Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

05.01.2018 | 14:19

Критичні для підтоплення ділянки на Мукачівщині обстежила фахівець БУВР Тиса

 

За ініціативою в.о. голови Мукачівської РДА Андрія Данканича, ділянки, які є в зоні ризику підпалень, оглянула фахівець водного господарства - начальник відділу комплексного проектування БУВР Тиса Ольга Сорока.

Обстеження фахівцем критичних ділянок щодо підтоплення стало продовженням виїзної наради, яка відбулася в смт.. Кольчнио 04 січня. Зазначимо, на нараді йшлося про небезпеку підтоплень та руйнівних наслідків льодоходу в розрізі функціонування водозабору «Кольчино», зокрема, впливу на течію річки бетонної дамби.

Відтак, в.о. голови Мукачівської РДА Андрій Данканич спільно з Ольгою Сорокою  оглянули кілька ділянок дороги та мостовий перехід  на території Верхьовизницької сільради.

детальніше »
04.01.2018 | 16:47

Про недопущення руйнівного льодоходу говорили на виїзній нараді в смт. Кольчино

 

Сьогодні, 04 січня, під головуванням в.о. голови Мукачівської РДА Андрія Данканича відбулася виїзна нарада в смт. Кольчино. Темою зібрання стало недопущення руйнівного льодоходу та паводку. З цих стихійних явищ у селищі розпочався минулий рік. Тоді льодохід приборкували  спільними силами: водне господарство, військові 128-ї бригади, рятувальники. Координував роботи безпосередньо голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай спільно з селищним головою Миколою Дубом.  Але в минулому році льодохід все ж завдав шкоди дворогосподарствам, а вода підтопила будинки та угіддя.

Відтак, темою сьогоднішньої наради стало функціонування та обслуговування водозабору «Кольчино», балансоутримувачем якого є ММКП «Мукачівводоканал». На думку селищного голови та мешканців селища, саме бетонна дамба, що є частиною водозабору, сприяла  накопиченню льодових брил, які стали затором.

детальніше »
04.01.2018 | 16:43

Робоча зустріч з представниками дорожнього господарства району відбулася в Мукачівській РДА

 

Нещодавно Верховна Рада України прийняла закон про досить суттєві зміни в дорожньому господарстві країни, що передбачає передачу доріг місцевого значення із сфери управління Державного агентства автомобільних доріг України в управління місцевим органам влади. Тобто, з 1 січня 2018 року утримання доріг місцевого значення переходить до районних та обласних адміністрацій. Тому, у зв’язку з вище згаданими змінами, виконуючий обов’язки голови Мукачівської РДА Андрій Данканич і провів цими днями робочу зустріч з в. о. начальника філії «Мукачівський райавтодор» Галиною Микитою та провідним інженером відділу технічного контролю служби автомобільних доріг в Закарпатській області Олександром Шебелою.

детальніше »
04.01.2018 | 14:18

Критичні для підтоплення ділянки на Мукачівщині обстежила фахівець БУВР Тиса

 

За ініціативою в.о. голови Мукачівської РДА Андрія Данканича, ділянки, які є в зоні ризику підпалень, оглянула фахівець водного господарства - начальник відділу комплексного проектування БУВР Тиса Ольга Сорока.

Обстеження фахівцем критичних ділянок щодо підтоплення стало продовженням виїзної наради, яка відбулася в смт.. Кольчнио 04 січня. Зазначимо, на нараді йшлося про небезпеку підтоплень та руйнівних наслідків льодоходу в розрізі функціонування водозабору «Кольчино», зокрема, впливу на течію річки бетонної дамби.

детальніше »
02.01.2018 | 10:35

Питання ромських громад Чомонина та Баркасова обговорили у Мукачівській РДА

 

В перший робочий день нового року в.о. голови Мукачівської РДА Андрій Данканич провів робочу зустріч з  ромським лідером.

Гейза Горват представився як лідер, який готовий працювати на захисті інтересів ромських поселень сіл Чомонин та Баркасово. У нарді взяв участь начальник управління соціального захисту Олександр Немйо, адже більшість питань ромських поселень стосується соціальної сфери.

 

 

детальніше »
29.12.2017 | 15:57

 

 

детальніше »
29.12.2017 | 10:31

Новорічними концертами та виставами зустріли свята у школах та садках Мукачівщини

 

Цикл Новорічно-Різдвяних свят – чудова нагода підвести творчі підсумки року. Так, напередодні свят у школах та садках Мукачівщини відбулися новорічні «ранки», що вражали своєю різноманітністю та творчим підходом. Пісні, танці, декламація віршиків, а ще – інсценізація новорічних історій, де обов’язково збуваються всі мрії, - ось чим порадували дітлахи своїх батьків та вчителів.

Як і годиться, на дитячих святах були присутні й гості, серед яких: голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів, начальник управління освіти молоді й спорту Світлана Кешеля, представники управління, селищні та сільські голови, депутати районної ради, зокрема, Сергій Шкоба, Андрій Данканич, Василь Ліба та інші. Відвідували заходи також і депутати місцевих рад.

детальніше »
28.12.2017 | 16:11

Мати-героїня: почесне звання присвоєно п’ятьом мешканкам Мукачівщини

 

Напередодні Нового року та Різдва Христового в Мукачівській РДА відбулася урочиста подія, присвячена возвеличенню найвеличнішої ролі жінки – матері.

Відповідно до Указу Президента України  від 07.12.2017р. № 409/2017р., за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, п’ятьом мешканкам Мукачівщини присвоєно високе звання «Мати-героїня».

Приємну місію нагородження від імені Президента України  нагрудним знаком «Мати-героїня» та відповідним посвідченням, - виконав голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай спільно з головою Мукачівської районної ради Іваном Михайлом.

Звання "Мати-героїня" присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п'ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку. При цьому враховується особистий внесок у виховання дітей у сім'ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.

детальніше »
28.12.2017 | 16:07

Нагородження чемпіонів

 

У Мукачівському районі підвели підсумки футбольного сезону 2017, отже, настав час відзначити кращих, нагородити чемпіонів. Нещодавно  подвійне футбольне свято відбулося у с. В. Лучки, під час якого нагородили дорослий склад команди ФК «В.Лучки» – чемпіона Мукачівщини та юнацький колектив – за почесне третє місце.

Днями, в малому залі Мукачівської РДА відбулося нагородження чемпіонів з футболу серед юнаків. Чемпіонами Мукачівщини стали ФК «Карпати» В. Коропець. Нагадаємо, команда провела 12 зустрічей без жодної поразки: 9 матчів - переможних та 3 – зіграні в нічию. У підсумку команда набрала 30 залікових очок.

детальніше »
27.12.2017 | 15:51

Підсумкове засідання Колегії провели у Мукачівській РДА

 

Останнє у цьому році засідання Колегії провів голова Мукачівської РДА Сергій Гадай. Участь у роботі Колегії взяли: голова Мукачівської районної ради Іван Михайло,  перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, голова Асоціації селищних та сільських голів району Іван Мошак, селищні та сільські голови, керівники структурних підрозділів, управлінь та відділів РДА, державних служб та відомств.

На порядок денний були винесені два питання: «Про проект Програми економічного і соціального розвитку району на 2018 рік», «Про стан виконання районної комплексної Програми на 2015-2017 роки щодо соціальної підтримки, адаптації військовослужбовців учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, вшанування пам’яті загиблих».

Після розгляду питань порядку денного до присутніх звернувся голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, який привітав всіх присутніх з наступаючими новорічно-різдвяними святами. Також очільник району подякував за конструктивну роботу продовж 2017 року, спрямовану на вирішення актуальних проблем району

«Рік 2017-й був для нас звичайним – зі своїми проблемами, здобутками,  до Нового року ми перенесемо консолідованість, яка допоможе вирішувати питання, важливі для життя громад. Проблеми є і будуть, але вже доведено на конкретних справах, що їх вирішення – це результат співпраці влади на всіх рівнях та депутатів, як районної так і місцевих рад!- зазначив керівник району».

детальніше »
27.12.2017 | 15:49

В Мукачівській РДА проведено чергове засідання комісії з питань призначення ДСД

 

Вчора, 26 грудня, останнє в цьому році засідання комісії з питань призначення державних соціальних допомог за особливих обставин провів перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич.

Під час засідання члени комісії розглянули більше 120 справ з призначення житлових субсидій та соціальних допомог за особливих обставин. Цього разу, розглядалися заяви мешканців району на отримання допомоги як малозабезпечені родини, призначення житлових субсидій на додаткову площу, орендоване житло та субсидію не власнику житла. Проте, як і зазвичай, більшість справ стосувалася призначення допомоги на фактично проживаючих у будинку осіб.

За результатами розглянутих справ, членами комісії було ухвалено позитивні рішення. Відмова цього разу стосувалася лише однієї заяви про нарахування житлової субсидії. Як повідомила секретар комісії, головний спеціаліст відділу державних соціальних допомог управління соціального захисту населення райдержадміністрації Надія Татаринович, даному заявнику було відмовлено у призначенні допомоги у зв’язку з нещодавнім придбанням майна на суму, що перевищує 50 тисяч гривень, що відповідно до чинного законодавства, є причиною для не призначення житлової субсидії.

детальніше »
27.12.2017 | 15:45

Черговий прийом громадян провів очільник Мукачівщини Сергій Гайдай

 

P1300514.JPGЗ мешканцями Мукачівщини поспілкувався голова мукачівської РДА Сергій Гайдай під час особистого прийому громадян.

Центральною темою прийому стали звернення мешканців району щодо наслідків підтоплень, які мали місце 15-16 грудня. Відтак, мешканців смт. Кольчино турбує порядок експлуатації об’єкту Мукачівського водоканалу (ММКП «Мукачівводоканал»), а саме – водозабір «Кольчино», який на їхню думку, є причиною періодичних підтоплень дворогосподарств, розташованих поблизу річки Визниця.

Мешканці сели звернулися до голови адміністрації з проханням з’ясувати ситуацію та спільно з фахівцями гідрологічних споруд, прийняти рішення. яке б не допускало подальших підтоплень.

детальніше »
27.12.2017 | 10:18

Про стан водних об’єктів на території району поговорили в Мукачівській РДА

 

Неприємно згадувати, але 2017 ріку почався для Мукачівського району з неабиякого випробування. Мова йде про надзвичайну ситуацію природного походження – паводок та льодохід, від якого постраждали населені пункти Кольчинської селищної ради на початку лютого 2017 року. Таке масштабне та рідкісне для нашого краю явище принесло чимало шкоди мешканцям району, у яких було підтоплено будинки, автомобілі та сільгоспугіддя. Та спільними зусиллями районної влади, представників водного господарства, надзвичайників та військових, у найкоротші строки вдалося втихомирити природну стихію та мінімалізувати її наслідки.

Тому, з девізом: «Попереджений – означає озброєний», задля недопущення подібної ситуації під час зимового періоду 2018 року, перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич і провів цими днями організаційну нараду з питань моніторингу стану водозахисних споруд району, а саме, ситуацію в смт. Кольчино.

детальніше »
26.12.2017 | 16:49

На Мукачівщині тривають аварійно-відбудовні роботи за кошт резервного фонду державного бюджету

 

На минулому тижні Закарпаття отримало кошти  резервного фонду Державного бюджету для проведення аварійно-відновлювальних робіт із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що склалася 17 – 18 вересня. Найбільше від стихії – буревію зі зливами – постраждали три райони, серед  яких Мукачівщина.

Відтак в районі триває відновлення об’єктів інфраструктури та доріг, а саме:

Здійснено ремонт дороги Бобовище –Ільківці, завершені роботи по плануванню дороги, формуванню кюветів та укладанні щебеневого покриття на суму 950,6 тис. грн..

детальніше »
26.12.2017 | 15:46

У Мукачівській РДА відбулося чергове засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

 

P1300510.JPG Головував на комісії перший заступник голови Муачівської РДА Андрій Данканич.

Секретар комісії та головний спеціаліст відділу соціальних допомог управління соцзахисту адміністрації Діана  Яцина доповіла по кожному зверненню окремо та надала членам комісії комплекти документів. Відтак, комісійно розглянуто:

10 заяв на призначення соціальної адресної допомоги

1 заява про припинення виплат державної допомоги у зв’язку з виходом на пенсію по віку внутрішньо переміщеної особи.

2 заяви про зняття з обліку.

Всі звернення та підкріплені до них документи, комісія ретельно вивчила та прийняла позитивні рішення.

Зазначимо, на обліку в управлінні соціального захисту населення Мукачівської РДА, яке очолює Олександр Немйо, перебуває 120 внутрішньо переміщених осіб, а це – 59 родин. З них: 56 осіб працездатного віку, 39 дітей та 25 пенсіонерів.

детальніше »
Усього: 1801
Сторінка:  <<   11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16  |  17  |  18  |  19  |  20  |  21  |  22  >>
Усього: 1801

Новини

Всі новини >>