Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

01.02.2018 | 11:26

Районна комісія з ТЕБ та НС затвердила заходи профілактики щодо захворюваності на кір

 

Позачергове засідання комісії з ТЕБ та НС  відбулося у Мукачівській РДА. Засідання провів голова Мукачівської РД Сергій Гайдай. Головним питанням, яке розглянули на комісії, було затвердження ряду профілактичних заходів щодо запобігання поширенню захворюваності на кір.

Відтак, аналіз епідемічної ситуації по захворюваності на кір та заходи профілактики серед населення Мукачівського району провів завідувач відділення організації епідеміологічних досліджень  Мукачівської міськрайонної філії ДУ «ЗОЛЦМОЗ України»   Павло Раковці.

Доповідач зазначив, з початку 2018 року станом на 30.01.2018 року вже 30 випадків, із них-21 дитина.

Одномоментно 30.01.2018 року зареєстровано 4 випадки захворювання у дітей,  які відвідують ЗОШ I-III ст.. с.Бобовище.

детальніше »
31.01.2018 | 11:29

Засідання колегії Мукачівської РДА

 

 

Засідання провів керівник Мукачівської РДА Сергій Гайдай за участі: голови Мукачівської районної ради Івана Михайла,  першого заступника голови Мукачівської РДА Андрія Данканича, голови Асоціації селищних та сільських голів району Івана Мошака, селищних та сільських голів, керівників структурних підрозділів, управлінь та відділів РДА, державних служб та відомств.

Відповідно до порядку денного розглянули питання:

1. Про реформування галузі охорони здоров’я на першому рівні

2. Про стан призначення житлових субсидій за підсумками 2017 року

детальніше »
31.01.2018 | 11:23

Питання пасажирських перевезнь обговорили у Мукачівській РДА

 

Нарада з питань пасажирських перевезень у межах Мукачівського району відбулася під головуванням першого заступника голови Мукачівської РДА Андрія Данканича. Під час наради обговорили роботу громадського транспорту так званого Бобовищенського напрямку. Відтак, у нараді взяли участь і голови відповідних сіл: Бобовища – Володимир Козак, Лохова – Василь Левицький, Іванівців – Михайло Мишкулинець, Жукова – Володимир Москаль.

Позицію підприємців-перевізників представляв директор ДП „Диспетчерська служба пасажирських перевезень” Георгій Горват.

детальніше »
30.01.2018 | 16:55

Вітаємо вдома: особовий склад 128-ї бригади повернувся до основного місця дислокації

 

Сьогодні, 30 січня, відбулася урочиста зустріч особового складу 128-ї окремої  гірсько-піхотної Закарпатської бригади ЗСУ. Сім місяців виконували військові всій професійний обов’язок на Сході України, проявили себе у найскладніших ситуаціях, найнебезпечніших «точках».

Вдома на них чекали рідні й близькі, були спокійні за мир всі краяни, знаючи, що рубежі надійно захищені.

Слова вдячності звучали й сьогодні, під час урочистостей. З поверненням до основного місця дислокації особовий склад прийшли привітати: голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, священнослужителі, волонтери, рідні військовослужбовців.

детальніше »
30.01.2018 | 13:24

Запобігти АЧС: небезпечний для поголів’я свиней вірус зафіксували у сусідньому районі

 

P1310490.JPGНа території сусіднього з Мукачівщиною Берегівському районі зафіксували вірус африканської чуми свиней. У зв’язку з цим фактом, державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Мукачівській РДА ( далі - ДНПК) провела позачергове засідання. Головував на комісії перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич.

Члени комісії заслухали інформацію начальника управління Держпродспоживслужби у Мукачівському районі Василя Туряниці, який зазначив, що АЧС було зафіксовано в урочищі «Рафайлово», ТРМ «Нодь Ердев» Берегівського району.

У зв’язку з цим, комісія прийняла рішення визнати село Жнятино Мукачівського району – зоною нагляду.

детальніше »
30.01.2018 | 11:18

Пам'ять загиблого героя АТО Олександра Тербана вшанували у Чинадієві

 

P1310574.JPGТридцятого січня минає три роки з дня трагічної загибелі у зоні АТО військовослужбовця 128-ї ОГПБР Олександра Тербана. Пам'ять героя АТО вшанували у селищі Чинадієво, реквієм відбувся у приміщення Чинадіївської ЗОШ І-ІІІ ст…

Зазначимо, у школі встановлено пам’ятну дошку Олександру Тербану, який навчався в даному освітньому закладі.

Участь у скорботному заході взяли: голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, селищний голова Чинадієва Іван Мошак, депутати селищної ради, бойові побратими загиблого Героя, односельчани, учні школи.

Указом Президента України від 23 травня 2015 року № 282/2015 Олександр Тербан нагороджений орденом «За мужність ІІІ ст.» (посмертно)

Захід супроводжувався пісенними композиціями та декламацією віршів у виконанні учнів школи. На завершення реквієму всі присутні поклали квіти до пам’ятної дошки Олександру Тербану та запалили свічку.

детальніше »
30.01.2018 | 11:15

Соціальні виплати внутрішньо переміщеним особам у Мукачівській РДА призначали комісійно

 

20180130_105448.jpgЧергове засідання районної комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам відбулося у Мукачівській РДА. Головував під час роботи комісії перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич.

Члени комісії розглянули сім питань порядку денного, детально вивчаючи кожне з них. Адже йдеться про соціальні гарантії для внутрішьно переміщених осіб та, водночас, про доцільне використання коштів державного бюджету.


детальніше »
30.01.2018 | 11:12

Про профілактику захованості на кір говорили у Мукачівській РДА

 

P1310610.JPGЗахворюваність на кір та ГРВІ серед населення Мукачівського району та впровадження профілактичних заходів обговорили на засіданні оперативного штабу районної комісії з ТЕБ та НС.

Головував н засіданні оперативного штабу перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич.

Головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги  району Вікторія Лані та Павло Раковці, завідувач відділом епідеміологічного нагляду Мукачівської міськрайонної філії ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України»  інформували про кількість зафіксованих випадків захворюваності на кір.


 

детальніше »
29.01.2018 | 16:49

Організаційна нарада відбулася у Мукачівській РДА

 

Сьогодні, 29 січня, перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич провів організаційно-планову нараду з керівниками підзвітних структурних підрозділів  та управлінь.

Кожен з присутніх керівників звітував по проробленій роботі, акцентуючи на проблемних моментах, якщо такі мають місце, та планах роботи.

Керівник районного ЦНАПу Оксана Кабацій зазначила, що продовжується робота по вдосконаленню надання адмінпослуг, працюють також над приведенням до відповідності архіву.

Вікторія Лані – головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги  району інформувала про стан справ галузі охорони здоров’я.


детальніше »
26.01.2018 | 16:11

На Мукачівщині працює стаціонарний пункт обігріву

 

На Мукачівщині відкрито стаціонарний пункт обігріву, вжито ряд превентивних та організаційних заходів щодо запобігання випадкам переохолодження. Відповідне Доручення видано за підписом голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая.

Відтак, стаціонарний пункт обігріву розгорнуто на базі Мукачівського районного територіального центру соціального обслуговування за адресою: Мукачівський район, смт. Кольчино, вул. Шелестівська, 3.

Соціальна установа може надати домедичну допомогу, місце для відпочинку, гарячу їжу, чай особам, які постраждали від переохолодження. Також у Терцентрі наявний банк теплого одягу та взуття.


детальніше »
26.01.2018 | 16:08

З мешканцями села Завидово поспілкувався очільник Мукачівщини Сергій Гайдай

 

Сьогодні, 26 січня, виїзний прийом громадян керівник району Сергій Гайдай провів у селі Завидово.

До голови Мукачівської районної адміністрації зверталися керівники бюджетних закладів, які озвучили проблемні моменти установ. Так, закладам культури не вистачає оргтехніки, потребує заміни звукове обладнання клубної  установи, потрібні нові костюми.

Директор Завидівської ЗОШ І-ІІ ст.. Оксана Юско зауважила на потребі облаштування внутрішніх санвузлів.

детальніше »
24.01.2018 | 16:51

Земельні питання – для учасників АТО

 

Сьогодні, 24 січня, голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай провів зустріч з мешканцями району – учасниками АТО. Темою зустрічі стало питання про виділення земельних ділянок.

За участі радника голови Мукачівської РДА з питань АТО Олексія Кесова та начальника  управління Держгеокадастру  у Мукачівському районі Миколи Островського, розглянули проблемні питання щодо виділення ділянок.

У більшості випадків, - вільні земельні ділянки в межах сільрад відсутні, своєрідний баласт становлять земельні площі державної власності або відомчі землі, ділянки, що належать давно непрацюючим підприємствам. Такі ділянки не підлягають відчуженню.

«Кожна заява учасника АТО буде вивчена з врахуванням індивідуального підходу, - зазначає голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, - спільно з органами місцевого самоврядування та управлінням Держгеокадастру знайдемо рішення, які забезпечать виконання державних гарантій та влаштують самих бійців АТО та членів їх родин».

Також очільник району зазначив, що робота з впорядкування земельного фонду району, як в межах населенихпунктів, так і за їх межами, - триває.

детальніше »
24.01.2018 | 13:54

Засідання оперативного штабу комісії з ТЕБ та на НС відбулося у Мукачівській РДА

 

Засідання оперативного штабу  районної комісії з ТЕБ та на НС провів сьогодні, 22 січня, перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич.

У роботі засідання взяли участь: Василь Туряниця – начальник управління Держпродспоживслужби у Мукачівському районі, Георгій Горват - Директор державного підприємства „Диспетчерська служба пасажирських перевезень”, Василь Плева – заступник начальника Мукачівського МУВГ, Василь Голод- директор Мукачівськогорайонного територіального центру соціального обслуговування, Олександр Неймо – начальник управління соціального захисту населення, Василь Головчанський – завідувач сектору з питань цивільного захисту, Ігор Байда – спеціаліст сектору, Євген Мисло – начальник Мукачівського МРВ УДСНС України в Закарпатській області, Вікторія Лані – головний лікар ЦПМСД району.

детальніше »
22.01.2018 | 15:01

Національний стяг урочисто розгорнули в Мукачівській РДА

 

Знагоди відзначення 100 річчя незалежності Української Народної Республіки та Дня Соборності України в Мукачівській РДА провели урочисте зібрання.

У сесійній залі адмінбудівлі Мукачівської РДА та Мукачівської районної ради за участю керівників району, очільників управлінь, відділів, структурних підрозділів, державних установ та відомств згадували про події 100 літньої давності, ідейна концепція яких ніколи не втратить актуальності. Участь у заході взяли ветерани Мукачівщини на чолі з головою Ради ветеранів Мукачівського району Іваном Дмитровичем Качуром.

детальніше »
22.01.2018 | 14:59

Планова нарада відбулася в Мукачівській РДА

 

Сьогодні, 22 січня, у Мукачівській РДА відбулася планова нарада, яку провів очільник району Сергій Гайдай. У нараді взяли участь: перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів, начальники управлінь, відділів та структурних підрозділів адміністрації, керівники служб та відомств району.

Сергій Володимирович акцентував увагу присутніх керівників управлінь та відділів на продовженні конструктивної роботи, особливо в частині спільних міжвідомчих комісій. Так, відновлюють свої виїзди комісії соціального спрямування, які проводять моніторинг окремих груп населення, що потребують соціального супроводу.


 

детальніше »
Усього: 1827
Сторінка:  <<   11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16  |  17  |  18  |  19  |  20  |  21  |  22  >>
Усього: 1827