Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

03.10.2018 | 09:45

Продовжила роботу комісія з питань звернень громадян

 

Голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай провів засідання постійно діючої комісії з питань звернень громадян. Про роботу зі зверненнями громадян за 9 місяців поточного року заслухали інформацію сільських голів Зняцева, Кальника та Копинівців.

Діана Сирохман – сільський голова Зняцева зазначила, що за 9 місяців надійшло 340  звернень громадян, більшість з яких стосувалися питань соціального захисту – 140. Щоправда, не звертатимуться громадяни, дворогосподарства яких щороку підтоплювала річка Стара, адже нещодавно завершено капітальний ремонт водопропускної системи та шлюзів. Це один з проектів, який голові адміністрації Сергій Гайдаю вдалося захистити за кошти Резервного фонду державного бюджету .

Юрій Симчина – сільський голова села Копинівці зазначив, що до сільради надійшло 692 звернення, серед яких переважали соціальні питання, земельні спори та межові суперечки. В числі звернень були й колективні заяви щодо ремонту доріг та комунальних вулиць.

Віктор Сулима – сільський голова с. Кальник інформував, що за 9 місяців надійшло 926 звернень, серед яких переважали заяви про надання матеріальної допомоги, оформленню соціальних виплат, та інше.

Серед питань, які притаманні всім сільрадам було й питання охорони громадського порядку та проведення профілактичної роботи з населенням по запобіганню вчинення протиправних дій. Зазначимо, до складу комісії входить і начальник Мукачівського районного відділення поліції  МВП ГУНП України в Закарпатській області Юрій Огняник.

Відтак, керівник районного відділення поліції роз’яснив деякі аспекти покращення співпраці правоохоронних органів та органів місцевого самоврядування, особливо в частині співпраці з громадськими формуваннями, які функціонують в окремих селах.

Роботу комісії підсумував очільник району Сергій Гайдай:

«Прийоми громадян, виїзні зустрічі з мешканцями сіл, комунікація з керівниками органів місцевого самоврядування, депутатами, - все це у підсумку і складає роботу зі зверненнями громадян. Це один з пріоритетів у моїй щоденній діяльності, адже дозволяє виявляти та по можливості оперативно реагувати на проблеми, що виникають як в селах, так і в індивідуальних випадках».

детальніше »
03.10.2018 | 09:23

Мукачівщина готується до опалювального сезону

 

Нараду з питань підготовки бюджетних установ району до опалювального сезону 2018-2019 років провів цими днями перший заступник голови Мукачівської районної державної адміністрації Андрій Данканич. Обговорили ряд важливих питань: укладення угод та договорів на постачання кам’яного вугілля, бурого вугіллята дров в заклади освіти, культури та фельдшерсько-акушерські пункти.

Микола Ващенок, начальник відділу освіти управління освіти, молоді та спорту повідомив, що в загальноосвітніх навчальних та дошкільних закладах району проведено роботи з повірки засобів обліку газових котелень, газових лічильників, коректорів, газосигналізаторів та манометрів. Проводяться роботи з реконструкції системи теплопостачання з встановленням модульної котельні з твердопаливними котлами теплопродуктивністю 200 кВт для опалення Зняцівської ЗОШ І-ІІІ ст., Баркасівської ЗОШ І-ІІІ ст. та реконструкції котельні Залужанської ЗОШ І-ІІІ ст. Завершено роботи з капітального ремонту приміщень котельні із заміною вікон Баркасівської ЗОШ І-ІІ ст., утеплання даху та ремонту приміщень Яблунівського НВК ЗОШ – сад І ст., покрівлі Брестівської ЗОШ І-ІІ ст. та  Дубинської ЗОШ І ст. Також проводяться роботи з капітального ремонту фасаду Копиновецької ЗОШ І-ІІ ст., ремонт будівель початкових класів Пузняковецької ЗОШ І-ІІІ ст. За кошти місцевого бюджету Івановецької сільської ради проведено заміну даху та утеплення корпусу початкових класів Клячанівської ЗОШ І-ІІІ ст.

По підготовці до опалювального періоду закладів культури і фельдшерсько-акушерських пунктів зроблена повірка газових лічильників, провірено газосигналізатори на котлах, проведено роботи по прочистці димоходів, здійснено технічне обслуговування котлів та конвекторів.

В рамках плану заходів по підготовці до роботи в осінньо-зимовий період до керівників установ доведено ліміти споживання електроенергії та природного газу.

детальніше »
02.10.2018 | 16:49

Засідання комісії щодо розгляду звернень громадян

 
Голова Мукачівської районної державної адміністрації Сергій Гайдай зібрав сьогодні, 02 жовтня 2018 року, голів Сернянської, Чомонинської, Горондівської, Страбичівської та Жнятинської сільських рад на засідання постійно діючої комісії з питань звернень громадян. За інформацією голів вищевказаних сільських рад щодо виконання Закону України «Про звернення громадян», виконавчими комітетами протягом 9-ти місяців поточного року проводилась робота щодо кваліфікованого, неупередженого та всебічного розгляду питань, які порушувалися громадянами. У своїх зверненнях найчастіше мешканці вищеперерахованих населених пунктів Мукачівського району звертались з наступних питань: оформлення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, переоформлення земельних паїв, вирішення межових спорів, надання матеріальної допомоги, видача довідок про склад сім’ї для оформлення субсидій, звернення про присвоєння поштових адрес, обстеження матеріально-побутових умов. Малозабезпечені громадяни та громадяни, які опинились у складних життєвих обставинах звертаються задля надяння грошової допомоги. Порушені у зверненнях питання, які підлягають колективному розгляду, виносяться на розгляд сесії сільських рад, виконавчих комітетів, а у разі необхідності попередньо розглядаються на засідіннях постійних депутатських комісій. детальніше »
02.10.2018 | 13:47

Міжнародний день людей похилого віку та День ветеранів відзначили на Мукачівщині

 

В Мукачівській районній державній адміністрації з нагоди Міжнародного Дня людей похилого віку та Дня ветеранів відбулось розширене засідання президії ради ветеранів Мукачівщини. Зі словами вдячності та бажанням оптимізму до учасників зібрання звернувся голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай: «Ми сучасне покоління гордимося Вашими здобутками та досвідом і нехай добрі справи розпочаті Вами будуть передані внукам та правнукам задля розбудови нашої держави і Мукачівщини».

Ветеранські осередки здійснюють конструктивну співпрацю з управлінням освіти, молоді та спорту Мукачівської РДА, загально-освітніми школами району та органами місцевого самоврядування у сфері національно-патріотичного виховання учнівської та студентської молоді, наголосив Іван Качур, голова районної ради ветеранів.

Близько 23 тисяч людей похилого віку проживають в Мукачівському районі, більшість з них займають активну громадську позицію та приймають участь у ветеранських організаціях та осередках.

Заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів привітав всіх людей похилого віку та ветеранів зі святом, побажавши довгих років життя, наснаги, кріпості, родинного затишку та Божої благодаті. Також Олександр Богів разом з селищним головою смт. Кольчина Миколою Дубом привітали людей похилого віку у Мукачівському районному територіальному центрі соціального обслуговування. З невеликою концертною програмою перед присутніми виступили учні Кольчинської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Приємним сюрпризом для учасників президії став солодкий стіл організований до свята Мукачівською районною державною адміністрацією.

детальніше »
01.10.2018 | 16:52

Архієрейське богослужіння у Свято-Михайлівському храмі села Зубівка

 

У неділю, 30 вересня, в Свято-Михайлівському храмі села Зубівка відбулося святкове богослужіння, яке звершив керуючий Мукачівською єпархією, Високопреосвященніший Феодор, митрополит Мукачівський і Ужгородський. Владиці спів служив настоятель храму протоієрей  о. Василь Жидик та духовенство Мукачівського  районного благочиння.

Нагодою стало освячення нового престолу в храмі.

Розділив радість урочистого моменту з вірянами і голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, який також був присутній на богослужінні.

детальніше »
01.10.2018 | 11:48

Гостинно, винно та родинно: Етнофестиваль «Бобовищенське гроно» відбувся на Мукачівщині

 

Масштабний, колоритний, винний та «смачний» третій Етнофестиваль «Бобовищенське гроно» відбувся на Мукачівщині.

Протягом двох днів у селі Бобовище тривали святкові дійства, відбувалися зіркові концерти та, звичайно, ж визначали кращого винороба.

Другий день фестивалю відкрила святкова хода за участю представників всіх селищних та сільських рад району. Всі населені пункти Мукачівщини принесли до винної «столиці» району свій врожай запашного винограду, з якого виготовлять тематичний «сонячний напій».

Святкову ходу очолив голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, участь у фестивалі взяли: перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів. Почесним гостем фестивалю був Консул Угорщини в місті Берегові Матяш Сіладі.

детальніше »
28.09.2018 | 16:08

Мукачівщина гостинно запрошує на Етнофестиваль «Бобовищенське гроно» 2018!

 

Мукачівщина гостинно запрошує на Етнофестиваль «Бобовищенське гроно» 2018!

Етнофестиваль Мукачівщини «Бобовищенське гроно» втретє запрошує друзів. Свято народних традицій та виноробської культури Мукачівщини відбудеться 29 й 30 вересня. 

Початок фестивалю о 14.00 годині, територія стадіону.

Незмінною фестивальною локацією є село Бобовище, яке по праву називається винною «столицею» району.

На фестивалі представлять ексклюзивне вино під однойменною назвою «Бобовищенське гроно», урожаю 2017 року з усіх населених пунктів району.

Також на фестивалі свою продукцію презентують винороби з Угорщини.

Інсценізовані дійства, виступи зірок естради, народних колективів та виконавців, дитячі локації, смачна закарпатська кухня й келих чудового «сонячного» напою зроблять свято незабутнім для всієї родини.

Нагадаємо, гостей фестивалю привезуть та відвезуть безкоштовні автобусні рейси!

детальніше »
27.09.2018 | 16:09

Голова Мукачівської РДА зустрівся з представниками громадських організацій

 

Очільник Мукачівщини Сергій Гайдай взяв участь у черговому засіданні Громадської ради при Мукачівській РДА.

Голова Громадської ради  Вікторія Лані зачитала порядок денний та запросила до слова голову адміністрації по першому питанню, що стосувалося стану доріг у Мукачівському районі.

Представників громадських інститутів цікавило питання стану доріг та проведення ремонтів.

Як пояснив голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, у 2018 році Мукачівська РДА прийняла на баланс дороги районного значення, райрада затвердила «Програму будівництва, капітального, поточного ремонту, реконструкції та утримання доріг Мукачівського району на 2017-2021 рр.

детальніше »
27.09.2018 | 16:07

Мукачівщина визнана кращим туристичним районом області

 

День туризму, який у світі й в Україні відзначають 27 вересня, Мукачівщина зустріла у статусі переможця номінації «Кращий туристичний район».

Почесну відзнаку вручено напередодні, 26 вересня, у атріумі  Закарпатської ОДА, під час нагородження кращих представників туристичної галузі краю.

Нагороду вручив директор департаменту економічного розвитку та торгівлі Денис Ман.

Василь Шкріба – начальник відділу з питань європейської інтеграції, зовнішньоекономічних  зв’язків та туризму  зазначив, що Чинадіївський замок   «Сент-Міклош» на базі якого діє міжнародний  культурно-мистецький і туристичний центр, - відзначено нагородою у номінації  «Архітектурна цінність».

детальніше »
27.09.2018 | 16:06

Щиро вітаю всіх працівників туристичної галузі з Днем туризму!

 

27 вересня у всьому світі відзначають  День туризму – галузі, яка є основою економічного процвітання та популярності багатьох країн.

Туризм може стати головним важелем економічного зростання й на Закарпатті.

В цьому році Мукачівщина визнана кращим туристичним районом Закарпаття. Перемога у цій номінації – це результат праці всіх, хто працює у туристичній галузі, розвиває її, надає якісні туристичні послуги, представляючи туристам Мукачівщину та Закарпаття!

Спорт, лікування, рекреація, дитячий відпочинок, гастрономія, виноробські традиції, культурні надбання, історичні пам’ятки – все це складові нашого туристичного потенціалу, то ж міцно тримаймо вітку першості й надалі!

З повагою

Голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай

детальніше »
26.09.2018 | 16:14

Рота територіальної оборони Мукачівського ОМВК приступила до навчальних зборів

 

Сьогодні, 26 вересня, розпочалися військові навчання роти охорони Мукачівського ОМВК.

Вчителі, лікарі, службовці, керівники органів місцевого самоврядування – спільно навчатимуться бойовим навикам під час тактичний та практичних занять, які будуть проходити на базі в/ч А 1556 та полігону даної військової частини.

Старт навчанням в урочистій обстановці дали: голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, начальник відділу по територіальній обороні Закарпатського ОВК Ігор Олексюк , військовий комісар Мукачівського ОМВК Ігор Гусєв

детальніше »
25.09.2018 | 16:12

У Мукачівській РДА відбулося засідання Колегії районної державної адміністрації.

 

Сьогодні, 25 вересня, у Мукачівській РДА відбулося засідання Колегії районної державної адміністрації

На розгляд членів колегії виносилися наступні питання:

1. Про стан готовності підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та бюджетних установ району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років

2. Про хід виконання постанов Кабінету Міністрів України від 9 листопада 2016 року № 862 ,,Про державне регулювання цін на лікарські засоби’’, № 863 ,,Про запровадження відшкодування вартості лікарських засобів’’, за Державною програмою ,,Доступні ліки’’ та Постанови Кабінету Міністрів України від 23 березня 2016 року № 239 ,,Деякі питання відшкодування вартості препаратів інсуліну” (із внесеними змінами від 21 червня 2017 року).

3. Про розвиток мережі закладів дошкільної освіти у 2018 році.

детальніше »
24.09.2018 | 16:40

Вирішення питань на Мукачівщині

 
Чергову нараду з керівниками підзвітніх управлінь та відділів райдержадміністрації провів сьогодні, 24 вересня 2018 року, перший заступник голови Мукачівської районної державної адміністрації Андрій Данканич. На нараді, зокрема, обговорили питання: стан готовності підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та бюджетних установ району до роботи в осінньо-зимовий  період 2018-2019 років; підготовку доріг до зими; порядок та особливості надання адміністративних послуг фізичним та юридичним особам; проведення інвентаризації Бобовищенської та Кольчинської захисних споруд; порядок та особливості нарахування субсидій на оплату житлово-комунальних послуг; підготовку до етнофестивалю «Бобовищенське гроно». Окрему увагу приділили розгляду питання, щодо недавнього спалаху кору на території Мукачівського району. детальніше »
24.09.2018 | 08:27

Організаційна нарада: ряд важливих питань розглянули в Мукачівській РДА

 

Організаційна нарада відбулася сьогодні, 24 вересня, під керівництвом очільника Мукачівської РДА Сергія Гайдая. У нараді взяли участь: перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів, керуючий справами Мукачівської РДА Олександр Чекан, керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів, служб та відомств району.

Першим питанням керівник району Сергій Гайдай заслухав інформацію щодо підготовки закладів освіти, культури (дитячі школи мистецтв) до опалювального сезону. До зимового періоду готують і заклади охорони здоров’я. Керівники відділів та управлінь інформували щодо виконання графіку поставки твердого палива.

детальніше »
21.09.2018 | 13:49

Мукачівщина представлена на Міжнародній туристичній виставці

 

Міжнародна туристична виставка-ярмарок «Тур´євроцентр Закарпаття» розпочала свою роботу сьогодні, 21 вересня. Заходи відбуваються в архітектурно-історичному комплексі «Совине гніздо»

Туристичні дні на Закарпатті проводять вже у 18-й раз. Цьогоріч у виставці взяли участь 70 суб’єктів туристичної галузі, серед яких: іноземні туристичні компанії з Угорщини, Німеччини, Чехії, Словаччини, туристичні центри з різних областей України, та, звісно, представники туристичної галузі краю.

детальніше »
Усього: 1801
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>
Усього: 1801

Новини

Всі новини >>