Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

11.08.2017 | 10:01

На Мукачівщині активно борються з африканською чумою свиней, зафіксованою в одному з населених пунктів краю

 

На території Мукачівського району, сьогодні, 11 серпня, сталася надзвичайна ситуація екологічного характеру — в одному з населених пунктів краю зафіксовано випадок захворювання тварин однією з найбільш небезпечних хвороб сучасності - на африканську чуму свиней.

Нагадаємо, африканська чума свиней — це висококонтагіозна вірусна хвороба свиней, яка проявляється гарячкою, синюшністю шкіри та поширеними крововиливами внутрішніх органів. Недуга належить до спискуА згідно з Міжнародною класифікацією заразних хвороб тварин. Для людини АЧС є безпечною, і передається тільки між особинами свиней.

Тому, для оперативного вирішення ситуації, керівництвом області та району було проведено розширену нараду, на якій і було обговорено та затверджено подальший план заходів для якнайшвидшої ліквідації причини та наслідків вище згаданого екзотичного захворювання.

Керуючим на нараді був голова надзвичайної протиепізоотичної комісії в Закарпатській області Віктор Мікулін. Також, участь у нараді взяли виконуючий обовязки голови Мукачівської райдержадніністрації — голова районної НПК Андрій Данканич, начальник Держпродспоживслужби в Мукачівському районі Василь Туряниця, начальник Мукачівського міськрайонного відділу управління ДСНС України в Закаратській області Василь Голиш, начальник Мукачівського районного відділення поліції Юрій Огняник, завідувач сектору з питань цивільного захисту РДА Василь Головчанський, сільський голова села Нижній Коропець Магдалина Молнар, представники лісового господарства та члени районної надзвичайної протиепізоотичної комісії.

детальніше »
10.08.2017 | 12:14

Перший випадок захворювання на АЧС серед свійських свиней зафіксовано на Мукачівщині

 

Сьогодні, 10 серпня, від Львівської регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини надійшло підтвердження про випадок зараження свійської свині вірусом африканської чуми свиней в одному з дворогосподарств Мукачівського району.

Напередодні, громадянин села Нижній Коропець звернувся до  Мукачівської  районної  державної лікарні ветеринарної медицини з повідомленням про різку смерть  двох його свиней та попросив перевірити туші на наявність будь-якої інфекції.

У звіті лабораторії про результати дослідження патологічного матеріалу зазначено, що  у перевіренихекземплярахвиявленовірусАЧС, а результати дослідження направлені на повторне обстеження до Київської лабораторії.

детальніше »
10.08.2017 | 11:46

На Мукачівщині проведено обстеження стану рейсових автобусів

 

Цими днями, з метою попередження та профілактики аварійності на пасажирському автотранспорті, підвищення дисциплінованості водіїв та технічної готовності автотранспорту, призначеного для перевезень громадян,  керівництвом Мукачівської РДА було проведено черговий огляд технічного стану рейсових автобусів, які обслуговують населені пункти Мукачівщини.

Обстеження відбувалося на території автостанції міста Мукачево за участі виконуючого обовязки голови Мукачівської РДА Андрія Данканича, директора ДП «Диспетчерська служба пасажирських перевезень» Георгія Горвата та начальника Мукачівського міськрайонного відділу управління ДСНС України в Закарпатській області Василя Голиша.

детальніше »
10.08.2017 | 08:58

На Мукачівщині запроваджують нові способи боротьби з АЧС

 

У зв’язку із ускладненням

епізоотичної

ситуації

по африканській чумі свиней,

виконуючий обов’язки

голови Мукачівської РДА Андрій Данканич

провів робочу нараду з представниками мисливських та лісничих організацій району.

Підставою для такої зустрічі стало нещодавне засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Закарпатській обласній державній адміністрації. Як повідомлялося у рішенні даної комісії, у зв’язку із ускладненням ситуації по АЧС серед диких кабанів, які і є збудниками та переносниками вище згаданої екзотичної хвороби, і з метою недопущення поширення захворювання, було вирішено створити у кожному районі Закарпатської області спеціальні мисливські бригади в складі мисливців, лісників, представників органів місцевого самоврядування та ветеринарних спеціалістів задля зменшення популяції цих тварин на території області.

детальніше »
10.08.2017 | 08:40

Велодоріжку впорядковано

 

20668111_838095036358040_1316202806_n.jpgМукачівщина активно розвиває велоспорт. Так, протягом поточного року район вже має позитивний досвід проведення двох масштабних вело марафонів: «Три замки Закарпаття» та «Кельтським шляхом». На наступний рік плани ще більш амбітні – у районі відбудуться три  етапи всеукраїнських змагань – Чемпіонату України з багатоденних гонок.

Разом з тим, потребує розбудови місцева велосипедна інфраструктура.

«Створенням умов безпечного руху для велосипедистів не займався ніхто, - констатує очільник району Сергій Гайдай,- ситуація на Мукачівщині не відрізняється від інших районів області. Тому й працюємо над тим, щоб через проведення у Мукачівському районі  всеукраїнських вело змагань, залучати кошти для розбудови та порядкування місцевої інфраструктури.

Наявна ж інфраструктура для велосипедистів потребує догляду. Так, велосипедна доріжка обабіч траси міжнародного значення Київ-Чоп вже становила небезпеку для велосипедистів. Рухатися вело доріжкою було вкрай незручно через рослинність ( кущі та траву), яка з обох боків вкрила проїжджу частину. Тому велосипедисти обирали зручніший але небезпечний шлях – рухалися узбіччям швидкісної траси.

детальніше »
09.08.2017 | 09:19

Про ситуацію та проблеми в медичній сфері Мукачівського району поговорили в РДА

 

Вчора, 8 серпня, виконуючий обов’язки голови Мукачівської РДА Андрій Данканич провів робочу нараду з сільськими та селищними головами сіл Бобовище, в. Лучки, Залужжя, Горонда, Н. Коропець, Ракошино, смт. Кольчино та Чинадійово з питань функціонування пунктів швидкої допомоги. Зустріч відбулася також і за участі директора Закарпатського територіального Центру екстреної медичної допомоги Мирона Білинця та головного бухгалтера центру первинної медико-санітарної допомоги Мукачівського району Мирослави Забаштанської.

Розмова цього дня стосувалася передачі у власність рухомого та нерухомого майна медичних закладів у населених пунктах Мукачівщини від сільських та селищних рад до Центру екстреної медичної допомоги. Як повідомив Мирон Васильович, передача майна відбулася ще 1 січня 2013 року, і якщо питань з передачею нерухомого майна, тобто приміщень медичних закладів, не виникло, то з автомобілями виникли проблеми.
 

детальніше »
09.08.2017 | 09:12

В Мукачівському районі триває підготовка до опалювального сезону

 

Сьогодні, 09 серпня, виконуючий обов’язки голови Мукачівської райдержадміністрації Андрій Данканич провів чергову нараду з представниками підзвітних управлінь та відділів адміністрації з питань підготовки господарського комплексу та установ бюджетної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.

Також, на зустрічі були присутні начальник Мукачівського району електричних мереж Юрій Застулка та начальника  Мукачівського управління експлуатації газового господарства Микола Мацкевич.

детальніше »
07.08.2017 | 09:23

Земельні питання в чергове порушили в Мукачівській РДА

 

Земельні ресурси нашого краю є одним з найбільш унікальних за своїми властивостями активів України. Проте, ні для кого не секрет, що в земельній сфері нашої країни існують і суттєві недоліки. Так, основними проблемами, що стримують розвиток земельних відносин є проблема в заміні та встановленні меж населених пунктів, необхідність проведення інвентаризації  та нормативної грошової оцінки земель, відсутність державних програм щодо регулювання земельних відносин та охорони земель.

детальніше »
04.08.2017 | 14:35

Село Станово – з новим футбольним майданчиком

 

P1200047.JPGУрочиста подія відбулася сьогодні у с. Станові Мукачівського району. На території Станівської ЗОШ І-ІІІ ст.. відкрили футбольний майданчик зі штучним покриттям.

Розділити радість школярів прийшли дорослі, перш за все, ті, які зробили все для того, аби сьогодні урочисто перерізати символічну  стрічку спортивного об’єкту.

Відтак, на відкритті футбольного майданчика були присутні: народний депутат України Михайло Ланьо, голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, депутат районної ради Василь Пашкуляк, голова села Іван Йовбак, директор школи Юрій Пайда, який також є депутатом райради. До урочистостей приєдналися й голови селища та сіл району, депутати сільради, мешканці села.

детальніше »
04.08.2017 | 09:31

У Мукачівському районному відділенні поліції – подвійне свято

 
P1200255.JPG Другу річницю з дня утворення Національної поліції відзначають сьогодні, 04 серпня, в Україні. У минулому залишилася епоха міліції, а поліція йде непростим шляхом професійного становлення, поступово реформуючись у сучасний силовий орган, без захисту якого не обходиться жодне суспільство.
Відзначали професійне свято і в Мукачівському районному відділенні поліції. Проте, як зазначив у вітальній промові начальник Мукачівського РВП Юрій Огняник, у відділенні – подвійне свято. Адже разом з утворенням Нацполіції, було створено і районне відділення, як окремий структурний підрозділ, який до того часу входив до складу Мукачівського міськвідділу.
Відтак, з нагоди подвійного професійного свята, у актовій залі Мукачівського РВП відбулися урочисті збори за участі поважних гостей: очільника Мукачівщини Сергія Гайдая, селищного голови Кольчина Миколи Дуба, селищного голови Чинадієва Івана Мошака, сільських голів Ракошина Василя Коштури та В. Лучок Ярослава Чопа.
Урочисте зібрання розпочав начальник Мукачівського РВП Юрій Огняник, який відзначив позитивну динаміку по всіх напрямках роботи. Юрій Васильович подякував всім своїм підлеглим за щоденну роботу, якою вони поступово повертають втрачену довіру громадян, вибудовують нову правоохоронну систему сучасного європейського зразка.
  детальніше »
04.08.2017 | 09:28

Очільник Мукачівщини Сергій Гайдай привітав правоохоронців з професійним святом

 

P1200352.JPGУрочисте зібрання з нагоди другої річниці з дня утворення Національної поліції України відбулося у актовій залі Мукачівського міського відділу поліції. Професійне свято полісменів зібрало у залі керівників силових структур, представників районної та міської влади, ветеранської організації.

Традиційно, святкове зібрання розпочалося з виконання Гімну України. Відтак, до присутніх звернувся начальник Мукачівського МВП полковник Василь Рябінчак, який зазначив, що Національна поліція працює у непростий час, додаткові випробування для правоохоронців приносить антитерористична операція на сході України. Згадав Василь Рябінчак і про тих полісменів, які віддали свої життя за незалежність держави. Присутні вшанували загиблих  в зоні АТО поліцейських хвилиною мовчання.

детальніше »
31.07.2017 | 15:39

«Кольчино VIVAT»: свято до Дня населених пунктів селищної ради стартувало

 

Сьогодні, 30 липня, селищне міського типу Кольчино відзначає день населених пунктів. Селищна рада, яку очолює Микола Дуб, налічує близько 7 тисяч населення, адміністративно до її складу входять: смт. Кольчино, с. Жборівці, с. Кленовець, с. Коноплівці.

Масштабне не свято під символічною назвою «Кольчино VIVAT» вже стартувало на селищному стадіоні.

Традиційно,святкування Дня населених пунктів розпочали з підняття Державного прапору та виконання Гімну України. Право на підняття національного стягу отримав учасник Олімпійських ігор та багаторазовий чемпіон України з велоспорту Сергій Рисенко, якому допомагав наймолодший учасник дитячої велогонки.

детальніше »
31.07.2017 | 15:35

Історія та сьогодення: Кольчино масштабно святкувало День селища

 

День населених пунктів селищної ради святкували в смт. Кольчино, що на Мукачівщині. Свято для мешканців громади та гостей з району було яскравим, багатим на події та, безумовно, масштабним.

Нагадаємо, відрили святковий день спортивні події: дитяча велогонка, старт марафону «Кельтським шляхом», турнір з футболу, пляжного волейболу, великого та настільного тенісу, змагання з армреслігну. Показові виступи представили гостям свята спортсмени – хортингісти.

Тепліслова привітань звучали в адрес Кольчина та кольчинців зі  святкової сцени. Самі  ж кольчинці згадали славну історію селища, адже хто не пам’ятає минулого, той не має майбутнього. Так, перша згадка про Кольчино в історичних документах відноситься до 1430 року. Назва села Кольчино походить від угорського слова «Кольчон» (kölcsön), яке означає «позичено» або «подаровано». Територія селища була заселена людьми ще з давніх часів. Історія свідчить, що в першому тисячолітті до нашої ери тут жили племена.

детальніше »
31.07.2017 | 15:32

МТБ марафон «Кельтським шляхом» : шістдесят кілометрів населеними пунктами Мукачівщини здолали учасники

 

Яскрававело подія відбулася, сьогодні, 30 липня, на Мукачівщині. МТБ марафон «Кельтським шляхом» охопив 16 населених пунктів району, маршрут становив близько 60 кілометрів (59.39 км) з різним набором висоти для професіоналів (набір висоти 1296м) та 35 кілометрів – для любителів велоспорту. Марафонці здолали складний маршрут, частина якого проходила мальовничими лісними дорогами гірських населених пунктів району.

Урочистийстарт марафону був даний в смт. Кольчино та став частиною масштабного свята – Дня населених пунктів селища «Кольчино VIVAT».

детальніше »
26.07.2017 | 10:01

На території окремих сіл Мукачівщини буде проводитися авіаційна обробка сільгоспугідь

 

Авіаційна обробка сільсько-господарських угідь буде проводитися на території окремих сільрад Мукачівського району. Про це повідомив начальник Управління агропромислового розвитку Ілля Йовбак під час колегії Мукачівської РДА.

Ілля Ілліч ознайомив присутніх з листом СТОВ «Агро-Лучки», в якому підприємство інформує про проведення обробки земель. Так, відповідно до повідомлення СТОВ «Агро-Лучки», авіаційна обробка сільгоспугідь буде здійснюватися в період з 25.07.2017р. – по 10.08.2017р. на території : Кальницької, Іванівської, Ракошинської, Зняцівської, Новодавидківської, Горондівської, Жнятинської, Макарівської, Лалівської, Зубівської, Залузької сільських рад та Кольчинської селищної ради.

У листі агровиробника зазначено, що відповідні органи місцевого самоврядування вже повідомлені про обробку земель з наданням інформації про терміни проведення обробки, час здійснення робіт, найменування препаратів, які будуть використовуватися, та додано план-схему ділянок проведення  авіаційних обробок.

детальніше »
Усього: 1415
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>
Усього: 1415