Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

24.01.2018 | 16:51

Земельні питання – для учасників АТО

 

Сьогодні, 24 січня, голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай провів зустріч з мешканцями району – учасниками АТО. Темою зустрічі стало питання про виділення земельних ділянок.

За участі радника голови Мукачівської РДА з питань АТО Олексія Кесова та начальника  управління Держгеокадастру  у Мукачівському районі Миколи Островського, розглянули проблемні питання щодо виділення ділянок.

У більшості випадків, - вільні земельні ділянки в межах сільрад відсутні, своєрідний баласт становлять земельні площі державної власності або відомчі землі, ділянки, що належать давно непрацюючим підприємствам. Такі ділянки не підлягають відчуженню.

«Кожна заява учасника АТО буде вивчена з врахуванням індивідуального підходу, - зазначає голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, - спільно з органами місцевого самоврядування та управлінням Держгеокадастру знайдемо рішення, які забезпечать виконання державних гарантій та влаштують самих бійців АТО та членів їх родин».

Також очільник району зазначив, що робота з впорядкування земельного фонду району, як в межах населенихпунктів, так і за їх межами, - триває.

детальніше »
24.01.2018 | 13:54

Засідання оперативного штабу комісії з ТЕБ та на НС відбулося у Мукачівській РДА

 

Засідання оперативного штабу  районної комісії з ТЕБ та на НС провів сьогодні, 22 січня, перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич.

У роботі засідання взяли участь: Василь Туряниця – начальник управління Держпродспоживслужби у Мукачівському районі, Георгій Горват - Директор державного підприємства „Диспетчерська служба пасажирських перевезень”, Василь Плева – заступник начальника Мукачівського МУВГ, Василь Голод- директор Мукачівськогорайонного територіального центру соціального обслуговування, Олександр Неймо – начальник управління соціального захисту населення, Василь Головчанський – завідувач сектору з питань цивільного захисту, Ігор Байда – спеціаліст сектору, Євген Мисло – начальник Мукачівського МРВ УДСНС України в Закарпатській області, Вікторія Лані – головний лікар ЦПМСД району.

детальніше »
22.01.2018 | 15:01

Національний стяг урочисто розгорнули в Мукачівській РДА

 

Знагоди відзначення 100 річчя незалежності Української Народної Республіки та Дня Соборності України в Мукачівській РДА провели урочисте зібрання.

У сесійній залі адмінбудівлі Мукачівської РДА та Мукачівської районної ради за участю керівників району, очільників управлінь, відділів, структурних підрозділів, державних установ та відомств згадували про події 100 літньої давності, ідейна концепція яких ніколи не втратить актуальності. Участь у заході взяли ветерани Мукачівщини на чолі з головою Ради ветеранів Мукачівського району Іваном Дмитровичем Качуром.

детальніше »
22.01.2018 | 14:59

Планова нарада відбулася в Мукачівській РДА

 

Сьогодні, 22 січня, у Мукачівській РДА відбулася планова нарада, яку провів очільник району Сергій Гайдай. У нараді взяли участь: перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів, начальники управлінь, відділів та структурних підрозділів адміністрації, керівники служб та відомств району.

Сергій Володимирович акцентував увагу присутніх керівників управлінь та відділів на продовженні конструктивної роботи, особливо в частині спільних міжвідомчих комісій. Так, відновлюють свої виїзди комісії соціального спрямування, які проводять моніторинг окремих груп населення, що потребують соціального супроводу.


 

детальніше »
19.01.2018 | 13:12

Сергій Гайдай: відновлення доріг Мукачівського району – незмінний пріоритет роботи на 2018 рік

 

Одне з перших інтерв’ю у новому році, яке дав голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай телеканалу «Сиріус», стосувалося найактуальнішого питання – стану доріг.

Актуальним є не тільки питання відновлення доріг, а й будівництво нових, зокрема таких, що сприятимуть туристичному розвитку місцевості.

Так, очільник району Сергій Гайдай, відповідаючи на запитання журналіста, розповів про масштабний проект будівництва нової дороги, яка з’єднає Мукачівщину та Перечинщину.

«Ідея виникла два роки тому назад, - коментує Сергій Володимирович, - частину роботи вже виконано силами лісового господарства району,  розчищено та сплановано ділянку лісової дороги, яка бере свій початок на території Пузняковецької сільради».


 

детальніше »
19.01.2018 | 12:23

З Хрещенням Господнім!

 

Картинки по запросу водохрещаЩиро вітаю всіх закарпатців, мешканців Мукачівщини з Водохрещам!

19 січня — день, коли греко-католики та православні відзначають велике свято, відоме як Водохрещення Господнє, або Богоявлення.

Водохрещення завершує цикл новорічно-різдвяних свят та встановлено церквою на згадку про хрещення Ісуса Христа у річці Йордан.

Хрещення - свято очищення і оновлення, і в цей день, я хочу вам побажати, що б ваше життя стало світлішим і чистішим, щоб благодать зійшла на вашу оселю і всі близькі були здорові і щасливі!

Нехай свята вода змиє з душі всі негаразди, а святий дух укріпить віру в краще майбутнє, додасть сил, примножить здоров’я!  Бережи вас Господь!

 

З повагою, голова Мукачівської РДА  Сергій Гайдай


детальніше »
18.01.2018 | 12:26

Роботу громадського транспорту у селі Дерцен проінспектував очільник Мукачівщини Сергій Гайдай

 

Робочий день керівника Мукачівської РДА Сергія Гайдая розпочався у селі Дерцен. Метою ранкового візиту до населеного пункту став моніторинг роботи громадського транспорту, а причиною – багаточисленні скарги мешканців Дерцена на незручність графіку перевезень. Рейс «Мукачево-Форнош» обслуговує мешканців двох сіл, графіку дотримується, але кількість рейсів на думку людей, є недостатньою.

Під час прийому громадян мешканці села скаржилися на пере завантаженість маршрутного автобусу «Мукачево-Форнош», просили переглянути кількість рейсів,- зазначає голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай,- сьогодні зранку побачив, як працює перевізник, яким по кількість є пасажиропотік. То ж, найближчим часом буде проведено нараду з метою прийняття рішення, яке врахує інтереси та потреби людей».


Warning: Unknown(): open(/opt/lampp/tmp/sess_6950572e267f6c9c9bbea9f8839078c0, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in Unknown on line 0

Warning: Unknown(): Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/opt/lampp/tmp) in Unknown on line 0

детальніше »
18.01.2018 | 12:21

З громадою села Дерцен спілкувався очільник Мукачівщини Сергій Гайдай

 

Черговий виїзний прийом громадян очільник Мукачівщини Сергій Гайдай провів у селі Дерцен. Спільно з головою села Юлієм Матеєм, керівник району прийняв майже два десятка людей. Мешканці села зверталися до керівника району з різноманітними питаннями, серед яких переважали соціальні, як от: порядок нарахування субсидій, забезпечення ліками пільгових категорій, отримання інших державних допомог. Спільним для всіх заявників було питання щодо додаткових рейсів громадського транспорту.

Турбує мешканців села й майбутнє амбулаторії, яка обслуговує всього шість населених пунктів та майже 6 тисяч населення. Сергій Володимирович зазначив, що наразі в Україні активно реалізовується медична реформа, в розрізі якої відбудеться переформатування й первинної ланки, тобто мед установ на місцях.

детальніше »
17.01.2018 | 12:13

Чергова нарада за участі ромської громади відбулася в Мукачівській РДА

 

Вчора, 16 січня, в черговий раз під головуванням першого заступника голови Мукачівської РДА Андрія Данканича відбулася робоча нарада з питань інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини.

Присутніми на зустрічі були начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Немйо, представники органів місцевого самоврядування тих населених пунктів району, на території яких розміщені ромські поселення, уповноважені представники ромської громади та начальники окремих відділів та управлінь райдержадміністрації.

детальніше »
16.01.2018 | 08:53

З організаційної наради почався черговий робочий тиждень в Мукачівській РДА

 

Сьогодні, 15 січня, організаційну робочу зустріч з керівниками підзвітних управлінь та відділів райдержадміністрації провів перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич.

Під час зустрічі, присутніми було розглянуто найважливіші проблемні питання та обговорено орієнтовний план роботи на поточний тиждень.

Так, першим на порядку денному було питання про перебіг опалювального сезону в закладах культури, освіти та медицини району.

детальніше »
15.01.2018 | 08:50

Сергій Гайдай: бути донором – це гідно!

 

Закарпаттю не вистачає донорської крові, а обласна Станція переливання крові не виконує планових показників. На цьому наголошує очільник Мукачівщини Сергій Гайдай, який в якості донора відвідав сьогодні, 12 грудня, вищезазначений медичний заклад.

«Я донор з багаторічним стажем та закликаю всіх небайдужих громадян долучитися до цього руху. Знаю, що в краї не вистачає донорської крові, наявність якої – це врятоване життя, - акцентує Сергій Володимирович, - для здачі крові не потрібні акції чи флешмоби,  потрібно просто прийти до пункту прийому крові і виконати свій донорський обов’язок».

Донорська кров потрібна щодня, адже вона незамінна під час операцій, з неї виготовляють життєво важливі ліки. Відтак, разом, можна врятувати багато життів, подарувати щастя родинам, підтримати наших військових, що зазнали поранень у зоні АТО.

детальніше »
12.01.2018 | 10:35

Бабичі: черговий прийом громадян очільника району Сергія Гайдая відбувся у гірському селі

 

Голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай провів прийом громадян у гірському селі Бабичі. Головним акцентом зустрічі стала тема доріг.  Так, автошляхи даного населеного пункту не знали ремонту вже тривалий час, але в останні дні минулого року завершилися  відновлювальні роботи, які охопили майже кілометр основної дороги села. Ремонт вдалося здійснити коштом Резервного фонду державного бюджету.

«Аварійність даної дороги в рази виросла внаслідок руйнівного впливу стихійних явищ, - коментує очільник району Сергій Гайдай, - утворилися глибокі ями та вимоїни. Але мені вдалося вирішити цю проблему та захистити проект, що профінансовано з державного бюджету. Що важливо, витрати не лягли на плечі ані району, ані самого органу місцевого самоврядування».

детальніше »
11.01.2018 | 15:04

Яскраве різдвяне свято для дітей відбулося у Мукачівській РДА

 

У сесійній залі Мукачівської РДА лунали колядки та щедрівки для малечі та їхніх батьків. Чи не вперше різдвяне свято влаштували для дітей працівників апарату адміністрації, її структурних підрозділів, виконавчого апарату районної ради.

Привітати зі світлим Різдвом Христовим малечу та їхніх батьків керівники району: голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, голова Мукачівської районної ради Іван Михайло, перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів, керівник апарату Олександр Чекан.

детальніше »
10.01.2018 | 15:07

 

«Ходімо разом до Віфлєєму»: фестиваль колядницьких колективів крокує Мукачівщиною

Хай цей вечір запам’ятається, Христос рождається!

Мукачівщиною крокує колядка, весело звучить щедрівка. У вертепних дійствах кожного села прославляють народження Ісуса Христа. Творчо та автентично презентувати свою культуру художні колективи мали можливість під час регіонального фестивалю вертепних дійств та колядницьких груп «Ходімо разом до Віфлєєму». До слова, фестиваль вже в десятий раз зібрав учасників на Різдво Христове.

Культурними центрами, що широко презентували  культуру й традиції Мукачівщини,обрядові дійства й таїнство різдвяних колядок, стали: В. Лучки (В. Лучківська ДШМ), Макарьово ( Будинок культури), Чинадієво (ДШМ), Бобовище (Будинок культури). На сцені вищезазначених закладів культури виступили колективи з навколишніх сіл, по кущовому принципу всі населені пункти мали нагоду представити свою творчість.

детальніше »
05.01.2018 | 14:49

 

Дорогі жителі Мукачівщини!

Зі світлим Різдв’яним настроєм я звертаюся до кожної родини - дай Боже вам щастя, достатку і тепла. Дай Боже, щоб світла сила Різдвяного свята зміцнила, згуртувала і благословила усіх нас. Хай відійдуть і полишать нас щоденні труднощі і проблеми. Нехай біди і тяготи життя ніколи не відвідають Ваш дім, нехай перебуває з Вами тільки щастя і успіх. Дай Бог, Вам міцного здоров'я душі і тіла. Смачної вам куті і веселого святкування. Чудо збувається - Христос народився. Славімо Його.

 

Голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай

детальніше »
Усього: 1801
Сторінка:  <<   11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16  |  17  |  18  |  19  |  20  |  21  |  22  >>
Усього: 1801

Новини

Всі новини >>