Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

19.10.2017 | 16:16

В Мукачівському районі тривають останні приготування до опалювального сезону

 

Сьогодні, 19 жовтня, перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич провів чергову нараду з керівниками підзвітних управлінь та відділів з питань підготовки комунальних підприємств району до нового опалювального сезону.

Як повідомив головний спеціаліст відділу  містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури райдержадміністрації Іван Лендєл, відповідно до розпорядження голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля, опалювальний сезон в області почнеться за двох умов: якщо санітарно-температурний режим у приміщеннях буде нижчий за 16 градусів, та якщо середня добова температура протягом трьох днів буде нижча, ніж 8 градусів.

Тобто, завдяки сприятливим погодним умовам цьогорічний опалювальний сезон почнеться трохи пізніше.

детальніше »
18.10.2017 | 11:30

В Мукачівській РДА буде створено комісію з питань захисту прав недієздатних повнолітніх осіб

 

Вчора, 17 жовтня, перший заступник голови Мукачівської РДА АндрійДанканич провів нараду з керівниками відповідних структурних підрозділів адміністрації з питань налагодження роботи з опіки та піклування над недієздатними особами. Також, на нараді були присутні керівник апарату райдержадміністрації ОлександрЧекан, в. о. начальника управління соціального захисту населення СвітланаСавчинець та начальник служби у справах дітей РДА НаталіяБулеца.

детальніше »
17.10.2017 | 11:28

Плани та перспективи – в Мукачівській РДА відбулася чергова організаційна нарада

 
Традиційно, робочий тиждень в Мукачівській РДА розпочався з організаційної наради під керівництвом голови адміністрації Сергія Гайдая. Як і зазвичай, робоча зустріч проходила за участю першого заступника голови Мукачівської РДА Андрія Данканича, начальників управлінь, відділів та структурних підрозділів адміністрації, керівників служб та відомств району.
Першим обговорили питання щодо підготовки бюджетних закладів до опалювального сезону, зокрема, кожен керівник по напрямку проінформував керівництво району про стан забезпечення твердим паливом або вугіллям та готовність газових котелень до роботи.
детальніше »
13.10.2017 | 13:28

Шановні жителі Мукачівщини! Мужні сини українського народу!

 

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Захисника України та Дня Українського козацтва!

Ці дати відзначаються 14 жовтня, у день величного християнського свята - Покрови Пресвятої Богородиці.

Цей день поєднує справжніх чоловіків – чесних, сильних і мужніх, готових взяти на себе відповідальність не лише за власну родину, але і за свою справу, за свою Батьківщину. В цей день ми вшановуємо пам’ять братів, батьків, дідів і прадідів, які відстоювали свободу та незалежність нашої держави зі зброєю в руках. Цього дня також віддаємо шану героям Революції гідності  та низько вклоняємось перед захисниками України, які виконували та продовжують виконувати свій військовий обов’язок у зоні проведення АТО. Цього дня ми із сумом в серці згадуємо тих патріотів, які віддали своє життя  за неньку Україну.

У цей святковий день від душі бажаю добра, щастя, злагоди і благополуччя кожній родині. Здоров’я і довголіття ветеранам, успішної служби солдатам і офіцерам. Нехай це свято відважних і патріотичних людей завжди буде мирним і радісним!

 

З повагою,

голова Мукачівської районної державної адміністрації Сергій Гайдай

детальніше »
12.10.2017 | 09:00

Сесія Мукачівської районної ради розглянула 10 питань порядку денного

 

Сьогодні, 12 жовтня, депутати Мукачівщини зібралися на засідання восьмої сесії сьомого скликання. У сесійній залі зареєструвалося 29 народних обранців, окрім депутатів, участь у роботі сесії взяли начальники управлінь, відділів, структурних підрозділів РДА, державних служб та відомств.

Розпочали з приємних моментів: привітали з відзначенням ювілейних дат у міжсесійний період заступника голови Мукачівської РДА Олександра Богіва та голову Н. Коропецької сільської ради Магдалину Молнар. Також було вручено Грамоту Закарпатської ОДА заступнику голови Ради Ветеранів Мукачівського району Василю Гонаку.

На порядок денний виносилися наступні питання:

детальніше »
12.10.2017 | 08:57

На Мукачівщині розпочато реалізацію масштабного дорожнього проекту «Кольчино-Пузняківці»

 

На Мукачівщині стартував ремонт автодороги «Кольчино-Пузняківці». Вкрай зношене асфальтне покриття з багаточисленними вибоїнами замінять новим суцільним шаром асфальту. Роботи виконує румунська фірма – переможець тендерних торгів S.C. TRAMECO S.A., замовник – КП «Будкомплекторг».

Відтак, виконання поточного середнього ремонту автомобільної дроги загального користування місцевого значення «Кольчино-Пузняківці» виконавець робіт розпочав. Румуни використовують свою техніку, але зіткнулися з проблемою нестачі асфальту. Заводи, які виготовляють асфальтну суміш не справляються із замовленнями,оскільки відчувають брак складових, необхідних для компонування суміші.

детальніше »
08.10.2017 | 16:02

«Бобовищенське гроно»: свято народних традицій, мистецтва та сонячного напою на Мукачівщині!

 

Вдруге Мукачівщина запрошує друзів на Етнофестиваль «Бобовищенське гроно»!

Фестиваль, який презентує найбільший за кількістю населених пунктів район, урочисто відкрився 07 жовтня у селі Бобoвище.

Свято розпочалося урочистою ходою, в якій взяли участь багато поважних гостей, серед яких: голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, народний депутат України Михайло Ланьо, перший заступник голови Закарпатської ОДА Іван Дуран, заступник голови Закарпатської обласної ради Петро Грицик, перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів, депутати крайового парламенту, зокрема, Олексій Баранюк, Андрій Андріїв, голови районних державних адміністрацій, керівники обласних служб та відомств.

детальніше »
07.10.2017 | 16:07

 

детальніше »
06.10.2017 | 15:59

На Мукачівщині планують реалізувати пілотний проект зі спорудження сонячної електростанції

 

Напередодні голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай провів робочу зустріч з інвесторами з Словаччини. Темою перемовин стала потенційна можливість реалізувати пілотний проект з побудови сонячної електростанції.

До початку зустрічі з головою Мукачівської РДА словацькі бізнесмени вже оглянули ряд локацій в межах району, то ж розмова була предметною.

Словацьку делегація очолив Павол Гомбік – президент Палати користувачів і виробників відновлюваних джерел енергії – KUVOZE.

Павол Гомбік окреслив загальні технічні вимоги, необхідні ландшафтні та кліматичні критерії, зауважив про бажану наявність комунікацій.

детальніше »
06.10.2017 | 15:57

Виїзний прийом у віддаленому селі Бистриця провів очільник району Сергій Гайдай

 

Черговий виїзний прийом керівник Мукачівської РДА провів у населених пунктах Бистрицької сільської ради.

Села Бистриця та Вільховиця розташовані у мальовничому куточку Мукачівщини, є туристично привабливими, адже на території розташована одна з найдавніших сакральних пам’яток – дерев’яна церква святого Великомученика Дмитра, збудована з дубових колод та дранки у XVII сторіччі.

Разом з тим, населені пункти мають і ряд проблем, про які і говорили під час прийому голови адміністрації. Відтак, мешканці Вільховиці та Бистриці просили сприяння у вирішенні проблеми з встановлення Інтернет покриття, клопотали про додаткову зупинку автобусу та багато уваги приділили проблемі ремонту доріг.

детальніше »
06.10.2017 | 15:55

На фестиваль – по новій дорозі

 

Вже цими вихідними Мукачівщина зустрічає ІІ районний етнофестиваль «Бобовищенське гроно». Окрім багатої культурно-розважальної програми, цікавих сюрпризів та різноманіття автентичних традицій, цьогорічне свято знаменне ще однією важливою подією – поточним ремонтом доріг як у самому Бобовищі, так і в найближчих населених пунктах.

Хоча до фестивалю залишилося дуже мало часу, ремонтні роботи на дорогах Мукачівщини тривають. Прослідкувати за їх ходом та поспілкуватися з підрядниками цими днями вдалося першому заступнику голови Мукачівської РДА Андрію Данканичу.

детальніше »
06.10.2017 | 15:54

В Мукачівській РДА продовжується робота з очистки узбіч від сухостою

 

Цими днями перший заступник голови Мукачівської райдержадміністрації Андрій Данканич провів чергову нараду з питань зрізу аварійних дерев на дорогах місцевого значення – об’єктах середніх ремонтів.

Цього дня, Андрій Андрійович поспілкувався з головами сіл, на території яких передбачено вирубку аварійно-небезпечних дерев. Також, на зустрічі були присутні відповідальні особи з районного лісового господарства, Мукачівського району електричних мереж та окремі представники райдержадміністрації.

Так, головний спеціаліст відділу  містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури РДА Іван Лендєл ознайомив представників органів місцевого самоврядування з текстом доручення голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля від 11.09.2017 року про наявність на окремих ділянках дороги (Горонда-Баркасово, (Київ-Чоп)-Іванівці-Щасливе, Кольчино-Пузняківці)аварійно-небезпечних дерев, які загрожують безпеці дорожнього руху.

детальніше »
05.10.2017 | 11:45

Мукачівщина буде представлена під час інвестиційного форуму «Закарпаття – бізнес у центрі Європи»

 

Закарпаття, завдяки своєму геополітичному розташуванню, кліматичним та ландшафтним критеріям, - є один з найбільші привабливих регіонів України в інвестиційному плані. А капіталовкладення відіграють рушійну роль у розвитку економіки, тому й значення їх для краю важко переоцінити.

 «Закарпаття – бізнес у центрі Європи» - під такою назвою, яка має ще й смислове навантаження, - відбудеться інвестиційний форум. Діловим колам представлять потенційні можливості краю 12 жовтня. Захід відбудеться в історико-архітектурному комплексі «Совине гніздо», що в Ужгороді.

детальніше »
04.10.2017 | 11:47

Аспекти соціально-економічного розвитку району на 2018 рік обговорили у Мукачівській РДА

 

Під головуванням першого заступника голови Мукачівської РДА Андрія Данканича відбулася нарада з питань розробки Програми соціально-економічного розвитку району на 2018 рік. У нараді взяли участь керівники управлінь, відділів та структурних підрозділів адміністрації.

Як зазначив начальник управління економічного розвитку та торгівлі Ігор Яворський, Кабінетом Міністрів України прийнято Постанову № 411 від 31.05.2017 року «Про схвалення Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2018-2020 роки». Цим документом Уряд схвалив Прогноз економічного і соціального розвитку України на 2018-2020 роки, визначивши основні прогнозні макропоказники економічного і соціального розвитку України. Відповідно, на рівні району також буде розроблено Програму соціально-економічного розвитку району на 2018 рік.

детальніше »
03.10.2017 | 15:13

Робоча поїздка по закладах освіти

 

P1240370.JPGЗ початком нового навчального року до закладів освіти Мукачівщини – посилена увага, адже попереду опалювальний сезон, набирає обертів навчальний процес.

Сьогодні, 02 жовтня, очільник Мукачівщини Сергій Гайдай, який особисто опікується освітянськими питаннями, здійснив робочу поїздку загальноосвітніми закладами та садочками.

Так, Сергій Володимирович спільно з начальником управління освіти, молоді та спорту Світланою Кешелею відвідав садочок у В.Визниці. Освітня установа після поточного ремонту, щойно завезені й нові ліжечка, які вже готують для малюків. Всього у садочку виховуються 27 діток.

детальніше »
Усього: 1684
Сторінка:  <<   11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16  |  17  |  18  |  19  |  20  |  21  |  22  >>
Усього: 1684