Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

18.12.2017 | 16:31

Наслідки паводку, - основна тема планової наради у Мукачівській РДА

 

Сьогодні, 18 грудня, під головуванням очільника Мукачівської РДА Сергія Гайдая, відбулася планова нарада, в якій взяли участь: перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів, начальники управлінь, відділів та структурних підрозділів адміністрації, керівники служб та відомств району.

Основною темою наради була протипаводкова ситуація в районі, адже Мукачівщина також зазнала шкоди від паводку. Пік підйому рівнів води на водних об’єктах припав на 16-17 грудня.

 

детальніше »
18.12.2017 | 16:24

Святий Миколай розпочав свою ходу з Чинадієва

 

Святковахода Миколая розпочалася у Мукачівському районі з селища Чинадієво. Це не випадковий збіг, адже святий Миколай Чудотворець є покровителем селища, його зображення з давніх давен прикрашало його геральдику, іменем святого назвали й замок – Сент-Міклош.

Відтак, улюбленець всіх дітей, святий Миколай завітав на творчий концерт, який у його честь організували вихованці Будинку культури, що по вул. Санаторна. Розділити свято з найменшими мешканцями селища й привітати їхніх батьків з наступаючими святами завітали: голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, селищний голова Іван Мошак, о. Михаїл.

детальніше »
17.12.2017 | 16:28

Мукачівський район постраждав від негоди

 

Погіршення погодних умов та ливневі дощі завдали лиха населеним пунктам Мукачівщини. Рівень води в річках Латроиця та Визниця сьогодні, 16 грудня, досяг критичної відмітки. Найбільш тривожною була ситуація в смт. Кольчино на водозахисній дамбі водозабору «Кольчино», який є на балансі ММКП «Мукачівводоканалу». Рівень води знизився лише після відкриття шлюзів,які підняли близько 13.00 год., адже решітки були захаращені гілками та побутовим сміттям.

На допомогу мешканцям, чиї дворогосподарства все ж підтопило, прийшла спецтехніка Мукачівського міськрайонного УДСНС України в Закарпатській області.

детальніше »
17.12.2017 | 16:26

На Мукачівщині, поблизу села Зняцево вживаються превентивні міри від переливу води на трасу Київ-Чоп

 

Щоб запобігти переливу води на трасу міжнародного значення М06 Київ-Чоп в районі села Зняцево Мукачівського району, – вживаються комплексні превентивні заходи.

Роботи координуються оперативним штабом з ліквідації наслідків негоди, який очолює голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай.

детальніше »
15.12.2017 | 16:22

Нагальні організаційні питання обговорили сьогодні на черговому засіданні РНПК при Мукачівській РДА

 

Чергове засідання надзвичайної районної протиепізоотичної комісії провів цими днями перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич.

На порядок денний для розгляду комісії було винесено два питання: профілактика сказу в районі; та посилення профілактики африканської чуми свиней  через депопуляцію диких кабанів.

Окрім представників Мукачівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області, Мукачівської районної державної лікарні ветеринарної медицини, на засідання були запрошені й окремі представники мисливських організацій району.

Оскільки, на території Мукачівського району нещодавно було зафіксовано кілька випадків захворювання тварин на сказ, першим питанням, яке розглянули члени РНПК було прийняття подальшого плану заходів щодо профілактики даного захворювання.

детальніше »
15.12.2017 | 16:10

Зустріч з ліквідаторами трагедії на ЧАЕС

 

14 грудня в Україні вшановують ліквідаторів трагедії на ЧАЕС, адже саме в цей день  1986 року було завершено будівництво саркофагу над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС.

З ліквідаторами наслідків найстрашнішої екологічної катастрофи ХХ ст..  зустрівся голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай. Зустріч відбулася у форматі круглого столу за участю: голови Мукачівської районної ради Івана Михайла, заступника голови Мукачівської РДА Олександра Богіва, начальника управління соцзахисту населення Олександра Немйо та фахівців управління. Також у засіданні взяли участь представники управлінь та структурних підрозділів адміністрації, державних установ та відомств.

детальніше »
15.12.2017 | 16:07

На Мукачівщині вшанували пам'ять ліквідаторів аварії на ЧАЕС

 

Сьогодні, 15 грудня, у парку Слави, що в смт. Чинадієво, відбувся мітинг-реквієм до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Проливним дощем природа відтворила настрій учасників заходу, які згадували тих співвітчизників, молодих спеціалістів різних галузей, які ціною свого життя зупинили ядерну катастрофу. Трагедія, що сталася на Чорнобильській АЕС, загрожувала непоправними втратами не лише Україні, а й країнам-сусідкам. Розуміючи всю складність ситуації, як чоловіки, так і жінки, спрямували свої професійні здібності, волю й енергію, доклали всіх зусиль, щоб упинити ядерну катастрофу.

детальніше »
15.12.2017 | 15:10

Представників органів місцевого самоврядування відзначили на Мукачівщині

 

Засідання сесії Мукачівської районної ради розпочалося з урочистого моменту – нагородження представників органів місцевого самоврядування з нагоди професійного свята. Оскільки відзначення Дня місцевого самоврядування відбулося у міжсесійний період, 07 грудня, нагороди вручили принагідно, під час засідання сесії.

Голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай та голова Мукачівської районної ради Іван Михайло привітали селищних, сільських голів, депутатів різних рівнів та подякували їм за працю, яку вони вкладають у розвиток територіальних громад.

детальніше »
14.12.2017 | 16:11

 

Звернення Мукачівської районної ради до Кабінету Міністрів України щодо Стратегії реформування лісового господарства прийняли народні обранці району на сесії 14 грудня.

Нагадаємо, нещодавно працівники лісової галузі Мукачівщини провели мирну акцію протесту проти впровадження «Стратегії розвитку та інституційного реформування лісового господарства України на період до 2022 року», яку схвалено на засіданні Уряду 15 листопада.

детальніше »
14.12.2017 | 15:09

Мукачівщина – з головним фінансовим документом

 

Бюджет Мукачівського району на 2018 рік затвердили депутати Мукачівської районної ради. Сьогодні, 14 грудня, під час другого засідання восьмої сесії сьомого скликання Мукачівської райради, депутати одноголосно підтримали рішення «Про районний бюджет на 2018 рік».

Голосуванню передував виступ начальника фінансового управління Мукачівської РДА Інни Бисаги, яка коротко охарактеризувала головний фінансовий документ району.

Відтак, Інна Анатоліївна зазначила, проект районного бюджету на 2018 рік сформовано з урахуванням змін, внесених до Бюджетного та фінансового Кодексів України та інших законодавчих актів. Показники соціальних стандартів враховано з проекту Закону України «Про Державний бюджет на 2018 рік».

детальніше »
14.12.2017 | 15:07

Проблему соціального захисту дітей обговори в Мукачівській РДА

 

Забезпечення соціального захисту прав дітей з неблагополучних сімей, профілактика дитячої злочинності та бездоглядності - такою була ключова тема міжвідомчої наради, що відбулась в Мукачівській РДА 12 грудня за ініціативи начальника управлння соціального захисту населення райдержадміністрації.

Провів дану зустріч перший заступник голови районної адміністрації Андрій Данканич, а зустріч у нараді взяли начальник служби у справах дітей РДА Наталія Булеца, директор Мукачівського районного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Інна Туряниця та начальник управління СЗН адміністрації Олександр Немйо.

детальніше »
12.12.2017 | 15:25

В Мукачівському районі тривають організаційні наради з питань проходження опалювального сезону

 

Сьогодні, 12 грудня, перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич провів чергову нараду з керівниками підзвітних управлінь та відділів з питань стану проходження в районі опалювального сезону.

За словами керівників, ситуація в усіх комунальних закладах краю залишається стабільною, немає заборгованостей по виплаті, навіть, використовується менша кількість палива, ніж попередньо закладена в лімітах.

Проте, під час зустрічі, заступник головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги Мукачівського району з економічних питань Леся Демянюк підняла питання процесу оплати послуг за газ за грудень місяць.

детальніше »
11.12.2017 | 16:13

Робочу поїздку до села Щасливе здійснив голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай

 

Днями очільник Мукачівського району Сергій Гайдай здійснив робочу поїздку до віддаленого села Щасливе. Спільно з головним лікарем ,,Центру первинної медико-санітарної допомоги району" Вікторією Лані керівник району відвідав відновлений після ремонту ФАП.

Медична установа села надає первинну медичну допомогу його мешканцям, а це – 286 осіб. ФАП оснащений та забезпечений всім необхідним, аби надати якісну медичну допомогу первинного рівня.

Суттєво покращилися й умови праці після проведеного ремонту. Відтак, було здійснено заміну підлоги, побілку приміщень. Старі дерев’яні вікна та двері замінено на сучасні енергозберігаючі, придбано та встановлено грубку, адже заклад використовує тверде паливо.

детальніше »
11.12.2017 | 16:11

Нагородження чемпіонів: подвійне футбольне свято у В. Лучках

 

На Мукачівщині підбили футбольні підсумки сезону 2017р.За результатами розіграшу Чемпіонату Мукачівського району, переможцями стала команда «Великі Лучки», урочисте нагородження якої відбулося у неділю, 10 грудня. Проте, у В. Лучках відбулося подвійне футбольне свято, адже нагороду за третю сходинку отримали і юнаки, які гідно виcтупили у минулому сезоні.

Привітали дорослу та юнацьку команду з успішним завершенням сезону голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, голова села в. Лучки Ярослав Чоп, керівник Мукачівської районної федерації футболу Віктор Шварц, начальник відділу молоді й спорту райдержадміністрації Олександр Корж.

До спортсменів звернувся голова Мукачівської РДА, який щиро привітав обидві команди з успішним завершенням сезону 2017 року й зазначив, що чемпіонами та призерами стають тільки найкращі, а це свідчить про високу майстерність, згуртованість та волю до перемоги, яка має стати прикладом для футбольної спільноти району.

детальніше »
08.12.2017 | 11:19

Питання інтеграції ромів підняли цими днями в Мукачівській РДА

 

У Мукачівській РДА напередодні відбулося засідання міжвідомчої групи з питань захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини. Провівзасідання перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, участь у роботі зібрання взяли: голови сільських та селищних рад району, на території яких знаходяться місця компактного проживання ромів, лідери цих громад, а також начальники управлінь, відділів та служб району.

Під час засідання розглянули ряд важливих питань: про паспортизацію, легалізацію земельних ділянок та житлових будинків у ромських поселеннях, проте, найважливішими й надалі виявилися питання соціального блоку, зокрема, належне виконання батьківських обов’язків та догляд за дітьми в розрізі доцільного використання державних виплат.

детальніше »
Усього: 1551
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>
Усього: 1551