в Баркасові – сучасну твердопаливну котельню: Мукачівщина отримає фінансування трьох проектів з ДФРР

 

dfrr18.jpgМукачівський район отримає фінансування трьох важливих інфраструктурних проектів за кошти Державного фонду регіонального розвитку. Проекти Мукачівського району затверджені на засіданні Міжвідомчої комісії з відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що реалізовуються за рахунок ДФРР, що відбулася днями під головуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка.

Про це повідомляє голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай:

детальніше »
06.03.2018 | 09:19

У Мукачівській РДА продовжили роботу над питанням впорядкування автобусних зупинок

 

Друга за черговістю тематична нарада з питань обліку та облаштування автобусних зупинок та узгодження графіків руху.

Провів нараду перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич. Участь у нараді також взяли голови та представники сільських рад, а саме: Лавки,Лалово, Макарьово, Пістрялово.

Інформували: Іван Лендєл – головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури та  директор ДП „Диспетчерська служба пасажирських перевезень”Георгій Горват.

детальніше »
05.03.2018 | 11:36

 

Сьогодні, 05 березня, в Мукачівській РДА відбулася організаційна нарада під керівництвом очільника району Сергія Гайдая.

У нараді взяли участь: перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів, керівник апарату Олександр Чекан, начальники управлінь, відділів та структурних підрозділів адміністрації, керівники служб та відомств району.

Керівник Мукачівської РДА розпочав нараду з питання захисту цільових бюджетних програм під час профільних депутатських комісій. Зазначимо, перше в цьому році сесія районної ради відбудеться 15 березня. Депутати мають намір затвердити ряд районних програм, які підготували та подали на розгляд структурні підрозділи, управління та відділи РДА, як основні розпорядники бюджетних коштів.

детальніше »
01.03.2018 | 16:34

 

Сьогодні, 01 березня, у Мукачівській РДА відбулася нарада з питань обліку та облаштування автобусних зупинок та узгодження графіків руху.

Провів нараду перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич. Участь у нараді також взяли голови сільських рад, а саме: Завидівської – в.о. голови Ірин Роман, Залужанської – Василь Симочко, Зубівської – Ганна Сабов, Станівської – Іван Йовбак, Яблунівської – Віра Мочан. 

Інформували: Іван Лендєл – головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури та  представник ДП „Диспетчерська служба пасажирських перевезень” Степан Хайнас.

детальніше »
Усього: 1801
Сторінка:  <<   11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16  |  17  |  18  |  19  |  20  |  21  |  22  >>
Усього: 1801

Новини

Всі новини >>