Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

26.09.2017 | 15:58

Про святкове та буденне: освітянська нарада відбулася у Мукачівській РДА

 

P1230439.JPG26 вересня, у великому залі Мукачівської РДА на нараду зібралися керівники загальноосвітніх шкіл району. Питання, що виносилися на порядок денний стосувалися повсякденного життя шкіл. Обговорили підготовку закладів освіти до опалювального сезону, поточні питання навчально-освітнього процесу.

В нараді освітян взяв участь очільник району Сергій Гайдай, який привітав директорів шкіл та колективи, які вони очолюють з професійним святом та зазначив, що завжди захищатиме інтереси школи та кожного вчителя.

Не оминули в обговоренні й Закон «Про освіту», щойно підписаний Президентом України.

детальніше »
26.09.2017 | 14:57

 

детальніше »
25.09.2017 | 15:21

В Мукачівському районі триває підготовка до опалювального сезону

 

Вчора, 25 вересня, перший заступник голови Мукачівської райдержадміністрації Андрій Данканич провів чергову нараду з представниками підзвітних управлінь та відділів адміністрації з питань підготовки господарського комплексу та установ бюджетної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.

Розмова стосувалася підготовки закладів освіти, культури та медицини Мукачівщини до опалювального сезону, а саме, стану систем електро- та газопостачання та закупівлі альтернативного виду палива.

детальніше »
25.09.2017 | 12:21

Мукачівщина – невід’ємна частина Закарпаття туристичного

 

P1230330.JPGВ Ужгороді розпочала роботу 16-та Міжнародна туристична виставка-ярмарок  „Тур’євроцентр – Закарпаття 2017”.

Захід, що презентує туризм краю у всій його багатогранності, відбувається в історичному центрі «Совине гніздо». Виставка зібрала 60 учасників, які представляють всі райони та міста Закарпаття, а також гостей – з України та країн Європи. Відтак, до Закарпаття приїхали туризмознавці та туроператори з Угорщини, Словакії, Румунії, Чехії.

Урочисте відкриття заходу відбулося за участі керівників краю – голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля, голови Закарпатської облради Михайла Рівіса та ужгородського міського голови Богдана Андріїва.

детальніше »
21.09.2017 | 15:55

Програма «Власний дім»: районна комісія розглянула заяви мешканців Мукачівщини

 

Сьогодні, 21 вересня, відбулося чергове засідання комісії з питань надання кредитів по Програмі «Власний дім» при Мукачівській РДА. Очолює комісію перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич.

На сьогоднішньому засіданні комісії розглянули дві заяви мешканців району, які клопотали про отримання пільгового 3% кредиту на заходи з енергозбереження власних осель. Комісія розглянула клопотання заявників та прийняла рішення про спрямування відповідних документів до обласного фонду ІОСС на отримання кредиту.

детальніше »
20.09.2017 | 09:02

Мукачівщина приймає Чемпіонат України з багатоденної велогонки

 

Велогонку всеукраїнського рівня приймає Мукачівський район. Відповідно до Єдиного календарного  плану Мінмолодьспорту, Закарпаття стане місцем проведення  Відкритого осіннього Чемпіонату України у багатоденній гонці, чемпіонату України в індивідуальній гонці вгору з велосипедного спорту (шосе).

Масштабна вело подія, в якій візьмуть участь понад 100 спортсменів з усієї України, відбудеться з 27 вересня  по 01 жовтня 2017року.

детальніше »
19.09.2017 | 15:33

Мукачівщина буде представлена на фестивалі BEREG FEST

 

Однією з особливостей Мукачівщини є її багато національність. Вже століттями у злагоді і взаєморозумінні поруч живуть представники багатьох національностей, які разом становлять українську родину. Спільно вони представляють і свою культуру, творчість, самобутні традиції. Чергова нагода презентувати Мукачівщину – це участь у фестивалі «BEREG FEST 2017», який відбудеться 30 вересня у селі Яноші, що на Берегівщині.

Зазначимо, в рамках фестивалю відбудеться й День Добросусідства з Угорською Республікою.

детальніше »
18.09.2017 | 15:46

Про організаційні питання та плани на тиждень поговорили в Мукачівській РДА

 

Сьогодні, 18 вересня, робочий тиждень в Мукачівській РДА почався з планової організаційної наради. Робочу зустріч з керівниками підзвітних структурних підрозділів провів перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Данканич.

Під час зустрічі присутніми було обговорено найбільш актуальні питання життя району та розглянуто і затверджено попередній план роботи на тиждень.

Зокрема, було піднято питання стану систематизації та офіційного оформлення всіх біл-бордів на території Мукачівського району. Нагадаємо, що робота з пошуку власників окремих біл-бордів, рекламні щити яких оформлені не за чинним законодавством проходить уже певний час.

Також, обговорили й питання стану дерев на узбіччях доріг, які будуть відремонтовані за рахунок митного збору.

детальніше »
18.09.2017 | 15:35

Планування та виконання: у Мукачівській РДА відбулася щопонеділкова нарада

 

Важливі питання на плановій нараді розглянули сьогодні, 18 вересня, у Мукачівській РДА. Нараду провів очільник Мукачівської РДА Сергій Гайдай за участю:першого заступника голови Мукачівської РДА Андрія Данканича, начальників управлінь, відділів та структурних підрозділів адміністрації, керівників служб та відомств району.

Першим обговорили питання щодо підготовки бюджетних закладів до опалювального сезону, зокрема, кожен керівник по напрямку проінформував про стан забезпечення твердим паливом або вугіллям та готовність газових котелень до роботи.

В ході наради розглянули ще ряд важливих питань.

детальніше »
15.09.2017 | 15:37

Автентичні традиції й творчість кожного села Мукачівщини буде представлена на етнофестивалі «Бобовищенське гроно»

 

У першій декаді жовтня Мукачівщина гостинно запрошує на Етнофестиваль «Бобовищенське гроно», який відбудеться у винній «столиці» району – селі Бобовище. Але разом з тим, виноробські традиції, які становлять ідейне ядро фесту, не обмежать його концепції – широкої презентації Мукачівщини – творчості, народних традицій, автентичності кожного населеного пункту. 

У фестивалі, який відбудеться 07 та 08 жовтня 2017 року, візьмуть участь всі селищні та сільські ради району, який, до слова, є першим у області щодо кількості селищ та сіл.

детальніше »
14.09.2017 | 13:06

На Мукачівщині готуються до проведення етнофестивалю «Бобовищенське гроно»

 

Засідання оргкомітету щодо проведення етнофестивалю «Бобовищенське гроно» провів сьогодні, 14 вересня, голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай.

Свято вина, музики, народних ремесел, культури та гастрономії відбудеться вже вдруге. В 2017 році на Мукачівщині святкуватимуть два дні, а саме: 07 та 08 жовтня на стадіоні села Бобовище.

«Фестиваль одразу заявив про себе як подія широкого формату, щорічна,така, що не обмежена якоюсь однією темою, зокрема, виноробством, - коментує очільник району Сергій Гайдай, - так, етнофестиваль презентує Мукачівщину – її автентику, традиції, побут, важливе місце в якому і займають виноробські традиції, відображені  у сонячному напої, який винороби представлять гостям».

детальніше »
11.09.2017 | 09:00

Масштабним спортивним святом відзначили на Мукачівщині День фізкультури та спорту

 

P1220256.JPGДень фізичної культури й спорту на Мукачівщині відзначили проведенням масштабного спортивного дійства. Спартакіада Мукачівського району, яка відбулася на стадіоні с. Лалова, представила змагання з різних видів спорту та визначила переможців.

Команди загальноосвітніх закладів району та спортивні клуби й товариства були представлені почесним гостям, серед яких: очільник району Сергій Гайдай, голова Мукачівської районної ради Іван Михайло, заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів, начальник управління освіти, молоді й спорту Світлана Кешеля, начальник відділу молоді й спорту Олександр Корж, голова районної федерації футболу Віктор Шварц, селищний  та сільські голови, працівники адміністрації, представники ФСТ «Колос» та інших спортивних товариств, футбольна спільнота району.

Захід розпочався з урочистого підняття Прапору України під виконання державного Гімну.

Право підняти Прапор було надано чемпіонам Світу з хортингу Андрію Шютєву та Крістіні Бабілі.

детальніше »
10.09.2017 | 08:57

Кубок Мукачівського району розіграли до Дня фізкультури й спорту

 

P1220740.JPGРозіграш Кубку Мукачівського району відбувся до Дня фізичної культури й спорту. Фінальні матчі серед юнаків та дорослих були проведені в рамках районної Спартакіади на стадіоні в с. Лалово.

Змагання проводила Мукачівська районна федерація футболу, яку очолює Віктор Шварц під егідою Федерації футболу Закарпаття.

Боротьбу за Кубок Мукачівщини розпочали юнаки. На зеленому газоні зустрілися: ФК «Колос» (В. Лучки) та ФК «Дерцен».

Перші хвилини матчу пройшли в швидкісному темпі, який задали поєдинку гравці в синіх футболках – ФК «Дерцен». Несподіваною для великолучківців стала й стрімка атака, яка звершилася успішно реалізованим гольовим моментом. Так, в же на 5-й хвилині гри рахунок відкрив Копас Давид. Проте юнаки з В. Лучок зуміли організувати свою оборону, і, не дивлячись на фізичну перевагу у рості гравців-суперників, врівноважили гру, перемістивши події на середину поля.

детальніше »
08.09.2017 | 14:45

Громадські слухання відбулися в Ракошинській сільській раді

 

Вчора, 07 вересня, в приміщенні Ракошинської сільської ради відбулися громадські слухання, присвячені розгляду заяв-скарг, що надійшли від мешканців населеного пункту.

Присутніми на зібранні були перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, представники виконкому сільської ради, депутатський корпус, члени громадського формування села Ракошино, дільничний інспектор поліції. Також, було запрошено і самих заявників та відповідачів у справах, які розглядатимуться.

Так, цього дня було обговорено та проаналізовано дві скарги від мешканців села, які стосувалися сусідства із закладами торгівлі та відпочинку.

детальніше »
08.09.2017 | 08:54

Кращих спортсменів з хортингу відзначили у Мукачівській РДА

 

Напередодні Дня фізичної культури та спорту у Мукачівській РДА відзначили кращих представників хортингу. Спортсменів – чемпіонів та призерів Кубку Європи – привітав очільник Мукачівщини Сергій Гайдай.

Керівник району відзначив високі досягнення молодих спортсменів, які стали можливими лише завдяки самовідданій праці під керівництвом тренера – голови Закарпатської обласної федерації хортингу Ігоря Капури.

Відтак, талановиті вихованці Ігоря Капури виборюють призові місця на чемпіонатах світу та Європи.

Сьогодні очільник району Сергій Гайдай відзначив грамотами та подарував спортивний інвентар дійсно кращим з кращих, а саме:

детальніше »
Усього: 1704
Сторінка:  <<   22  |  23  |  24  |  25  |  26  |  27  |  28  |  29  |  30  |  31  |  32  |  33  >>
Усього: 1704