Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

29.12.2017 | 15:57

 

 

детальніше »
29.12.2017 | 10:31

Новорічними концертами та виставами зустріли свята у школах та садках Мукачівщини

 

Цикл Новорічно-Різдвяних свят – чудова нагода підвести творчі підсумки року. Так, напередодні свят у школах та садках Мукачівщини відбулися новорічні «ранки», що вражали своєю різноманітністю та творчим підходом. Пісні, танці, декламація віршиків, а ще – інсценізація новорічних історій, де обов’язково збуваються всі мрії, - ось чим порадували дітлахи своїх батьків та вчителів.

Як і годиться, на дитячих святах були присутні й гості, серед яких: голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів, начальник управління освіти молоді й спорту Світлана Кешеля, представники управління, селищні та сільські голови, депутати районної ради, зокрема, Сергій Шкоба, Андрій Данканич, Василь Ліба та інші. Відвідували заходи також і депутати місцевих рад.

детальніше »
28.12.2017 | 16:11

Мати-героїня: почесне звання присвоєно п’ятьом мешканкам Мукачівщини

 

Напередодні Нового року та Різдва Христового в Мукачівській РДА відбулася урочиста подія, присвячена возвеличенню найвеличнішої ролі жінки – матері.

Відповідно до Указу Президента України  від 07.12.2017р. № 409/2017р., за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, п’ятьом мешканкам Мукачівщини присвоєно високе звання «Мати-героїня».

Приємну місію нагородження від імені Президента України  нагрудним знаком «Мати-героїня» та відповідним посвідченням, - виконав голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай спільно з головою Мукачівської районної ради Іваном Михайлом.

Звання "Мати-героїня" присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п'ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку. При цьому враховується особистий внесок у виховання дітей у сім'ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.

детальніше »
28.12.2017 | 16:07

Нагородження чемпіонів

 

У Мукачівському районі підвели підсумки футбольного сезону 2017, отже, настав час відзначити кращих, нагородити чемпіонів. Нещодавно  подвійне футбольне свято відбулося у с. В. Лучки, під час якого нагородили дорослий склад команди ФК «В.Лучки» – чемпіона Мукачівщини та юнацький колектив – за почесне третє місце.

Днями, в малому залі Мукачівської РДА відбулося нагородження чемпіонів з футболу серед юнаків. Чемпіонами Мукачівщини стали ФК «Карпати» В. Коропець. Нагадаємо, команда провела 12 зустрічей без жодної поразки: 9 матчів - переможних та 3 – зіграні в нічию. У підсумку команда набрала 30 залікових очок.

детальніше »
27.12.2017 | 15:51

Підсумкове засідання Колегії провели у Мукачівській РДА

 

Останнє у цьому році засідання Колегії провів голова Мукачівської РДА Сергій Гадай. Участь у роботі Колегії взяли: голова Мукачівської районної ради Іван Михайло,  перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, голова Асоціації селищних та сільських голів району Іван Мошак, селищні та сільські голови, керівники структурних підрозділів, управлінь та відділів РДА, державних служб та відомств.

На порядок денний були винесені два питання: «Про проект Програми економічного і соціального розвитку району на 2018 рік», «Про стан виконання районної комплексної Програми на 2015-2017 роки щодо соціальної підтримки, адаптації військовослужбовців учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, вшанування пам’яті загиблих».

Після розгляду питань порядку денного до присутніх звернувся голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, який привітав всіх присутніх з наступаючими новорічно-різдвяними святами. Також очільник району подякував за конструктивну роботу продовж 2017 року, спрямовану на вирішення актуальних проблем району

«Рік 2017-й був для нас звичайним – зі своїми проблемами, здобутками,  до Нового року ми перенесемо консолідованість, яка допоможе вирішувати питання, важливі для життя громад. Проблеми є і будуть, але вже доведено на конкретних справах, що їх вирішення – це результат співпраці влади на всіх рівнях та депутатів, як районної так і місцевих рад!- зазначив керівник району».

детальніше »
27.12.2017 | 15:49

В Мукачівській РДА проведено чергове засідання комісії з питань призначення ДСД

 

Вчора, 26 грудня, останнє в цьому році засідання комісії з питань призначення державних соціальних допомог за особливих обставин провів перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич.

Під час засідання члени комісії розглянули більше 120 справ з призначення житлових субсидій та соціальних допомог за особливих обставин. Цього разу, розглядалися заяви мешканців району на отримання допомоги як малозабезпечені родини, призначення житлових субсидій на додаткову площу, орендоване житло та субсидію не власнику житла. Проте, як і зазвичай, більшість справ стосувалася призначення допомоги на фактично проживаючих у будинку осіб.

За результатами розглянутих справ, членами комісії було ухвалено позитивні рішення. Відмова цього разу стосувалася лише однієї заяви про нарахування житлової субсидії. Як повідомила секретар комісії, головний спеціаліст відділу державних соціальних допомог управління соціального захисту населення райдержадміністрації Надія Татаринович, даному заявнику було відмовлено у призначенні допомоги у зв’язку з нещодавнім придбанням майна на суму, що перевищує 50 тисяч гривень, що відповідно до чинного законодавства, є причиною для не призначення житлової субсидії.

детальніше »
27.12.2017 | 15:45

Черговий прийом громадян провів очільник Мукачівщини Сергій Гайдай

 

P1300514.JPGЗ мешканцями Мукачівщини поспілкувався голова мукачівської РДА Сергій Гайдай під час особистого прийому громадян.

Центральною темою прийому стали звернення мешканців району щодо наслідків підтоплень, які мали місце 15-16 грудня. Відтак, мешканців смт. Кольчино турбує порядок експлуатації об’єкту Мукачівського водоканалу (ММКП «Мукачівводоканал»), а саме – водозабір «Кольчино», який на їхню думку, є причиною періодичних підтоплень дворогосподарств, розташованих поблизу річки Визниця.

Мешканці сели звернулися до голови адміністрації з проханням з’ясувати ситуацію та спільно з фахівцями гідрологічних споруд, прийняти рішення. яке б не допускало подальших підтоплень.

детальніше »
27.12.2017 | 10:18

Про стан водних об’єктів на території району поговорили в Мукачівській РДА

 

Неприємно згадувати, але 2017 ріку почався для Мукачівського району з неабиякого випробування. Мова йде про надзвичайну ситуацію природного походження – паводок та льодохід, від якого постраждали населені пункти Кольчинської селищної ради на початку лютого 2017 року. Таке масштабне та рідкісне для нашого краю явище принесло чимало шкоди мешканцям району, у яких було підтоплено будинки, автомобілі та сільгоспугіддя. Та спільними зусиллями районної влади, представників водного господарства, надзвичайників та військових, у найкоротші строки вдалося втихомирити природну стихію та мінімалізувати її наслідки.

Тому, з девізом: «Попереджений – означає озброєний», задля недопущення подібної ситуації під час зимового періоду 2018 року, перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич і провів цими днями організаційну нараду з питань моніторингу стану водозахисних споруд району, а саме, ситуацію в смт. Кольчино.

детальніше »
26.12.2017 | 16:49

На Мукачівщині тривають аварійно-відбудовні роботи за кошт резервного фонду державного бюджету

 

На минулому тижні Закарпаття отримало кошти  резервного фонду Державного бюджету для проведення аварійно-відновлювальних робіт із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що склалася 17 – 18 вересня. Найбільше від стихії – буревію зі зливами – постраждали три райони, серед  яких Мукачівщина.

Відтак в районі триває відновлення об’єктів інфраструктури та доріг, а саме:

Здійснено ремонт дороги Бобовище –Ільківці, завершені роботи по плануванню дороги, формуванню кюветів та укладанні щебеневого покриття на суму 950,6 тис. грн..

детальніше »
26.12.2017 | 15:46

У Мукачівській РДА відбулося чергове засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

 

P1300510.JPG Головував на комісії перший заступник голови Муачівської РДА Андрій Данканич.

Секретар комісії та головний спеціаліст відділу соціальних допомог управління соцзахисту адміністрації Діана  Яцина доповіла по кожному зверненню окремо та надала членам комісії комплекти документів. Відтак, комісійно розглянуто:

10 заяв на призначення соціальної адресної допомоги

1 заява про припинення виплат державної допомоги у зв’язку з виходом на пенсію по віку внутрішньо переміщеної особи.

2 заяви про зняття з обліку.

Всі звернення та підкріплені до них документи, комісія ретельно вивчила та прийняла позитивні рішення.

Зазначимо, на обліку в управлінні соціального захисту населення Мукачівської РДА, яке очолює Олександр Немйо, перебуває 120 внутрішньо переміщених осіб, а це – 59 родин. З них: 56 осіб працездатного віку, 39 дітей та 25 пенсіонерів.

детальніше »
22.12.2017 | 16:07

Вітання голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая з Різдвом Христовим католицькій громаді

 

Різдво – світле родинне свято, яке з нетерпінням чекають і дорослі, і діти. Світ в Різдвяну ніч змінюється на краще, а в оселях стає тепліше від поваги та любові, від посмішки батьків та пустощів дітей.

На Закарпатті Різдво особливе – відзначене толерантністю й культурними традиціями багатьох національностей, які проживають у краї.

Багатонаціональною є і Мукачівщина, а першими радісною звісткою про народження Христа діляться вірники католицької церкви.

То ж, шановні вірники католицької громади, прийміть щирі вітання з Різдвом Христовим!

Нехай Віфлеємська зірка принесе мир та спокій, зігріє серця любов’ю та повагою, а Свята вечеря об’єднає всі родини, згідно прадавніх традицій, які добре збереглися на Мукачівщині.

Христос Рождається! Славімо його!

Голова Мукачівської РДА СергійГайдай

детальніше »
22.12.2017 | 16:00

Кращих інспекторів військового обліку відзначили у Мукачівській РДА

 

У Мукачівській РДА підвели підсумки роботи щодо ведення військового обліку за 2017 рік в селищних та сільських радах.

Підсумкову нараду провів перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, також  були запрошені відповідальні за ведення військового обліку працівники селищних та сільських рад району.

До присутніх звернувся Іван Щубер  - начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, запобігання і виявлення корупції, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації.

Іван Іванович привітав всіх з наступаючими новорічно-різдвяними святами та коротко проінформував про пророблену роботу, відзначивши як недоліки, так і покращення у призовній роботі.

детальніше »
22.12.2017 | 11:52

Прийом громадян у селі Шенборн провів очільник району Сергій Гайдай

 

З мешканцями села Шенборн спілкувався керівник Мукачівської РДА Сергій Гайдай під час особистого прийому громадян.

У кабінеті сільського голови Віктора Легези зібралося чимало людей, які піднімали перед керівником району питання, що турбують громаду.

Перш за все, це – це ремонт дороги та вулиць місцевого значення. Як зазначив Віктор Легеза, річний бюджет населеного пункту складає 330 тис. грн.., цих коштів достатньо, щоб профінансувати захищені статті по заробітній платі та оплатити комунальні послуги. Тому на ремонт доріг та вулиць потрібна підтримка районної влади.

Сергій Володимирович роз’яснив, що основними джерелами фінансування ремонту доріг в 2016 та 2017 роках був Державний фонд державного розвитку та проект «дорожній експеримент», кошти якого – це перевиконання митних надходжень. У наступному році буде здійснена часткова поетапна передача доріг обласного та районного значення на баланс державних адміністрацій, відтак, з’явиться більше механізмів для пошуку джерела фінансування реконструкції доріг.

детальніше »
21.12.2017 | 11:49

Комісія з ТЕБ та НС при Мукачівській РДА провела засідання

 

Засідання районної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій відбулося в Мукачівській РДА. Головував на засідання керівник Мукачівської РДА Сергій Гайдай. Комісія відбулася за участі першого заступника голови Мукачівської РДА Андрія Данканича та заступника голови Мукачівської РДА Олександра Богіва.

Серед питань порядку денного, які розглянули:

1. Підготовка до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2018 році. Затвердження комплексного плану дій із забезпечення пропуску льодоходу, повені та паводків в 2018 році.

2. Про попередження нещасних випадків на водних об’єктах у зимовий період 2017-2018рр.

3. Про затвердження потенційно небезпечних об’єктів та небезпечних ділянок на території Мукачівського району.

детальніше »
21.12.2017 | 11:46

Допомога мешканцям Зняцівської сільради

 

P1290896.JPGБлагодійну допомогу передали напередодні новорічно-різдвяних свят для мешканців населених пунктів Зняцівської сільради. Одяг, іграшки, теплі зимові куртки, взуття доросле та дитяче, - гуманітарний вантаж тимчасово прийняв Драгинський НВК «Загальноосвітня школа – сад І-ІІ ст..», а вже завтра допомогу отримають малозабезпечені та багатодітні родини, одинокі пенсіонери та всі, хто опинився у скрутному життєвому становищі.

Гуманітарна місія відбулася за сприяння голови Мукачівської РДА  Сергія Гайдая та депутата Мукачівської районної ради Георгія Горвата.

детальніше »
Усього: 1796
Сторінка:  <<   11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16  |  17  |  18  |  19  |  20  |  21  |  22  >>
Усього: 1796

Новини

Всі новини >>