Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

11.09.2018 | 13:43

Прийом громадян

 

Прийом громадян провів сьогодні, 11 вересня, перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич.

Пані Марія з смт. Чинадієва, ветеран праці з педагогічним стажем, звернулася з питання безоплатного пільгового перевезення  у маршрутних автобусах, що обслуговують мешканців району.

Як роз’яснив Андрій Андрійович, компенсація за перевезення пільгової категорії населення раніше надходила з державного бюджету, тепер – це покладено на місцеві бюджети, які не в змозі покрити такі витрати. Тому було прийнято рішення напрацювати схему пропорційного розподілу фінансового навантаження за участю селищних та сільських бюджетів, щоб водії отримали компенсацію, а громадяни пільгової категорії – безоплатний проїзд. На даний час ця робота з органами місцевого самоврядування та підприємцями-перевізниками – триває.

 Окремої уваги заслуговує культура поведінки водіїв автобусів. У Марії Михайлівни також були скарги по одному прикрому випадку. Андрій Андрійович зазначив, що з водіями та власником автобусу буде проведено розмову про недопустимість не коректної поведінки водіїв на маршрутах.

Також заявниця клопотала про пільгові ліки. Дане запитання потребує додаткового вивчення, адже пільгові рецепти або Урядова програма «Доступні ліки» діють для пацієнтів, що хворіють  на визначені МОЗом захворювання.

Ще один заявник звернувся до Андрія Андрійовича з проханням про надання матеріальної допомоги на лікування. Йому було роз’яснено принцип дії районної та обласної програми «Турбота»  та надано допомогу в оформленні заяви.

детальніше »
10.09.2018 | 14:29

 
Робочий тиждень в Мукачівській райдержадміністрації розпочався організаційною нарадою з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району. Провів нараду голова РДА Сергій Гайдай за участі першого заступника голови Андрія Данканича, заступника голови Олександра Богіва та керівника апарату Олександра Чекана. Першим питанням керівник району Сергій Гайдай заслухав інформацію щодо підготовки закладів освіти, культури та охорони здоров’я до нового до опалювального сезону 2018-2019 років. По даному питанню прозвітували: Ващенок М.М. – начальник відділу освіти управління освіти, молоді та спорту, Кречковська О.М. – начальник відділу культури, Гардубей І.І. – в.о. головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги Мукачівського району.Про участь делегації Мукачівського району в Дні добросусідства на українсько-польському кордоні доповів начальник відділу з питань європейської інтеграції, зовнішньоекономічних зв’язків та туризму управління економічного розвитку і торгівлі Шкріба Василь. Обговорювалося і питання проведенняаварійно-відбудовних робіт за результатами квітневого паводку. Такожголова Мукачівської РДА акцентував увагу на підготовку до відзначення районного фестивалю ,,Бобовищенське гроно’’. За підсумками наради головою Мукачівської РДА Сергієм Володимировичем дано відповідні доручення та вказівки. детальніше »
07.09.2018 | 14:25

Сильні дощі розмивають дороги Мукачівщини

 
Внаслідок сильних грозових дощів 05 вересня 2018 року пошкоджена частина відрізку км 3+905 на дорозі місцевого значення С 070720 Чинадійово – Кучава з під’їздом до села Бабичі Мукачівського району км 0+000 – 21+700. детальніше »
06.09.2018 | 16:30

Прийом громадян у селі Форнош

 

Голова Мукачівської РДА  Сергій Гайдай здійснив виїзний прийом громадян у селі Форнош. Проблеми, які піднімали мешканця села, здебільшого стосувалися питань, актуальних для всієї громади.

Найголовніше для населеного пункту питання – ремонт дороги – підняв голова села Юрій Химинець.

Автомобільна дорога загального користування місцевого значення С 070717 Дерцен-Форнош – єдине логістичне сполучення для Форноша. Дорога перебуває у незадовільному стані та давно потребує ремонту.

детальніше »
06.09.2018 | 15:55

Призначення субсидій на Мукачівщині

 

На розгляд комісії з питань призначення державних соціальних допомог окремим сім’ям за особливих обставин по Мукачівському району при першому заступнику Мукачівської районної державної адміністрації Андрію Данканичу подано 54 справи з призначення житлових субсидій за особливих обставин.

Членами комісії вирішено призначити житлову субсидію: 43 – м сім’ям (на фактично проживаючих); 2 – м сім’ям у зв’язку з конкретними особливими обставинами, на підставі проведених обстежень та складених відповідних актів; 2 – м малозабезпеченим сім’ямпризначити допомогу на оплату навчання.

Також прийнято рішення відмовити у призначенні житлової субсидії одній сім’ї у зв’язку з тим, що фактично члени сім’ї заявників проживають за кордоном. Припинили надання субсидій сім’ям, згідно поданих заяв,особистота поданих списків ТОВ «Закарпатгаз Збут» від 20.08.2018 р. – 52 громадянам, в яких виникла заборгованість за спожитий природний газ, у зв’язку з несплатою фактично спожитої послуги.

детальніше »
06.09.2018 | 14:48

 

У четвер, 06 вересня, голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай провів розширену нараду з питань безпеки пасажирських перевезень.

Нарада відбулася за участі: першого заступника голови Мукачівської РДА Андрія Данканича, директора ДП «Диспетчерська служба пасажирських перевезень» Георгія Горвата, заступника начальника Управління Укртрансбезпеки у Закарпатській області Сергія Кейса  та підприємців, що здійснюють перевезення на маршрутах в межах Мукачівського району.

детальніше »
05.09.2018 | 14:55

У Зняцеві відновлено шлюзи на річці Стара

 

У Мукачівському районі завершено роботи  з  капітального ремонту ще одного аварійного об’єкту інфраструктури. Так, відновлено шлюзи на річці Стара, що на території Зняцівської сільради. Роботи виконувалися Мукачівським МУВГ за кошти резервного фонду державного бюджету.

Існуючі споруди – водовипуски, які розміщені на лівобережній захисній дамбі знаходились в аварійному стані, подальша експлуатація даних споруд була ускладнена, а пропускна спроможність гідрологічних споруд - низькою.

В результаті, в період танення снігу або дощів річка Стара виливала на сільгоспугіддя та підтоплювала проїжджу частину траси міжнародного значення М-06 Київ-Чоп.

детальніше »
04.09.2018 | 14:48

Мукачівщина готується до XVII Міжнародної виставки – ярмарку «Тур’євроцентр – Закарпаття 2018»

 
Підготовку Мукачівщини до участі в обласних заходах, які проходитимуть у м. Ужгород 21 – 26 вересня 2018 року в Ужгородському культурно-історичному центрі «Совине гніздо» в рамках Міжнародного туристичного тижня на Закарпатті обговорювали на нараді при першому заступнику голови Мукачівської районної державної адміністрації Андрію Данканичу. Начальник відділу європейської інтеграції, зовнішньоекономічних зв’язків та туризму управління економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації Василь Шкріба зауважив, що у вересні поточного року Мукачівський район прийме участь у XVII Міжнародній виставці-ярмарку «Тур’євроцентр – Закарпаття 2018», що сприятиме створенню сучасної інфраструктури туризму, конкурентоспроможного на національному та міжнародному ринках туристичного продукту, підвищенню якості туристичних послуг, залученню інвестицій, ефективному використанню природного, історико-культурного та туристично-рекреаційного потенціалу, забезпеченню умов для повноцінного функціонування суб’єктів туристичної діяльності. детальніше »
04.09.2018 | 14:46

Мукачівщина отримає 7,9 мільйонів гривень для відновлення аварійних об’єктів

 

У Мукачівському районі відновлять аварійні об’єкти інфраструктури. Загальна сума коштів складає  7973, 091 тис. грн.

Фінансування аварійно – відновлювальних робіт буде здійснюватися з резервного фонду державного бюджету. Про це повідомляє голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай:

«За підтримки з держбюджету маємо можливість провести аварійно-відновлювальні роботи по 7 об’єктах, які постраждали внаслідок негоди у червні поточного року. Майже 8 мільйонів гривень спрямуємо на ремонт аварійних доріг, бюджетних установ, берегоукріплення. Всі ці об’єкти вкрай важливі для громад, а роботи дорого вартісні, «не підйомні» ні для місцевих, ні для районного бюджету. Тому так важливо, що нам вчергове вдалося захистити проекти та забезпечити державне фінансування, - наголошує керівник адміністрації».

Відтак, за кошти резервного фонду державного бюджету будуть здійснені аварійно-відновлювальні роботи:

-          Даху клубу в с. Пузняківці;

-          Даху клубу в с. Дубино;

-          Автомобільної дороги загального користування місцевого значення Копинівці- Ростов»ятиця;

-          Автомобільної дороги загального користування місцевого значення Чинадієво-Обава-Дубино;

-          Автомобільної дороги загального користування місцевого значення Чинадієво-Кучава з під’їздом до с. Бабичі;

-          Берегоукріплення річки Бабичанка,  що підмиває територію ДНЗ в с. Станові;

-          Автомобільної дороги загального користування місцевого значення Бобрвище-Ільківці

детальніше »
03.09.2018 | 16:51

Перший дзвінок урочисто лунав у школах Мукачівщини

 

Свято першого дзвоника відбулося сьогодні, 03 вересня, у більшості шкіл Мукачівського району.

Схвильовані першокласники, піднесені випускники, батьки та вчителі – прийшли на шкільні подвір’я, щоб у колі великої родини розпочати новий навчальний рік.

Вітав з святом першого дзвоника учнів та вчителів і голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай. Керівник району завітав на урочистий захід до Пістрялівської ЗОШ, адміністрація якої вирішила провести свято 1 вересня, у незмінний День знань.

детальніше »
31.08.2018 | 16:46

Прийом громадян у гірському селі

 

Прийом громадян з особистих питань здійснив голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай у селі Пузняківці, що має статус гірського.

Пузняковецька сільрада об’єднує гірські населені пункти: Грабово,Герцівці, Крите, Тростяниця.

Перш за все, мешканці сіл підняли питання ремонту дороги Кольчино-Пузняківці.

Як пояснив голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, дорога, загальною протяжністю 23 кілометри, - обласного значення. У минулому році Закарпатською ОДА було оголошено тендер на ремонт автошляху, який виграла румунська фірма «Трамеко». За кошти митного експерименту в 2017 році було здійснено ремонт автошляху довжиною 3,5 кілометри. У поточному році змінився формат фінансування, також виникла необхідність здійснити коригування проектно-кошторисних документів, але роботи будуть продовжені.

«Автодорога Кольчино – Пузняківці має стратегічне значення для Мукачівщини, адже є важливим логістичним та туристичним чинником економічного розвитку, - наголосив Сергій Володимирович, - тому приведення її до відповідного стану  питання пріоритетне».

Очільник району підкреслив, що нормального ремонту із суцільним покриттям асфальту ця дорога не бачила вже 40 років, цей факт підтвердили й місцеві мешканці, які були на прийомі.

Також дуже болісним питанням для Пузняківців є ремонт клубу, дах якого сильно постраждав внаслідок  зливи та вітру у червні цього року.

Клубна установа села перебуває у занедбаному стані, будівля відносно збереглася виключно завдяки працівникам клубу, але руйнування незворотні, а дах – вже аварійний, - каже очільник району Сергій Гайдай, - червнева негода ще більше ускладнила ситуацію. Тому ремонт клубу – це один з проектів, поданих мною на фінансування з резервного фонду державного бюджету. Наразі всі подані проекти знаходяться на розгляді та затвердженні у профільному міністерстві.

Також потребує поточного ремонту дитсадок, тут клопочуть за облаштування подвір’я, ремонт каналізації, та інше.

Під час прийому Сергій Володимирович поспілкувався з місцевими підприємцями, вислухав проблеми, окремі питання детально роз’яснив.

детальніше »
31.08.2018 | 16:43

Серпнева нарада вчителів відбулася на Мукачівщині

 

Підсумкова розширена Колегія управління освіти, молоді й спорту Мукачівської РДА відбулася у четвер, 30 серпня.

Напередодні початку нового навчального року у так званій «серпневій нараді вчителів» взяли участь директори загальноосвітніх закладів й дошкільних навчальних закладів, фахівці управління освіти, молоді й спорту, методисти.

Привітали педагогів Мукачівщини: очільник Мукачівської РДА Сергій Гайдай, голова райради Іван Михайло, начальник управління освіти, молоді й спорту Світлана Кешеля.

детальніше »
30.08.2018 | 11:04

Підсумки літнього оздоровлення дітей підвели у Мукачівському районі

 

Літо – пора відпочинку та оздоровлення для дітей – підходить до завершення. Відтак, саме час підвести підсумки оздоровчої кампанії 2018.

На Мукачівщині загальна кількість дітей пільгової категорії, яка має право на безкоштовне оздоровлення та відпочинок, - складає 3731 дитину.

Реалізацію державної соціальної політики з оздоровлення та відпочинку дітей пільгової категорії покладено на управління соціального захисту населення.

З інформацією по підсумках оздоровчої кампанії 2018 року під час колегії Мукачівської  РДА виступив начальник УПСЗН Олександр Немйо.

детальніше »
29.08.2018 | 16:51

Підсумки першого півріччя підвели на Колегії Мукачівської РДА

 

У Мукачівській РДА відбулося засідання Колегії районної державної адміністрації.

Провів засідання Колегії голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай за участі: голови Мукачівської районної ради Івана Михайла, заступника голови Мукачівської РДА Олександра Богіва, керівника апарату адміністрації Олександра Чекана, голови Асоціації селищних та сільських голів району Івана Мошака, селищних та сільських голів, керівників структурних підрозділів, управлінь та відділів РДА, державних служб та відомств.

На розгляд членів колегії виносилися наступні питання:

1. Про підсумки економічного і соціального розвитку району за перше півріччя 2018 року.

2. Про підсумки виконання місцевих бюджетів району за перше півріччя 2018 року.

3. Про підсумки літнього оздоровлення дітей у 2018 році

4. Про роботу електричних мереж Мукачівського району.

детальніше »
28.08.2018 | 13:32

Прийом громадян

 

Сьогодні, 28 серпня, голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай здійснив прийом громадян з особистих питань. Прийом відбувся в адмінбудівлі районної адміністрації. Керівник району поспілкувався з мешканцями населених пунктів Мукачівщини, взявши до роботи письмові звернення або усні заяви. Відтак, під час прийому мешканці зверталися з питань соціального характеру та традиційних вже межових й інших суперечок за місцем проживання.

Більшість з питань Сергій Володимирович роз’яснив під час прийому, окремі з них – взято на контроль до вирішення, як от: щодо виділення твердого палива малозабезпеченому заявнику з В.Визниці. За дорученням керівника адміністрації буде створено робочу комісію, яка проведе обстеження придорожніх кюветів у селі Страбичово, відповідно до заяви мешканки цього села. Жінка стверджує, що неправильне розташування вуличної інфраструктури призводить до підтоплень її дворогосподарства та порушень санітарних норм.

«Спілкуюся з мешканцями району щодня, - зазначає керівник адміністрації Сергій Гайдай, - багато питань вдається вирішувати в найкоротші терміни, проблеми, які актуальні для всієї громади, обговорюємо спільно з головами сіл та селищ, шукаючи можливі варіанти їх вирішення».

детальніше »
Усього: 1774
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>
Усього: 1774