Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

04.09.2018 | 14:48

Мукачівщина готується до XVII Міжнародної виставки – ярмарку «Тур’євроцентр – Закарпаття 2018»

 
Підготовку Мукачівщини до участі в обласних заходах, які проходитимуть у м. Ужгород 21 – 26 вересня 2018 року в Ужгородському культурно-історичному центрі «Совине гніздо» в рамках Міжнародного туристичного тижня на Закарпатті обговорювали на нараді при першому заступнику голови Мукачівської районної державної адміністрації Андрію Данканичу. Начальник відділу європейської інтеграції, зовнішньоекономічних зв’язків та туризму управління економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації Василь Шкріба зауважив, що у вересні поточного року Мукачівський район прийме участь у XVII Міжнародній виставці-ярмарку «Тур’євроцентр – Закарпаття 2018», що сприятиме створенню сучасної інфраструктури туризму, конкурентоспроможного на національному та міжнародному ринках туристичного продукту, підвищенню якості туристичних послуг, залученню інвестицій, ефективному використанню природного, історико-культурного та туристично-рекреаційного потенціалу, забезпеченню умов для повноцінного функціонування суб’єктів туристичної діяльності. детальніше »
04.09.2018 | 14:46

Мукачівщина отримає 7,9 мільйонів гривень для відновлення аварійних об’єктів

 

У Мукачівському районі відновлять аварійні об’єкти інфраструктури. Загальна сума коштів складає  7973, 091 тис. грн.

Фінансування аварійно – відновлювальних робіт буде здійснюватися з резервного фонду державного бюджету. Про це повідомляє голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай:

«За підтримки з держбюджету маємо можливість провести аварійно-відновлювальні роботи по 7 об’єктах, які постраждали внаслідок негоди у червні поточного року. Майже 8 мільйонів гривень спрямуємо на ремонт аварійних доріг, бюджетних установ, берегоукріплення. Всі ці об’єкти вкрай важливі для громад, а роботи дорого вартісні, «не підйомні» ні для місцевих, ні для районного бюджету. Тому так важливо, що нам вчергове вдалося захистити проекти та забезпечити державне фінансування, - наголошує керівник адміністрації».

Відтак, за кошти резервного фонду державного бюджету будуть здійснені аварійно-відновлювальні роботи:

-          Даху клубу в с. Пузняківці;

-          Даху клубу в с. Дубино;

-          Автомобільної дороги загального користування місцевого значення Копинівці- Ростов»ятиця;

-          Автомобільної дороги загального користування місцевого значення Чинадієво-Обава-Дубино;

-          Автомобільної дороги загального користування місцевого значення Чинадієво-Кучава з під’їздом до с. Бабичі;

-          Берегоукріплення річки Бабичанка,  що підмиває територію ДНЗ в с. Станові;

-          Автомобільної дороги загального користування місцевого значення Бобрвище-Ільківці

детальніше »
03.09.2018 | 16:51

Перший дзвінок урочисто лунав у школах Мукачівщини

 

Свято першого дзвоника відбулося сьогодні, 03 вересня, у більшості шкіл Мукачівського району.

Схвильовані першокласники, піднесені випускники, батьки та вчителі – прийшли на шкільні подвір’я, щоб у колі великої родини розпочати новий навчальний рік.

Вітав з святом першого дзвоника учнів та вчителів і голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай. Керівник району завітав на урочистий захід до Пістрялівської ЗОШ, адміністрація якої вирішила провести свято 1 вересня, у незмінний День знань.

детальніше »
31.08.2018 | 16:46

Прийом громадян у гірському селі

 

Прийом громадян з особистих питань здійснив голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай у селі Пузняківці, що має статус гірського.

Пузняковецька сільрада об’єднує гірські населені пункти: Грабово,Герцівці, Крите, Тростяниця.

Перш за все, мешканці сіл підняли питання ремонту дороги Кольчино-Пузняківці.

Як пояснив голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, дорога, загальною протяжністю 23 кілометри, - обласного значення. У минулому році Закарпатською ОДА було оголошено тендер на ремонт автошляху, який виграла румунська фірма «Трамеко». За кошти митного експерименту в 2017 році було здійснено ремонт автошляху довжиною 3,5 кілометри. У поточному році змінився формат фінансування, також виникла необхідність здійснити коригування проектно-кошторисних документів, але роботи будуть продовжені.

«Автодорога Кольчино – Пузняківці має стратегічне значення для Мукачівщини, адже є важливим логістичним та туристичним чинником економічного розвитку, - наголосив Сергій Володимирович, - тому приведення її до відповідного стану  питання пріоритетне».

Очільник району підкреслив, що нормального ремонту із суцільним покриттям асфальту ця дорога не бачила вже 40 років, цей факт підтвердили й місцеві мешканці, які були на прийомі.

Також дуже болісним питанням для Пузняківців є ремонт клубу, дах якого сильно постраждав внаслідок  зливи та вітру у червні цього року.

Клубна установа села перебуває у занедбаному стані, будівля відносно збереглася виключно завдяки працівникам клубу, але руйнування незворотні, а дах – вже аварійний, - каже очільник району Сергій Гайдай, - червнева негода ще більше ускладнила ситуацію. Тому ремонт клубу – це один з проектів, поданих мною на фінансування з резервного фонду державного бюджету. Наразі всі подані проекти знаходяться на розгляді та затвердженні у профільному міністерстві.

Також потребує поточного ремонту дитсадок, тут клопочуть за облаштування подвір’я, ремонт каналізації, та інше.

Під час прийому Сергій Володимирович поспілкувався з місцевими підприємцями, вислухав проблеми, окремі питання детально роз’яснив.

детальніше »
31.08.2018 | 16:43

Серпнева нарада вчителів відбулася на Мукачівщині

 

Підсумкова розширена Колегія управління освіти, молоді й спорту Мукачівської РДА відбулася у четвер, 30 серпня.

Напередодні початку нового навчального року у так званій «серпневій нараді вчителів» взяли участь директори загальноосвітніх закладів й дошкільних навчальних закладів, фахівці управління освіти, молоді й спорту, методисти.

Привітали педагогів Мукачівщини: очільник Мукачівської РДА Сергій Гайдай, голова райради Іван Михайло, начальник управління освіти, молоді й спорту Світлана Кешеля.

детальніше »
30.08.2018 | 11:04

Підсумки літнього оздоровлення дітей підвели у Мукачівському районі

 

Літо – пора відпочинку та оздоровлення для дітей – підходить до завершення. Відтак, саме час підвести підсумки оздоровчої кампанії 2018.

На Мукачівщині загальна кількість дітей пільгової категорії, яка має право на безкоштовне оздоровлення та відпочинок, - складає 3731 дитину.

Реалізацію державної соціальної політики з оздоровлення та відпочинку дітей пільгової категорії покладено на управління соціального захисту населення.

З інформацією по підсумках оздоровчої кампанії 2018 року під час колегії Мукачівської  РДА виступив начальник УПСЗН Олександр Немйо.

детальніше »
29.08.2018 | 16:51

Підсумки першого півріччя підвели на Колегії Мукачівської РДА

 

У Мукачівській РДА відбулося засідання Колегії районної державної адміністрації.

Провів засідання Колегії голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай за участі: голови Мукачівської районної ради Івана Михайла, заступника голови Мукачівської РДА Олександра Богіва, керівника апарату адміністрації Олександра Чекана, голови Асоціації селищних та сільських голів району Івана Мошака, селищних та сільських голів, керівників структурних підрозділів, управлінь та відділів РДА, державних служб та відомств.

На розгляд членів колегії виносилися наступні питання:

1. Про підсумки економічного і соціального розвитку району за перше півріччя 2018 року.

2. Про підсумки виконання місцевих бюджетів району за перше півріччя 2018 року.

3. Про підсумки літнього оздоровлення дітей у 2018 році

4. Про роботу електричних мереж Мукачівського району.

детальніше »
28.08.2018 | 13:32

Прийом громадян

 

Сьогодні, 28 серпня, голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай здійснив прийом громадян з особистих питань. Прийом відбувся в адмінбудівлі районної адміністрації. Керівник району поспілкувався з мешканцями населених пунктів Мукачівщини, взявши до роботи письмові звернення або усні заяви. Відтак, під час прийому мешканці зверталися з питань соціального характеру та традиційних вже межових й інших суперечок за місцем проживання.

Більшість з питань Сергій Володимирович роз’яснив під час прийому, окремі з них – взято на контроль до вирішення, як от: щодо виділення твердого палива малозабезпеченому заявнику з В.Визниці. За дорученням керівника адміністрації буде створено робочу комісію, яка проведе обстеження придорожніх кюветів у селі Страбичово, відповідно до заяви мешканки цього села. Жінка стверджує, що неправильне розташування вуличної інфраструктури призводить до підтоплень її дворогосподарства та порушень санітарних норм.

«Спілкуюся з мешканцями району щодня, - зазначає керівник адміністрації Сергій Гайдай, - багато питань вдається вирішувати в найкоротші терміни, проблеми, які актуальні для всієї громади, обговорюємо спільно з головами сіл та селищ, шукаючи можливі варіанти їх вирішення».

детальніше »
28.08.2018 | 13:29

Вітання голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая з нагоди Успіння Богородиці

 

Шановні краяни!

Дорогі мешканці Мукачівщини!

856ccfacb2f15318733e7c6da45dfb735da2cd4e.jpg28 серпня – особливий день церковного календаря та одне з найшанованіших свят православних та греко-католиків – Успіння Пресвятої Богородиці. Це день упокоєння, воскресіння та прославлення Матері Божої. В цей день згадують про закінчення земного життя Пречистої Діви, але свято є радісним, тому що знаменує відхід Божої Матері до Царства Небесного.

Сьогодні тривають святкові богослужіння в багатьох храмах та монастирях Закарпаття, Мукачівщини. Звернімося в молитвах до Божої Матері з проханням простягнути над кожним з нас гілку фінікового дерева – символу святої благодаті. Нехай буде з нами її благословення та захист від усього злого.

Величаємо Тебе, Пресвята Богородице!

Зі святом!

Голова Мукачівської РДА

Сергій ГАЙДАЙ

детальніше »
28.08.2018 | 13:27

Нагороди для героїв

 

Відзнаку Президента України з нагоди відзначення 27-ї річниці Незалежності України отримали четверо військовослужбовців ЗСУ – працівників Мукачівського ОМВК та учасників АТО.

Високі нагороді вручили в урочистій обстановці. Захід був лаконічним, адже у Мукачівському об’єднаному військовому комісаріаті гаряча пора – підготовка до осіннього призову. Відтак, у актовій залі військовослужбовців привітали: голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай та військовий комісар Ігор Гусєв.

Сергій Володимирович привітав всіх присутніх з державними святами, які Україна відзначила нещодавно та подякував за важливий внесок у збереження миру та цілісності нашої держави:

детальніше »
27.08.2018 | 15:05

Футбольні вихідні на Мукачівщині присвятили Дню Незалежності України

 

Спортивні заходи, що відбулися на Мукачівщині протягом минулих вихідних, були присвячені Дню Незалежності України.

Турнір з міні-футболу між державними службовцями та працівниками державних відомств відбувся на стадіоні у селі Н.Давидково у четвер ввечері, 23 серпня. В змаганнях взяли участь команди: збірна сільських голів, Мукачівська РДА та команда Мукачівського міськрайонного відділення УДСНС України в Закарпатській області.

Літня спека дещо ускладнила гру, але спортивний азарт взяв вгору. Команди грали за «коловою системою», тобто зустрілися кожен з кожним. Перша пара візаві – сільські голови проти ММРВ УДСНС - завершила матч впевненою перемогою керівників сіл: 3:0

детальніше »
24.08.2018 | 08:46

Шановні краяни! Дорогі мешканці Мукачівщини!

 

Щиро вітаю вас із найголовнішими національними святами нашої державності — Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України!

Згадаймо, шлях становлення нашої держави пролягав через тисячоліття. Україна прославлена своєю багатою історією та культурою, мелодійною мовою, працьовитістю та сумлінністю людей. На перехрестях української історії сплелися пошуки й випробування, злети й падіння, перемоги й поразки. Вони завжди нам нагадуватимуть про звитяжні сторінки нашого національного формування.

27-ма річниця Незалежності України  – символ нашої нації, самоствердження, відчуття волі та суверенності.

Нині Українапроходить чине найважче за часи своєї незалежності випробування – випробування на єдність та територіальну цілісність.

Згуртуймося ж навколо ідеї національної єдності, щоденною працею будуючи успішну країну, гідну у колі європейських держав!

Від усього серця бажаю вам мирного неба, благодаті, злагоди та душевної величі. Нехай цей Великий День дарує всім вам щастя, здоров’я, любов та непохитну віру в кращий завтрашній день!

З Днем Незалежності! З днем народження, Україно!

Голова Мукачівської районної

державної адміністрації

Сергій ГАЙДАЙ

детальніше »
23.08.2018 | 14:26

Масштабно та творчо привітали Україну з Днем Незалежності на Мукачівщині

 

Урочисті заходи відбулися сьогодні, 23 серпня, у Мукачівській РДА. З нагоди відзначення Дня Державного Прапору та Дня Незалежності України святкове зібрання розпочалося з урочистого підняття державного стягу перед  адмінбудівлею Мукачівської районної адміністрації та Мукачівської районної ради.

Святковий захід відбувся за участі: заступника голови Мукачівської РДА Олександра Богіва, керівника апарату Олександра Чекана, представників місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування,  учасників АТО, представників громадськості, правоохоронних та силових структур,  діячів освіти і культури тощо.

Учасників заходу зустрічав духовий оркестр 128-ї Закарпатської окремої ОГПБР.

До присутніх зі словами вітань звернулися голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай та голова Мукачівської районної ради Іван Михайло.

детальніше »
22.08.2018 | 16:02

До уваги учасників дорожнього руху!

 

Мукачівська РДА повідомляє, що у зв’язку з відзначенням Дня Державного Прапора та 27-ї річниці Незалежності України та проведенням урочистих заходів, - 23  серпня 2018 року рух автотранспорту по вулиці Штефана Августина буде обмежено. Перекриття ділянки дороги буде здійснено з 10.45 год. по 11.45 год. на відрізку: вул.. Штефана Августина,  від повороту на вул.. Гоголя – до повороту на вул.. Недецеї. Схема руху додається.

Заздалегідь вдячні за порозуміння та просимо вибачення за незручності.

детальніше »
22.08.2018 | 08:40

Два мостові переходи відновлюють на Мукачівщині

 

Аварійно відновлювальні роботи тривають на Мукачівщині. Зокрема, у с. В.Визниця та прилеглому до нього населеному пункті Кльочки  відновлюють два мостові переходи.

Фінансування об’єктів здійснюється з Резервного фонду державного бюджету. Загалом Мукачівщина отримала фінансування трьох об’єктів інфраструктури, які зазнали руйнувань під час грудневого паводку в 2017 році: мостовий перехід с. Кльочки, штучна споруда (місток) с. В.Визниця, шлюзи на р. Стара, Зняцівська сільрада.

Після виготовлення проектно-кошторисної документації та проходження експертиз, вартість робіт склала:

Аварійно-відновлювальні роботи мосту через річку Визниця, с. Кльочки В.Визницької сільської ради -  1 293,570 тис. грн.

Аварійно-відновлювальні роботи штучної споруди (містка) на ділянці дороги місцевого значення Кольчино-Пузняківці, вартість робіт – 289,433 тис. грн.

детальніше »
Усього: 1827
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>
Усього: 1827