Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

03.04.2017 | 15:26

«Закарпаттю чисте узбіччя»: загальнорайонний суботник відбувся на Мукачівщині

 

У суботу, 1 квітня вся Мукачівщина вийшла на екологічну акцію «Закарпаттю – чисте узбіччя». Працювали цього дня усі, і працівники районної адміністрації, й представники окремих структур та підприємств району, виконкоми сільських та селищних рад, та працівники закладів освіти і культури району.

Взяв участь у заході і голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, який долучився до прибирання на кількох ділянках роботи.

Як уже повідомлялося раніше, вся територія Мукачівського району була поділена на п’ять напрямків, за кожним з яких було закріпленого відповідального групи.

Напрямок № 1:Мукачево – Ракошино, Ракошино – Зняцьово, відповідальний перший заступник голови РДА А. Данканич;

напрямок № 2:«Мисливець» (смт. Чинадійово) – смт. Кольчино, Кольчино – Обава, Обава – «Козачок», «Козачок» - кордон із Свалявським районом, відповідальний керівник апарату райдержадміністрації О. Чекан;

напрямок № 3:Мукачево – Лалово, Лалово – Зубівка, Зубівка – кордон із Іршавським районом, відповідальний заступник голови РДА О. Богів;

напрямок № 4: Мукачево – Ключарки, Ключарки – В. Лучки, В. Лучки – Страбичово, Страбичово – Чомонин, відповідальний заступник голови РДА О. Богів;

напрямок № 5:Мукачево – кордон із Берегівським районом, Червеньово – Страбичово – Гать, відповідальний перший заступник голови РДА А. Данканич.

детальніше »
03.04.2017 | 15:21

Планова нарад відбулася у Мукачівській РДА

 

Конструктивний старт робочому тижню у Мукачівській РДА дала планова нарада під головуванням очільника району Сергія Гайдая. Участь у нараді взяли: перший заступник голови адміністрації Андрій Данканич, заступник голови адміністрації Олександр Богів, начальники відділів, управлінь та структурних підрозділів адміністрації, керівники служб та відомств району.

Насамперед, голова адміністрації Сергій Гайдай подякував всім, хто долучився загальнообласної акції «Закарпаттю чисте узбіччя». Так, загальнорайонний суботник охопив всі напрямки та об’єднав не тільки державних службовців, а й представників органів місцевого самоврядування, співробітників служб та держустанов, вийшли на прибирання й громади Мукачівщини.

детальніше »
29.03.2017 | 11:01

Важливі питання розглянуто на колегії Мукачівської РДА

 

Сьогодні, 29 березня,  під головуванням очільника району СергіяГайдая відбулося засідання колегії Мукачівської РДА. У роботі колегії взяли участь: голова районної ради Іван Михайло, перший заступник голови адміністрації Андрій Данканич, заступник голови адміністрації Олександр Богів, керівник апарату райдержадміністрації Олександр Чекан, голови селищ та сіл, керівники силових структур, державних служб та установ району.

Колегія розглянула наступні питання порядку денного:

1. Про проведення призову громадян України на строкову  військову службу в 2017 році. Доповідав військовий комісар Мукачівського ОМВК Ігор Гусєв

2. Про стан впровадження централізованих технологій та призначення і виплати пенсій у Мукачівському об’єднаному управлінні пенсійного фонду України. Доповідав Вільгельм Гунгредер  - начальник Мукачівського об’єднаного управління пенсійного фонду України.

3. Аналіз виконання Програми зайнятості за 2016 рік. Доповідав Роман Мельничук – директор Мукачівського районного центру зайнятості

У різному заслухали інформацію головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури райдержадміністрації Івана Лендєла «Про організацію і проведення весняної толоки.

Так, Мукачівщина готується до місячника благоустрою, який розпочнеться із загальної толоки 01 квітня. У прибиранні території району візьмуть участь всі державні установи та служби, а також – громади Мукачівщини. Окрім цього, голів селищ та сіл запросили долучитися до ще одного всеукраїнського централізованого заходу – акції «Зробимо Україну чистою разом», яка відбудеться 29 квітня.

детальніше »
29.03.2017 | 10:42

Новопризначеного радника голови Мукачівської РДА представив очільник району Сергій Гайдай

 

Наталія Козир – новопризначений позаштатний радник голови Мукачівської РДА з питань міжнаціональних  відносин та захисту прав представників національних меншин. Про це заявив очільник Мукачівщини Сергій Гайдай, офіційно представляючи Наталію Ігорівну під час засідання колегії Мукачівської РДА.

Виконавча директорка благодійного фонду «Розвиток» Наталія Козир проінформувала присутніх про вже пророблену роботу на території Мукачівщини. Взаємодія фонду з громадами району розпочалася з співпраці по поглибленню інтеграції ромського населення до сучасного суспільства. Одним з ефективних інструментів залучення ромського населення до активного суспільного життя є створення органів самоорганізацій. Такі громадянські інститути вже створено на території  трьох сільрад району: Чомонин, В. Лучки та Павшино.

детальніше »
29.03.2017 | 10:41

Проблеми громад: село Шенборн страждає від інтенсивного руху сміттєвозів

 

Засідання колегії Мукачівської РДА, яке відбувається кожної останньої середи місяця, окрім розгляду поточних питань, стає тим комунікативним та часто дискусійним майданчиком, де голови громад, озвучують проблемні моменти, актуальні для населених пунктів.

Не стало винятком і останнє засідання колегії Мукачівської РДА, яке відбулося 29 березня. Проблемне питання, яке турбує громаду села Шенборн озвучив його голова Віктор Легеза.

Кілька днів тому, відповідно до рішення командування 128-ї Закарпатської ОГПБР, проїзд дорогою, яка межує з військовим полігоном, обмежено. Цим шляхом користувалися важко габаритні  спец автомобілі, зокрема, вантажівки та сміттєвози ТОВ «АВЕ Мукачево». Дорога, яка є продовженням вулиці І.Франка, веде до сміттєзвалища, в напрямку якого регулярно курсують спецавтомобілі, що перевозять ТВП. За таких обставин, важко габаритний транспорт вимушений їздити через саме село Шенборн, створюючи незручності для його мешканців. Люди турбуються про стан доріг місцевого значення, які і так перебувають не в найкращому стані, виникає додаткова напруга для пішоходів та велосипедистів, особливо з зоні ризику – діти.

детальніше »
28.03.2017 | 11:19

Зустріч з правозахисниками

 

Очільник Мукачівщини Сергій Гайдай взяв участь у круглому столі на тему: «Розширення доступу до безоплатної правової допомоги мешканців Закарпаття»

Про розширення доступу до безоплатної правової допомоги мешканців Закарпаття говорили на засіданні круглого столу, який відбувся у Мукачеві. Модератором зустрічі виступила Наталія Козир – виконавча директорка Правозахисного фонду «Розвиток» а віднедавна – позаштатний радник голови Мукачівської РДА з питань міжнаціональних відносин та захисту прав представників нацменшин.

детальніше »
28.03.2017 | 11:17

Очільник Мукачівщини Сергій Гайдай поспілкувався з мешканцями району під час особистого прийому

 

Сьогодні, 28 березня, керівник Мукачівської РДА Сергій Гайдай  провів особистий прийом громадян. Зазначимо, відкритий формат роботи, започаткований очільником району з початку каденції, дозволяє мешканцям звертатися до керівника адміністрації у будь-яких робочий день. Разом з тим, плановий прийом завжди велелюдний.

Питання соціального блоку, прохання щодо працевлаштування, пільгового оздоровлення ветеранів у санаторіях  – це далеко не повний перелік проблем, з яким сьогодні мешканці району звернулися до очільника Мукачівщини.

Так, малозабезпечена родина, яка опікується важкохворим юнаком, потребує допомоги на ремонт будинку.

детальніше »
28.03.2017 | 11:15

Нарада з питань охорони водних біоресурсів відбулася в РДА

 

Управління агропромислового розвитку інформує, що на виконання розпорядження голови Закарпатської обласної держадміністрації від 16.03.2017 року № 118  «Про проведення заходів з охорони водних біоресурсів на період весняно-літнього нересту риби» проведено нараду при першому заступнику голови Мукачівської райдержадміністрації Данканичу Андрію Андрійовичу.

На нараді прийнято рішення  оголосити  в квітні-травні 2017 року   місячник охорони нересту риби та відтворення інших водних біоресурсів.

З Державною екологічною інспекцією у Закарпатській області та управління Державного агентства рибного господарства у Закарпатській області з метою посилення боротьби з браконьєрствомта забезпечення належного контролю за дотриманням законодавства про охорону водних біоресурсіврозроблено план спільних заходів.          

Мукачівському міжрайонному управлінню водного господарства рекомендовано посилити контроль за дотриманням природоохоронних заходів під час проведення господарської діяльності на рибогосподарських водоймах, в їх руслах та прибережній смузі.

Управлінню агропромислового розвитку доручено своєчасно інформувати населення та зацікавлені підприємства, установи, організації через засоби масової інформації про обмеження, що вводяться на період нересту риби.

                                          

детальніше »
27.03.2017 | 11:12

«Закарпаттю – чисте довкілля». Мукачівська РДА готується до дня благоустрою

 

На дворі весна, а це означає, що не за горами і щорічні прибирання територій, так звані суботники. Вже 1-го квітня все Закарпаття вийде на день благоустрою, який проводиться в рамках акції «Закарпаттю – чисте довкілля».

Працівники Мукачівської райдержадміністрації також долучаться до обласного суботнику. Їх поле роботи – це прибирання узбіч на автодорогах районного значення. Відповідальним за організацію цієї акції є перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич. Тому, з метою належної підготовки до дня благоустрою, вчора, 27 березня, Андрій Андрійович провів організаційну нараду з керівниками структурних відділів та управлінь адміністрації та представниками відповідних служб та установ району, які будуть брати участь у суботнику.

детальніше »
27.03.2017 | 09:08

Допомога дітям

 

P1090879.JPGВ рамках благодійної ініціативи, започаткованої головою Мукачівської РДА Сергієм Гайдаєм, допомогу отримали вихованці Чинадіївського дитячого будинку.

Сергій Володимирович частий гість закладу, і цього разу малюки отримали подарунки за його присутності. Речі та взуття, якого частіше не вистачає рухливим вихованцям Чинадіївського дитбудинку, поповнили гардероб дітей.

Гостей зустрічала директор дитбудинку Світлана Софілканич, з якою, принагідно, Сергій Володимирович обговорив проблемні питання закладу.

детальніше »
24.03.2017 | 09:50

Соціальні заклади та багатодітні родини Мукачівщини отримали допомогу

 

Допомогти всім, хто цього потребує. Така мета  гуманітарної місії, започаткованої  очільником Мукачівщини Сергієм Гайдаєм.

Налагодити системну соціальну підтримку вдалося за допомогою благодійних фондів та окремих меценатів, серед яких – просто небайдужі громадяни, які бажають допомогти. 

Так, днями черговий гуманітарний вантаж було розподілено для соціальних установ району та родинам, які опинилися у складних життєвих обставинах.

детальніше »
23.03.2017 | 15:59

Комплексна перевірка стану цивільного захисту відбулася на Мукачівщині

 

Вчора, 23 березня, відповідно до наказу Управління ДСНС України в Закарпатській області від 10.03.2017 року № 58, в Мукачівській районній державній адміністрації відбулася обласна комплексна інспекторська перевірка реалізації заходів державної політики у сфері захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, цивільного захисту, стану і організації роботи з питань пожежної безпеки, готовності органів управління та сил реагування до дій при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій на території Мукачівського району.

детальніше »
23.03.2017 | 09:56

Урочистий пленум з нагоди 30-річчя діяльності провели ветерани Мукачівщини

 

Цикл заходів по відзначенню 30-річчя  ветеранського руху Мукачівщини завершився проведенням урочистого пленуму Мукачівської  районної ради ветеранів України

На заході були присутні: керівник Мукачівської РДА Сергій Гайдай, голова райради Іван Михайло, заступник голови адміністрації Олександр Богів, голова Асоціації селищ та сіл району, Кольчинський селищний голова Микола Дуб, і звісно ж, самі «винуватці» свята – представники ветеранського руху Мукачівщини.

Відкрив урочисте зібрання голова Мукачівської районної ради ветеранів України Іван Дмитрович Качур. У своєму виступі Іван Дмитрович згадав історію становлення ветеранського руху на Мукачівщині, видатних особистостей, які творили цю історію, зазначив, що ветеранський рух не послаблює активності й понині.

детальніше »
22.03.2017 | 09:53

Співпраця з ТОВ «АВЕ – Мукачево» у районі продовжується

 

Проблема сміття на Мукачівщині й надалі залишається актуальною. Тому, керівництво району всіляко намагається вирішити це питання та налагодити якісне очищення району від побутових відходів. Задля цієї мети, Мукачівська райдержадміністрація тісно співпрацює з товариством «АВЕ – Мукачево».

Так, 22 березня перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич провів чергову зустріч з директором ТОВ «АВЕ – Мукачево» Володимиром Кабаєм. На зустрічі також були присутні сільські голови сіл Бабичі та Брестів.

Стосувалася розмова налагодження вивозу сміття з населених пунктів цих сільських рад. Хоча фірма «АВЕ» вже співпрацює з цими сільськими головами та систематична робота з вивозу побутових відходів так і не була налагоджена. Тому, на зустрічі представники товариства «АВЕ – Мукачево» та органів виконавчої влади було обговорено організацію роботи з вивозу сміття з окремих вулиць та подальше укладання договорів з окремими дворогосподарствами .

По підсумкам наради, було вирішено наступну зустріч провести 30 квітня, на якій уже розглянути відповідні документи та підписати офіційні договори.

На закінчення, перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич звернувся до директора ТОВ «АВЕ – Мукачево» з проханням, у разі необхідності, допомогти держслужбовцям району під час проведення дня благоустрою, який заплановано на 1 квітня.

детальніше »
21.03.2017 | 17:27

Громадська рада при Мукачівській РДА розпочала роботу в новому складі

 

P1090752.JPG21 березня, у Мукачівській РДА набула повноважень Громадська рада нового складу. На засідання Установчих зборів були запрошені керівники або представники інститутів громадянського суспільства (ІГС), які виявили бажання увійти до складу Громадської ради, голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, голова Мукачівської районної ради Іван Михайло. Захід висвітлювали представники ЗМІ.

Збори розпочав очільник Мукачівщини, який повідомив присутніх, що у зв’язку із завершенням каденції попередньої Громадської ради, утвореної в 2015 році, відповідно до Розпорядження голови Мукачівської РДА № 35 від 27.01.2017 року «Про ініціативну групу з підготовки та проведення установчих зборів з утворення Громадської ради при Мукачівській РДА», утворено ініціативну групу з підготовки та проведення установчих зборів з формування Громадської ради. Ініціативна група обрала голову – Вікторію Лані, слово якій для проведення Установчих зборів і надав голова адміністрації.

детальніше »
Усього: 1514
Сторінка:  <<   11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16  |  17  |  18  |  19  |  20  |  21  |  22  >>
Усього: 1514