Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

03.12.2017 | 14:42

 

Спортивні змагання з нового виду параолімпійського спорту – бочча – відбулися за участю спортсменів з обмеженими можливостями.

Захід був приурочений Міжнародному дню людей з інвалідністю, який відзначають 3 грудня. Спартакіада носила міськрайонний характер, адже організаторами й учасниками були громадські організації, до яких входять мешканці як Мукачева, так і Мукачівського району: Мукачівське міськрайонне товариство інвалідів вазо-моторної системи "Криниця" ( керівник – Володимир Кобин) та ГО "Спортивно-оздоровчий клуб інвалідів з обмеженнями у здоров'ї "МРІЯ" (ГО "СОКІзОЗ "МРІЯ"), яке очолює Василь Турянин.

детальніше »
01.12.2017 | 14:36

Важливо, щоб кожне село могло заробляти власні кошти та вирішувати першочергові проблеми, - Сергій Гайдай

 

Виїзний прийом громадян провів сьогодні, 30 листопада, голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай. В останній день осені очільник району відвідав село Пістрялово та поспілкувався з його мешканцями.

Як зазначив голова села Пістрялово Іван Бисага, головна проблема села – забезпечення питною водою.

Водопостачання жителів здійснюється із шахтних та трубчатих колодязів, якість води в колодязях низька. В посушливий період вода в частині колодязів села зникає повністю і жителі користуються привозною водою, здебільшого із діючого водозабору підземних вод з якісною питною водою, розміщеного на території Лалівської сільської ради.

детальніше »
30.11.2017 | 13:34

Питання соціальних виплат для внутрішньо переміщених осіб підняли в Мукачівській РДА

 

З метою здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам вчора, 29 листопада, в приміщенні Мукачівської районної державної адміністрації, під керівництвом першого заступника голови РДА Андрія Данканича відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

На даному засіданні розглянули питання перевірки даних, наданих внутрішньо переміщеними особами, щодо фактичного проживання, про призначення (відновлення) або відмову в призначенні соціальної виплати (в т. ч. пенсій).

детальніше »
29.11.2017 | 16:42

Про виконання бюджету 2017 та проект бюджету на 2018 рік говорили на Колегії Мукачівської РДА

 

Про підсумки виконання місцевих бюджетів за 9 місяців 2017 року та про головний фінансовий документ району на 2018 рік говорили під час засідання Колегії Мукачівської РДА.

Інформувала присутніх по даному питанню начальник фінансового управління Інна Бисага. Щодо стану виконання доходів зведеного бюджету, Інна Анатоліївна зазначила, що за січень-вересень 2017 року зо загального фонду зведеного бюджету мобілізовано 549 405.0 тис.грн. податків, зборів, інших платежів , виконання становить 100,5%.

детальніше »
29.11.2017 | 16:39

Планове завдання щодо призову по Мукачівському району виконано,- Ігор Гусєв

 

Про це повідомив військовий комісар Мукачівського ОМВК полковник Ігор Гусєв, доповідаючи на Колегії при Мукачівській РДА, яка відбулася сьогодні, 29 листопада.

Засідання Колегії провів голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай за участю: голови Мукачівської райради Івана Михайла, заступника голови Мукачівської РДА Андрія Данканич, заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів, голова Асоціації селищних та сільських голів району Іван Мошак, селищні та сільські голови, керівники структурних підрозділів, управлінь та відділів РДА, державних служб та відомств.

У своїй доповіді військовий комісар торкнувся питання роботи відповідальних працівників органів місцевого самоврядування, відзначив ті селищні та сільські ради, де ця робота покращилася, щиро подякувавши їм.

детальніше »
28.11.2017 | 16:20

Очільник Мукачівської РДА Сергій Гайдай висловив підтримку лісівникам району

 

Лісівники Мукачівщини приєдналися до всеукраїнської мирної акції протесту проти “Стратегії реформування лісового господарства на період до 2022 року”. Акція відбулася перед головною адмінбудівлею району за участі керівника ДП «Мукачівського ЛГ» Василя Анталовського, начальників лісництв, працівників галузі, представників профспілки.

До працівників лісової галузі вишли керівники району: голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай та голова Мукачівської райради Іван Михайло.

Директор ДП «Мукачівське ЛГ» Василь Анталовський звернувся до керівників району з проханням підтримати представників галузі щодо недопущення  кулуарного схвалення концепції реформування лісової галузі. Яка може призвести до знищення структури лісового господарства по всій України та непередбачуваних наслідків в природоохоронній сфері.

До учасників мирної акції звернувся голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, який запевнив лісовиків у підтримці на всіх рівнях та повідомив, що йому вдалося поспілкуватися безпосередньо з розробниками документу, який  передбачає реформування лісової галузі.

Очільник Мукачівщини запропонував провести робочу зустрічі у форматі відео конференції за участю розробників та безпосередньо представників ДП «Мукачівське ЛГ», аби за конструктивним діалогом знайти компромісні рішення та дати можливість лісівникам донести власну професійну позицію щодо розвитку галузі.

детальніше »
28.11.2017 | 15:57

Про проблеми співпраці району з ТОВ «АВЕ – Мукачево» поговорили в Мукачівській РДА

 

Сьогодні, перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич зустрівся з представником товариства «АВЕ – Мукачево» та головою села Великі Лучки стосовно погашення заборгованості по оплаті за послуги «АВЕ».

Заступник директора підприємства Володимир Кабай поділився з присутніми вже відомими, але й надалі актуальними проблемами, а саме, зі все більшим зростанням боргу мешканців району перед підприємством та з відсутністю укладання нових договорів. Також він ознайомив сільського голову Лучок Ярослава Чопа зі списком боржників саме у підпорядкованому йому населеному пункті, адже саме в цьому селі спостерігається найвища заборгованість у співвідношенні до кількості користувачів послугами підприємства.

детальніше »
28.11.2017 | 15:56

Питання виплати соціальних допомог населенню обговорили в РДА

 

Вчора, 27 листопада, перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич провів чергове засідання комісії з питань призначення державних соціальних допомог та житлових субсидій за особливих обставин.

Серед питань порядку денного учасниками засідання вивчено більше 15-ти справ.

Більшість з них – це заяви громадян, в яких вони просять призначити субсидію у випадках, коли хтось із зареєстрованих  у складі сім’ї осіб проживає за іншим місцем, або ж сім’я офіційно орендує житло.

Також, кілька справ стосувались  отримання допомоги малозабезпеченим сім’ям з дітьми. Нагадаємо, вона виплачується родинам, у яких середньомісячний сукупний дохід, нижчий від прожиткового мінімуму. Законодавством врегульовано, що ті, хто звертаються по цей вид допомоги повинні обов’язково працювати (окрім випадку, коли мати доглядає за дитиною до трирічного віку).

детальніше »
28.11.2017 | 15:54

Про підготовку до оздоровчої кампанії 2018 року поговорили в Мукачівській РДА

 

Не за горами закінчення чергового трудового року, а це означає, що в органах державної влади починається робота над опрацюванням та затвердженням відповідних Програм розвитку району на наступний рік.

Так, цими днями, перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич провів робочу нараду з питань розробки районної Програми оздоровлення дітей пільгової категорії на 2018 рік. На нараді були присутні в. о. начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Світлана Савчинець та начальник відділу у справах сімї та дітей УСЗН Віра Сватанова.

детальніше »
24.11.2017 | 16:22

Свічку пам’яті жертвам Голодомору 10932-1933 рр. запалили на Мукачівщині

 

Запали свічку пам’яті  жертвам Голодомору 1932-1933рр. – під такою назвою у Мукачівській районній бібліотеці відбувся тематичний захід.

На заході були присутні: голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, голова Мукачівської районної ради Іван Михайло, заступник голови адміністрації Олександр Богів, начальник відділу культури Оксана Кречковська, голова Мукачівської районної ради ветеранів Іван Качур та члени ради ветеранів, творча інтелігенція району, представники культури,освіти, історики, молодь.

Розпочинаючи захід завідувач Мукачівської ЦРБ Ганна Дорош зазначила, що Голодомор – це чорна сторінка з історії усієї людської цивілізації, а не тільки України, адже найбільша трагедія полягає у тому, що мільйонів смертей можна було уникнути…

детальніше »
24.11.2017 | 16:20

Очільник Мукачівщини провів робочу зустріч з головою села Лохово

 

Робочу поїздку до села Лохово здійснив очільник району Сергій Гайдай. В ході зустрічі з головою села було обговорено низку важливих питань, основним з яких було  про ремонт доріг. Так, у поточному році в даному населеному пункті було здійснено ямковий ремонт дороги, проте, ще залишається багато роботи. Потребує поточного ремонту автодорога Мукачево-Лавки-Лохово, причому як на відрізку у селі Лавки, так і в межах села Лохова.

Як зазначив Сергій Володимирович, наразі триває всеукраїнська реформа щодо дорожньої інфраструктури. Відтак, в 2018 році частина доріг районного значення буде передана на баланс місцевих адміністрацій – обласної та районної, утворять відповідний дорожній фонд, який акумулюватиме кошти для обслуговування доріг.

«З’явиться більше можливостей для раціонального використання коштів та проведення ремонтів доріг, - зазначає керівник району, - але разом з тим нікуди не зникнуть наявні проблеми, як от, застаріла матеріально технічна база райавтодору, та інші».

Також керівник району детально роз’яснив дію програми «Турбота», адже до органів місцевого самоврядування мешканці сіл звертаються за консультацією в отриманні матеріальної допомоги.  Часто мова йде про значні суми для дорого вартісного лікування або операції.

Голова села Василь Левицький зазначив, що коштів у сільському бюджеті не вистачає на дорого вартісні витрати, як от часткове фінансування ремонту доріг та інше.

детальніше »
22.11.2017 | 11:27

Питання пасажирських перевезень обговорили у Мукачівській РДА

 

Засідання робочої групи з питань пасажирських перевезень відбулося у Мукачівській РДА. Нараду провів перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич. Під час наради розглянути кілька важливих питань. Зазначалося, що на адресу голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая надійшли звернення від мешканців району щодо дотримання перевізниками графіку руху автобусів у вихідні дні та у дні, відпрацювання яких перенесено за рахунок додаткових  вихідних. Директор ДП „Диспетчерська служба пасажирських перевезень” Георгій Горват зазначив, що спільно з управлінням економіки адміністрації по кожному зі звернень та в строки, передбачені законодавством, буде надано обґрунтовану відповідь.

Також робоча група обговорила питання тарифікації послуг з перевезення на маршрутах, що не виходять за межі Мукачівського району. Як зазначив Георгій Горват, проводиться постійний моніторинг тарифів на предмет їх економічної обґрунтованості.

Так, на тарифи впливають такі основні параметри, як: пасажиропотік, вартість паливно-мастильних матеріалів та нарахування по заробітній платі.

Ще одним питанням, яке обговорили на засіданні робочої групи, - це внесення змін до складу конкурсного комітету по визначенню автомобільних перевізників. Необхідність внесення змін пов’язана з набуттям функцій дорожньої поліції Управлінням патрульної поліції в Закарпатській області. Відтак, представника Управління патрульної поліції буде включено до складу конкурсного комітету при Мукачівській РДА.

детальніше »
21.11.2017 | 14:17

На Мукачівщині провели чергову нараду стосовно зафіксовано в районі спалаху захворювання на гепатит А

 

Сьогодні, перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич провів чергову нараду з питань перебігу ситуації підвищення рівня захворюваності мешканців Мукачівщини на вірусний гепатит А.

На нараді цього дня були присутні Анатолій Мокрицький, заступник начальника Мукачівського міськрайонного управління ГУ Держпродспо-живслужби України в Закарпатській області, Вікторія Лані, головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Мукачівського району, Іван Мошак, голова Чинадіївської селищної ради, Микола Ващенок, начальник відділу освіти, управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, а також представники закладів медицини та освіти тих населених пунктів, у яких виявлено спалахи вище згаданого інфекційного захворювання. А це, нагадаємо, є населені пункти Чинадіїської селищної ради, а також село Обава.

детальніше »
20.11.2017 | 15:28

Оновлену адмінбудівлю Майданського лісництва відкрили на Мукачівщині

 

Адмінбудівлю Майданського лісництва ДП «Мукачівського ЛГ» урочисто відкрили 17 листопада під час виїзної колегії Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства (ЗОУЛМГ). Символічну червону стрічку перерізали: очільник Мукачівщини Сергій Гайдай, керівник ЗОУЛМГ Валерій Мурга, директор ДП «Мукачівське ЛГ» Василь Анталовський.

Як зазначив керівник Майданського лісництва Василь Граб, будівлю оновлено повністю, відтак, створено комфортні умови праці для колективу з 23 лісівників та працівників установи. На території лісництва загальною площею 4517 ГА знаходиться природно-заповідний фонд місцевого значення – урочище «Солені млаки» з джерелами мінеральної води, що займає 8 ГА.

детальніше »
20.11.2017 | 15:26

На Мукачівщині відкрили рекреаційний пункт для туристів

 

Перший рекреаційний пункт для туристів відкрили на території лісництва Мукачівщини.

Облаштування таких зон для відпочинку вже стало позитивною практикою роботи закарпатських лісівників.

Нову локацію презентував Василь Анталовський – директор ДП «Мукачівське ЛГ» . Захід відбувся за участі очільника Мукачівщини Сергія Гайдая та в рамках виїзної колегії Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства, яке очолює Валерій Мурга.

детальніше »
Усього: 1705
Сторінка:  <<   11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16  |  17  |  18  |  19  |  20  |  21  |  22  >>
Усього: 1705