Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

14.03.2018 | 17:02

Голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай провів прийом громадян

 

Прийом громадян з особистих питань провів сьогодні, 13 березня, голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай.

Більшість питань, з якими громадяни зверталися до керівника району стосувалися соціального блоку. Йшлося, зокрема, про виділення допомоги на лікування та проведення дорого вартісної операції по заміні суглобів.

Сергій Володимирович зазначив, що мешканці району можуть розраховувати на районну програму «Турбота», відповідно до якої суму матеріальної допомоги визначає районний депутат, керуючись обставинами заявника. Розподіл коштів з районного бюджету здійснюється по округам, відповідно до кількості мешканців. У випадку, якщо в окрузі немає депутата районної ради, питання про надання матеріальної допомоги вивчає спеціальна депутатська комісія.

детальніше »
13.03.2018 | 17:04

 

Сьогодні, 13 березня,  у Мукачівській РДА відбулося перше засідання комісії з питань забезпечення прав повнолітніх осіб, які потребують опіки (піклування). Головує на комісії перший заступник  керівника Мукачівської РДА Андрій Данканич.

Відповідно до завдань, покладених на комісію, остання надає пропозиції щодо встановлення опіки(піклування) над фізичною особою, визнаною недієздатною або обмежено дієздатною за рішенням суду, сприяння реалізації осіб з інвалідністю, одиноких громадян похилого віку на життя, охорону здоров’я, соціальний захист.

Під час сьогоднішнього засідання комісія розглянула звернення про доцільність встановлення опіки над недієздатною особою. У зв’язку з неповним комплектом відповідних документів, поданих заявником, рішення по даному питанню перенесли на наступне засідання комісії.

детальніше »
12.03.2018 | 17:00

У Мукачівській РДА працюють над питанням приведення до відповідності автобусних зупинок

 

Привести у відповідність до норм чинного законодавства автобусні зупинки, встановити дорожні знаки, - така мета циклу нарад, які проводить перший заступник голови Мукачівської РДА  Андрій Данканич. Наради відбуваються за участю голів сільських та селищних рад району.

Зазначимо, тематичним нарадам передувало комісійне обстеження кожної зупинки в районі, з метою усунути недоліки, якщо такі є. Мова йде про технічні норми,облаштування павільйону, місця зупинки громадського транспорту, наявності відповідних дорожніх знаків.

детальніше »
12.03.2018 | 15:10

Про плани на тиждень говорили в РДА

 

Робочий тиждень у Мукачівській райдержадміністрації розпочався з планової наради, яку провів очільник району Сергій Гайдай.

У нараді взяли участь: перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів, керівник апарату Олександр Чекан, начальники управлінь, відділів та структурних підрозділів адміністрації, керівники служб та відомств району.

Під час наради було розглянуто ряд важливих питань. По питанню щодо підсипки доріг на території району в зв’язку з ожеледицею доповіла в.о. начальника філії ДП «Мукачівський райавтодор» Галина Микита.

детальніше »
07.03.2018 | 09:22

 

детальніше »
07.03.2018 | 09:20

На Мукачівщині відпрацюють надзвичайну ситуацію

 

У Мукачівському районі відбудуться командно-штабні навчання за участю спеціалізованих служб та сил цивільного захисту.

Організаційну нараду з даного питання провів сьогодні, 06 березня, перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич.

У нараді взяли участь керівники структурних підрозділів, управлінь та відділів РДА, які, у випадку виникнення НС, керують спеціалізованими службами, відповідно до напрямку діяльності.

Навчання відбудуться спільно з МРВ УДСНС України в Закарпатській області, правоохоронними органами.

детальніше »
06.03.2018 | 11:46

Перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич провів нараду з підзвітними підрозділами

 
Участь нараді  взяли:Олександр Немйо – начальник управління соцзахисту, Ігор Яворський – начал ник управління економічного розвитку й торгівлі, Вікторія Лані – головний лікар ЦПМСД,  Ілля Йовбак – начальник управління  АПР, Віктор Кабацій – начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури, Оксана Кабацій – керівник ЦНАП, Марія Мартин – державний реєстратор, Василь Головчанський – завідувач сектору з питань цивільного захисту. детальніше »
06.03.2018 | 11:33

В Лалові збудують водопровід, а в Баркасові – сучасну твердопаливну котельню: Мукачівщина отримає фінансування трьох проектів з ДФРР

 

dfrr18.jpgМукачівський район отримає фінансування трьох важливих інфраструктурних проектів за кошти Державного фонду регіонального розвитку. Проекти Мукачівського району затверджені на засіданні Міжвідомчої комісії з відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що реалізовуються за рахунок ДФРР, що відбулася днями під головуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка.

Про це повідомляє голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай:

детальніше »
06.03.2018 | 09:19

У Мукачівській РДА продовжили роботу над питанням впорядкування автобусних зупинок

 

Друга за черговістю тематична нарада з питань обліку та облаштування автобусних зупинок та узгодження графіків руху.

Провів нараду перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич. Участь у нараді також взяли голови та представники сільських рад, а саме: Лавки,Лалово, Макарьово, Пістрялово.

Інформували: Іван Лендєл – головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури та  директор ДП „Диспетчерська служба пасажирських перевезень”Георгій Горват.

детальніше »
05.03.2018 | 11:36

 

Сьогодні, 05 березня, в Мукачівській РДА відбулася організаційна нарада під керівництвом очільника району Сергія Гайдая.

У нараді взяли участь: перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів, керівник апарату Олександр Чекан, начальники управлінь, відділів та структурних підрозділів адміністрації, керівники служб та відомств району.

Керівник Мукачівської РДА розпочав нараду з питання захисту цільових бюджетних програм під час профільних депутатських комісій. Зазначимо, перше в цьому році сесія районної ради відбудеться 15 березня. Депутати мають намір затвердити ряд районних програм, які підготували та подали на розгляд структурні підрозділи, управління та відділи РДА, як основні розпорядники бюджетних коштів.

детальніше »
01.03.2018 | 16:34

 

Сьогодні, 01 березня, у Мукачівській РДА відбулася нарада з питань обліку та облаштування автобусних зупинок та узгодження графіків руху.

Провів нараду перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич. Участь у нараді також взяли голови сільських рад, а саме: Завидівської – в.о. голови Ірин Роман, Залужанської – Василь Симочко, Зубівської – Ганна Сабов, Станівської – Іван Йовбак, Яблунівської – Віра Мочан. 

Інформували: Іван Лендєл – головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури та  представник ДП „Диспетчерська служба пасажирських перевезень” Степан Хайнас.

детальніше »
01.03.2018 | 16:32

Лавки: виїзний прийом громадян провів очільник Мукачівщини Сергій Гайдай

 

Сьогодні, 01 березня, керівник Мукачівської РДА провів виїзний прийом громадян у селі Лавки. Основною проблемою для громади залишається стан дороги Мукачево-Лавки. Автодорога районного значення потребує  капітального ремонту, якого тут не було вже багато років.

Дане питання озвучували депутати сільради та голова села Іван Хайнас, який зазначив, що за на окремі ділянки дороги вже наявна проектно-кошторисна документація.

Керівник району пояснив, що в поточному році район очікує кошти дорожнього фонду, які спрямують на ремонти шляхів та зазначив, що дорога Мукачево-Лавки – в переліку пріоритетних, іншими словами – тих ділянок, які знаходяться у найбільш зруйнованому стані.

детальніше »
28.02.2018 | 17:04

Робоча поїздка до с. Н.Давидково

 

Перспектива ремонту дороги, потреби освітніх закладів, - такою була концепція робочої поїздки голови Мукачівської РДА Сергій Гайдая до с. Н.Давидково.

Найбільш нагальною проблемою для всієї громади села є стан дороги Мукачево-Н.Давидково. Автошлях районного значення, протяжністю 7.7 кілометрів, не знав ремонту вже давно. І більша його частина знаходиться в аварійному стані. На ділянці близько 5 кілометрів потрібен капітальний ремонт дорожнього полотна.

Про перспективу здійснення ремонту дороги в поточному році говорили під час зустрічі з керівником інвестиційного підприємства ДП «ТУП Україна» німецької фірми «ТУП  Г.М.Б.Х» Євгенієм Грабовчаком. Для підприємства, що є одним з бюджетоутворюючих району, - також важливі питання розвитку інфраструктури села.

Спільно з головою села Євгеном Качуром, очільник району обговорив можливості щодо здійснення ремонту. Як пояснив керівник адміністрації, в 2018 році дороги районного значення перейшли на баланс Мукачівської РДА. Відтак, з’явилася  можливість самостійно визначати пріоритети та повністю контролювати раціональність використання бюджетних коштів.

детальніше »
27.02.2018 | 15:36

Про якість питної води в бюджетних установах говорили в Мукачівській РДА

 

Питна вода – це природна вода, яку людина може пити сирою. За твердженням ВООЗ здоров’я більш як 80 відсотків хвороб, які має людина, пов’язані із якістю води, яку вона п’є.

Про якість питної води та дотримання санітарного законодавства в бюджетних установах говорили на нараді під керівництвом першого заступника голови Мукачівської РДА Андрія Данканича.

У нараді взяли участь представники управління освіти, молодій й спорту, Центр первинної медико-санітарної допомоги  району.

На дотриманні санітарних норм,контролю за якістю води, відповідно до чинного законодавства, акцентував Анатолій Мокрицький – начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства  Мукачівського районного управління Держпродспоживслужби.

детальніше »
26.02.2018 | 15:32

У Мукачівській РДА працювала комісія з призначення державних соціальних допомог та житлових субсидій.

 

 Провів комісію перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич.

Відповідно до Постанови КМУ «Про спрощення порядку надання населенню субсидій  для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», та на підставі заяв громадян, комісія розглянула 60 справ.

Зазначимо, окремі випадки призначення субсидії та інших соціальних допомог за рішенням комісії розглядаються на підставі акту обстеження матеріально-побутових умов сім’ї та інших обставин, вказаних заявником.

Відтак, комісія призначила: соціальну допомогу малозабезпеченій сім»ї з Чинадієва, субсидію на додаткову площу – 4 родинам, субсидію не власнику житла – 7 заявникам, житлову субсидію на фактичну проживаючих – 46 родинам.

детальніше »
Усього: 1827
Сторінка:  <<   11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16  |  17  |  18  |  19  |  20  |  21  |  22  >>
Усього: 1827