Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

01.03.2018 | 16:32

Лавки: виїзний прийом громадян провів очільник Мукачівщини Сергій Гайдай

 

Сьогодні, 01 березня, керівник Мукачівської РДА провів виїзний прийом громадян у селі Лавки. Основною проблемою для громади залишається стан дороги Мукачево-Лавки. Автодорога районного значення потребує  капітального ремонту, якого тут не було вже багато років.

Дане питання озвучували депутати сільради та голова села Іван Хайнас, який зазначив, що за на окремі ділянки дороги вже наявна проектно-кошторисна документація.

Керівник району пояснив, що в поточному році район очікує кошти дорожнього фонду, які спрямують на ремонти шляхів та зазначив, що дорога Мукачево-Лавки – в переліку пріоритетних, іншими словами – тих ділянок, які знаходяться у найбільш зруйнованому стані.

детальніше »
28.02.2018 | 17:04

Робоча поїздка до с. Н.Давидково

 

Перспектива ремонту дороги, потреби освітніх закладів, - такою була концепція робочої поїздки голови Мукачівської РДА Сергій Гайдая до с. Н.Давидково.

Найбільш нагальною проблемою для всієї громади села є стан дороги Мукачево-Н.Давидково. Автошлях районного значення, протяжністю 7.7 кілометрів, не знав ремонту вже давно. І більша його частина знаходиться в аварійному стані. На ділянці близько 5 кілометрів потрібен капітальний ремонт дорожнього полотна.

Про перспективу здійснення ремонту дороги в поточному році говорили під час зустрічі з керівником інвестиційного підприємства ДП «ТУП Україна» німецької фірми «ТУП  Г.М.Б.Х» Євгенієм Грабовчаком. Для підприємства, що є одним з бюджетоутворюючих району, - також важливі питання розвитку інфраструктури села.

Спільно з головою села Євгеном Качуром, очільник району обговорив можливості щодо здійснення ремонту. Як пояснив керівник адміністрації, в 2018 році дороги районного значення перейшли на баланс Мукачівської РДА. Відтак, з’явилася  можливість самостійно визначати пріоритети та повністю контролювати раціональність використання бюджетних коштів.

детальніше »
27.02.2018 | 15:36

Про якість питної води в бюджетних установах говорили в Мукачівській РДА

 

Питна вода – це природна вода, яку людина може пити сирою. За твердженням ВООЗ здоров’я більш як 80 відсотків хвороб, які має людина, пов’язані із якістю води, яку вона п’є.

Про якість питної води та дотримання санітарного законодавства в бюджетних установах говорили на нараді під керівництвом першого заступника голови Мукачівської РДА Андрія Данканича.

У нараді взяли участь представники управління освіти, молодій й спорту, Центр первинної медико-санітарної допомоги  району.

На дотриманні санітарних норм,контролю за якістю води, відповідно до чинного законодавства, акцентував Анатолій Мокрицький – начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства  Мукачівського районного управління Держпродспоживслужби.

детальніше »
26.02.2018 | 15:32

У Мукачівській РДА працювала комісія з призначення державних соціальних допомог та житлових субсидій.

 

 Провів комісію перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич.

Відповідно до Постанови КМУ «Про спрощення порядку надання населенню субсидій  для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», та на підставі заяв громадян, комісія розглянула 60 справ.

Зазначимо, окремі випадки призначення субсидії та інших соціальних допомог за рішенням комісії розглядаються на підставі акту обстеження матеріально-побутових умов сім’ї та інших обставин, вказаних заявником.

Відтак, комісія призначила: соціальну допомогу малозабезпеченій сім»ї з Чинадієва, субсидію на додаткову площу – 4 родинам, субсидію не власнику житла – 7 заявникам, житлову субсидію на фактичну проживаючих – 46 родинам.

детальніше »
23.02.2018 | 16:14

У Копиновецькій ЗОШ І-ІІ ст. – карантин

 

 З метою недопущення розповсюдження захворюваності на кір та інші інфекційні захворювання серед учнів,  у Копиновецькій ЗОШ І-ІІ ст.. призупинено навчально-виховний процес.

Про це йдеться в наказі управління освіти, молоді та спорту Мукачівської РДА № 57 від 22.02.2018р. «Про запровадження обмежувальних заходів під час навчально-виховного процесу щодо запобігання розповсюдження  захворюваності на кір та інші інфекційні захворювання».

Зметою недопущення розповсюдження захворюваності на кір та інші інфекційні захворювання серед учнів даного навчального закладу:

1. Рекомендувати директору Копиновецької ЗОШ І-ІІ ст. призупинити з 23 лютого  2018 року на 21 день навчально-виховний процес, - йдеться у тексті документу.

детальніше »
23.02.2018 | 16:13

Перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич провів прийом громадян з особистих питань

 

Сьогодні, 23 лютого, перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич провів прийом громадян Пузняковецької сільради. З мешканцями сіл зі статусом гірських Андрій Андрійович спілкувався під час виїзного прийому.

Головою сільради Ольгою Хохол та мешканцями сіл було порушено багато актуальних питань. Серед особистих переважали питання соціального блоку, як от: надання матеріальної допомоги на лікування, родинам, які опинилися у скрутних обставинах, порядок оформлення субсидій та інших соціальних допомог.

детальніше »
23.02.2018 | 16:10

Мукачівщина отримає понад 2,5 мільйонів гривень для ліквідації наслідків грудневого паводку

 

Аварійно-відновлювальні роботи на загальну суму 2 590 571 тис. грн..  будуть проведені на трьох об’єктах Мукачівського району. Кошти виділять з резервного фонду державного бюджету, їх призначення – це відшкодування на ліквідацію наслідків паводку в грудні 2017 року. Вартість та перелік робіт по області оцінені Кабінетом Міністрів Україні, відповідно до експертного висновку Мінрегіонбуду.

Відтак, на Мукачівщині будуть виконані:

Аварійно-відновлювальні роботи мосту через річку Визниця, с. Кльочки В.Визницької сільської ради, вартість робіт   складає 1 513,314 грн.

детальніше »
22.02.2018 | 10:34

 

Сьогодні, 22 лютого, голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай провів прийом громадян з особистих питань. Згідно графіку виїзних прийомів, сьогоднішня зустріч відбулася в селі Іваніці. До Івановецької сільради відносяться села Іванівці, Клячаново, Старе Давидково .

Мешканці сіл зверталися до керівника району кожен зі своєю проблемою, проте не забували й про питання, актуальні для всієї громади.

Відтак, багато питань стосувалося порядку оформлення субсидій, отримання матеріальної допомоги на лікування та реабілітацію в післяопераційних періодах.

детальніше »
22.02.2018 | 10:33

Нарада щодо роботи агропромислового комплексу Мукачівського району відбулася в Мукачівській РДА

 

Перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич провів нараду з питань роботи агропромислового комплексу району. Начальник управління АПР Ілля Йовбак та спеціалісти даного структурного підрозділу підвели підсумок роботи агропромислового комплексу району за 2017 рік.

Як зазначалося, комплекс району формують: 14 сільгосппідприємств, 212 фермерських господарств та 30,4 тисяч дворогосподарств населення.

Для виробництва сільськогосподарської продукції основним ресурсом є землі сільськогосподарського призначення. За даними форми 6-зем станом на 01.01.2017 року земельні площі в Мукачівському районі складають:

•          51895,2 га,  в т.ч.

•          сільськогосподарські угіддя – 51291,5 га, з них

•          ріллі – 35296,8 га;

•          багаторічні насадження – 3819,1 га;

•          сіножаті – 3898,4 га;

•          пасовища – 8277,2 га

детальніше »
22.02.2018 | 09:55

Публічний звіт діяльності Мукачівської РДА за 2017 рік представив очільник району Сергій Гайдай

 

Відповідно до частини третьої статті 45 Закону України від 10 грудня 2015 року №889-VIII „Про державну службу” наказу Нацдержслужби від 20.12.2016 №277 з метою забезпечення належної прозорості та підзвітності, голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай підвів підсумки роботи за 2017 рік.
Інформував голова адміністрації у формі публічного виступу за присутності: голови Мукачівської районної ради Івана Михайла, першого заступника голови Мукачівської РДА Андрія Данканича, керуючого справами райдержадміністрації Олександра Чекана, керівників управлінь, служб та відомств. Також були запрошені та присутні голови селищ та сіл, представники громадських, профспілкових організацій, громадської ради при Мукачівській РДА, засоби масової інформації.
«Найголовнішим досягненням вважаю конструктивну співпрацю з головами селищ та сіл району, - розпочав свій виступ голова Мукачівської РДА, - зазначу, що рік 2017-тий об’єднав у собі продовження тих справ, які були започатковані раніше та реалізацію нових проектів, важливих для життя громад».

детальніше »
21.02.2018 | 08:26

 

Сьогодні, 21 лютого, очільник Мукачівщини Сергій Гайдай провів засідання колегії Мукачівської РДА.

У роботі колегії взяли участь: голова Мукачівської районної ради Іван Михайло,  перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, голова Асоціації селищних та сільських голів району Іван Мошак, селищних та сільських голів, керівників структурних підрозділів, управлінь та відділів РДА, державних служб та відомств.

На розгляд членів колегії виносилися наступні питання:

1. Про підсумки економічного та соціального розвиток району з 2017 рік

2. Про стан виконання зведеного бюджету Мукачівського району за 2017 рік

3. Про стан роботи із запобігання та реагування на надзвичайні ситуації та події в Мукачівському районі.

По першому питанню інформував начальник управління економічного розвитку та торгівлі Ігор Яворський.

детальніше »
21.02.2018 | 08:22

Мукачівщина отримала від уряду Угорщини медичну допомогу на півмільйона гривень

 

П’ять закладів охорони здоров я Мукачівського району отримали медичне устаткування на загальну суму 531 558,00 грн. Гуманітарну допомогу передав уряд Угорщини в рамках благодійної акції, яку ініціював народний депутат України Ласло Брензович.

Відтак, мед устаткування було вручено керівникам району сьогодні, 21 лютого. Під час передачі устаткування були присутні: голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, голова Мукачівської райради Іван Михайло, головний лікар ЦПМСД району Вікторія Лані.

Про благодійну акцію для Закарпаття від Угорщини розповіли Єлизавета Біров – заступник директора департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА та депутат Закарпатської облради  Гейза Гулачі.

детальніше »
20.02.2018 | 16:58

Про стан епідемічної ситуації з лептоспірозу та стан заходів із профілактики захворювання серед Мукачівського району поговорили в РДА

 
Про стан епідемічної ситуації з лептоспірозу та стан заходів із профілактики захворювання серед Мукачівського району поговорили 20 лютого в райдержадміністрації. Нараду з даного питання провів перший заступник голови райдержадміністрації Данканич А.А. У нараді взяли участь: Чикун В.М. – директор Мукачівської міськрайонної філії ДУ ,,Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України’’, Туряниця В.А. – начальник Мукачівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області, Ващенок М.М. – начальник відділу освіти управління освіти, молоді та спорту, Брецко М.Ф. – в.о. начальника охорони здоров’я райдержадміністрації, голови сільських рад.  детальніше »
20.02.2018 | 16:56

Пам'ять Героїв Небесної Сотні вшанували на Мукачівщині

 

20 лютого Україна вшановує пам'ять Героїв Небесної Сотні. Буремні події на Київському Майдані Незалежності у грудні 2013 р., січні - лютому 2014 року сколихнули не тільки Україну, а й увесь світ.

Три довгих зимових місяці тисячі українців відстоювали свою громадянську позицію – жити у вільній від корупції та хабарників країні, інтегруватися в Європейське співтовариство.

Звичайний мітинг переріс у революцію, яку назвали Революцією Гідності. Завдяки Євромайдану в нашій країні відбулися значні зміни, але якою ціною… Своє життя віддали найкращі сини України, справжні патріоти – Герої Небесної Сотні.

детальніше »
15.02.2018 | 15:37

 

Двадцять дев’ять років потому: пам'ять воїнів-«афганців» вшанували на Мукачівщині

Сьогодні, 15 лютого, керівники Мукачівського району, громадськість взяли участь у заходах до Дня вшанування пам’яті учасників бойових дій на території інших держав та 29-річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

Світлу пам'ять тих військо службовців, які не повернулися з далекого Афганістану, або пішли з життя внаслідок важких поранень вже вдома, вшанували поминальною панахидою в капличці неподалік адмінбудівлі Мукачівської райради та Мукачівської райдержадміністрації.

Захід відбувся за участі: голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая, голови Мукачівської районної ради Івана Михайла, першого заступника голови Мукачівської РДА Андрія Данканича, заступника голови Мукачівської РДА Олександра Богіва, керівників служб та відомств.

детальніше »
Усього: 1801
Сторінка:  <<   11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16  |  17  |  18  |  19  |  20  |  21  |  22  >>
Усього: 1801

Новини

Всі новини >>