Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

26.05.2017 | 15:20

Сучасна облицювальна плитка оновить фасад Кальницького ДНЗ

 

Сучасна облицювальна плитка оновить фасад ДНЗ у селі Кальник. З відповідним проханням до керівника району Сергія Гайдая нещодавно звернулася завідуюча садочком Оксана Коцака під час виїзного прийому громадян.

Садочок, в  якому навчаються 47 дітей, - сучасний та з ремонтом, не вистачало завершального штриху – облицювальної плитки на фундаменті споруди.

У середу,  25 травня, очільник району особисто відвіз до ДНЗ зразок плитки та обговорив з керівником  закладу строки проведення робіт та інші деталі.

детальніше »
26.05.2017 | 12:15

Особливі змагання відбулись на Мукачівщині

 

18745308_1469852796405825_2131558352_o.jpgАктивний відпочинок, приємне спілкування та культурна програма – саме так відпочили особливі мешканці Мукачівського району. Днями на базі оздоровчого комплексу «Водограй» відбулися спортивні змагання, ініціатором яких виступив Володимир Кобин – голова Мукачівського міськрайонного товариства інвалідів вазо-моторної системи "Криниця".

Захід відбувся за сприяння голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая та Центру з фізичної культури і спорту інвалідів в Закарпатській області.

детальніше »
25.05.2017 | 15:16

Безпека дітей – понад усе: біля навчальних закладів смт. Чинадієва встановлені дорожні знаки

 
Дорога біля школи – це завжди ризик аварійної ситуації. Тому превентивні заходи, а саме – організація дорожнього руху – обов’язкова. Саме з ініціативою про встановлення дорожніх знаків біля навчальних закладів в смт. Чинадієві виступив селищний голова Іван Мошак. Разом з тим, селищний голова зустрівся з певними труднощами – неузгодженістю між повноваженнями державних служб та відомств, які повинні погодити дозвільну документацію на організацію дорожнього руху. Іван Мошак звернувся до голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая щодо вирішення цієї нагальної проблеми. детальніше »
24.05.2017 | 14:22

Особливі умови для особливих дітей створені на Мукачівщині

 

Навчальний рік підходить до завершення. Школярі з нетерпінням чекають канікул, а вчителі підсумовують результати навчального процесу. Зі своїми власнимималенькими досягненнями та успіхами в навчанні йдуть на літніканікули й особливі школярі Мукачівщини, які здобувають освіту за інклюзивною системою навчання.

У Мукачівському районі для 18 учнів з особливими освітніми потребами організовано інклюзивне  навчання у 17 класах. Днями ряд шкіл з інклюзивними класами проінспектував очільник району СергійГайдай разом з журналістами.

детальніше »
23.05.2017 | 15:19

Співпраця Мукачівщини та м. Дьондьош (Угорщина) – продовжується

 

Сьогодні, 23 травня, в рамках двосторонньої угоди про співпрацю між Мукачівщиною та м. Дьондьош, очільник району Сергій Гайдай провів робочу зустріч з  угорською делегацією.

Депутати місцевої ради м. Дьондьош Янош Форкош та Іштван Костьо привітали керівника Мукачівської РДА Сергія Гайдая та його заступника Олександра Богіва від імені мера міста Дьордя Гієша та вчергове наголосили на важливості співпраці, відповідно до укладеної Угоди.

детальніше »
23.05.2017 | 14:34

Коротко – про головне: очільник Мукачівщини Сергій Гайдай провів планову нараду

 

Планову нараду з керівниками відділів, управлінь, структурних підрозділів  адміністрації, державних установ провів очільник району Сергій Гайдай. Півгодинний часовий формат включав в себе обговорення найбільш важливих та нагальних питань, що стосуються життєзабезпечення району.

Так, керівники відділів, управлінь й структурних підрозділів РДА інформували про стан справ та вирішення термінових питань. Керівник Мукачівської РДА Сергій Гайдай заслухав інформацію щодо проведення тендерних торгів на закупівлю твердого палива для бюджетних закладів: освітніх, медичних та установ культури. Як доповіли керівники профільних підрозділів, торги проведено, наразі йде юридична процедура по заключенню договорів на поставку твердого палива ( дрова).

детальніше »
22.05.2017 | 11:30

Очільник Мукачівщини Сергій Гайдай відвідав архієрейське Богослужіння в Свято-Миколаївському жіночому монастирі

 

Сьогодні, 22 травня, в день перенесення мощей святителя і чудотворця Миколая з Мир Лікійських в м. Бар (1087) керуючий Мукачівською єпархією, Високопреосвященніший Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський звершив архієрейське богослужіння в Мукачівському Свято-Миколаївському жіночому монастирі. Архіпастирю співслужили понад 40 духівників.

Храм, побудований ще в 1804 році вмістив далеко не всіх вірян, але об’єднав навколо молитви тисячі християн. До архієрейського Богослужіння приєдналися понад 400 паломників, які пішою ходою прийшли з Ужгороду.

детальніше »
21.05.2017 | 11:02

Міжнародний міст дружби будували скульптори з різних країн у замку Сент-Міклош

 

P1140008.JPGУ замку Сент-Міклош, що в смт. Чинадієво Мукачівського району завершився ІІІ Міжнародний симпозіум скульпторів. Скульптори з різних країн (Угорщина, Польща, Індія) приїхали на Мукачівщину, щоб з місцевого матеріалу – м’якого вапняку або рожевого мармуру, чи взагалі з дерева втілити власне бачення яким повинен бути міст, звісно, через призму мистецтва, коли значення слова не вичерпується його практичним призначенням та звичайним зовнішнім виглядом предмету, з яким асоціюється.

детальніше »
19.05.2017 | 10:59

Феєрія талантів Мукачівщини: гуртківці РЦДЮТ представили свою творчість

 

P1130614.JPGСьогодні, 19 травня, гуртківці Мукачівського районного центру дитячо-юнацької творчості представили концерт під назвою «Таланти твої, Україно!» Мистецьке дійство відбулося на базі Великолучківської ЗОШ І-ІІІ ст.. Викладачі РЦДЮТ та їхні вихованці підготували яскраву та різноманітні програму. Зі сцени звучали пісенні композиції, декламували вірші, ставили театралізовані дійства й хореографічні номери. Паралельно у залі демонстрували майстер класи художньо-прикладного мистецтва: малювання, бісероплетіння, декупажу, та інші.

детальніше »
19.05.2017 | 10:57

На Мукачівщині водії – далекобійники демонстрували свою професійну майстерність

 

P1130723.JPGКультура поведінки на дорогах та високі професійні навики водія  – це збережені життя багатьох учасників дорожнього руху. Зменшити кількість ДТП на дорогах, посилити безпеку під час руху, - завдання кожного свідомого водія, особливо, якщо він за кермом великогабаритного вантажного автомобіля, управління яким потребує неабиякого професійного рівня. Свою майстерність та теоретичну підготовку демонстрували водії-далекобійники на Мукачівщині. Так, на базі ТОВ «Авто Люкс» відбувся Регіональний тур «Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності водіїв АсМАП України».

детальніше »
18.05.2017 | 12:30

Всі рекламні конструкції, встановлені з порушенням вимог законодавства, - будуть демонтовані, - Сергій Гайдай

 

Очільник Мукачівщини Сергій Гайдай провів нараду з питань дотримання  норм законодавства при встановленні рекламних конструкції (щитів). На нараді були присутні всі власники, приватні підприємства та рекламні агенції, конструкції яких вже встановлено на території Мукачівського району.

Голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай наголосив присутнім про необхідність приведення дозвільної документації  у відповідність до діючих норм законодавства.

Робочі зустрічі з власниками рекламних конструкцій, що розташовані на території району, вже проводилися, проте керівник району ще раз наголосив про порядок надання дозволів на встановлення рекламних конструкцій в населених пунктах та за їх межами.

детальніше »
18.05.2017 | 10:53

Виїзний прийом громадян очільник району Сергій Гайдай провів у селі Форнош

 

З мешканцями села Форнош поспілкувався очільник Мукачівщини Сергій Гайдай під час виїзного прийому громадян. Ключовою темою став ремонт дороги Дерцен-Форнош. Автошлях не бачив ремонту вже давно, дорожнє покриття вкрай зношене та у суцільних вибоїнах. Зазначимо, саме в день прийому відбулося засідання сесії районної ради, на якій депутати виділили 50 тис. грн.. на проведення поточного ремонту. Але цих коштів не достатньо,тому розглядається питання дофінансування філією ДП «Мукачівський райавтодор», адже дорога районного значення.

Сергій Володимирович надав вичерпні роз’яснення голові села Юрію Івановичу Химиною та представникам громади:

детальніше »
18.05.2017 | 10:51

Розподіл коштів, ремонт доріг та соціальні питання: відбулася сесія Мукачівської райради

 

Сьогодні, 18 травня, відбулося засідання шостої сесії Мукачівської районної ради сьомого скликання. У залі зареєструвалося 36 з 39 народних обранців.

В роботі сесії взяли участь: голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, який також входить до складу депутатського корпусу, заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів, начальники управлінь, відділів, окремих структурних підрозділів адміністрації, керівники державних служб та відомств, селищні та сільські голови.

Депутати розглянули 13 питань порядку денного. На початку засідання голова Мукачівської районної ради Іван Михайло привітав депутатів та голів громад, які святкували дні народження у міжсесійний період. В свою чергу голова Зубівської сільради Ганна Сабов також привітала Івана Петровича з  нещодавно минулим днем народження.

детальніше »
18.05.2017 | 10:49

Вишиванка, як оберіг: колектив Мукачівської РДА долучився до всеукраїнського народного свята

 

Вишиванка – це не просто одяг, вишиванка – це сакральний оберіг від усього лихого,  у візерунках та кольорах  якого закладений код національного духу й сили. Найбільше різноманіття вишиванок в Україні, та, навіть за її межами, можна спостерігати у третій четвер травня, адже цього дня відзначають Всесвітній День вишиванки.

До  відзначення українського свята без кордонів приєднався й колектив Мукачівської РДА. Керівник району Сергій Гайдай, начальники управлінь, відділів, спеціалісти, - всі додали національної кольористики до своїх щоденних справ.

В Україні зажди сприймали вишивану сорочку як оберіг, дбайливо створений руками найрідніших людей – матері, сестри, дружини. Кольорова гама, візерунки, техніка вишивки – у всіх регіонах особливі. Має свою специфіку й Закарпаття, яке поєднало у своїй культурі надбання багатьох національностей.

«Вишивана сорочка сьогодні є об’єднуючим началом для українців у  всьому світі, - акцентує очільник району Сергій Гайдай. - Це потужній оберіг, який визначає приналежність до великої нації – українців, і не за походженням, чи політичними критеріями, а лише за покликом душі».

детальніше »
17.05.2017 | 12:26

Мукачівщина поглиблює співпрацю з міжнародним благодійним фондом ADRA

 

Співпраця з благодійними організаціями – це один з дієвих механізмів реалізації соціальних проектів та місцевому рівні. Так, Мукачівщина поглиблює співпрацю з міжнародною благодійною організацією ADRA.

Питання тісної співпраці та реалізації різноманітних соціальних проектів обговорив з представниками благодійної організації очільник району Сергій Гайдай. Робоча зустріч відбулася за участі: заступника голови Мукачівської РДА Олександра Богіва, представника ГО «НаДія» Юрія Голіша, координатора проекту ADRA в Україні, члена наглядової ради організації Карела Фолварчного, представника БО ADRA, керівника багатьох соціальних проектів Марцели Голкової.

детальніше »
Усього: 1514
Сторінка:  <<   11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16  |  17  |  18  |  19  |  20  |  21  |  22  >>
Усього: 1514