Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

06.02.2018 | 14:25

Жуково: виїзний прийом громадян здійснив очільник Мукачівщини Сергій Гайдай

 

Черговий виїзний прийом громадян очільник Мукачівщини Сергій Гайдай провів у селі Жуково.

Загальнозначиму проблематику населеного пункту озвучив голова села Володимир Москаль спільно з представниками депутатського корпусу. Відтак, як зауважив Володимир Іванович, потребує очистки русла місцева річка Полуй. Водойма на балансі Мукачівського МУВГ, але за неналежного нагляду під час дощів або танення снігу, існує ризик підтоплення дворогосподарств та сільгоспугідь.

Також турбує мешканців села стан головної вулиці. Дорога місцевого значення потребує ремонту.

Сільрада зі свого невеликого бюджету, а це всього 160 тис. грн.., не в змозі профінансувати поточні потреби населеного пункту. Відтак, обговорили ще й можливості залучення додаткового фінансування у вигляді інвестиційних проектів та податків від підприємницької діяльності.

детальніше »
05.02.2018 | 14:30

Організаційну нараду провів очільник Мукачівщини Сергій Гайдай

 

Сьогодні, 05 лютого, в Мукачівській РДА відбулася організаційна нарада під керівництвом очільника району Сергій Гайдая.

У нараді взяли участь: перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів, начальники управлінь, відділів та структурних підрозділів адміністрації, керівники служб та відомств району.

Керівники служб та управлінь доповідали про стан справ та існуючу проблематику, якщо така має місце.

Зокрема, заслухали інформацію головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги  району  Вікторії Лані, яка зазначила, що продовжується щоденний моніторинг щодо захворюваності на кір та ГРВІ. Також проводиться щеплення від кору, перш за все у тих населених пунктах, де зафіксовано 2 і більше випадки захворюваності. Нагадаємо, район отримав 760 доз вакцин від кору.

Про ситуацію з енергозабезпеченням населених пунктів району доповів  в.о. начальника Мукачівського РЕМ Мирослав Данко.

Василь Туряниця – начальник управління Держпродспоживслужби в Мукачівському районі зазначив, що продовжується моніторинг та вживаються превентивні заходи щодо запобігання поширення вірусу АЧС та сказу.

Головою Мукачівської РДАСергієм Гайдаєм було надано відповідні вказівки та доручення щодо вирішення питань, актуальних для мешканців району.

детальніше »
01.02.2018 | 15:53

Нову кухонну плиту отримав дитсадок села Медведівці

 

Потреби закладів освіти – серед пріоритетів роботи. Такого незмінного принципу дотримується очільник Мукачівщини Сергій  Гайдай, який періодично відвідує школи та садки району, аби з перших вуст знати про їх проблематику та потреби.

Відтак, нещодавно, голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай спілкувався з вихователями Медведівського  ДНЗ Кальницької сільської ради.

Завідувач освітнього закладу та кухарі зауважували на необхідності заміни кухонної плити, але наявне обладнання було далеко не новим та не витримувало навантаження.

Днями Медведівський дитсадок отримав нову кухонну плиту марки Electrolux. Керівник району особисто привіз обладнання до освітньої установи разом з депутатом райради по даному округу Сергієм Шкобою, який постійно допомагає у роботі бюджетних установ.

«Потреби освітніх закладів ніколи не залишаються поза увагою, - коментує Сергій Володимирович, - нагальні проблеми, як от у даному випадку,  – намагаюся вирішувати невідкладно, адже мова йде про дітей, їхнє комфортне перебування у садках та школах».

детальніше »
01.02.2018 | 14:31

100 річний ювілей відсвяткувала Анастасія Почіл з Мукачівщини

 

P1310725.JPGАнастасії Іванівні Почіл виповнилося 100 років. Ювілярка проживає у селі Вільховиця Мукачівського району. До батьківської хати приїхали діти, онуки, правнуки та, навіть, праправнуки. Привітати з чудовим ювілеєм прийшло багато гостей, серед яких: голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів, начальник управління Пенсійного фонду України  в м. Мукачеві та Мукачівському районі Вільгельм Гундгредер, голова села Іван Софілканич, та інші.

Квіти, торт, щирий дитячий сміх та лагідна усмішка бабусі Анастасії, - такою святковою була атмосфера у хаті, яка також має свою історію та була збудована ще полоненими турками. Разом з дерев’яною церквою св.. Дмитра – сакральною пам’яткою XVII ст.., що під охороною ЮНЕСКО, - хата родини Почіл, - стоїть на сторожі часу.

Анастасія Почіл згадує: промайнули сто років життя як одна мить… Разом з чоловіком Петром Федоровичем виховували трьох дітей: двох доньок Марію та Ганну й сина Михайла. П’ятеро внуків поповнили генеалогію закарпатської родини Почілів. На сторічний ювілей всіма любимої бабусі завітали ще й 8 правнуків та 6 праправнуків.

детальніше »
01.02.2018 | 11:26

Районна комісія з ТЕБ та НС затвердила заходи профілактики щодо захворюваності на кір

 

Позачергове засідання комісії з ТЕБ та НС  відбулося у Мукачівській РДА. Засідання провів голова Мукачівської РД Сергій Гайдай. Головним питанням, яке розглянули на комісії, було затвердження ряду профілактичних заходів щодо запобігання поширенню захворюваності на кір.

Відтак, аналіз епідемічної ситуації по захворюваності на кір та заходи профілактики серед населення Мукачівського району провів завідувач відділення організації епідеміологічних досліджень  Мукачівської міськрайонної філії ДУ «ЗОЛЦМОЗ України»   Павло Раковці.

Доповідач зазначив, з початку 2018 року станом на 30.01.2018 року вже 30 випадків, із них-21 дитина.

Одномоментно 30.01.2018 року зареєстровано 4 випадки захворювання у дітей,  які відвідують ЗОШ I-III ст.. с.Бобовище.

детальніше »
31.01.2018 | 11:29

Засідання колегії Мукачівської РДА

 

 

Засідання провів керівник Мукачівської РДА Сергій Гайдай за участі: голови Мукачівської районної ради Івана Михайла,  першого заступника голови Мукачівської РДА Андрія Данканича, голови Асоціації селищних та сільських голів району Івана Мошака, селищних та сільських голів, керівників структурних підрозділів, управлінь та відділів РДА, державних служб та відомств.

Відповідно до порядку денного розглянули питання:

1. Про реформування галузі охорони здоров’я на першому рівні

2. Про стан призначення житлових субсидій за підсумками 2017 року

детальніше »
31.01.2018 | 11:23

Питання пасажирських перевезнь обговорили у Мукачівській РДА

 

Нарада з питань пасажирських перевезень у межах Мукачівського району відбулася під головуванням першого заступника голови Мукачівської РДА Андрія Данканича. Під час наради обговорили роботу громадського транспорту так званого Бобовищенського напрямку. Відтак, у нараді взяли участь і голови відповідних сіл: Бобовища – Володимир Козак, Лохова – Василь Левицький, Іванівців – Михайло Мишкулинець, Жукова – Володимир Москаль.

Позицію підприємців-перевізників представляв директор ДП „Диспетчерська служба пасажирських перевезень” Георгій Горват.

детальніше »
30.01.2018 | 16:55

Вітаємо вдома: особовий склад 128-ї бригади повернувся до основного місця дислокації

 

Сьогодні, 30 січня, відбулася урочиста зустріч особового складу 128-ї окремої  гірсько-піхотної Закарпатської бригади ЗСУ. Сім місяців виконували військові всій професійний обов’язок на Сході України, проявили себе у найскладніших ситуаціях, найнебезпечніших «точках».

Вдома на них чекали рідні й близькі, були спокійні за мир всі краяни, знаючи, що рубежі надійно захищені.

Слова вдячності звучали й сьогодні, під час урочистостей. З поверненням до основного місця дислокації особовий склад прийшли привітати: голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, священнослужителі, волонтери, рідні військовослужбовців.

детальніше »
30.01.2018 | 13:24

Запобігти АЧС: небезпечний для поголів’я свиней вірус зафіксували у сусідньому районі

 

P1310490.JPGНа території сусіднього з Мукачівщиною Берегівському районі зафіксували вірус африканської чуми свиней. У зв’язку з цим фактом, державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Мукачівській РДА ( далі - ДНПК) провела позачергове засідання. Головував на комісії перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич.

Члени комісії заслухали інформацію начальника управління Держпродспоживслужби у Мукачівському районі Василя Туряниці, який зазначив, що АЧС було зафіксовано в урочищі «Рафайлово», ТРМ «Нодь Ердев» Берегівського району.

У зв’язку з цим, комісія прийняла рішення визнати село Жнятино Мукачівського району – зоною нагляду.

детальніше »
30.01.2018 | 11:18

Пам'ять загиблого героя АТО Олександра Тербана вшанували у Чинадієві

 

P1310574.JPGТридцятого січня минає три роки з дня трагічної загибелі у зоні АТО військовослужбовця 128-ї ОГПБР Олександра Тербана. Пам'ять героя АТО вшанували у селищі Чинадієво, реквієм відбувся у приміщення Чинадіївської ЗОШ І-ІІІ ст…

Зазначимо, у школі встановлено пам’ятну дошку Олександру Тербану, який навчався в даному освітньому закладі.

Участь у скорботному заході взяли: голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, селищний голова Чинадієва Іван Мошак, депутати селищної ради, бойові побратими загиблого Героя, односельчани, учні школи.

Указом Президента України від 23 травня 2015 року № 282/2015 Олександр Тербан нагороджений орденом «За мужність ІІІ ст.» (посмертно)

Захід супроводжувався пісенними композиціями та декламацією віршів у виконанні учнів школи. На завершення реквієму всі присутні поклали квіти до пам’ятної дошки Олександру Тербану та запалили свічку.

детальніше »
30.01.2018 | 11:15

Соціальні виплати внутрішньо переміщеним особам у Мукачівській РДА призначали комісійно

 

20180130_105448.jpgЧергове засідання районної комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам відбулося у Мукачівській РДА. Головував під час роботи комісії перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич.

Члени комісії розглянули сім питань порядку денного, детально вивчаючи кожне з них. Адже йдеться про соціальні гарантії для внутрішьно переміщених осіб та, водночас, про доцільне використання коштів державного бюджету.


детальніше »
30.01.2018 | 11:12

Про профілактику захованості на кір говорили у Мукачівській РДА

 

P1310610.JPGЗахворюваність на кір та ГРВІ серед населення Мукачівського району та впровадження профілактичних заходів обговорили на засіданні оперативного штабу районної комісії з ТЕБ та НС.

Головував н засіданні оперативного штабу перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич.

Головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги  району Вікторія Лані та Павло Раковці, завідувач відділом епідеміологічного нагляду Мукачівської міськрайонної філії ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України»  інформували про кількість зафіксованих випадків захворюваності на кір.


 

детальніше »
29.01.2018 | 16:49

Організаційна нарада відбулася у Мукачівській РДА

 

Сьогодні, 29 січня, перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич провів організаційно-планову нараду з керівниками підзвітних структурних підрозділів  та управлінь.

Кожен з присутніх керівників звітував по проробленій роботі, акцентуючи на проблемних моментах, якщо такі мають місце, та планах роботи.

Керівник районного ЦНАПу Оксана Кабацій зазначила, що продовжується робота по вдосконаленню надання адмінпослуг, працюють також над приведенням до відповідності архіву.

Вікторія Лані – головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги  району інформувала про стан справ галузі охорони здоров’я.


детальніше »
26.01.2018 | 16:11

На Мукачівщині працює стаціонарний пункт обігріву

 

На Мукачівщині відкрито стаціонарний пункт обігріву, вжито ряд превентивних та організаційних заходів щодо запобігання випадкам переохолодження. Відповідне Доручення видано за підписом голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая.

Відтак, стаціонарний пункт обігріву розгорнуто на базі Мукачівського районного територіального центру соціального обслуговування за адресою: Мукачівський район, смт. Кольчино, вул. Шелестівська, 3.

Соціальна установа може надати домедичну допомогу, місце для відпочинку, гарячу їжу, чай особам, які постраждали від переохолодження. Також у Терцентрі наявний банк теплого одягу та взуття.


детальніше »
26.01.2018 | 16:08

З мешканцями села Завидово поспілкувався очільник Мукачівщини Сергій Гайдай

 

Сьогодні, 26 січня, виїзний прийом громадян керівник району Сергій Гайдай провів у селі Завидово.

До голови Мукачівської районної адміністрації зверталися керівники бюджетних закладів, які озвучили проблемні моменти установ. Так, закладам культури не вистачає оргтехніки, потребує заміни звукове обладнання клубної  установи, потрібні нові костюми.

Директор Завидівської ЗОШ І-ІІ ст.. Оксана Юско зауважила на потребі облаштування внутрішніх санвузлів.

детальніше »
Усього: 1801
Сторінка:  <<   11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16  |  17  |  18  |  19  |  20  |  21  |  22  >>
Усього: 1801

Новини

Всі новини >>