Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

26.10.2018 | 16:04

На Мукачівщині триває ремонт доріг

 

У Мукачівському районі продовжуються ремонтні роботи на автошляхах. Відтак, завершено капітальний ремонт на ділянці автомобільної дороги місцевого значення загального користування С 070701 Зняцево-Червеньово. Виконання робіт проінспектував очільник району Сергій Гайдай: «Роботи проводяться за кошти Дорожнього фонду держбюджету, - зазначив голова адміністрації, - загальна вартість проекту капітального ремонту становить майже 9,5 мільйонів гривень, з них у поточному році профінансовано 350 тисяч. Проте Мукачівською РДА внесено пропозицію щодо перерозподілу фінансування, то ж сподіваємося, що ремонт на цій автодорозі буде продовжено у поточному році. Прогнозована сума до фінансування з Дорожнього фонду – 500 тисяч гривень. Аналогічна сума, тобто ще 500 тисяч гривень буде виділена з місцевого бюджету Зняцівської сільської ради».

детальніше »
26.10.2018 | 15:46

Мукачівщина оголосила про початок опалювального сезону

 

В Мукачівському районі розпочався опалювальний сезон 2018 – 2019 років. З цього приводу перший заступник Мукачівської районної державної адміністрації Андрій Данканич скликав нараду, для отримання інформації про підключення опалення та забезпечення твердим паливом об’єктів соціальної сфери. Про готовність комунальних закладів до опалювального сезону та розпломбування лічильників доповідав керівник газового господарства Павло Нагірний. Він також зауважив, що до кінця жовтня у всіх закладах освіти буде запущено тепло. Заступник директора державного підприємства Мукачівського лісничого господарства Василь Русин зазначив, що освітні заклади, заклади культури та медицини на 80 % забезпечені дровами. На даний час завоз твердого палива та вугілля триває і станом на 01 листопада всі заклади будуть забезпечені на 100 відсотків.

Андрій Данканич наголосив, що у зв’язку зі зниженням температури повітря соціальні об’єкти – школи, дитячі садочки, лікарні та фельдшерсько-акушерські пункти – повинні бути підключені до тепла у найшвидші терміни.

детальніше »
26.10.2018 | 14:37

Засідання оперативного штабу комісії з ТЕБ та НС відбулося у Мукачівській РДА

 

У п’ятницю, 26 жовтня, у Мукачівській РДА відбулося засідання оперативного штабу комісії з ТЕБ  та НС.

Провів засідання в.о. голови райдержадміністрації, голова оперативного штабу районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Андрій Данканич

На засіданні оперативного штабу розглянули питання: «Про стан захворюваності на кір в Мукачівському районі  і заходи профілактики захворюваності»

Про ситуацію із захворюваністю на кір інформував начальник відділення організації епідеміологічних досліджень  Мукачівської міськрайонної філії ДУ «ЗОЛЦМОЗ України»  Павло Раковці.

Доповідаючий провів аналіз епідемічної ситуації по захворюваності на кір та заходи профілактики серед населення Мукачівського району. Відмітив, що з початку  поточного року  в Мукачівському районі зареєстровано 224 випадки захворювання на кір. Випадки захворювання  зареєстровані у 42 населених пунктах району. Із числа осіб, які захворіли: дітей до 17 років -163 або 72.8%..

детальніше »
26.10.2018 | 08:50

 

Змешканцями села Кльочки Верхньовизницької сільради поспілкувався в.о. голови Мукачівської РДА Андрій Данканич. Темою зустрічі стало питання перевезення громадським транспортом.  Дорога через невелике село пролягає через ліс, інша частина автошляху є складною для проїзду автобусу, ширина дорожнього полотна не дозволяє двосторонній рух.

Ці питання обговорили з мешканцями села в.о. голови адміністрації Андрій Данканич та директор ДП «„Диспетчерська служба пасажирських перевезень” Георгій Горват.

В результаті зустрічі з громадянами було вирішено, що проведуть додаткові консультації за участю підприємців-перевізників та представників відповідних профільних служб для того, аби детально вивчити питання щодо можливості запровадження автобусного рейсу на відрізку шляху, де це технічно можливо, тобто є безпечним для перевезення населення.

детальніше »
25.10.2018 | 16:21

Нарада з питань військового призову за участі сільських голів Мукачівського району

 
Перший заступник голови Мукачівської районної державної адміністрації Андрій Данканич провів цими днями нараду з сільськими та селищними головами Мукачівщини про стан виконання осіннього призову. Ігор Гусєв, начальник Мукачівського об’єднаного військового комісаріату доповів, про хід виконання осіннього призову та наголосив, що сільськими радами ведеться активна робота, щодо залучення юнаків, які досягли встановленого законодавством України віку та не мають протипоказань до військової служби. «Окрему увагу слід приділити інформаційно-роз’яснювальній роботі серед населення взагалі та молоді зокрема, спрямованій на популяризацію військової служби у Збройних Силах України», - зазначив Андрій Данканич. Також наголосив, що питання призову до строкової військової служби повинно постійно перебувати на контролі сільських та селищних рад району. детальніше »
25.10.2018 | 16:12

На території Зубівськоїсільради триває ремонт освітніх закладів

 

Новий дах для школи та облаштована територія – для садочка: у населених пунктах Зубівської сільради тривають ремонті роботи в освітніх закладах.

Так, майже завершено капітальний ремонт даху в Зубівській ЗОШ І ступеню (виконано 95% робіт), також заплановано оновлення фасаду навчального закладу.

Навчально-виховний комплекс у селі Софія отримав облаштовану територію, завершуються роботи по заміні огорожі та воріт.

детальніше »
25.10.2018 | 15:58

Зміни до цільових програм та бюджетні питання: відбулася сесія Мукачівської райради

 

Сьогодні, 25 жовтня, відбулася тринадцята сесія Мукачівської районної ради сьомого скликання.

У сесійній залі зареєструвалося 25 народних обранців, серед яких – голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, який також є представником депутатського корпусу.

На сесії були присутні: селищні та сільські голови, керівники управлінь, відділів  та структурних підрозділів Мукачівської РДА, служб та відомств району, представники ЗМІ.

детальніше »
25.10.2018 | 14:07

Продовжила роботу постійно діюча комісія з питань роботи зі зверненнями громадян

 

У середу, 24 жовтня,  відбулося чергове засідання постійно діючої комісії з питань роботи зі зверненнями громадян. Провів засідання комісії голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай.

За підсумками 9 місяців поточного року  з питань роботи зі зверненнями громадян інформували голови селищних та сільських рад.

Так, до В.Визницької сільради за 9 місяців надійшло 100 звернень громадян, більшість х яких стосувалися земельних питань, надання матеріальної допомоги на лікування та оздоровлення, та інше.

До Кольчинської селищної ради за аналогічний період надійшло 411 звернення, з яких 385 – письмові, 26 - усні. В числі звернень були і 6 колективних. Про це інформував селищний голова Микола Дуб. Громадяни населених пунктів Кольчинської селищної ради клопотали щодо земельних питань, вирішення межових суперечок, оформлення документів на отримання соціальних виплат.

До Чинадіївської селищної ради надійшло 403 звернення. Як зазначив селищний голова Іван Мошак, заяви стосувалися соціально-побутових, земельних та інших питань.

Також під час роботи комісії обговорили шляхи співпраці з поліцією та проведення спільної ефективної превентивної роботи щодо запобігання злочинності. Особливу увагу приділили питанню роботи з молоддю населених пунктів, яка має проблеми із законослухняністю.

Нагадаємо, до складу комісії входить начальник Мукачівського районного відділення Мукачівського відділу ГУНП Юрій Огняник.

Підводячи підсумки наради, голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай зазначив, що робота зі зверненнями громадян, проведення прийомів, як в адмінбудівлі адміністрації, так і за місцем проживання громадян, - залишаються у пріоритеті роботи.

«Тільки безпосереднє спілкування з мешканцями населених пунктів району дозволяє найширше охопити спектр проблематики та оперативно реагувати щодо вирішення, - підкреслив очільник району».

детальніше »
23.10.2018 | 16:30

Постійно діюча комісія з питань звернень громадян Мукачівщини продовжує роботу

 

На засіданні постійно діючої комісії райдержадміністрації з питань розгляду звернень громадян голова Мукачівської районної державної адміністрації Сергій Гайдай заслухав сільських голів Бобовищенської, Жуківської, Івановецької, Лавківської та Лохівської сільських рад. Згідно Закону України «Про звернення громадян», виконавчі комітети вищезазначених сільських рад проводять роботу щодо своєчасного, кваліфікованого, прозорого та всебічного розгляду питань, які порушуються громадянами. Проблеми, які турбують мешканців району – це: земельні питання, зокрема надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та постійне користування, затвердження технічних документацій, встановлення та погодження меж земельних ділянок, підготовка документів по оформленню соціальних виплат, субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, питання ремонту доріг, благоустрою населених пунктів. Постійно триває робота з неблагополучними сім’ями в яких виховуються малолітні та неповнолітні діти.

Очільник Мукачівщини звернув увагу присутніх на необхідності тримати на постійному контролі вирішення питань, порушених у зверненнях, особливо громадян пільгової категорії населення та забезпечувати розгляд звернень громадян без порушень термінів, встановлених діючим законодавством.

детальніше »
23.10.2018 | 14:18

На Мукачівщині розпочався опалювальний сезон 2018-2019 років

 
Нараду про початок опалювального сезону 2018-2019 років провів перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич з керівниками структурних підрозділів. Відповідно до розпорядження голови Мукачівської районної державної адміністрації Сергія Гайдая, № 525 від 22.10.2018, розпочинається опалювальний сезон 2018-2019 років з 22 жовтня 2018 року для закладів соціального захисту населення, охорони здоров’я, культури, освіти, зазначив головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури райдержадміністрації Іван Лендєл. Андрій Данканич, також, рекомендував всім комунальним закладам розпочати розпломбування лічильників і забезпечити температурний режим у приміщеннях соціальної сфери відповідно до вимог ДБН В 2.2-10, ДБН В 2.2-4, ДсанПіН 5.5.2.008-01. Представники культури, освіти та медицини довели до відома присутніх, що на 61 % заклади району забезпечені дровами, зроблена перевірка газо-, водо- і електрокомунікацій. детальніше »
22.10.2018 | 10:38

 
Подпись: Сьогодні, 22 жовтня 2018 року, в малому залі райдержадміністрації під головуванням очільника Мукачівщини Сергія Гайдая відбулась нарада з керівниками структурних підрозділів Мукачівської районної державної адміністрації та службами району. У зв’язку з погіршенням погодніх умов та зниженням температури повітря, особливо у нічний період доби, на Мукачівщині розпочинається опалювальний сезон, наголосив голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай. Про підготовку до опалювального сезону 2018-2019 років звітували керівник відділу культури, Оксана Кречковська, начальник управління освіти, молоді та спорту Світлана Кешеля та головний лікар «Центру первинної медико-санітарної допомоги району» Вікторія Лані. Також голова райдержадміністрації звернувся до всіх присутніх з пропозицією, щодо створення комісії для перевірки виконання початку опалювального сезону всіх установ та підприємств району. Вікторія Лані, головний лікар, говорила про хід виконання реформи І рівня в Мукачівському районі за 2018 рік. Про витрати на використання вуличного освітлення за 2018 рік слухали начальника фінансового управління Інну Бисагу. детальніше »
18.10.2018 | 15:36

Формування бюджету на 2019 рік на Мукачівщині

 

У рамках проекту „ЄС для підсилення фінансових систем місцевих урядів” фінансовим управлінням Мукачівської районної державної адміністрації 18 жовтня 2018 року проведено нараду-тренінг „Про формування місцевих бюджетів на 2019 рік”, підготовлену у рамках надання методичної підтримки органам місцевого самоврядування, які вперше здійснюватимуть складання проекту місцевого бюджету у програмно-цільовому форматі. Участь у тренінгу взяли голови сільських та селищних рад Мукачівського району та головні бухгалтери.

Відкрив нараду голова районної державної адміністрації Сергій Гайдай, який поінформував присутніх про необхідність складання проекту місцевого бюджету на 2019 рік у новому для сільських та селищних рад форматі, а також у можливості надання їм необхідної практичної та методичної допомоги. Керівник фінансового управління районної адміністрації Інна Бисага поінформувала про правові підстави запровадження програмно-цільового методу на рівні місцевих бюджетів, про використання у роботі наказів Міністерства фінансів України, які стосуються складання проектів місцевих бюджетів на 2019 рік. Спеціалістами фінансового управління (Свідерок Н., Ваніна О., Паук М.), в рамках надання методичної допомоги, були висвітлені основні питання щодо бюджетного процесу, а саме: про основні підходи формування дохідної частини місцевих бюджетів на 2019 рік; про використання програмно-цільового методу бюджетування, його основні складові; правильність складання бюджетних запитів у новому форматі; основні вимоги щодо оформлення рішення про сільський та селищний бюджет.

детальніше »
18.10.2018 | 15:34

Вирішення актуальних питань Верхньокоропецької сільської ради

 
Голова Мукачівської районної державної адміністрації Сергій Гайдай поспілкувався з мешканцями села Верхній Коропець в рамках прийому громадян. Жителі села звернулись з проблемними питаннями, а саме: матеріальна допомога на лікування онкохворого, нарахування субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, ремонт відрізку дороги до с. Кучава. Очільник Мукачівщини та голова Верхньокоропецької сільської ради Володимир Химич відвідали загальноосвітню школу І-ІІІ ст. та дитячий садочок. Директор Верхньокоропецької ЗОШ Ольга Кампов поінформувала, що першочергового завданням у навчальному закладі є ремонт даху та водовідводу. Поспілкувався керівник району з учнями початкової ланки та оглянув приміщення 1-го класу, яке облаштоване згідно вимог Нової української школи. Сільський голова зауважив, що у початковій школі зроблено капітальний ремонт, ремонт вбиралень, вмощення двору та укріплення берегу. В дошкільному закладі представники районної влади оглянули подвір’я, ігрові кімнати, актовий зал тахарчоблок. Ганна Русин, завідувач Верхньокоропецького ДНЗ, повідомила, що потрібно зробити заміну підлоги, відремонтувати стіну біля харчоблоку та замінити шафи для одягу. детальніше »
17.10.2018 | 15:32

Продовжується робота комісії щодо розгляду звернень громадян Мукачівщини

 

Чергове засідання постійно діючої комісії райдержадміністрації з питань розгляду звернень громадян провів сьогодні, 17 жовтня 2018 року, голова Мукачівської районної державної адміністрації Сергій Гайдай. Члени комісії заслухали голів Бабичівської, Бистрицької, Брестівської, Верхньокоропецької, Лалівської, Завидівської, Зубівської, Станівської, Пістрялівської та Яблунівської сільських рад.

Питання роботи із звернення громадян знаходяться на постійному контролі у виконкомах відповідних сільських рад. Всі звернення громадян розглядаються своєчасно, в порядку та у строки встановлені законодавством України. Проблеми, які турбують мешканців Мукачівщини це: земельні питання, зокрема, надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, у постійне користування та затвердження технічної документації,  встановлення та погодження меж, надання адресного номерного знаку; соціальні - допомога по оформленню соціальних виплат, оформлення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, отримання матеріальної допомоги; питання ремонту доріг, благоустрою населених пунктів та питання сімейного характеру. Всі звернення громадян розглядаються згідно встановлених термінів, характеру звернень та їх причин. З метою підвищення ефективності соціального захисту дітей сільськими радами проводяться перевірки проблемних та малозабезпечених сімей. З такими сім’ями проводиться постійна профілактична робота. Одним із важливих завдань виконавчих комітетів сільських рад Мукачівщини це задоволення законних прав та інтересів громадян, розгляд звернень та оперативне їх вирішення.

детальніше »
17.10.2018 | 11:34

Планове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

 
Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій провів перший заступник Мукачівської районної державної адміністрації Андрій Данканич. На розгляд комісії подані п’ятьпитань: про протипожежний стан закладів освіти району та інших об’єктів з масовим перебуванням людей; про стан протипожежного захисту закладів відпочинку, оздоровлення громадян та інших об’єктів з масовим перебуванням людей; про стан поводження з небезпечними відходами, у тому числі непридатними до використання та заборонених до застосування хімічних засобів захисту рослин; про стан навчання населення щодо дій при виникненні надзвичайних ситуацій; про забезпечення безпечного проїзду на автодорогах району та недопущення надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період 2018-2019 роках. детальніше »
Усього: 1827
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>
Усього: 1827