Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

21.07.2017 | 09:15

Робоча поїздка до гірського села

 

Мукачівщина – найбільший район Закарпаття за кількістю населених пунктів. З числа 88 селищ та сіл немає жодного, яке б по декілька раз не відвідував очільник району Сергій Гайдай з початку своєї каденції на посаді,  а це - неповні 2 роки.

Відвідуючи населені пункти, голова району спілкується з мешканцями сіл, працівниками бюджетних установ, головами сільрад, депутатами.

«Тільки за умови безпосередньої комунікації з мешканцями району можна отримати повну інформацію про наявні проблеми, більшість з яких «стоїть на місці» вже десятками років, - каже очільник Мукачівської РДА».

Добре знайомий керівник району з селом Ділок, яке відвідав напередодні.  Населений пункт має статус гірського, адміністративно відноситься до Бабичівської сільської ради.

детальніше »
20.07.2017 | 09:20

ТДВ «Мукачівський машинобудівний завод»: перспективи відродження промислового гіганту з трьохсотрічною історією

 

На території Мукачівського району розташований унікальний промисловий об’єкт: ТДВ “Мукачівський машинобудівний завод”. Добре знаний у радянські часи промисловий гігант з виробництва надточних верстатів, насправді має давню історію, яка сягає 17 століття.

Так, датою заснування заводу вважається 1672  рік. Вже тоді унікальне на теренах Європи підприємство «Фрідяшівський ливарний завод» славився виробами художнього литва, виготовляв залізо пруткове, листове, шинне, лемеші до плугів, лопати, мотики, цвяхи, ланцюги й т.п. Вироби підприємства отримували нагороди на Європейських промислових виставках ХІХ сторіччя. В період з 1728-1919 років належав графській династії Шенборнів. До державної власності переходить з 1944 року.

детальніше »
20.07.2017 | 09:17

Кольчино-Пузняківці: стратегічний напрямок, на ремонт якого передбачено понад 47 мільйонів гривень

 

Тема доріг, стану дорожнього покриття є наскрізною для всіх населених пунктів Мукачівщини. У районі, найбільшому на кількістю населених пунктів на Закарпатті, тільки автошляхів районного значення – 335 кілометрів. Більшість доріг потребують капітального, а не ямкового ремонту, який не здійснювався десятками років.

Часто тема ремонту доріг з проблеми суспільної переходить у площину словесних спекуляцій. Але задавати риторичні питання «Хто винен у ямах на дорозі?» можна лише не усвідомлюючи ціну питання справді якісного капітального ремонту автошляхів, відповідно до стандартів та з дотриманням гарантійних строків дорожніх робіт.

детальніше »
12.07.2017 | 10:54

Черговий прийом громадян провів очільник Мукачівщини Сергій Гайдай

 

P1180202.JPGКерівник Мукачівської РДА Сергій Гайдай провів черговий прийом громадян. Цього разу, відповідно до графіку, керівник району спілкувався з мешканцями району в адмінбудівлі РДА.

З питаннями соціального характеру,  проблемою працевлаштування та локальними конфліктами, такі як межові та майнові суперечки, які тривають вже не перший рік, - зверталися мешканці району до керівника Мукачівської РДА.

«Спостерігається тенденція, коли під час виїзних прийомів мешканці громад озвучують проблеми, важливі для всього населеного пункту, тоді як під час  прийомів у Мукачівській РДА – тематика носить індивідуальний характер, - зауважує Сергій Володимирович, – разом з тим, незалежно від характеру питань, всі звернення опрацьовуються, надаються роз’яснення та допомога у вирішенні».

детальніше »
12.07.2017 | 10:49

Співпраця з міжнародним благодійним фондом «Відродження» - продовжується

 

P1180380.JPGМукачівщину з робочим візитом відвідала Директор Ромської програмної ініціативи Міжнародного благодійного фонду «Відродження» (далі МФВ)  Ольга Жмурко.

З представником однієї з найбільших благодійних фундацій в Україні зустрівся очільник району Сергій Гайдай.

Зустріч відбулася у форматі круглого столу за участю голів та представників  сільрад, на території яких проживають ромські громади. Участь у нараді взяли: заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів та начальник управління соціального захисту населення Олександр Немйо.

Ознайомча зустріч голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая  з керівником  МФВ та координаторами програмних ініціатив вже відбулася за сприяння БФ «Розвиток», виконавчий директор якого Наталія Козир є радником голови адміністрації з питань міжнаціональних відносин.

детальніше »
12.07.2017 | 09:59

У Свято-Петро-Павлівському храмі села Станово відбулося архієрейське Богослужіння та освячення нового престолу

 

P1180342.JPGСьогодні, 12 липня, християни східного обряду відзначають одне з найважливіших релігійних свят – День святих апостолів Петра і Павла.

З цієї нагоди у храмах Мукачівщини відбулися святкові богослужіння. Особливо урочисто було у Свято-Петро-Павлівському храмі села Станово, адже богослужіння очолив керуючий Мукачівською єпархією, високопреосвященніший Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський Феодор. Співслужили Владиці священики з храмів сусідніх сіл разом з настоятелем храму протоієреєм Василієм Поповичем.

Владику радо зустріли віряни, які прийшли до храму не тільки з Станова, а й з прилеглих населених пунктів. Взяв участь у архієрейському Богослужінні  і голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай. Молилися з вірянами Свято-Петро-Павлівському храму й депутати районної ради Василь Данканич та Юрій Пайда , заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів, голови сільрад.

детальніше »
11.07.2017 | 16:01

У добру путь: Мукачівський аграрний коледж проводжав своїх випускників

 

P1180139.JPGРяди українських аграріїв поповнилися новими кадрами, молодими спеціалістами – випускниками ВІП НУБІП України «Мукачівський аграрний коледж». Єдиний в області коледж такого рівня й профілю дав путівки в доросле життя 202 випускникам 2017 року випуску. На денній та заочній формі навчання освіту за фахом здобували: агрономи (39 осіб), фермери (15 осіб), землевпорядники (7 осіб), ветеринари ( 40 осіб), бухгалтери (28 осіб), фінансисти (12 осіб), правознавці (61 особа).

Вручення дипломів звичайного зразка та з відзнакою, відбулося в урочистій обстановці за участю поважних гостей та батьків випускників.

детальніше »
11.07.2017 | 15:53

Питання безпеки пасажирських перевезень обговорили у Мукачівській РДА

 

Очільник Мукачівщини Сергій Гайдай провів нараду з підприємцями, які надають послуги перевезення населення в межах Мукачівського району.

У нараді взяли участь: перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, директор ДП «Диспетчерська служба пасажирських перевезень» Георгій Горват, заступник начальника управління Укртрансінспекції у Закарпатській області Сергій Кейс, головний державний інспектор УДСНС України в Закарпатській області Євген Праслов та підприємці-перевізники.

детальніше »
11.07.2017 | 15:50

Засідання інвентаризаційної комісії

 
У вівторок, 11 липня,  під головуванням першого заступника голови Мукачівської районної державної адміністрації, голови інвентаризаційної комісії по захисних спорудах цивільного захисту Андрія Данканича, за участі заступників голови комісії: завідувача сектору з питань цивільного захисту Василя Головчанського, начальника Мукачівського міськрайонного відділу Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Закарпатській області Василя Голиша,  запрошеного голови правління Мукачівської райспоживспілки Рубіша Івана та членів комісії проведено засідання інвентаризаційної комісії по захисних спорудах. детальніше »
11.07.2017 | 10:58

Земельні питання обговорювались в РДА

 

Відповідно до листа Міністерства аграрної політики та продовольства України в рамках просвітницької кампанії щодо реформування земельних відносин та розвитку сільських територій, представниками БФ „Карпатського регіонального центру дорадництва" в районі було проведено  захід з обговорення даного питання за участі представників органів державної та законодавчої влади на місцях, провідних експертів, громадського сектору щодо основних положень відкриття ринку землі та впливу реформи на економічні та соціальні показники, розвиток аграрного сектору в цілому.

Основні аспекти, які було обговорені на зібранні:

детальніше »
10.07.2017 | 09:47

Ромська громада села Домбоки має не тільки права, а й обов’язки

 

Сьогодні, 10 липня,  відбулося комісійне обстеження ромського поселення у селі Домбоки Ракошинської сільради. Робочу комісію, створену відповідно до Розпорядження голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая, очолив перший  заступник керівника адміністрації Андрій Данканич. До складу увійшли керівники та представники профільних служб та управлінь райдержадміністрації, правоохоронних органів та органів місцевого самоврядування.

Підставою для створення комісії стала колективна заява мешканців сіл  Ракошино, Домбоки, Кайданово та Червеньово на численні правопорушення, які здійснюються представниками ромської громади.  Мешканці сіл просили врегулювати ситуацію, яка вже стала нестерпною. З їх слів, ромські коні наносять серйозну шкоду присадибним ділянкам та сільськогосподарським угіддям, ромські діти перешкоджають руху транспорту та поводяться агресивно по відношенню до місцевих малюків, кидаючи в них камінням.

детальніше »
10.07.2017 | 09:33

«Знову разом»: день відкритих дверей провели у скаутському таборі на Мукачівщині

 

P1170838.JPGНа Мукачівщині, в мальовничих околицях села Тростяниця розгорнув свою діяльність літній табір скаутів. Вдосконалити скаутські навички, поспілкуватися та відпочити на природі до Мукачівщини приїхали юні скаути з Угорщини, Словаччини та Сербії, товариство їм склали їх ровесники з різних міст та районів Закарпаття. Всього у таборі відпочиває 180 дітей, віком від 11 до 16 років.

Організаторами діяльності табору виступила ГО «Закарпатська угорська асоціація скаутів», керівник якої  Павло Попович зазначив, що збір літнього табору присвячений 25-й річниці  громадської організації, яка заснована в 1992 році. Щоб показати життя табору, організатори влаштували день відкритих дверей і запросили поважних гостей та батьків юних скаутів.

детальніше »
09.07.2017 | 09:28

Завершилися масштабні військові навчання, на яких була представлена і Мукачівщина

 

P1170795.JPGМасштабні військові навчання з територіальної оборони завершилися на полігоні 128-ї ОГПБР, що в Ужгородському районі.

Протягомдесяти днів близько півтисячі учасники навчань отримали навики охорони та оборони стратегічних об’єктів. Польові навчання відбувалися в умовах, максимально наближених до реальних.

Військові збори завершилися показовими відпрацюваннями набутих навичок, які були продемонстровані поважним гостям.

У заході взяли участь: заступник голови Закарпатської ОДА Володимир Колесніков,заступник голови Закарпатської обласної ради Петро Грицик, очільники районних державних адміністрацій, представники військових комісаріатів.

детальніше »
07.07.2017 | 09:48

Очільник Мукачівщини Сергій Гайдай провів прийом громадян у селі Бобовище

 

Керівник Мукачівщини Сергій Гайдай продовжує практику спілкування з громадами району, як один з найефективніших методів моніторингу проблематики та пошуку шляхів її вирішення. Так, прийоми громадян, як в адмінбудівлі Мукачівської РДА, так і в громадах, - займають  пріоритетне місце у роботі керівника району та його заступників.

Сьогодні, 06 липня, очільник Мукачівщини Сергій Гайдай поспілкувався з мешканцями села Бобовище під час особистого прийому громадян. Розмова вийшла тривала, відвертата в широкому колі, так як більшість питань стосувалося всієї громади. На прийом до керівника району завітали: керівники двох ДНЗ села Алла Гаврилець та Марія Гонак, завідувач амбулаторією Олександр Когутич, представники батьківського комітету вихованців дитсадка та актив села.

детальніше »
07.07.2017 | 09:30

Очільник Мукачівщини Сергій Гайдай провів робочу зустріч з державним тренером велоспорту Олегом Ярошенко

 

P1170802.JPGПерспективи проведення на Мукачівщині вело змагань всеукраїнського рівня – таким був лейтмотив робочої зустрічі очільника району Сергія Гайдая та державного тренера велоспорту Олега Ярошенка.

Відомийвело спортсмен Олег Павлович Ярошенко - майстер спорту міжнародного класу та гонщик, який  у свій час ввійшов до складу першої радянської професійної команди “Альфа Люм”, - наразі представляв позицію Федерації велоспорту України.

Мукачівщину державний тренер з велоспорту відвідав з метою налагодження конструктивної співпраці, яка ляже в основу перспективи проведення в районі заходів всеукраїнського рівня.

детальніше »
Усього: 1618
Сторінка:  <<   11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16  |  17  |  18  |  19  |  20  |  21  |  22  >>
Усього: 1618