Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

04.04.2018 | 11:24

Прийом громадян провів голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай

 

З мешканцями району спілкувався голова Мукачівської РДА Сергій Володимирович Гайдай під час особистого прийому громадян. Відтак, керівник району провів прийом в адмінбудівлі адміністрації, після завершення якого здійснив виїзд до села Н.Давидково, де продовжив спілкування з мешканцями населеного пункту.

До керівника району  громадяни зверталися з багатьма різноплановими питаннями, зокрема, йшлося про затяжні межові суперечки, питання систематичного підтоплення дврогосподарства у зв’язку з неправильним розташуванням придорожніх кюветів. Хоча дані питання знаходяться у площині компетенції органів місцевого самоврядування, головою адміністрації було прийнято рішення щодо кожного індивідуального випадку. Здебільшого, це комісійне обстеження проблематики на місці  із залученням відвідних фахівців, а також вирішення питань шляхом перемовин та знаходження компромісних рішень.

детальніше »
03.04.2018 | 16:37

«Румунія-Україна 2014-2020»: про співпрацю в транскордонному форматі говорили в Мукачівській РДА

 

Голова Мукачівської  РДА Сергій Гайдай провів робочу зустріч щодо участі в транскордонному проекті «Румунія-Україна 2014-2020».
Розмова відбулася у форматі консультацій, а головним акцентом було напрацювання позитивної практики з реалізації грантових проектів.

Участь у нараді взяли: перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, начальник управління економічного розвитку й торгівлі Ігор Яворський, начальник відділу з питань європейської інтеграції, зовнішньоекономічних  зв’язків та туризму  Василь Шкріба.

детальніше »
30.03.2018 | 15:23

 

Вітання голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая вірникам Римо-католицької та Реформатської Церков з Воскресінням Христовим Щиро вітаю вас та ваші родини з Великоднем!

Нехай це величне свято зігріє серце світлими почуттями надії і любові, дарує щастя та добро. Бажаю Вам радості, здоров'я, добробуту і благополуччя, Божої Благодаті!

ХристосВоскрес!

Воістину Воскрес!

Зповагою

Голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай

детальніше »
30.03.2018 | 15:18

Нараду з інспекторами ВОС провів перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич

 
Сьогодні, 30 березня, перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич провів нараду з працівниками селищ та сіл району, які відповідають за ведення військового обліку призовників (інспектори ВОС). На робочу зі струч були запрошені інспектори ВОС тих органів місцевого самоврядування, в яких  дана ділянка роботи потребує покращення, зокрема: с. Брестів, с.В.Визниця, с. Бистриця, с. В.Лучки, с. Жуково, с. Завидово, с. Ключарки, с. Копинівці, с. Кольчино, с. Н.Давидково, с. Пістрялово, с. Пузняківці, с. Станово, с. Яблунево. детальніше »
29.03.2018 | 15:30

У 2018 році буде проведена масштабна та системна робота щодо ремонту доріг Мукачівщини, - Сергій Гайдай

 

В ході засідання дев’ятої сесії депутати Мукачівської районної ради прийняли рішення «Про внесення змін до Програми будівництва, капітального, поточного ремонту, реконструкції та утримання доріг Мукачівського району на 2017-2021 роки».

На 2018 рік фінансування програми складає 19 52605,08 грн.,  в тому числі  районний бюджет – 1200 000 грн, кошти територіальних дорожніх фондів – 752 605, 08 грн.

Метою програми є виготовлення проектно кошторисної документації та експертиз для проведення ремонтних робіт більш, ніж 20 доріг районного значення.

детальніше »
29.03.2018 | 15:12

Згоди досягнуто: депутати Мукачівської ради прийняли «бюджетні» рішення

 

Сьогодні, 28 березня, відбулося друге пленарне засідання дев’ятої сесії Мукачівської районної ради. У залі зареєструвалося 32 народні обранці.

У роботі сесії взяли участь: голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай,  перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, заступник голови Мукачівської ДА Олександр Богів. Зазначимо, керівники району є також представниками депутатського корпусу районної ради.

У залі були присутні керівники органів місцевого самоврядування, очільники державних служб та відомстві, управлінь, відділів та структурних підрозділів адміністрації.

Депутати прийняли рішення по наступним питанням порядку денного:

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 14 грудня 2017 року №179 «Про районний бюджет на 2018 рік».

2. Про встановлення (зміну) меж населених пунктів смт. Чинадійово.

3. Про встановлення (зміну) меж населених пунктів села Синяк Чинадіївської селищної ради.

4. Про встановлення (зміну) меж населених пунктів села Карпати Чинадіївської селищної ради

5. Різне.

Детально зупинялися на питанні щодо внесення змін до районного бюджету, адже перше пленарне засідання депутати завершили не досягнувши згоди.

Відтак, зміни до обсягу доходів районного бюджету становлять:

-          Всього – 1 497 601, 19 грн.

-          В т.ч.: загальний фонд – 755 450,19 грн.

-          Спеціальний фонд – 547 151.00 грн.

 Зазначимо, що внесення змін до районного бюджету дозволить профінансувати цільові бюджетні програми, від реалізації яких залежить розвиток багатьох сфер життя району. Загальна сума, передбачена на фінансування районних програм складає  7 846 261.19 грн.

 

У питанні різному депутати заслухали звіт голови Мукачівської РДА С.Гайдая щодо виконання  адміністрацією делегованих районною радою повноважень за 2017 рік.

детальніше »
29.03.2018 | 15:10

Депутати Мукачівської райради виділили кошти для спів фінансування проекту побудови водопроводу в с. Лалово

 

Для мешканців села Лалово побудують водопровід, що зніме актуальну для населеного пункту проблему забезпечення питною водою.

Як вже повідомлялося, Мукачівський район отримає фінансування трьох важливих інфраструктурних проектів за кошти Державного фонду регіонального розвитку.

«Проекти Мукачівського району затверджені на засіданні Міжвідомчої комісії з відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що реалізовуються за рахунок ДФРР, - повідомляє голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай,- важливо, що вдасться вирішити проблему з водопостачанням у селі Лалово, адже якісна питана вода, незалежно від пори року чи погодних умов, - це критерій №1 рівня життя людини».

Село, розрахункове середньодобове водоспоживання якого становить 97 м.куб, забезпечується питною водою із шахтних та трубчатих колодязів, якість води в колодязях низька. А в посушливий період колодязі висихають, створюючи гостру нестачу питної води.

Відтак, на будівництво так необхідного селу Лалово водопроводу передбачено 2 600 000 грн., з них з державного бюджету надійде сума 2 300 000 грн., а з районного бюджету видять 300 000 грн.

Відповідне рішення сьогодні, 28 березня, прийняли депутати районної ради. Проект рішення «Про внесення змін до Програми забезпечення питною водою населення Мукачівського району на період 2006-2020 роки»  депутати прийняли одноголосно.

детальніше »
28.03.2018 | 11:51

 

Питання благоустрою населених пунктів, проведення акції ,,Закарпаттю – чисте довкілля”, місячника ,,Чисті узбіччя” та встановлення єдиного санітарного дня з очищення території району обговорювались на засіданні районної ради регіонального розвитку під головуванням очільника Мукачівської районної державної адміністрації Сергія Гайдая У засіданні взяли участь: голова Мукачівської районної ради Іван Михайло,  перший заступник голови РДА Андрій Данканич, заступник голови Олександр Богів, керівник апарату Олександр Чекан, члени районної ради регіонального розвитку та запрошені.

Головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури райдержадміністрації Лендєл І.Й. проінформував присутніх про благоустрій населених пунктів. Повідомив, що для здійснення комплексу заходів щодо приведення території району в належний санітарний стан з метою залучення широких верств населення, головою Мукачівської РДА видано розпорядження від 15.03.2018 року № 153, яким визначено п’ятницю санітарним днем та проведення 14 квітня 2018 року Дня благоустрою (суботника).

Службі автомобільних доріг у Закарпатській області скеровано лист щодо забезпечення очищення від сміття, сухої трави, вирубки чагарників у межах смуги відводу на дорогах державного значення, що пролягають територією Мукачівського району.

За наслідками розгляду даного питання прийнято рішення та  надані відповідні доручення.

детальніше »
28.03.2018 | 10:05

 

28 березня під головуванням очільника Мукачівської РДА Сергія Гайдая відбулося засідання колегії районної державної адміністрації. У засіданні взяли участь: голова Мукачівської районної ради Іван Михайло,  перший заступник голови РДА Андрій Данканич, заступник голови Олександр Богів, керівник апарату Олександр Чекан, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, голови сільських та селищних рад, керівники служб, установ та організацій району.

На порядок денний винесено наступні питання: про стан здійснення заходів щодо попередження та профілактики сімейного насильства; про стан розвитку туристично-рекреаційної галузі району; про аналіз виконання Програми зайнятості на 2017 рік.

детальніше »
28.03.2018 | 09:28

 

детальніше »
27.03.2018 | 15:37

Громадська рада при РДА продовжила свою роботу

 

Цими днями в стінах райдержадміністрації відбулося перше цього року засідання Громадської ради при Мукачівській районній державній адміністрації під головуванням Лані В.Ю. – голови Громадської ради, головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги Мукачівського району, Заслужений лікар України.

В порядок денний включено наступні питання:

1.Щодо обговорення питань стану водозахисних споруд Мукачівського району.

2. Про реформу галузі охорони здоровя на першому рівні.

детальніше »
27.03.2018 | 08:38

 

P1010790 Сьогодні, 27 березня,  у Мукачівській райдержадміністраціївідбулося черговезасідання комісії з питань забезпечення прав повнолітніх осіб, які потребують опіки (піклування). Головував під час засіданняперший заступник  головиРДА Андрій Данканич. Під час сьогоднішнього засідання комісією розглянуто 2 звернення. По першому питанню порядку денного щодо встановлення опіки над недієздатним братом було вирішено задовольнити заяву, так як заявником подано повнийкомплект відповідних документів.

Наступне звернення щодо відправлення недієздатної сестри в інтернат в зв’язку з тим, що вона  є неадекватною вирішено задовольнити за умови надання повного комплекту потрібних документів.

детальніше »
26.03.2018 | 08:52

 
Чергова нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району відбулась 26.03.2018 в малій сесійній залі під керівництвом  голови районної державної адміністрації  Сергія Гайдая.  В нараді взяли участь: перший заступник голови РДА Данканич А.А., керівник апарату Чекан О.І., керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники служб, установ та організацій району. На нараді обговорили роботу на тиждень, що розпочався та вирішення поточних питань, зокрема мобілізації; проблеми санітарного стану узбіч вздовж залізничних колій; монетизацію пільгових проїздів. Микита Г.В. в.о. начальника філії «Мукачівський райавтодор» прозвітувала по стану доріг району. По різних напрямках Мукачівського району окреслений план на виконання робіт  на літній період. В.о. начальника управління соціального захисту населення Савчинець С.В. проінформувала про погашення заборгованості за оплату комунальних послуг. Очільник РДА звернув увагу на перереєстрації Чинадіївського дитячого оздоровчого табору «Водограй». За підсумками наради Сергій Володимирович дав доручення керівникам структурних підрозділів та служб району. детальніше »
26.03.2018 | 08:37

 

P1010749 26 березня перший заступник голови Мукачівської райдержадміністрації Андрій Данканичпровів засідання комісії з питань розгляду заяв на отримання кредиту за програмою "Власний дім".

"Власний дім" - державна цільова програма, метою якої є покращення житлово-комунальних умов населення. Дана Програма передбачає надання пільгових кредитів добудови та реконструкції житлових будинків з надвірними господарськими приміщеннями.

Сьогодні комісія розглянула 1заяву мешканки району щодо капітального ремонту житлового будинку.

Оскількивсі документи заявницібули оформлені згідно чинного законодавства, комісією одноголосно вирішенозадовольнити розглянуту заяву.

Отже, заявниця отрималафінансову допомогу в розмірі 150 тисяч гривень за рахунок коштів Закарпатського обласного Фонду інвестування об’єктів соціальної сфери та промисловості за програмою "Власний дім".

детальніше »
26.03.2018 | 08:23

 

P1010752Нарада з питань внесення змін щодо автобусних маршрутів відбулася під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Андрія Данканича. В нараді взяли участь: директор державного підприємства «Диспетчерська служба пасажирських перевезень» Горват Г.А., сільські голови сіл: Обава, Бабичі, Бистриця та перевізники.

Першим питанням порядку денного розглянуто відновлення рейсу по маршруту Мукачево-Бабичі.

Наступним розглянуто звернення щодо продовження маршрутів Обавської, В.Визницької, Бистрицької сільських рад, але для вирішення даного питання необхідно здійснити комісійне обстеження доріг, а вже потім продовжити вирішення даного питання.

детальніше »
Усього: 1827
Сторінка:  <<   11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16  |  17  |  18  |  19  |  20  |  21  |  22  >>
Усього: 1827