Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

28.09.2017 | 08:28

Питання інтеграції людей з обмеженими можливостями обговорили в РДА

 

З метою активізації роботи з питання безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших мало мобільних груп населення, вчора, 27 вересня, в малому залі засідань Мукачівської РДА відбулося чергове засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших мало мобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури. Вперше, дане засідання провів перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Данканич, до функціональних обов’язків якого нещодавно увійшли і питання соціальної сфери.

Присутніми на зустрічі були керівники громадських організацій інвалідів, представники управління соціального захисту адміністрації та керівники відповідних структурних підрозділів РДА.

детальніше »
27.09.2017 | 15:55

Очільник Мукачівщини Сергій Гайдай привітав учасників Міжнародного симпозіуму скульпторів

 

21768777_888023188017438_2701660920950188627_o.jpgМіст дружби народів та єдності націй – такою є ідейна тематика міжнародного симпозіуму скульпторів, який вже вчетверте розпочав свою роботу на Мукачівщині. Митці з шести країн створюють свої шедеври на території старовинної фортеці Сент-Міклош, що в смт. Чинадієво. Атмосфера історичної локації якнайкраще сприяє творчому самовираженню скульпторів, а сам замок, завдяки його господарю Йосипу Бартошу, вже давно перестав бути суто історичною пам’яткою, спорудою, що свідчить лише про минуле. Сент-Міклош – це середовище для мистецтва, творчий майданчик, який підсилює мистецьке тло художників, поетів, музикантів, скульпторів.

детальніше »
27.09.2017 | 11:59

Засідання колегії відбулося у Мукачівській РДА

 

Сьогодні, 27 вересня,  під головуванням очільника району Сергія Гайдая відбулося засідання колегії  Мукачівської РДА. У роботі колегії взяли участь: голова Мукачівської районної ради Іван Михайло, перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів голови селищних та сільських рад, керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів адміністрації, очільники державних служб та відомств району.

В ході роботи розглянули ряд важливих питань. Відтак, по питанню «Про стан законності та заходи щодо її зміцнення на території Мукачівського району» присутніх проінформував керівник Мукачівської місцевої прокуратури радник юстиції Роман Романик.

детальніше »
26.09.2017 | 16:00

Етнофестиваль «Бобовищенське гроно» став темою зустрічі очільника Мукачівщини Сергія Гайдая з журналістами

 

IMG_5451_0.JPGВже вдруге Мукачівщина запрошує на Етнофестиваль «Бобовищенське гроно». Презентував святкове дійство журналістам очільник району Сергій Гайдай.

На брифінгу з представниками ЗМІ Сергій Володимирович  розповів про насичену програму фестивалю, який в цьому році триватиме два дні – 07 та 08 жовтня. Незмінним залишається місце проведення – село Бобовище, яке справедливо вважається винною столицею району.

Начальник відділу культури Мукачівської РДА Оксана Кречковська наголосила, що на фестивалі будуть представлені всі населені пункти району, що презентують широкому загалу свою творчість, автентичні традиції, стародавні ремесла та гастрономічні цікавинки. 

детальніше »
26.09.2017 | 15:58

Про святкове та буденне: освітянська нарада відбулася у Мукачівській РДА

 

P1230439.JPG26 вересня, у великому залі Мукачівської РДА на нараду зібралися керівники загальноосвітніх шкіл району. Питання, що виносилися на порядок денний стосувалися повсякденного життя шкіл. Обговорили підготовку закладів освіти до опалювального сезону, поточні питання навчально-освітнього процесу.

В нараді освітян взяв участь очільник району Сергій Гайдай, який привітав директорів шкіл та колективи, які вони очолюють з професійним святом та зазначив, що завжди захищатиме інтереси школи та кожного вчителя.

Не оминули в обговоренні й Закон «Про освіту», щойно підписаний Президентом України.

детальніше »
26.09.2017 | 14:57

 

детальніше »
25.09.2017 | 15:21

В Мукачівському районі триває підготовка до опалювального сезону

 

Вчора, 25 вересня, перший заступник голови Мукачівської райдержадміністрації Андрій Данканич провів чергову нараду з представниками підзвітних управлінь та відділів адміністрації з питань підготовки господарського комплексу та установ бюджетної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.

Розмова стосувалася підготовки закладів освіти, культури та медицини Мукачівщини до опалювального сезону, а саме, стану систем електро- та газопостачання та закупівлі альтернативного виду палива.

детальніше »
25.09.2017 | 12:21

Мукачівщина – невід’ємна частина Закарпаття туристичного

 

P1230330.JPGВ Ужгороді розпочала роботу 16-та Міжнародна туристична виставка-ярмарок  „Тур’євроцентр – Закарпаття 2017”.

Захід, що презентує туризм краю у всій його багатогранності, відбувається в історичному центрі «Совине гніздо». Виставка зібрала 60 учасників, які представляють всі райони та міста Закарпаття, а також гостей – з України та країн Європи. Відтак, до Закарпаття приїхали туризмознавці та туроператори з Угорщини, Словакії, Румунії, Чехії.

Урочисте відкриття заходу відбулося за участі керівників краю – голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля, голови Закарпатської облради Михайла Рівіса та ужгородського міського голови Богдана Андріїва.

детальніше »
21.09.2017 | 15:55

Програма «Власний дім»: районна комісія розглянула заяви мешканців Мукачівщини

 

Сьогодні, 21 вересня, відбулося чергове засідання комісії з питань надання кредитів по Програмі «Власний дім» при Мукачівській РДА. Очолює комісію перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич.

На сьогоднішньому засіданні комісії розглянули дві заяви мешканців району, які клопотали про отримання пільгового 3% кредиту на заходи з енергозбереження власних осель. Комісія розглянула клопотання заявників та прийняла рішення про спрямування відповідних документів до обласного фонду ІОСС на отримання кредиту.

детальніше »
20.09.2017 | 09:02

Мукачівщина приймає Чемпіонат України з багатоденної велогонки

 

Велогонку всеукраїнського рівня приймає Мукачівський район. Відповідно до Єдиного календарного  плану Мінмолодьспорту, Закарпаття стане місцем проведення  Відкритого осіннього Чемпіонату України у багатоденній гонці, чемпіонату України в індивідуальній гонці вгору з велосипедного спорту (шосе).

Масштабна вело подія, в якій візьмуть участь понад 100 спортсменів з усієї України, відбудеться з 27 вересня  по 01 жовтня 2017року.

детальніше »
19.09.2017 | 15:33

Мукачівщина буде представлена на фестивалі BEREG FEST

 

Однією з особливостей Мукачівщини є її багато національність. Вже століттями у злагоді і взаєморозумінні поруч живуть представники багатьох національностей, які разом становлять українську родину. Спільно вони представляють і свою культуру, творчість, самобутні традиції. Чергова нагода презентувати Мукачівщину – це участь у фестивалі «BEREG FEST 2017», який відбудеться 30 вересня у селі Яноші, що на Берегівщині.

Зазначимо, в рамках фестивалю відбудеться й День Добросусідства з Угорською Республікою.

детальніше »
18.09.2017 | 15:46

Про організаційні питання та плани на тиждень поговорили в Мукачівській РДА

 

Сьогодні, 18 вересня, робочий тиждень в Мукачівській РДА почався з планової організаційної наради. Робочу зустріч з керівниками підзвітних структурних підрозділів провів перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Данканич.

Під час зустрічі присутніми було обговорено найбільш актуальні питання життя району та розглянуто і затверджено попередній план роботи на тиждень.

Зокрема, було піднято питання стану систематизації та офіційного оформлення всіх біл-бордів на території Мукачівського району. Нагадаємо, що робота з пошуку власників окремих біл-бордів, рекламні щити яких оформлені не за чинним законодавством проходить уже певний час.

Також, обговорили й питання стану дерев на узбіччях доріг, які будуть відремонтовані за рахунок митного збору.

детальніше »
18.09.2017 | 15:35

Планування та виконання: у Мукачівській РДА відбулася щопонеділкова нарада

 

Важливі питання на плановій нараді розглянули сьогодні, 18 вересня, у Мукачівській РДА. Нараду провів очільник Мукачівської РДА Сергій Гайдай за участю:першого заступника голови Мукачівської РДА Андрія Данканича, начальників управлінь, відділів та структурних підрозділів адміністрації, керівників служб та відомств району.

Першим обговорили питання щодо підготовки бюджетних закладів до опалювального сезону, зокрема, кожен керівник по напрямку проінформував про стан забезпечення твердим паливом або вугіллям та готовність газових котелень до роботи.

В ході наради розглянули ще ряд важливих питань.

детальніше »
15.09.2017 | 15:37

Автентичні традиції й творчість кожного села Мукачівщини буде представлена на етнофестивалі «Бобовищенське гроно»

 

У першій декаді жовтня Мукачівщина гостинно запрошує на Етнофестиваль «Бобовищенське гроно», який відбудеться у винній «столиці» району – селі Бобовище. Але разом з тим, виноробські традиції, які становлять ідейне ядро фесту, не обмежать його концепції – широкої презентації Мукачівщини – творчості, народних традицій, автентичності кожного населеного пункту. 

У фестивалі, який відбудеться 07 та 08 жовтня 2017 року, візьмуть участь всі селищні та сільські ради району, який, до слова, є першим у області щодо кількості селищ та сіл.

детальніше »
14.09.2017 | 13:06

На Мукачівщині готуються до проведення етнофестивалю «Бобовищенське гроно»

 

Засідання оргкомітету щодо проведення етнофестивалю «Бобовищенське гроно» провів сьогодні, 14 вересня, голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай.

Свято вина, музики, народних ремесел, культури та гастрономії відбудеться вже вдруге. В 2017 році на Мукачівщині святкуватимуть два дні, а саме: 07 та 08 жовтня на стадіоні села Бобовище.

«Фестиваль одразу заявив про себе як подія широкого формату, щорічна,така, що не обмежена якоюсь однією темою, зокрема, виноробством, - коментує очільник району Сергій Гайдай, - так, етнофестиваль презентує Мукачівщину – її автентику, традиції, побут, важливе місце в якому і займають виноробські традиції, відображені  у сонячному напої, який винороби представлять гостям».

детальніше »
Усього: 1618
Сторінка:  <<   11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16  |  17  |  18  |  19  |  20  |  21  |  22  >>
Усього: 1618