Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

14.09.2018 | 15:17

Мукачівських рятувальників привітали з професійним святом

 

Є професія така – людей рятувати

Рятувальники Мукачівського міськрайонного відділу УДСНС України в Закарпатській області відзначають професійне свято.

Напередодні Дня рятівника, яке в Україні щороку відзначають 17 вересня, у Мукачівському міськрайонному відділі УДСНС відбулися урочисті заходи.

Привітати рятівників з професійним святом прийшли багато поважних гостей, серед яких: голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, голова Мукачівської райради Іван Михайло, начальник  Мукачівського відділу поліції ГУНП України в Закарпатській області Василь Рябінчак, начальник районного відділення поліції Мукачівського відділу поліції Юрій Огняник, військовий комісар Мукачівського ОМВК Ігор Гусєв, начальник Мукачівської ОДПІ Роман Лунник, секретар Мукачівської та Ужгородської єпархії отець Віктор Місо, священнослужителі єпархії.

детальніше »
14.09.2018 | 11:12

Дубино: у гірському селі відновлюють будівлю бюджетних установ

 

У гірському селі Мукачівського району – Дубині - відновлюють покрівлю спільної для трьох установ будівлі. Так, в одній будівлі розташовані: школа І ст., ФАП та клуб.

Покрівля даного приміщення була у вкрай незадовільному стані, найгірша ситуація – над приміщеннями клубу. Червнева негода (злива з сильним вітром) показала  на скільки необхідним є проведення ремонту. Вітром зірвало листи шиферу, а приміщення підтопило.

«На ремонт даху клубу в селі Дубино виділено 154 тисячі гривень з резервного фонду держбюджету, - коментує голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, - державна підтримка аварійно-відновлювальних робіт вкрай важлива, адже сфера культури не фінансується у достатньому об’ємі, а приміщення руйнуються».

Варто зазначити, що ремонт покрівлі адмінбудівлі в Дубині фінансуватиметься з трьох джерел: субвенції з держбюджету для закладів освіти, медицини та резервного фонду державного бюджету з ліквідації наслідків стихійного лиха.

Загалом, Мукачівщина отримає 7,9 мільйонів гривень для відновлення аварійних об’єктів, що постраждали внаслідок червневої зливи.

Ці кошти спрямують на ремонт аварійних доріг в Ільківцях, Обаві, Копинівцях, бюджетних установ у Дубині та Пузняківцях (клубні установи), берегоукріплення річки Бабичанка у Станові, яка підмиває територію дитячого садочка.

детальніше »
12.09.2018 | 13:51

 

Очільник Мукачівщини Сергій Гайдай взяв участь в урочистих заходах з нагоди присвоєння Мукачівському прикордонному загону найменування “Імені героїв Карпатської Січі”

Мукачівському прикордонному загону присвоєно почесне найменування “Імені героїв Карпатської Січі”

Стрічку до бойового знамена під час урочистого заходу вручив Голова Держприкордонслужби України Петро Цигикал.

В урочистостях взяли участь: голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, керівники правоохоронних та силових структур, священнослужителі, ветерани-прикордонники.

Під час свого візиту Голова служби нагородив військовослужбовців загону, які особливо відзначились під час несення служби та виконання обов’язків із захисту територіальної цілісності України.

Також  Голова Держприкордонслужби  Петро Цигикал вручив сертифікат на отримання службових автомобілів марки «Рено Дастер». Парк Мукачівського прикордонного загону  поповнився 10 автомобілями, Чопського прикордонного загону – 7 автомобілями.

По завершенні офіційної частини урочистих заході голова служби поспілкувався з гостями заходу та відповів на численні запитання журналістів.

 

детальніше »
12.09.2018 | 13:22

Закриття станції Кольчино, за чи проти

 

Цими днями в приміщенні Мукачівської районної державної адміністрації відбулась нарада з питань закриття станції Кольчино по параграфу 1, 3 Тарифного керівництва № 4 при першому заступнику голови райдержадміністрації Андрію Данканичу за участі керівників станцій залізничних перевезень та головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури Івана Лендєла.

Про роботу станції Кольчино доповідав начальник виробничого структурного підрозділу «Ужгородська дирекція залізничних перевезень» станції Мукачево Юрій Ярема, який зауважив, що на станції Кольчино здійснюють навантаження та вивантаження 12 вантажовідправників та 7 вантажоодержувачів. Останнім часом також здійснює навантаження та вивантаження цементу та гіпсу організація «Порто-Франко Груп» станції Івано-Франківськ, яка отримує вантажі з Турції та Івано-Франківська.

Начальник станції Кольчино Валерій Петрович зазначив,  що у разі закриття станції можливе розкрадання залізничного полотна і як наслідок значних витрат у разі її відновлення. Станція Кольчино не є збитковою, оскільки за наслідками показників роботи станції, не спостерігається зменшення дохідної частини. Іван Лендєл наголосив, що від доходів з вантажних перевезень до районного бюджету надходять кошти для утримання закладів соціальної сфери. За підсумками обговорення прийнято рішення про недоцільнісь закриття станції Кольчино. 

детальніше »
11.09.2018 | 13:47

На Мукачівщині готуються до навчальних зборів роти територіальної оборони

 

Сьогодні, 11 вересня, перший заступник  голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, провів нараду з питань організації навчальних зборів роти територіальної оборони та осіннього призову на строкову службу. У нараді взяли участь представники Мукачівського ОМВК на чолі з військкомом Ігорем Гусєвим та керівники органів місцевого самоврядування, де роботу з призовниками потрібно покращити.

Зауважимо, Андрій Данканич також є головою призовної комісії при Мукачівському ОМВК.

Як інформував Ігор Гусєв, навчання роти охорони військового комісаріату відбудуться з 25 по 29 вересня на базі в/ч А 1556. Всього у навчанні візьмуть участь 130 осіб. Під час навчання резервісти перебуватимуть у військовій частині, також буде задіяно полігон 128-ї Закарпатської ОГПБР.

детальніше »
11.09.2018 | 13:43

Прийом громадян

 

Прийом громадян провів сьогодні, 11 вересня, перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич.

Пані Марія з смт. Чинадієва, ветеран праці з педагогічним стажем, звернулася з питання безоплатного пільгового перевезення  у маршрутних автобусах, що обслуговують мешканців району.

Як роз’яснив Андрій Андрійович, компенсація за перевезення пільгової категорії населення раніше надходила з державного бюджету, тепер – це покладено на місцеві бюджети, які не в змозі покрити такі витрати. Тому було прийнято рішення напрацювати схему пропорційного розподілу фінансового навантаження за участю селищних та сільських бюджетів, щоб водії отримали компенсацію, а громадяни пільгової категорії – безоплатний проїзд. На даний час ця робота з органами місцевого самоврядування та підприємцями-перевізниками – триває.

 Окремої уваги заслуговує культура поведінки водіїв автобусів. У Марії Михайлівни також були скарги по одному прикрому випадку. Андрій Андрійович зазначив, що з водіями та власником автобусу буде проведено розмову про недопустимість не коректної поведінки водіїв на маршрутах.

Також заявниця клопотала про пільгові ліки. Дане запитання потребує додаткового вивчення, адже пільгові рецепти або Урядова програма «Доступні ліки» діють для пацієнтів, що хворіють  на визначені МОЗом захворювання.

Ще один заявник звернувся до Андрія Андрійовича з проханням про надання матеріальної допомоги на лікування. Йому було роз’яснено принцип дії районної та обласної програми «Турбота»  та надано допомогу в оформленні заяви.

детальніше »
10.09.2018 | 14:29

 
Робочий тиждень в Мукачівській райдержадміністрації розпочався організаційною нарадою з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району. Провів нараду голова РДА Сергій Гайдай за участі першого заступника голови Андрія Данканича, заступника голови Олександра Богіва та керівника апарату Олександра Чекана. Першим питанням керівник району Сергій Гайдай заслухав інформацію щодо підготовки закладів освіти, культури та охорони здоров’я до нового до опалювального сезону 2018-2019 років. По даному питанню прозвітували: Ващенок М.М. – начальник відділу освіти управління освіти, молоді та спорту, Кречковська О.М. – начальник відділу культури, Гардубей І.І. – в.о. головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги Мукачівського району.Про участь делегації Мукачівського району в Дні добросусідства на українсько-польському кордоні доповів начальник відділу з питань європейської інтеграції, зовнішньоекономічних зв’язків та туризму управління економічного розвитку і торгівлі Шкріба Василь. Обговорювалося і питання проведенняаварійно-відбудовних робіт за результатами квітневого паводку. Такожголова Мукачівської РДА акцентував увагу на підготовку до відзначення районного фестивалю ,,Бобовищенське гроно’’. За підсумками наради головою Мукачівської РДА Сергієм Володимировичем дано відповідні доручення та вказівки. детальніше »
07.09.2018 | 14:25

Сильні дощі розмивають дороги Мукачівщини

 
Внаслідок сильних грозових дощів 05 вересня 2018 року пошкоджена частина відрізку км 3+905 на дорозі місцевого значення С 070720 Чинадійово – Кучава з під’їздом до села Бабичі Мукачівського району км 0+000 – 21+700. детальніше »
06.09.2018 | 16:30

Прийом громадян у селі Форнош

 

Голова Мукачівської РДА  Сергій Гайдай здійснив виїзний прийом громадян у селі Форнош. Проблеми, які піднімали мешканця села, здебільшого стосувалися питань, актуальних для всієї громади.

Найголовніше для населеного пункту питання – ремонт дороги – підняв голова села Юрій Химинець.

Автомобільна дорога загального користування місцевого значення С 070717 Дерцен-Форнош – єдине логістичне сполучення для Форноша. Дорога перебуває у незадовільному стані та давно потребує ремонту.

детальніше »
06.09.2018 | 15:55

Призначення субсидій на Мукачівщині

 

На розгляд комісії з питань призначення державних соціальних допомог окремим сім’ям за особливих обставин по Мукачівському району при першому заступнику Мукачівської районної державної адміністрації Андрію Данканичу подано 54 справи з призначення житлових субсидій за особливих обставин.

Членами комісії вирішено призначити житлову субсидію: 43 – м сім’ям (на фактично проживаючих); 2 – м сім’ям у зв’язку з конкретними особливими обставинами, на підставі проведених обстежень та складених відповідних актів; 2 – м малозабезпеченим сім’ямпризначити допомогу на оплату навчання.

Також прийнято рішення відмовити у призначенні житлової субсидії одній сім’ї у зв’язку з тим, що фактично члени сім’ї заявників проживають за кордоном. Припинили надання субсидій сім’ям, згідно поданих заяв,особистота поданих списків ТОВ «Закарпатгаз Збут» від 20.08.2018 р. – 52 громадянам, в яких виникла заборгованість за спожитий природний газ, у зв’язку з несплатою фактично спожитої послуги.

детальніше »
06.09.2018 | 14:48

 

У четвер, 06 вересня, голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай провів розширену нараду з питань безпеки пасажирських перевезень.

Нарада відбулася за участі: першого заступника голови Мукачівської РДА Андрія Данканича, директора ДП «Диспетчерська служба пасажирських перевезень» Георгія Горвата, заступника начальника Управління Укртрансбезпеки у Закарпатській області Сергія Кейса  та підприємців, що здійснюють перевезення на маршрутах в межах Мукачівського району.

детальніше »
05.09.2018 | 14:55

У Зняцеві відновлено шлюзи на річці Стара

 

У Мукачівському районі завершено роботи  з  капітального ремонту ще одного аварійного об’єкту інфраструктури. Так, відновлено шлюзи на річці Стара, що на території Зняцівської сільради. Роботи виконувалися Мукачівським МУВГ за кошти резервного фонду державного бюджету.

Існуючі споруди – водовипуски, які розміщені на лівобережній захисній дамбі знаходились в аварійному стані, подальша експлуатація даних споруд була ускладнена, а пропускна спроможність гідрологічних споруд - низькою.

В результаті, в період танення снігу або дощів річка Стара виливала на сільгоспугіддя та підтоплювала проїжджу частину траси міжнародного значення М-06 Київ-Чоп.

детальніше »
04.09.2018 | 14:48

Мукачівщина готується до XVII Міжнародної виставки – ярмарку «Тур’євроцентр – Закарпаття 2018»

 
Підготовку Мукачівщини до участі в обласних заходах, які проходитимуть у м. Ужгород 21 – 26 вересня 2018 року в Ужгородському культурно-історичному центрі «Совине гніздо» в рамках Міжнародного туристичного тижня на Закарпатті обговорювали на нараді при першому заступнику голови Мукачівської районної державної адміністрації Андрію Данканичу. Начальник відділу європейської інтеграції, зовнішньоекономічних зв’язків та туризму управління економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації Василь Шкріба зауважив, що у вересні поточного року Мукачівський район прийме участь у XVII Міжнародній виставці-ярмарку «Тур’євроцентр – Закарпаття 2018», що сприятиме створенню сучасної інфраструктури туризму, конкурентоспроможного на національному та міжнародному ринках туристичного продукту, підвищенню якості туристичних послуг, залученню інвестицій, ефективному використанню природного, історико-культурного та туристично-рекреаційного потенціалу, забезпеченню умов для повноцінного функціонування суб’єктів туристичної діяльності. детальніше »
04.09.2018 | 14:46

Мукачівщина отримає 7,9 мільйонів гривень для відновлення аварійних об’єктів

 

У Мукачівському районі відновлять аварійні об’єкти інфраструктури. Загальна сума коштів складає  7973, 091 тис. грн.

Фінансування аварійно – відновлювальних робіт буде здійснюватися з резервного фонду державного бюджету. Про це повідомляє голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай:

«За підтримки з держбюджету маємо можливість провести аварійно-відновлювальні роботи по 7 об’єктах, які постраждали внаслідок негоди у червні поточного року. Майже 8 мільйонів гривень спрямуємо на ремонт аварійних доріг, бюджетних установ, берегоукріплення. Всі ці об’єкти вкрай важливі для громад, а роботи дорого вартісні, «не підйомні» ні для місцевих, ні для районного бюджету. Тому так важливо, що нам вчергове вдалося захистити проекти та забезпечити державне фінансування, - наголошує керівник адміністрації».

Відтак, за кошти резервного фонду державного бюджету будуть здійснені аварійно-відновлювальні роботи:

-          Даху клубу в с. Пузняківці;

-          Даху клубу в с. Дубино;

-          Автомобільної дороги загального користування місцевого значення Копинівці- Ростов»ятиця;

-          Автомобільної дороги загального користування місцевого значення Чинадієво-Обава-Дубино;

-          Автомобільної дороги загального користування місцевого значення Чинадієво-Кучава з під’їздом до с. Бабичі;

-          Берегоукріплення річки Бабичанка,  що підмиває територію ДНЗ в с. Станові;

-          Автомобільної дороги загального користування місцевого значення Бобрвище-Ільківці

детальніше »
03.09.2018 | 16:51

Перший дзвінок урочисто лунав у школах Мукачівщини

 

Свято першого дзвоника відбулося сьогодні, 03 вересня, у більшості шкіл Мукачівського району.

Схвильовані першокласники, піднесені випускники, батьки та вчителі – прийшли на шкільні подвір’я, щоб у колі великої родини розпочати новий навчальний рік.

Вітав з святом першого дзвоника учнів та вчителів і голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай. Керівник району завітав на урочистий захід до Пістрялівської ЗОШ, адміністрація якої вирішила провести свято 1 вересня, у незмінний День знань.

детальніше »
Усього: 1824
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>
Усього: 1824