Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

06.12.2017 | 15:14

Привітання з Днем Збройних сил України голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая

 

 Шановні військовослужбовці, ветерани війн, учасники бойових дій!

Дякуємо за МИР! Саме з цих простих, але таких важливих для кожного з нас слів, й потрібно розпочинати кожен день на українській землі.

Завдячуючи військовослужбовцям, тим, хто боронить спокій, недоторканість та суверенітет України, ми працюємо, плануємо, завершуємо фінансовий рік, з радістю чекаємо світлих Новорічно - Різдвяних свят.

Українська армія, гідно пройшовши випробування, що поставив перед нами агресор, стала сучасною, мобільною та згуртованою військовою силою, надійною опорою держави.

У цьому заслуга кожного військовослужбовця, ветеранів ЗСУ, військових медиків, волонтерів, всіх патріотів, які підтримували армію та продовжують це робити.

То ж з нагоди професійного свята щиро зичу здоров’я та сил,  миру та спокою, добра та достатку вашим оселям! Нехай Боже благословення торкнеться всіх вас та ваших рідних, а патріотизм та любов до України стануть опорою у служінні її народу!

Зповагою,

Голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай

детальніше »
05.12.2017 | 14:43

Відновлений мостовий перехід відкрили в смт. Чинадієві

 

Урочиста та значима подія відбулася сьогодні, 05 грудня, в смт. Чинадієво. Завдяки спільній позиції та конструктивній співпраці всіх гілок влади, вдалося відновити важливий об’єкт дорожньої інфраструктури – мостовий перехід через річку Синявка.

Фінансування дорого вартісного проекту здійснювалося з рахунок державних коштів. Так, голові Мукачівської РДА Сергію Гайдаю вдалося захистити проект відновлення аварійного мостового переходу та забезпечити фінансування з держбюджету в рамках Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР).

Існуючий міст побудований у 1974 році, розташований під кутом 90 град. до напрямку течії річки Синявка, довжина його складає 12 м. При обстеженні виявлено просадку лівої опори, руйнацію відкрилків, які виникли внаслідок весняних та осінніх повеней. Міст знаходився у вкрай аварійному стані ще з 2010 року, але ним продовжували користуватися мешканці селища Чинадієво та прилеглих населених пунктів.

детальніше »
05.12.2017 | 14:42

Чергова організаційна нарада відбулася в Мукачівській РДА

 

Нещодавно, в одному з найбільших колись промислових підприємств Мукачівського району було призначено нового керівника. Так, відповідно до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України та Порядку проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки директором аграрного підприємства радгосп-заводу «Мукачівський» було призначено Івана Дарвая.

Оскільки це новопризначений керівник, який тільки знайомиться з роботою підприємства, тому, начальником управління агропромислового розвитку Мукачівської РДА Іллею Йовбаком було вирішено провести організаційну нараду з представниками даного підприємства та керівниками району.

детальніше »
05.12.2017 | 14:39

Підсумки протиепізоотичної кампанії проти захворювання на гепатит А підбили в Мукачівській РДА

 

Сьогодні, перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич провів чергову нараду з питань епідеміологічної ситуації по захворюванню на гепатит А. На нараді цього дня були присутні Вікторія Лані, головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Мукачівського району, Леся Буркова, завідувач дільничною лікарнею смт. Чинадійово та Володимир Горицький, завідуючий АЗПСМ с. Обава.

Нагадаємо, у селищі Чинадійово та селі Обава Мукачівського району нещодавно спостерігалося суттєве збільшення кількості випадків зараження гепатитом А.

детальніше »
04.12.2017 | 14:41

Перший сніг – перші недоліки у роботі

 

Про стан доріг, першочергове забезпечення складних ділянок дороги підсипною сумішшю та готовність до прочистки автодоріг у гірських населених пунктах, - основні тези, які були обговорені під час організаційної наради в Мукачівській РДА.

Нараду провів очільник району Сергій Гайдай за участі: першого заступника голови Мукачівської РДА Андрія Данканича,  начальники управлінь, відділів та структурних підрозділів адміністрації, керівники служб та відомств району.

Відтак, очільник району констатував, що перший сніг виявив і перші недопрацювання у роботі дорожників.

детальніше »
04.12.2017 | 09:13

Зустріч з чемпіоном

 

P1290007.JPGГолова Мукачівської РДА Сергій Гайдай привітав Чемпіона Європи з кіокушинкай карате Сергія Матьковскі.

Спортсмен з Мукачівщини Сергій Матьковскі (2 дан) нещодавно виборов «срібну» нагороду на престижних змаганнях – Чемпіонаті Європи з кіокушинкай карате, які відбувалися в Іспанії.

Як зазначає Сергій у розмові з очільником району, чемпіонат був відкритим, то ж у ньому  взяли участь спортсмени не тільки з Європи, а й з Ірану, країн Африки. Всього на татамі вийшли представники 28 країн Європи й світу.

детальніше »
04.12.2017 | 09:11

На Мукачівщині зафіксовано випадок сказу домашнього собаки

 

P1290014.JPGПозачергове засідання провела Державна надзвичайна протиепізоотична комісія (ДНПК) при Мукачівській РДА.

Засідання ДНПК провів перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, який очолює ану комісію.

Предметом розгляду комісії став факт підтвердження захворювання на сказ домашнього собаки з дворогосподарства мешканців села Страбичово.

Про прикрий інцидент, який стався за участю хворого собаки, присутніх проінформував головний спеціаліст районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Закарпатській області Адаменко К.А.

детальніше »
03.12.2017 | 14:42

 

Спортивні змагання з нового виду параолімпійського спорту – бочча – відбулися за участю спортсменів з обмеженими можливостями.

Захід був приурочений Міжнародному дню людей з інвалідністю, який відзначають 3 грудня. Спартакіада носила міськрайонний характер, адже організаторами й учасниками були громадські організації, до яких входять мешканці як Мукачева, так і Мукачівського району: Мукачівське міськрайонне товариство інвалідів вазо-моторної системи "Криниця" ( керівник – Володимир Кобин) та ГО "Спортивно-оздоровчий клуб інвалідів з обмеженнями у здоров'ї "МРІЯ" (ГО "СОКІзОЗ "МРІЯ"), яке очолює Василь Турянин.

детальніше »
01.12.2017 | 14:36

Важливо, щоб кожне село могло заробляти власні кошти та вирішувати першочергові проблеми, - Сергій Гайдай

 

Виїзний прийом громадян провів сьогодні, 30 листопада, голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай. В останній день осені очільник району відвідав село Пістрялово та поспілкувався з його мешканцями.

Як зазначив голова села Пістрялово Іван Бисага, головна проблема села – забезпечення питною водою.

Водопостачання жителів здійснюється із шахтних та трубчатих колодязів, якість води в колодязях низька. В посушливий період вода в частині колодязів села зникає повністю і жителі користуються привозною водою, здебільшого із діючого водозабору підземних вод з якісною питною водою, розміщеного на території Лалівської сільської ради.

детальніше »
30.11.2017 | 13:34

Питання соціальних виплат для внутрішньо переміщених осіб підняли в Мукачівській РДА

 

З метою здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам вчора, 29 листопада, в приміщенні Мукачівської районної державної адміністрації, під керівництвом першого заступника голови РДА Андрія Данканича відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

На даному засіданні розглянули питання перевірки даних, наданих внутрішньо переміщеними особами, щодо фактичного проживання, про призначення (відновлення) або відмову в призначенні соціальної виплати (в т. ч. пенсій).

детальніше »
29.11.2017 | 16:42

Про виконання бюджету 2017 та проект бюджету на 2018 рік говорили на Колегії Мукачівської РДА

 

Про підсумки виконання місцевих бюджетів за 9 місяців 2017 року та про головний фінансовий документ району на 2018 рік говорили під час засідання Колегії Мукачівської РДА.

Інформувала присутніх по даному питанню начальник фінансового управління Інна Бисага. Щодо стану виконання доходів зведеного бюджету, Інна Анатоліївна зазначила, що за січень-вересень 2017 року зо загального фонду зведеного бюджету мобілізовано 549 405.0 тис.грн. податків, зборів, інших платежів , виконання становить 100,5%.

детальніше »
29.11.2017 | 16:39

Планове завдання щодо призову по Мукачівському району виконано,- Ігор Гусєв

 

Про це повідомив військовий комісар Мукачівського ОМВК полковник Ігор Гусєв, доповідаючи на Колегії при Мукачівській РДА, яка відбулася сьогодні, 29 листопада.

Засідання Колегії провів голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай за участю: голови Мукачівської райради Івана Михайла, заступника голови Мукачівської РДА Андрія Данканич, заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів, голова Асоціації селищних та сільських голів району Іван Мошак, селищні та сільські голови, керівники структурних підрозділів, управлінь та відділів РДА, державних служб та відомств.

У своїй доповіді військовий комісар торкнувся питання роботи відповідальних працівників органів місцевого самоврядування, відзначив ті селищні та сільські ради, де ця робота покращилася, щиро подякувавши їм.

детальніше »
28.11.2017 | 16:20

Очільник Мукачівської РДА Сергій Гайдай висловив підтримку лісівникам району

 

Лісівники Мукачівщини приєдналися до всеукраїнської мирної акції протесту проти “Стратегії реформування лісового господарства на період до 2022 року”. Акція відбулася перед головною адмінбудівлею району за участі керівника ДП «Мукачівського ЛГ» Василя Анталовського, начальників лісництв, працівників галузі, представників профспілки.

До працівників лісової галузі вишли керівники району: голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай та голова Мукачівської райради Іван Михайло.

Директор ДП «Мукачівське ЛГ» Василь Анталовський звернувся до керівників району з проханням підтримати представників галузі щодо недопущення  кулуарного схвалення концепції реформування лісової галузі. Яка може призвести до знищення структури лісового господарства по всій України та непередбачуваних наслідків в природоохоронній сфері.

До учасників мирної акції звернувся голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, який запевнив лісовиків у підтримці на всіх рівнях та повідомив, що йому вдалося поспілкуватися безпосередньо з розробниками документу, який  передбачає реформування лісової галузі.

Очільник Мукачівщини запропонував провести робочу зустрічі у форматі відео конференції за участю розробників та безпосередньо представників ДП «Мукачівське ЛГ», аби за конструктивним діалогом знайти компромісні рішення та дати можливість лісівникам донести власну професійну позицію щодо розвитку галузі.

детальніше »
28.11.2017 | 15:57

Про проблеми співпраці району з ТОВ «АВЕ – Мукачево» поговорили в Мукачівській РДА

 

Сьогодні, перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич зустрівся з представником товариства «АВЕ – Мукачево» та головою села Великі Лучки стосовно погашення заборгованості по оплаті за послуги «АВЕ».

Заступник директора підприємства Володимир Кабай поділився з присутніми вже відомими, але й надалі актуальними проблемами, а саме, зі все більшим зростанням боргу мешканців району перед підприємством та з відсутністю укладання нових договорів. Також він ознайомив сільського голову Лучок Ярослава Чопа зі списком боржників саме у підпорядкованому йому населеному пункті, адже саме в цьому селі спостерігається найвища заборгованість у співвідношенні до кількості користувачів послугами підприємства.

детальніше »
28.11.2017 | 15:56

Питання виплати соціальних допомог населенню обговорили в РДА

 

Вчора, 27 листопада, перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич провів чергове засідання комісії з питань призначення державних соціальних допомог та житлових субсидій за особливих обставин.

Серед питань порядку денного учасниками засідання вивчено більше 15-ти справ.

Більшість з них – це заяви громадян, в яких вони просять призначити субсидію у випадках, коли хтось із зареєстрованих  у складі сім’ї осіб проживає за іншим місцем, або ж сім’я офіційно орендує житло.

Також, кілька справ стосувались  отримання допомоги малозабезпеченим сім’ям з дітьми. Нагадаємо, вона виплачується родинам, у яких середньомісячний сукупний дохід, нижчий від прожиткового мінімуму. Законодавством врегульовано, що ті, хто звертаються по цей вид допомоги повинні обов’язково працювати (окрім випадку, коли мати доглядає за дитиною до трирічного віку).

детальніше »
Усього: 1772
Сторінка:  <<   22  |  23  |  24  |  25  |  26  |  27  |  28  |  29  |  30  |  31  |  32  |  33  >>
Усього: 1772