Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

28.11.2017 | 15:57

Про проблеми співпраці району з ТОВ «АВЕ – Мукачево» поговорили в Мукачівській РДА

 

Сьогодні, перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич зустрівся з представником товариства «АВЕ – Мукачево» та головою села Великі Лучки стосовно погашення заборгованості по оплаті за послуги «АВЕ».

Заступник директора підприємства Володимир Кабай поділився з присутніми вже відомими, але й надалі актуальними проблемами, а саме, зі все більшим зростанням боргу мешканців району перед підприємством та з відсутністю укладання нових договорів. Також він ознайомив сільського голову Лучок Ярослава Чопа зі списком боржників саме у підпорядкованому йому населеному пункті, адже саме в цьому селі спостерігається найвища заборгованість у співвідношенні до кількості користувачів послугами підприємства.

детальніше »
28.11.2017 | 15:56

Питання виплати соціальних допомог населенню обговорили в РДА

 

Вчора, 27 листопада, перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич провів чергове засідання комісії з питань призначення державних соціальних допомог та житлових субсидій за особливих обставин.

Серед питань порядку денного учасниками засідання вивчено більше 15-ти справ.

Більшість з них – це заяви громадян, в яких вони просять призначити субсидію у випадках, коли хтось із зареєстрованих  у складі сім’ї осіб проживає за іншим місцем, або ж сім’я офіційно орендує житло.

Також, кілька справ стосувались  отримання допомоги малозабезпеченим сім’ям з дітьми. Нагадаємо, вона виплачується родинам, у яких середньомісячний сукупний дохід, нижчий від прожиткового мінімуму. Законодавством врегульовано, що ті, хто звертаються по цей вид допомоги повинні обов’язково працювати (окрім випадку, коли мати доглядає за дитиною до трирічного віку).

детальніше »
28.11.2017 | 15:54

Про підготовку до оздоровчої кампанії 2018 року поговорили в Мукачівській РДА

 

Не за горами закінчення чергового трудового року, а це означає, що в органах державної влади починається робота над опрацюванням та затвердженням відповідних Програм розвитку району на наступний рік.

Так, цими днями, перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич провів робочу нараду з питань розробки районної Програми оздоровлення дітей пільгової категорії на 2018 рік. На нараді були присутні в. о. начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Світлана Савчинець та начальник відділу у справах сімї та дітей УСЗН Віра Сватанова.

детальніше »
24.11.2017 | 16:22

Свічку пам’яті жертвам Голодомору 10932-1933 рр. запалили на Мукачівщині

 

Запали свічку пам’яті  жертвам Голодомору 1932-1933рр. – під такою назвою у Мукачівській районній бібліотеці відбувся тематичний захід.

На заході були присутні: голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, голова Мукачівської районної ради Іван Михайло, заступник голови адміністрації Олександр Богів, начальник відділу культури Оксана Кречковська, голова Мукачівської районної ради ветеранів Іван Качур та члени ради ветеранів, творча інтелігенція району, представники культури,освіти, історики, молодь.

Розпочинаючи захід завідувач Мукачівської ЦРБ Ганна Дорош зазначила, що Голодомор – це чорна сторінка з історії усієї людської цивілізації, а не тільки України, адже найбільша трагедія полягає у тому, що мільйонів смертей можна було уникнути…

детальніше »
24.11.2017 | 16:20

Очільник Мукачівщини провів робочу зустріч з головою села Лохово

 

Робочу поїздку до села Лохово здійснив очільник району Сергій Гайдай. В ході зустрічі з головою села було обговорено низку важливих питань, основним з яких було  про ремонт доріг. Так, у поточному році в даному населеному пункті було здійснено ямковий ремонт дороги, проте, ще залишається багато роботи. Потребує поточного ремонту автодорога Мукачево-Лавки-Лохово, причому як на відрізку у селі Лавки, так і в межах села Лохова.

Як зазначив Сергій Володимирович, наразі триває всеукраїнська реформа щодо дорожньої інфраструктури. Відтак, в 2018 році частина доріг районного значення буде передана на баланс місцевих адміністрацій – обласної та районної, утворять відповідний дорожній фонд, який акумулюватиме кошти для обслуговування доріг.

«З’явиться більше можливостей для раціонального використання коштів та проведення ремонтів доріг, - зазначає керівник району, - але разом з тим нікуди не зникнуть наявні проблеми, як от, застаріла матеріально технічна база райавтодору, та інші».

Також керівник району детально роз’яснив дію програми «Турбота», адже до органів місцевого самоврядування мешканці сіл звертаються за консультацією в отриманні матеріальної допомоги.  Часто мова йде про значні суми для дорого вартісного лікування або операції.

Голова села Василь Левицький зазначив, що коштів у сільському бюджеті не вистачає на дорого вартісні витрати, як от часткове фінансування ремонту доріг та інше.

детальніше »
22.11.2017 | 11:27

Питання пасажирських перевезень обговорили у Мукачівській РДА

 

Засідання робочої групи з питань пасажирських перевезень відбулося у Мукачівській РДА. Нараду провів перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич. Під час наради розглянути кілька важливих питань. Зазначалося, що на адресу голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая надійшли звернення від мешканців району щодо дотримання перевізниками графіку руху автобусів у вихідні дні та у дні, відпрацювання яких перенесено за рахунок додаткових  вихідних. Директор ДП „Диспетчерська служба пасажирських перевезень” Георгій Горват зазначив, що спільно з управлінням економіки адміністрації по кожному зі звернень та в строки, передбачені законодавством, буде надано обґрунтовану відповідь.

Також робоча група обговорила питання тарифікації послуг з перевезення на маршрутах, що не виходять за межі Мукачівського району. Як зазначив Георгій Горват, проводиться постійний моніторинг тарифів на предмет їх економічної обґрунтованості.

Так, на тарифи впливають такі основні параметри, як: пасажиропотік, вартість паливно-мастильних матеріалів та нарахування по заробітній платі.

Ще одним питанням, яке обговорили на засіданні робочої групи, - це внесення змін до складу конкурсного комітету по визначенню автомобільних перевізників. Необхідність внесення змін пов’язана з набуттям функцій дорожньої поліції Управлінням патрульної поліції в Закарпатській області. Відтак, представника Управління патрульної поліції буде включено до складу конкурсного комітету при Мукачівській РДА.

детальніше »
21.11.2017 | 14:17

На Мукачівщині провели чергову нараду стосовно зафіксовано в районі спалаху захворювання на гепатит А

 

Сьогодні, перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич провів чергову нараду з питань перебігу ситуації підвищення рівня захворюваності мешканців Мукачівщини на вірусний гепатит А.

На нараді цього дня були присутні Анатолій Мокрицький, заступник начальника Мукачівського міськрайонного управління ГУ Держпродспо-живслужби України в Закарпатській області, Вікторія Лані, головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Мукачівського району, Іван Мошак, голова Чинадіївської селищної ради, Микола Ващенок, начальник відділу освіти, управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, а також представники закладів медицини та освіти тих населених пунктів, у яких виявлено спалахи вище згаданого інфекційного захворювання. А це, нагадаємо, є населені пункти Чинадіїської селищної ради, а також село Обава.

детальніше »
20.11.2017 | 15:28

Оновлену адмінбудівлю Майданського лісництва відкрили на Мукачівщині

 

Адмінбудівлю Майданського лісництва ДП «Мукачівського ЛГ» урочисто відкрили 17 листопада під час виїзної колегії Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства (ЗОУЛМГ). Символічну червону стрічку перерізали: очільник Мукачівщини Сергій Гайдай, керівник ЗОУЛМГ Валерій Мурга, директор ДП «Мукачівське ЛГ» Василь Анталовський.

Як зазначив керівник Майданського лісництва Василь Граб, будівлю оновлено повністю, відтак, створено комфортні умови праці для колективу з 23 лісівників та працівників установи. На території лісництва загальною площею 4517 ГА знаходиться природно-заповідний фонд місцевого значення – урочище «Солені млаки» з джерелами мінеральної води, що займає 8 ГА.

детальніше »
20.11.2017 | 15:26

На Мукачівщині відкрили рекреаційний пункт для туристів

 

Перший рекреаційний пункт для туристів відкрили на території лісництва Мукачівщини.

Облаштування таких зон для відпочинку вже стало позитивною практикою роботи закарпатських лісівників.

Нову локацію презентував Василь Анталовський – директор ДП «Мукачівське ЛГ» . Захід відбувся за участі очільника Мукачівщини Сергія Гайдая та в рамках виїзної колегії Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства, яке очолює Валерій Мурга.

детальніше »
20.11.2017 | 15:25

Очільник Мукачівщини Сергій Гайдай взяв участь у роботі колегії закарпатських лісівників

 

Виїзна колегія Закарпатського управління лісового та мисливського господарства (ЗОУЛМГ) відбулася 17 листопада на базі ДП «Мукачівського ЛГ». На запрошення керівника ЗОУЛМГ Валерія Мурги та директора ДП «Мукачівське ЛГ» Василя Анталовського, у роботі колегії взяв участь голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай.

Засіданнюпередували ряд заходів, під час яких лісівники з всього Закарпаття побачили роботу ДП «Мукачівського ЛГ». Зокрема, директори лісництв разом з представниками ЗМІ відвідали дендрарій «Березинка», нещодавно відкритий рекреаційний пункт в урочищі Острош, що між селами Н.Коропець та Павшино, побували на ділянці санітарно-вибіркової рубки та побачили місця насадження дубів, тобто майбутню діброву.

детальніше »
20.11.2017 | 14:52

Свято, якого немає у календарі: Пістрялівській ЗОШ – 50!

 

Пів століття-саме такий часовий  відрізок  функціонує 

осередок освіти й наук села Пістрялова – Пістрялівська ЗОШ І-ІІ ст..

П’ятдесятилітній ювілей школи відсвяткували в урочистій обстановці сьогодні, 19 листопада.

Привітати педагогічний колектив, ветеранів освіти, учнів, батьків прийшли багато поважних гостей, серед яких: голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, голова Мукачівської районної ради Іван Михайло, голова села Іван Бисага, депутати районної ради, начальник відділу освіти управління освіти. Молоді й спорту Микола Ващенок, голова профспілки працівників освіти Мукачівського району Юрій Федорчук, директори шкіл з інших населених пунктів.

Гостей зустріла невелика, але затишна зала, вміло прикрашена руками педагога-організатора школи та учнів.

Відкриваючи свято в.о. директора школи Ганна Диганич зазначила, що, готуючи промову, думала над тим, які ж саме слова повинні бути, аби розкрити всю значимість такої події.

детальніше »
17.11.2017 | 14:05

 

Шановні працівники сільського господарства Мукачівщини!

Сердечно вітаю  Вас із професійним святом – Днем працівників сільського господарства, що увінчує закінчення напруженого, сповненого клопотами хліборобського року. Саме він переконливо доводить спроможність і вміння трудівників села гідно виходити зі складних, почасти непередбачуваних ситуацій.

В усі часи, як повелося з діда-прадіда, напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку Держави, запорукою її процвітання.

Тож, хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями  ниви, не переводиться селянський рід на українській землі, хай втілюються в життя Ваші плани, задуми та сподівання на радість рідним, на благо розквіту рідної Мукачівщини та піднесення добробуту всього українського народу.

Щастя, злагоди в кожну домівку. Нехай нива щедро колоситься, здоров’я міцніє, а трудові успіхи примножуються!

 

З повагою,

голова Мукачівської районноїдержавної адміністрації Сергій Гайдай             

детальніше »
10.11.2017 | 16:24

На Мукачівщині посилюють профілактику гепатиту А

 

Сьогодні, виконуючий обов’язки голови Мукачівської РДА Андрій Данканич провів екстрену нараду з питань погіршення епідеміологічного стану на території району.

Цього разу розмова стосувалася підвищення рівня захворюваності мешканців Мукачівщини на вірусний гепатит А.

На нараді цього дня були присутні Павло Раковці, завідувач відділом епідеміологічного нагляду Мукачівського міськрайонного управління ГУ Держпродспоживслужби України в Закарпатській області, Вікторія лані, головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Мукачівського району, а також представники закладів медицини та освіти тих населених пунктів, у яких виявлено спалахи вище згаданого інфекційного захворювання. Наразі, центром поширення хвороби являються населені пункти Чинадіїської селищної ради, а рівень підвищеної небезпеки поширюється і на навколишні села. Так, перші випадки захворювання вже зафіксовано і в селі Обава.

детальніше »
09.11.2017 | 11:01

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

 

З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання!

Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі,  від хати до хати, від села до села, а разом з тим своєю плідною творчою працею звеличуєте рідний краю, Мукачівщину!

Ви ті, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу. Ваш творчий внесок у розвиток національної культури заслуговує на слова щирої вдячності!

Сподіваємось і віримо, що це свято подарує вам душевну злагоду, натхнення в роботі заради утвердження на землі ідеалів Добра, Любові і Краси! Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним і дарує нові життєві перемоги. Нехай ніколи не згасає творчий вогник у ваших серцях!

В.о. голови Мукачівської РДА

Андрій Данканич

детальніше »
09.11.2017 | 10:53

Районна комісія з ТЕБ та НС зібралася позапланово

 

У Мукачівській РДА відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Провів засідання комісії в.о. голови Мукачівської РДА Андрій Данканич.

Члени комісії розглянули кілька важливих питань. Зокрема, йшлося про допомогу родині з с. Станова, яка втратила будинок внаслідок пожежі. На комісії були присутні голова села Станова Іван Йовбак та директор школи й депутат районної ради Юрій Пайда, які повідомили, що родина перебуває у дійсно важких обставинах, адже вогонь знищив і матеріальні цінності, і документи, пошкоджена будівля. Комісія прийняла рішення виділити будівельні матеріали з районного резервного фонду та клопотати перед  Мукачівської районною радою про виділення матеріальної допомоги, відповідно до програми «Турбота».

детальніше »
Усього: 1684
Сторінка:  <<   11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16  |  17  |  18  |  19  |  20  |  21  |  22  >>
Усього: 1684