Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

07.08.2017 | 09:23

Земельні питання в чергове порушили в Мукачівській РДА

 

Земельні ресурси нашого краю є одним з найбільш унікальних за своїми властивостями активів України. Проте, ні для кого не секрет, що в земельній сфері нашої країни існують і суттєві недоліки. Так, основними проблемами, що стримують розвиток земельних відносин є проблема в заміні та встановленні меж населених пунктів, необхідність проведення інвентаризації  та нормативної грошової оцінки земель, відсутність державних програм щодо регулювання земельних відносин та охорони земель.

детальніше »
04.08.2017 | 14:35

Село Станово – з новим футбольним майданчиком

 

P1200047.JPGУрочиста подія відбулася сьогодні у с. Станові Мукачівського району. На території Станівської ЗОШ І-ІІІ ст.. відкрили футбольний майданчик зі штучним покриттям.

Розділити радість школярів прийшли дорослі, перш за все, ті, які зробили все для того, аби сьогодні урочисто перерізати символічну  стрічку спортивного об’єкту.

Відтак, на відкритті футбольного майданчика були присутні: народний депутат України Михайло Ланьо, голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, депутат районної ради Василь Пашкуляк, голова села Іван Йовбак, директор школи Юрій Пайда, який також є депутатом райради. До урочистостей приєдналися й голови селища та сіл району, депутати сільради, мешканці села.

детальніше »
04.08.2017 | 09:31

У Мукачівському районному відділенні поліції – подвійне свято

 
P1200255.JPG Другу річницю з дня утворення Національної поліції відзначають сьогодні, 04 серпня, в Україні. У минулому залишилася епоха міліції, а поліція йде непростим шляхом професійного становлення, поступово реформуючись у сучасний силовий орган, без захисту якого не обходиться жодне суспільство.
Відзначали професійне свято і в Мукачівському районному відділенні поліції. Проте, як зазначив у вітальній промові начальник Мукачівського РВП Юрій Огняник, у відділенні – подвійне свято. Адже разом з утворенням Нацполіції, було створено і районне відділення, як окремий структурний підрозділ, який до того часу входив до складу Мукачівського міськвідділу.
Відтак, з нагоди подвійного професійного свята, у актовій залі Мукачівського РВП відбулися урочисті збори за участі поважних гостей: очільника Мукачівщини Сергія Гайдая, селищного голови Кольчина Миколи Дуба, селищного голови Чинадієва Івана Мошака, сільських голів Ракошина Василя Коштури та В. Лучок Ярослава Чопа.
Урочисте зібрання розпочав начальник Мукачівського РВП Юрій Огняник, який відзначив позитивну динаміку по всіх напрямках роботи. Юрій Васильович подякував всім своїм підлеглим за щоденну роботу, якою вони поступово повертають втрачену довіру громадян, вибудовують нову правоохоронну систему сучасного європейського зразка.
  детальніше »
04.08.2017 | 09:28

Очільник Мукачівщини Сергій Гайдай привітав правоохоронців з професійним святом

 

P1200352.JPGУрочисте зібрання з нагоди другої річниці з дня утворення Національної поліції України відбулося у актовій залі Мукачівського міського відділу поліції. Професійне свято полісменів зібрало у залі керівників силових структур, представників районної та міської влади, ветеранської організації.

Традиційно, святкове зібрання розпочалося з виконання Гімну України. Відтак, до присутніх звернувся начальник Мукачівського МВП полковник Василь Рябінчак, який зазначив, що Національна поліція працює у непростий час, додаткові випробування для правоохоронців приносить антитерористична операція на сході України. Згадав Василь Рябінчак і про тих полісменів, які віддали свої життя за незалежність держави. Присутні вшанували загиблих  в зоні АТО поліцейських хвилиною мовчання.

детальніше »
31.07.2017 | 15:39

«Кольчино VIVAT»: свято до Дня населених пунктів селищної ради стартувало

 

Сьогодні, 30 липня, селищне міського типу Кольчино відзначає день населених пунктів. Селищна рада, яку очолює Микола Дуб, налічує близько 7 тисяч населення, адміністративно до її складу входять: смт. Кольчино, с. Жборівці, с. Кленовець, с. Коноплівці.

Масштабне не свято під символічною назвою «Кольчино VIVAT» вже стартувало на селищному стадіоні.

Традиційно,святкування Дня населених пунктів розпочали з підняття Державного прапору та виконання Гімну України. Право на підняття національного стягу отримав учасник Олімпійських ігор та багаторазовий чемпіон України з велоспорту Сергій Рисенко, якому допомагав наймолодший учасник дитячої велогонки.

детальніше »
31.07.2017 | 15:35

Історія та сьогодення: Кольчино масштабно святкувало День селища

 

День населених пунктів селищної ради святкували в смт. Кольчино, що на Мукачівщині. Свято для мешканців громади та гостей з району було яскравим, багатим на події та, безумовно, масштабним.

Нагадаємо, відрили святковий день спортивні події: дитяча велогонка, старт марафону «Кельтським шляхом», турнір з футболу, пляжного волейболу, великого та настільного тенісу, змагання з армреслігну. Показові виступи представили гостям свята спортсмени – хортингісти.

Тепліслова привітань звучали в адрес Кольчина та кольчинців зі  святкової сцени. Самі  ж кольчинці згадали славну історію селища, адже хто не пам’ятає минулого, той не має майбутнього. Так, перша згадка про Кольчино в історичних документах відноситься до 1430 року. Назва села Кольчино походить від угорського слова «Кольчон» (kölcsön), яке означає «позичено» або «подаровано». Територія селища була заселена людьми ще з давніх часів. Історія свідчить, що в першому тисячолітті до нашої ери тут жили племена.

детальніше »
31.07.2017 | 15:32

МТБ марафон «Кельтським шляхом» : шістдесят кілометрів населеними пунктами Мукачівщини здолали учасники

 

Яскрававело подія відбулася, сьогодні, 30 липня, на Мукачівщині. МТБ марафон «Кельтським шляхом» охопив 16 населених пунктів району, маршрут становив близько 60 кілометрів (59.39 км) з різним набором висоти для професіоналів (набір висоти 1296м) та 35 кілометрів – для любителів велоспорту. Марафонці здолали складний маршрут, частина якого проходила мальовничими лісними дорогами гірських населених пунктів району.

Урочистийстарт марафону був даний в смт. Кольчино та став частиною масштабного свята – Дня населених пунктів селища «Кольчино VIVAT».

детальніше »
26.07.2017 | 10:01

На території окремих сіл Мукачівщини буде проводитися авіаційна обробка сільгоспугідь

 

Авіаційна обробка сільсько-господарських угідь буде проводитися на території окремих сільрад Мукачівського району. Про це повідомив начальник Управління агропромислового розвитку Ілля Йовбак під час колегії Мукачівської РДА.

Ілля Ілліч ознайомив присутніх з листом СТОВ «Агро-Лучки», в якому підприємство інформує про проведення обробки земель. Так, відповідно до повідомлення СТОВ «Агро-Лучки», авіаційна обробка сільгоспугідь буде здійснюватися в період з 25.07.2017р. – по 10.08.2017р. на території : Кальницької, Іванівської, Ракошинської, Зняцівської, Новодавидківської, Горондівської, Жнятинської, Макарівської, Лалівської, Зубівської, Залузької сільських рад та Кольчинської селищної ради.

У листі агровиробника зазначено, що відповідні органи місцевого самоврядування вже повідомлені про обробку земель з наданням інформації про терміни проведення обробки, час здійснення робіт, найменування препаратів, які будуть використовуватися, та додано план-схему ділянок проведення  авіаційних обробок.

детальніше »
26.07.2017 | 09:59

Безпечний відпочинок біля водойм: на колегії Мукачівської РДА обговорили важливе питання

 

Літній відпочинок у спекотну погоду приємно проводити біля водойм. Але часто такий відпочинок завершується трагічно – водойми забирають життя людей.

Так, трагічними випадками завершилися минулі вихідні на Мукачівщині – у водоймах затонуло троє людей: озеро у селі Кленовець забрало життя 17-річного юнака, у недіючому кар’єрі (штучне озеро) затонув громадянин 1981 року народження, а на штучному водоймищі не вберігся громадянин 1966 року народження.

Про посилення превентивної роботи з інформування населення та догляду за водними об’єктами на теорії району акцентував начальник Мукачівського міськрайонного відділу Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Закарпатській області Василь Голіш.

Під час виступу на засіданні колегії Мукачівської РДА Василь Васильович навів сумну статистику:

детальніше »
26.07.2017 | 09:55

Підсумки про наслідки негоди підвели та засіданні з ТЕБ та НС

 

Сьогодні, 26 липня, під головуванням очільника Мукачівської РДА Сергія Гайдая відбулося позапланове засідання районної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У роботі комісії взяли участь: перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів, начальник Мукачівського міськрайонного відділення УДСНС України в Закарпатській області Василь Голиш, керівники структурних підрозділів адміністрації, очільники профільних служб та відомств.

На порядку денному комісії були питання щодо наслідків, спричинених негодою 23-24 липня, а саме – сильною зливою зі шквалистим вітром.

Як зазначив очільник району Сергій Гайдай, аварійні бригади Мукачівського РЕМ спільно з бригадами УДСНС протягом вчорашнього дня повністю відновили електропостачання до населених пунктів. Нагадаємо, внаслідок падіння віток дерев на лінії електропередач, було знеструмлено 12 населених пунктів повністю та 1 частково.

детальніше »
26.07.2017 | 09:53

Ряд важливих питань розглянули на засіданні колегії Мукачівської РДА

 

Сьогодні, 26 липня,  під головуванням очільника району Сергія Гайдая відбулося засідання колегії Мукачівської РДА. У роботі колегії взяли участь: перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів, голови селищних та cільських рад, керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів адміністрації, очільники державних служб та відомств району.

У ході засідання колегії заслухали та прийняли рішення щодо ряду важливих питань, зокрема:

Про підсумки роботи підприємств житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу в осінньо-зимовий період 2016-2017 років та завдання щодо підготовки до нового опалювального періоду – доповідав головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури райдержадміністрації  Іван Лендєл;

Про  підготовку  навчальних  закладів  району до нового 2017-2018 навчального року інформувала присутніх завідувач районного методичного кабінету управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації  Віталія Зварич;

Про будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання автомобільних доріг – доповідали Машіко Віталій Васильович  -  начальник філії ,,Мукачівський райавтодор” та Бліщ Ігор Дмитрович                           -  начальник філії ,,Мукачівська ДЕД”.

У переліку питань «Різне» обговорили:

- про стан розрахунків за надані послуги ТОВ ,,АВЕ Мукачево";

- про поводження населення на водних об’єктах;

- про порядок перейменування вулиць;

- про авіаційну обробку земель на території  сільських та селищних рад  СТОВ ,,АГРО-ЛУЧКИ".

детальніше »
25.07.2017 | 09:27

Дільничні лікарні Мукачівщини отримали гуманітарну допомогу

 

В рамках постійної співпраці з благодійним фондом з Італії, яку започаткував керівник району Сергій Гайдай, - соціальні установи, медичні заклади, дитячі будинки та мешканці району отримують гуманітарну допомогу.

Чергова партія складалася з предметів медичного призначення та засобів особистої гігієни для важкохворих людей, тому керівник району спрямував її до дільничних лікарень та Притулку Червоного хреста.

Спільно з головним лікарем Центру первинної медико-санітарної допомоги району (ЦПМСД) Вікторією Лані очільник району передав допомогу медикам та працівникам Притулку Червоного хреста.

Відвідуючи лікарні, керівник району Сергій Гайдай спілкувався як з медиками, так і з пацієнтами, оглянув заклади, обговорив проблематику й перспективи.

Так, у Мукачівському районі, населення якого складає трохи більше, ніж 100 тисяч осіб, функціонують три дільничні лікарні першого рівня медичної допомоги. Медзаклади розташовані по трьох географічних напрямках: с. В. Лучки, смт. Чинадієво, с. Ракошино.

детальніше »
25.07.2017 | 09:25

Мукачівщина прийматиме Чемпіонат України з велоспорту

 

Мукачівщина стане всеукраїнським  центром велосипедних змагань з багатоденної гонки. Про це заявив очільник району Сергій Гайдай під час планової наради сьогодні, 24 липня. Так, Федерація велосипедного спорту України підтвердила плани провести три етапи всеукраїнських змагань на території Мукачівського району. Відповідний лист за підписом Президента ФВСУ надійшов на ім’я голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая.

У документі зазначено:

Федераціявелосипедного спорту України звертається до Вас з проханням внести до Єдиного календарного плану спортивно-масових заходів Мукачівської РДА на 2018 рік змагання з велосипедного спорту, а саме:

·        

детальніше »
21.07.2017 | 09:30

Прийом громадян у селі В.Визниця провів очільник району Сергій Гайдай

 
 У сільраді велелюдно: на прийом до очільника Мукачівщини Сергія Гайдая прийшло понад два десятка мешканців села В. Визниця.
Більшість питань стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування або операцію, як дорослих, так і дітей. Сергій Володимирович детально роз’яснив як працює у районі програма «Турбота», адже нещодавно райрада затвердила зміни, які спростили надання матеріальної допомоги. 
Так, загальна сума коштів по районній програмі розподілена, відповідно до кількості мешканців у виборчому окрузі, на кожного депутата. Мешканці району звертаються з відповідною заявою до районного депутата, який визначає суму матеріальної допомоги, що виплачується заявнику управлінням соціального захисту населення через поштовий переказ. Разом з тим, мешканці району не проінформовані про зміни своїми депутатами, яких уповноважили представляти свої інтереси у районній раді. 

детальніше »
21.07.2017 | 09:22

Столітній ювілей: з днем народження Марію Качур привітав очільник Мукачівщини Сергій Гайдай

 

Столітній ювілей святкує сьогодні, 21 липня, мешканка села Н. Давидково Марія Петрівна Качур. Донька, онуки, правнуки – вся велика родина зібралася у батьківській хаті, щоб розділити з бабусею радісний день.

Привітав ювілярку з такою чудовою датою і голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай. Квіти, пам’ятний подарунок та щирі, теплі слова вітань адресував очільник району Марії Петрівні.

«Довголіття – це дар від Бога, який людина отримує за чесно прожите життя, - зазначив керівник району, - то ж бажаю нашій ювілярці ще багато днів, наповнених радістю від великої родини, адже у внуках, правнуках і отримує продовження власний життєвий шлях».

Тепло привітав Марію Петрівну і голова села Євген Качур, який зазначив, що велика родина має з кого брати приклад.

Про матір як життєвий приклад розповіла гостям і донька ювілярки. Так, Марія Петрівна, все своє життя мешкала у селі Н. Давидково, за плечима тривалий трудовий стаж у місцевому колгоспі. Марія Петрівна рано стала вдовою, тому самостійно та гідно виховала свою єдину доньку, якій присвятила своє життя. Сьогодні, у бабусі Марії вже троє дорослих онуків та семеро правнуків.

Дивлячись на велику родину за святковим столом розуміємо, у кожному з них є те, незриме, цінне, що передала бабуся Марія.

З ювілеєм, Маріє Петрівно!

детальніше »
Усього: 1618
Сторінка:  <<   11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16  |  17  |  18  |  19  |  20  |  21  |  22  >>
Усього: 1618