Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

21.03.2017 | 11:10

Очільник Мукачівщини Сергій Гайдай взяв участь у п’ятому засіданні Ради регіонального розвитку

 

Керівник Мукачівської РДА Сергій Гайдай взяв участь у роботі п’ятогозасідання Ради регіонального розвитку під головуванням Президента Петра Порошенка.

У засіданні взяли участь керівники Кабінету міністрів, Верховної Ради та представники органів державної влади й місцевого самоврядування.

Під час роботи Ради було розглянуто ряд питань, важливих для розвитку регіонів.

Президент України Петро Порошенко висловив своє бачення щодо передачі додаткових повноважень на місця, зокрема, про формування в регіонах тарифів на тепло- та водопостачання. Також обговорили такі стратегічно важливі аспекти державного рівня, як: боротьба з корупцією, реформування всіх галузей та оновлення банківської системи, формування принципів енергозбереження, та інші.

«Робота такого органу як Рада регіонального розвитку дає можливість сформувати загальнодержавні принципи за участі представників влади на місцях, - коментує Сергій Гайдай, - також зазначу, що даний формат зустрічі – це потужній комунікативний майданчик. Так, мені вдалося зустрітися з першими особами держави, міністрами Кабінету Міністрів, керівниками державних відомств та озвучити важливі проблемні моменти, які виникають на місцях. Важливим та корисним вважаю спілкування з колегами з інших областей , з якими обговорили ряд спільних проблемних моментів та сформували бачення шляхів їх вирішення».

Фото:www.president.gov.ua

детальніше »
20.03.2017 | 11:06

У Мукачівській РДА відбулася нарада з керівниками управлінь, структурних підрозділів та державних установ району

 

Робочий тиждень в Мукачівській РДА розпочався з планової наради за участю керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів адміністрації, а також державних установ та служб району.

Нараду провів в.о. голови Мукачівської РДА Андрій Данканич.

Керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів адміністрації, а також державних установ та служб доповідали про ситуацію по напрямках роботи.

Під час наради детальніше зупинялися на питання охорони здоров’я. Головний лікар Центру первинної медико - санітарної допомоги району Вікторія Лані акцентувала увагу присутніх на важливій проблемі сучасного суспільства – туберкульозі. Особливо небезпечна хвороба для дітей, тому було прийнято рішення провести ряд спільних нарад медиків та освітян району, з метою інформування про небезпечне захворювання та превентивні міри по його виявленню.

детальніше »
16.03.2017 | 11:37

Керівник Мукачівської РДА Сергій Гайдай провів виїзний прийом у Зубівській сільській раді

 

Черговий виїзний прийом громадян голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая відбувся у Зубівській сільраді. До сільради віднесені 2 населені пункти: с. Зубівка та с. Софія. Це одна з дотаційних сільрад з скромним річним бюджетом 75,5 тис. грн., тому й увага до розвитку громади з боку керівника району – посилена.

Традиційно, на першому плані був соціальний блок питань. Мешканці населених пунктів зверталися до очільника Мукачівщини з проханням допомогти з дорого вартісним лікуванням та придбанням ліків.

Зі своїми проблемами зверталися й освітяни та медики. У садочку села Зубівка потрібен ремонт санвузлів, не вистачає побутової техніки для харчоблоку. Деякі проблемні аспекти можна вирішити у площині поточних витрат, передбачених в управлінні освіти, молоді та спорту, більш дорого вартісні роботи потребують пошуків альтернативних джерел фінансування.

детальніше »
15.03.2017 | 16:35

Події Угорської визвольної революції 1848-1849 рр відзначили у Берегові

 

P1080898.JPGЗакарпаття та Угорщина мають спільних історичних подій, одну з яких –  визвольну Революцію 1848-1849 рр, - відзначили у Берегові.

На запрошення дипломатичних представництв Угорщини на Закарпатті на захід завітали: заступник  голови Закарпатської ОДА Віктор Мікулін,  перший заступник голови крайового парламенту Йосип Борто,  Генеральний Консул Словацької республіки Янка Буріанова, представники торгово-промислової палати Угорщини, депутати облради, керівники угорськомовних громад області, представники органів місцевого самоврядування, очільники районних адміністрацій та рад, священнослужителі, інтелігенція, представники ЗМІ.

детальніше »
14.03.2017 | 17:02

Назустріч людям: маршрут автобусу «Мукачево-Лецовиця» буде продовжено

 

Автобусний маршрут «Мукачево-Лецовиця» буде продовжено до кінцевої зупинки села Бабичі. Таке рішення прийняли на нараді  під керівництвом першого заступника голови Мукачівської РДА Андрія Данканича. Участь у нараді взяли: перевізники, які обслуговують даний напрямок, представник ДП „Диспетчерська служба пасажирських перевезень”Степан Хайнас. Громаду села Бабичі представляв голова громади Василь Маринець.

Реагуючи на багаточисленні звернення громадян, учасникам наради вдалося прийти до спільного рішення.

детальніше »
14.03.2017 | 17:00

Очільник Мукаівщини Сергій Гайдай зустрівся з організатором МТБ марафону «Три замки Закарпаття»

 

На Мукачівщині відбудеться один з наймасштабніших вело перегонів – МТБ марафон «Три замки Закарпаття». Маршрут охопить три  історичні пам’ятки: замок «Паланок», замок Сент-Міклош, та колишню мисливську резиденцію графської династії Шенборн , що на території санаторію «Карпати».

Захід відбувається за сприяння Мукачівської РДА і сьогодні, 14 березня, очільник району Сергій Гайдай зустрівся з організатором змагань – відомими велогонщиком Артемом Топчанюком.

детальніше »
13.03.2017 | 09:15

Управління соціального захисту Мукачівської РДА інформує: все про субсидію

 

Державну політику соціального захисту населення у Мукачівському районі реалізує управління соціального захисту населення Мукачівської РДА. До компетенції управління соцзахисту належить і забезпечення прав мешканців району на отримання безповоротної допомоги, гарантованої державою, - субсидії.

Що таке субсидія?

Субсидія - це адресна безготівкова допомога держави сім’ям для відшкодування витрат на оплату користування житлом або його утримання та комунальних послуг (водо-, тепло-, газопостачання, водовідведення, електроенергії, вивезення побутового сміття та рідких нечистот), а також один раз на рік допомога готівкою на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

детальніше »
07.03.2017 | 13:40

Нарада з питань ведення військового обліку відбулася у Мукачівській РДА

 

Напередодні міжнародного Дня жінок у Мукачівській РДА відбулася нарада з питань ведення військового обліку. Для участі у роботі були запрошені відповідальні за ведення військового обліку працівники підприємств району та селищних і сільських рад.

Зібрання відкрив в.о. голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, який щиро привітав жінок зі святом весни та побажав мирного неба й благополуччя в родинах.

Перед учасниками зібрання виступили представники Мукачівського об’єднаного військового комісаріату, зокрема, керівник ОМВК полковник Ігор Гусєв, який детальніше зупинився на питанні мобілізаційної політики держави та пояснив порядок залучення до навчань резервістів. Як зазначили представники військкомату, за військовослужбовцями запасу, які проходять навчання зберігається заробітна плата та місце роботи, а також визначається грошове забезпечення, гарантоване державою.

детальніше »
07.03.2017 | 12:25

 
  детальніше »
06.03.2017 | 16:19

Комплексне забезпечення учасників АТО – у пріоритеті роботи Мукачівської РДА , - Сергій Гайдай

 

Забезпечення учасників АТО комплексом соціальних та правових гарантій, які передбачила держава, - один з пріоритетних напрямків роботи Мукачівської РДА. Про це заявив очільник Мукачівщини Сергій Гайдай, коментуючи дане питання одній з місцевих телекомпаній.

Як зазначив голова адміністрації, на обліку в управлінні соціального захисту Мукачівської РДА перебуває 266 учасників АТО, з них – 13 військовослужбовців, які внаслідок поранень отримали статут інваліда війни та 20 членів сімей загиблих героїв. Всього для захисту Вітчизни життя віддали 8 учасників АТО з Мукачівського району.

детальніше »
06.03.2017 | 16:16

Нарада з питань енергозбереження у бюджетних закладах відбулася у Мукачівській РДА

 

В умовах зовнішньоекономічної залежності від постачальників енергоносіїв та на фоні постійного зростання ціни на основні вили енергоресурсів, питання енергозбереження у бюджетних закладах набуває особливої актуальності. Крім того, нагальною є потреба жорсткої економії бюджетних коштів.

Тема енергозбереження та раціонального використання енергоносіїв у бюджетних установах району було темою наради під керівництвом в.о. голови Мукачівської РДА Андрія Данканича. Участь у роботі наради взяли представники структурних підрозділів, в оперативному управлінні яких знаходяться бюджетні заклади: медична мережа, ДНЗ та школи району, заклади культури.

детальніше »
03.03.2017 | 16:36

Адресну матеріальну допомогу мешканцям Мукачівщини відтепер надаватимуть і районні депутати

 

Мукачівська районна рада внесла зміни щодо надання адресної матеріальної допомоги мешканцям району. Так, відповідно до районної програми «Турбота» на 2017 рік, яку народні обранці затвердили на останній сесії райради, визначати розмір та надавати адресну допомогу зможуть і самі депутати. Таким правом також наділені голова Мукачівської РДА та голова Мукачівської районної ради.

Загальну суму в розмірі 500 тисяч гривень розподілено на кожного депутата, відповідно до кількості мешканців у виборчому окрузі.

детальніше »
03.03.2017 | 10:55

Нарада з питань оформлення звітності фермерських господарств для 4 групи платників Єдиного податку відбулася в Мукачівській РДА

 

Важливої уваги заслуговує аналіз оподаткування фермерських господарств та проведення з ними консультації щодо оформлення звітності. Саме ці питання стали темою наради, яка відбулася у Мукачівській РДА під головуванням в.о. голови адміністрації Андрія Данканича. По питанню наради інформували представники управління агропромислового розвитку Мукачівської РДА, зокрема: начальник управління Ілля Йовбак, начальник відділу фінансово-кредитного забезпечення, бухгалтерського обліку та звітності, головний бухгалтер Вікторія Самсонова та головні спеціалісти управління – Іван Екман та Наталія Ващук.

детальніше »
01.03.2017 | 08:50

Засідання архітектурно-містобудівної ради відбулося при Мукачівській РДА

 

Сьогодні, 01 березня,  у Мукачівській РДА відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради.

Участь у роботі містобудівної ради взяв в.о. голови Мукачівської РДА Андрій Данканич.

Порядок денний озвучив голова ради – начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури райдержадміністрації Віктор Кабацій:

1. Про розгляд містобудівної документації сіл: Серне, Пузняківці, Обава, Косино.

2. Про розглядгенеральних планів сіл Іванівці та Ст. Давидково

По питанням порядку денного доповідали автори проектів: Арнольд Медвецький та Володимир Віробвал.

детальніше »
01.03.2017 | 08:47

Дві шкільні котельні райрада перетворила на «пам’ятки архітектури», - Сергій Гайдай

 

Будівництво шкільних котелень, енергозберігаючих та ергономічних, започатковано ще наприкінці минуло року очільником МукачівщиниСергієм Гайдаєм. Але проект може стати довготривалим у реалізації, адже районна рада залишила без фінансування два з трьох об’єктів

Так, під час останньої сесії, яка відбулася 23 лютого, депутати виділили кошти на фінансування котельні у с. Великі Лучки, залишивши без уваги такі ж котельні в с. Залужжя та с. Зняцево.

Відповідно до статті витрат за рахунок бюджету розвитку, на реконструкцію системи тепло-постачання з встановленням модульної котельні з твердо-паливними котлами з продуктивністю 200 кВт для опалення ЗОШ І-ІІІ ст.. с. В.Лучки, виділено 171 тисячу гривень.

«Районна рада, а точніше її більшість, перетворила дві шкільні котельні на «пам’ятки архітектури», - коментує керівник Мукачівської РДА Сергій Гайдай, - об’єкти знаходяться на стадії 95% готовності.  Крім того, з фірмою-підрядчиком існує домовленість, відповідно до якої він побудує ще 3 модульні котельні за власний кошт, за умови оплати вже виконаної роботи. Наразі, завдяки позиції більшості в райраді, ця частина домовленостей не може бути виконана».

Також очільник району акцентує на ще одній перевазі будівництва котелень: обов’язковою умовою для фірми підрядчика, була реєстрація філії у Мукачівському районі, на території однієї з небагатих сільрад. Відтак,Зубівська сільська рада отримала  у вигляді податків додатково 113 тисяч гривень, що становить півтора її річного бюджету , який складає  71,5 тисяч грн.

І насамкінець, сучасні котельні з твердопаливними котлами – це тепло 

детальніше »
Усього: 1514
Сторінка:  <<   22  |  23  |  24  |  25  |  26  |  27  |  28  |  29  |  30  |  31  |  32  |  33  >>
Усього: 1514