Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

11.07.2018 | 11:41

 
Черговий прийом громадян провів голова Мукачівської районної державної адміністрації Сергій Гайдай. За допомогою у вирішенні проблемних питань, а саме: заміна педагогічного працівника в Новодавидківській ЗОШ; отримання матеріальної допомоги згідно програми «Турбата»; отримання безкоштовних ліків для лікування; підвищення тарифів на здійснення перевезення пасажирів і багажу у транспорті приміського сполучення; нарахування субсидій на оплату житлово-комунальних послуг з урахуванням змін до чинного  законодавства; отримання путівок з метою оздоровлення, мешканці Мукачівщини звернулись до очільника району. детальніше »
10.07.2018 | 16:52

Нарада щодо проведення ремонту доріг на Мукачівщині

 
Голів Кольчинської, Бобовищенської, Верхньокоропецької, Верхньовизницької, Великолучківської, Страбичівської, Ракошинської, Яблунівської, Сернянської сільських та селищних рад зібрав цими днями на нараду голова Мукачівської районної державної адміністрації Сергій Гайдай для обговорення питань щодо проведення капітального ремонту доріг районного значення. Представники вищевказаних сільських рад обговорили з очільником району підготовку та оголошення тендерів на поточний та капітальний ремонт доріг місцевого значення,  питання розробки проектно-кошторисної документації та підготовку документів по проектах, які будуть реалізовуватись за рахунок коштів державного резервного фонду. Гайдай С.В. подякував сільським головам за плідну співпрацю та довів до відома присутніх, що оголошено тендер на ремонт доріг в напрямку (В. Добронь - Мукачево) – Баркасово; Лалово – Зубівка. Завершено розробку проектно-кошторисної документації капітального ремонту доріг до (Крите – Мукачево) – Н. Давидково; під’їзд до села Великі Лучки. детальніше »
10.07.2018 | 16:42

Актуальні проблеми Мукачівщини

 
Голова Мукачівської районної державної адміністрації Сергій Гайдай, провів організаційну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району. Обговорили, зокрема, актуальні питання та проблеми, а саме: підготовку та оголошення тендерів на поточний та капітальний ремонт доріг місцевого значення; аналіз показників роботи туристичної галузі району; проведення поточних та капітальних ремонтів у ЗОШ та ДНЗ району; формування збірної Мукачівського району для участі у Всеукраїнському фестивалі рибалок та сплаву на байдарках по річці Тиса серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, вадами слуху, вадами розумового та фізичного розвитку; підготовку до опалювального сезону 2018-2019 років комунальних закладів району; актуальні проблеми впровадження медичної реформи в Мукачівському районі. детальніше »
05.07.2018 | 14:14

Прийом громадян в селі Бобовище

 
В рамках виїздного прийому громадян голова Мукачівської районної державної адміністрації Сергій Гайдай відвідав село Бобовище, де поспілкувався з його мешканцями. Жителів села звернулись з проблемою побудови мосту через струмок; вирішення питань пенсійного забезпечення; виділення матеріальної допомоги на лікування в рамках районної програми «Турбата» та надання допомоги в врегулюванні земелиних питань. З головою сільської ради Володимиром Козаком очільник району обговорили питання підготовки до етнофестивалю «Червоне гроно», який вже втретє проходитиме в селі Бобовище. детальніше »
04.07.2018 | 16:50

Шановні працівники поліції!

 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня Національної поліції України!

Сьогодення вимагає від вас постійного вдосконалення своїх знань, вмінь і навичок, здатності приймати оптимальні рішення у складних ситуаціях, а не рідко і ризикувати власним життям задля забезпечення громадського прядку та спокою в державі.

Ви обрали для себе дійсно нелегку, але мужню і почесну професію –стояти на варті інтересів держави і суспільства. І сьогодні демонструєте високий професіоналізм та мужність, не шкодуючи сил і здоров’я, сумлінно виконуючи свій громадянський обов’язок.

Щиро бажаю Вам міцного здоров’я, сімейного тепла, благополуччя, успіхів та наснаги у професійній діяльності.

 

З повагою голова Мукачівської районної державної адміністрації С. Гайдай

детальніше »
03.07.2018 | 14:38

Позачергова нарада з представниками ромських поселень

 

В малому залі райдержадміністрації відбуласьнарада за головуванням очільника Мукачівської районної державної адміністрації Сергія Гайдая, за участі першого заступника райдержадміністрації Андрія Данканича, керівника Мукачівської місцевої прокуратури Олександра Братюка, начальника районного відділення поліції Мукачівського відділу поліції ГУНП Юрія Огняника, начальника управління соціального захисту населення Мукачівської РДА Олександра Немйо з представниками ромського населення, начальниками управлінь, відділів та служб району, головами сільських та селищних рад, на території яких проживає ромське населення.

детальніше »
03.07.2018 | 14:28

Нарада з перевізниками

 

Перший заступник голови Мукачівської районної державної адміністрації Адндрій Данканич провів нараду з перевізниками району Предметом обговорення на нараді стало підняття тарифів на здійснення пасажирських перевезень у напрямку Мукачево – В. Визниця. Представники громади звернулися за розясненняпричин подорожчання тарифів в громадському транспорті, та вимогою їх обґрунтування. Диспетчер диспетчерської служби ДП пасажирських перевезень Степан Хайнас зазначив, що відповідно до внесених змін, Кабінет Міністрів України виключив із повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів місцевих рад регулювання «тарифів на перевезення пасажирів і багажу автобусами, які працюють у звичайному режимі руху, в приміському та міжміському внутріобласному сполученні».

детальніше »
02.07.2018 | 16:52

Нарада при першому заступнику Мукачівської РДА

 

Перший заступник мукачівської районної державної адміністрації Андрій Данканич провів нараду з керівниками підзвітніх управлінь та відділів райдержадміністрації.

Під час літнього відпочинку особливої актуальності набуває питання розробки велосипедних маршрутів, зазначив головний спеціаліст відділу з питань європейської інтеграції, зовнішньоекономічних зв’язків та туризму Олександр Мущинко. Наголосив, що на теперішній час розглядаються питання, щодо розробки маршрутів по околицях сіл Киндиришово, Кучава, Ділок,Бабичі, Лицовиця, Бистриця.

Ілля Йовбакначальник управління агропромислового розвитку поінформував про готовність сільськогосподарських підприємств Мукачівського району до збору врожаю зернових.

Про проблемні питання з ромським населення Мукачівщини доповідав Олександр Немйо начальник управління соціального захисту населення Мукачівської РДА.

Вікторія Ланіголовний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги району довела до відома присутніх що жителі Мукачівського району забезпеченні інсуліном. 50 % коштів на забезпечення інсуліну виділено з державного бюджету, а 50 % з місцевих бюджетів. Крім того повідомила, що на Мукачівщині активно проходить процес декларування в ЄХЕЛС. Станом на 02 липня 33,085 жителів району уклали договори з сімейними лікарями. Це один з кращих показників в області і країні вцілому. Найкращі показники в селах Баркасово, Дерцен, Залужжя, Ключарки, Клячаново, Макарьово, Н.Давидково, Обава, Страбичово, Чомонин.

детальніше »
01.07.2018 | 09:45

Чудове родинне свято відбулося у Жнятині

 

P1400354.JPGКонцертна програма, яку готували всім селом, була присвячена Дню сім’ї. Так яскраво та масштабно у селі Жнятино вшановували те, що найдорожче для кожної людини – його родину.

Концертну програму для своїх рідних підготували як вихованці ДНЗ, так і двох шкільних навчальних закладів – української та школи з угорською мовою навчання. Також активними учасниками програми стали вихованці недільної школи для дітей Реформаторської церкви.

Мешканців Жнятина привітав голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, який зазначив, що громада села Жнятино – це теж одна велика родина, про благополуччя якої дбає її голова Іван Орос:

 

детальніше »
01.07.2018 | 09:42

Веломарафон «Три замки Закарпаття» відбувся на Мукачівщині

 

P1400288.JPGМукачівщина вже вдруге вітає учасників вело марафону «Три замки Закарпаття». Змагання, які збирають професіоналів та любителів велоспорту, охоплюють три історичні пам’ятки: замок «Паланок» (Мукачево), замок «Сент-Міклош» ( смт. Чинадієво), замок Шенборнів, що на території санаторію «Карпати» (Чинадіївська селищна рада, с. Карпати).

Два маршрути різної складності та протяжності, відповідно до рівня підготовки учасника, запропонували організатори змагань.

Протяжність маршруту для професіоналів склав 70 кілометрів: Мукачево-Лавки-Лохово-Бобовище-Грибівці-Ільківці-В.Визниця-Лісарня-Кленовець-Косино-Чинадієво-Карпати-Чинадієво-Кольчино-Мукачево

детальніше »
30.06.2018 | 09:39

Кубок Мукачівщини з баскетболу розіграли найсильніші команди району

 

P1400182.JPGФінальні матчі з баскетболу за Кубок району відбулися у суботу, 30 червня, на базі Мукачівського агарного коледжу. На паркеті зустрілися найсильніші команди району: БК «Ракошино», БК «Горонда 1», БК «Горонда 2», БК «Нове Давидково».

Організаторами спортивного дійства виступила Федерація баскетболу Мукачівського району, яку очолює Степан Горват, спільно з відділом молоді та спорту Мукачівської РДА, начальник відділу Олександр Корж.

Учасників змагань привітав голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, який зазначив, що в Мукачівському району розвиваються багато видів спорту, один з найулюбленіших серед молоді – баскетбол. Керівник району запевнив, що і надалі підтримуватиме спортивні починання команд, а учасникам фінальних матчів за Кубок району побажав цікавої гри без травм та перемоги.

детальніше »
28.06.2018 | 09:43

 

Шановні краяни!

Щиро вітаю вас з 22-ю річницею Конституції України!

Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, ґарант незалежності і соборності України.Двадцять два роки тому, 28 червня 1996 року Україна підтвердила своє прагнення розбудувати суверенну демократичну державу: був прийнятий Основний закон, який визначив вищою цінністю людину, її права і свободи.

Сьогодні  Україна живе в часи буремних змін, внутрішніх реформ, гідно приймає зовнішні виклики. Проте незмінні основи демократичного суспільства, закладені в Конституції України, залишаються пріоритетом.

Бажаю Вам, шановні друзі, поваги до своєї держави та її символів, непохитної віри в спільну перемогу України, добра, міцного здоров'я, всіх земних гараздів!

Зі святом вас! З днем Конституції України!

 

З повагою,

Голова Мукачівської райдержадміністрації  Сергій Гайдай

детальніше »
28.06.2018 | 09:35

22 річницю Конституції України відзначили в районі

 

Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. До їхнього числа, безсумнівно, відноситься і День прийняття Конституції України, що відзначається щорічно 28 червня, такими словами розпочався тематичний вечір «Оберіг нашої держави», приурочений до Дня Конституції України,який проходив у центральній районній бібліотеці за участі голови Мукачівської районної державної адміністрації Сергія Гайдая, голови районної ради Івана Михайла,

детальніше »
26.06.2018 | 10:20

В малому залі РДА відбулось засідання координаційної ради

 

Засідання Координаційної ради з питань вирішення проблемних питань учасників АТО та членів їх сімей провів очільник Мукачівської районної державної адміністрації Сергій Гайдай за участі керівників структурних підрозділів та відділів райдержадміністрації, членів громадських організацій «Спілка учасників антитерористичної операції міста Мукачева та Мукачівського району» і «Учасники АТО та інших бойових дій Мукачівського району».

детальніше »
25.06.2018 | 09:16

 

Сьогодні, 25 червня, під керівництвом першого заступника голови Мукачівської райдержадміністрації Андрія Данканича відбулося засідання районної комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

На порядок денний винесено два питання:

1. Про призначення на наступний шестимісячний період адресної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг.

Секретар комісії, спеціаліст відділу державних соціальних допомог управління соціального захисту населення райдержадміністрації Діана Яцина доповіла, що проведено перевірку фактичного місця проживання (перебування) 10 заявників та виявлено їх за вказаною адресою, складено відповідні акти обстеження.

Отже, оскільки порушень не виявлено, комісією вирішено задовольнити всі заяви.

2. Про відновлення пенсії відповідно до клопотання Мукачівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області № 3722/05 від 10.05.2018 року. 

Тетяна Фроща – головний спеціаліст Пенсійного фонду з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій запропонувала відновити пенсію громадянки, так як проведено акт обстеження та дана особа проживає за вказаною адресою.

детальніше »
Усього: 1774
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>
Усього: 1774

Новини

Всі новини >>