Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

23.03.2018 | 10:11

 

Першийзаступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич провів заключну нараду з питань графіків перевезення пасажирів та узаконення зупинок. Цього разу в нараді взяли участь сільські голови сіл: В.Визниця, Зняцьово, Обава, В.Лучки, Бистриця.

Як і належить, головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури  Іван Лендєл ознайомив присутніх  результати комісійного обстеження місць зупинки громадського транспорту на предмет відповідності технічним вимогам.

Нарада проходила в вигляді жвавої дискусії, під час якої було відкориговано та уточнено кількість необхідних дорожніх знаків.

детальніше »
21.03.2018 | 10:21

Про підсумки ідентифікації тварин говорили в РДА

 

Підсумкову нараду з питань ідентифікації тварин в Мукачівському районі провів перший заступник голови райдержадміністрації Данканич Андрій Андрійович

На нараді були присутні: начальник Мукачівської районної державної лікарні ветеринарної медицини Михайло Молнар, начальник Мукачівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області Василь Туряниця, начальник управління агропромислового розвитку Ілля Йовбак, завідуючі ветеринарних дільниць Мукачівського району.

Учасники наради обговорили  проведені дії всіх служб щодо здійснення ідентифікації та реєстрації великої рогатої худоби, враховуючи випадки падежу й народжуваності тварин, їх переміщення. Також працівники дільничних ветеринарних лікарень прозвітували про  проведені подвірні обходи господарств, де утримується велика рогата худоба, звірені списки паспортизованих тварин.

детальніше »
21.03.2018 | 10:17

Виїзний прийом громадян села Макарьово

 

Виїзний прийом громадян села Макарьово провів сьогодні, 21 березня, голова Мукачівської райдержадміністрації Сергій Гайдай.

До керівника Мукачівщини звернулися жителі сільської ради, які піднімали ряд важливих питань життєдіяльності громади, зокрема: щодо встановлення внутрішніх санвузлів Барбівської ЗОШ І-ІІІ ступенів; про проведення мережі Інтернет та встановлення труб для водостоку криші амбулаторії загальної практики сімейної медицини с.Макарьово; облаштування сцени для виступів художніх колективів сільського будинку культури с.Макарьово; придбання комп’ютерної техніки та проведення мережі Інтернет до бібліотеки с.Макарьово; покращення  матеріально-технічної бази Барбівського дошкільного навчального закладу; проблему ремонту доріг по  вулицях  сіл; пільговий  проїзд  у приміському транспорті  та пільгове лікування для інвалідів; покращення  матеріально-технічної бази Барбівського дитячого навчального закладу; надання матеріальної допомоги. На всі порушені питання мешканці отримали вичерпні відповіді та рекомендації.

детальніше »
21.03.2018 | 10:04

 

Головою Мукачівської РДА Сергієм  Гайдаєм здійснено черговий виїзд в освітні заклади Макарівської та Пістрялівської сільських рад з метою ознайомлення з проблемними питаннями та пошуку шляхів їх вирішення.

Зокрема, для Макарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів першочерговими заходами є реконструкція та перенесення вбиралень в приміщення школи, а для Барбівської ЗОШ І-ІІ ступенів - заміна вікон. Сільським головою с.Макарьово Геревичем М.М., заступником директора з навчально-виховної роботи  Макарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Лендєл А.Л. та в.о. директора Барбівської ЗОШ І-ІІ ступенів Пондинець Ю.Ю. детально проінформовано очільника району про роботу освітніх закладів.

детальніше »
20.03.2018 | 11:11

Продовження циклу нарад з питань графіків перевезення пасажирів та узаконення зупинок

 

Сьогодні, 20 березня, перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич провів чергову нараду з сільськими та селищними головами: Василем Маринцем (с.Бабичі), Василем Сідором (с.Брестів) –Іваном Мошаком (смт.Чинадійово),  Миколою Дубом (смт.Кольчино) – з питань графіків перевезення пасажирів та узаконення зупинок на очолюваних ними території.

Головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури  Іван Лендєл довів до відома присутніх  результати комісійного обстеження місць зупинки громадського транспорту на предмет відповідності технічним вимогам.

Так, на території Кольчинської та Чинадіївської селищних рад на даний момент частково встановлені автобусні зупинки, але залишається відкритим питання встановлення необхідних знаків.

детальніше »
20.03.2018 | 11:08

Містобудівна рада засідала при РДА

 

Засідання містобудівної ради при райдержадміністрації відбулося 20 березня під головуванням Віктора Кабація – начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства,  будівництва та інфраструктури райдержадміністрації. Серед запрошених гостей участь в раді взяли: перший заступник голови РДА Данканич А.А., сільські  голови сіл Павшино – Кізман В.С. та Страбичево – Бурак І.І. та селищний голова смт.Чинадійово – Мошак І.І.

На порядок денний було винесено 8 питань, зокрема:

1. Розгляд проекту детального плану земельної ділянки в урочищі «біля керамплитки» для розміщення об’єкту енергозабезпечення – ділянка - 1, в с.Павшино, Мукачівського району.

детальніше »
20.03.2018 | 11:05

Командно-штабні навчання розпочалися на території Мукачівського району

 

Відповідно до плану заходів визначених розпорядженням голови Закарпатської обласної державної адміністрації від 19.02.2018 №95 ,,Про план основних заходів цивільного захисту Закарпатської області на 2018 рік’’ на території Закарпатської області організовано та проводяться в період з 19.03-23.03.2018 року під керівництвом ДСНС України командно-штабні навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Закарпатської області.

Після поступлення ввідної №1 в Мукачівському районі, проведено термінове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій по під головуванням голови райдержадміністрації, голови комісії з питань ТЕБ та НС Сергія Гайдая.

детальніше »
19.03.2018 | 15:15

Питання графіків перевезення пасажирів та узаконення зупинок тривають

 

Сьогодні, 19 березня, перший заступник голови Мукачівської РДА  Данканич Андрій Андрійович провів чергову нараду з питань графіків перевезення пасажирів та узаконення зупинок.

На сьогоднішньому зібранні були присутні голови сільських рад сіл: Н.Коропець –  Молнар Магдалина Олександрівна, Павшино – Кізман Вікторія Степанівна, Ракошино – Коштура Василь Омелянович, Шенборн – Легеза Віктор Михайлович, Кальник – Сулима Віктор Іванович.

Головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури  Іван Лендєл озвучив присутнім  результати комісійного обстеження місць зупинки громадського транспорту на предмет відповідності до технічних вимог та норм чинного законодавства.

Під час проведення даної наради кожен з голів сільських рад висловив побажання, зауваження щодо бачення розташування автобусних зупинок, усунення недоліків з експлуатації вже існуючих.

детальніше »
16.03.2018 | 15:06

Відбулося засідання евакуаційної комісії при Мукачівській РДА

 

29216307_2086577224913274_2240668581303943168_n.jpgУ Мукачівській РДА відбулося засідання евакуаційної комісії, яку очолює перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич.

Комісія працює в оновленому складі, питання на засіданні розглядалися в контексті командно-штабних навчань, які відбудуться по всій області з 19 по 23 березня. Відповідно до сценарію надзвичайної ситуації, комісія відпрацьовувала алгоритм дій та порядок взаємодії між групами забезпечення евакуаційних заходів.

детальніше »
16.03.2018 | 15:02

Очільник району Сергій Гайдай взяв участь у сесії сільської ради с. Зубівка

 

P1330100.JPGДнями відбулася сесія сільської ради с. Зубівка,  у якій, на запрошення голови села Ганни Сабов, взяв участь очільник району Сергій Гайдай.

Окрім депутатів сільської ради, на сесії був присутнім депутат районної ради по даному округу Василь Данканич.

Під час сесії розглянули кілька важливих питань, зокрема, затвердили виконання бюджету села за 2017 рік, прийняли рішення щодо продовження договору оренди, розглянули земельні питання.

детальніше »
15.03.2018 | 15:04

Очільник району Сергій Гайдай взяв участь у нараді медичних працівників

 

29262024_2086582911579372_4954144346715717632_o.jpgУ Мукачівській РДА відбулася нарада медичних працівник з питань боротьби з туберкульозом. Модерувала зустріч головний лікар ЦПМСД району Вікторія Лані, яка представила присутнім керівник району, які також взяли участь у нараді: голову Мукачівської РДА Сергія Гайдая та голову Мукачівської райради Івана Михайла. Участь у нараді взяла Любов Луп»як, яка представляла фтизіатричну службу Мукачівської ЦРЛ, яка розповіла про дію програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), спрямовану на посилення контролю за туберкульозом в Україні.

детальніше »
15.03.2018 | 15:00

Делегація Мукачівського району взяла участь у вшануванні пам’яті Карпатських січовиків

 

15 березня на території меморіального комплексу «Красне поле» Хустського району  відбувся урочистий мітинг, присвячений 79-й річниці проголошення незалежності Карпатської України.

Заходи відбулися біля Пам’ятного Хреста, встановленого на честь загиблих Карпатських січовиків. Вшанувати полеглих борців за незалежність України прийшли:  керівники краю та очільники районів й міст.

Також солідарність із Закарпаттям висловили сусідні області, керівники яких взяли участь у мітингу-реквіємі. Відтак, до вшанування пам’яті героїв Карпатської України долучилися й поважні гості з сусідніх областей – голови Івано-Франківської, Львівської та Полтавської обласних рад. 

детальніше »
15.03.2018 | 14:58

Як не стати «живим товаром»: про заходи з протидії торгівлі людьми говорили в Мукачівській РДА

 

15 березня  за участю   першого заступника голови  райдержадміністрації  Данканича А. А. було проведено засідання районної  комісії з питань координації зусиль та обміну інформацією щодо запобігання  торгівлі людьми. На засідання запрошені спеціалісти відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, силових структур, правоохоронних органів, кандидатури яких затверджені розпорядженням голови райдержадміністрації  від 05.10.2017 № 346 «Про внесення змін до розпорядження голови айдержадміністрації від 11.03.03 №106  „Про районну постійно діючу комісію з питань координації зусиль та обміну інформацією щодо запобігання  торгівлі людьми”.

детальніше »
15.03.2018 | 14:56

Відбулася перша в цьому році сесія районної ради

 

Сьогодні, 15 березня, відбулася перша в цьому році сесія Мукачівської районної ради. Засідання дев’ятої сесії сьомого скликання відкрив голова райради Іван Михайло, який зазначив, що в залі зареєструвалося 37 народних обранців.

Участь у роботі сесії взяв голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, який також є представником депутатського корпусу.

На розгляд депутатів було винесено 38 питань порядку денного, основну частину з яких склали бюджетні цільові програми.

Відтак, депутати прийняли ряд районних програм, проголосувавши за них пакетом. Загальна сума фінансування по програмам складає 6 711 660 тис. грн..

детальніше »
14.03.2018 | 17:05

Чергова нарада з питань паспортизації автобусних зупинок відбулася в Мукачівській РДА

 

Сьогодні, 14 березня, перший заступник голови Мукачівської РДА  Андрій Данканич провів чергову нараду з питань правлення до відповідності автобусних зупинок та встановлення дорожніх знаків.

Зазначимо, участь у тематичному циклі нарад з даного питання беруть голови селищних та сільських рад району. На сьогоднішньому зібранні були присутні голови сільрад: с. Дерцен – Юлій Матей, Форнош – Юрій Химинець, Н.Давидково – Євген Качур, Ключарки-  Зоряна Павлик, Жнятино – Іван Орос.

детальніше »
Усього: 1827
Сторінка:  <<   11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16  |  17  |  18  |  19  |  20  |  21  |  22  >>
Усього: 1827