Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

06.02.2017 | 08:35

Ліквідація наслідків паводку стала головним акцентом наради зі структурними підрозділами Мукачівської РДА

 

Сьогодні, 06 лютого, відбулася планова нарада з керівниками структурних підрозділів та служб району. Нараду проводив очільник району Сергій Гайдай за участі заступників: першого заступника голови адміністрації Андрія Данканича, заступника – Олександра Богіва.

Головною темою стала ліквідація наслідків паводку. Так, найкритичнішим був напрямок Кольчино-Кленовець, де підтоплені дворогосподарства та зазнали пошкоджень мостові конструкції. То ж, у районі наразі визначають збитки, нанесені водою, як об’єктам комунальної власності, так і мешканцям сіл.

детальніше »
06.02.2017 | 08:33

Протипаводкова ситуація на Мукачівщині – контрольована, - Сергій Гайдай

 

Небезпека підтоплень минула, а протипаводкова ситуація на Мукачівщині – контрольована, - зазначив очільник району Сергій Гайдай, відповідаючи на запитання журналістів місцевої телекомпанії.

Разом з тим, керівник району відзначив декілька напрямків, які потребують спостереження, зокрема: с. В. Лучки, підтопленню дворогосподарств якого загрожує річка Латориця та Ракошино, де піднявся рівень води у місцевій річці Яруга.

 Руйнівний льодохід межі району вже покинув, критичним став напрямок Кольчино-Кленовець, де затори вивели річки Визниця та Латориця зі звичного русла. направляючи крижану ріку на дорогу.

детальніше »
03.02.2017 | 17:03

ЗАТВЕРДЖУЮ

 

ГРАФІК ЧЕРГУВАННЯ ВІДПОВІДАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

на випадок виникнення надзвичайних ситуацій пов’язаниих

із проходженням на території району весняної повені та дощових паводків

 

Дата чергування

Прізвище,

ім’я, по батькові

Посада

 

Контактні телефони:

04 лютого

Данканич Андрій Андрійович

перший заступник голови райдержадміністрації

2-14-83,

3-85-25,

2-25-91

Головчанський Василь Степанович

завідувач сектору з питань  цивільного захисту райдержадміністрації

05 лютого

Богів Олександр Ярославович

заступник голови райдержадміністрації

2-14-83,

3-85-25,

2-25-91

Байда Ігор Ігорович

інспектор сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації

детальніше »
03.02.2017 | 14:23

На Мукачівщині – паводок

 

Сьогодні зранку, 03 лютого, під керівництвом голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая відбулося термінове засідання комісії з ТЕБ та НС ( техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій).

Під час засідання були окреслені першочергові заходи та скоординовано роботу всіх служб району, адже з ночі надходила тривожна інформація про інтенсивний підйом рівнів води у річках.

Після кількахвилинної наради, голова адміністрації Сергій Гайдай разом з начальником Мукачівського міськрайонного відділу УДСНС України в Закарпатській області Василем Голишем виїхали та оглянули один з найкритичніших напрямків: Кольчино – Кленовець.

детальніше »
02.02.2017 | 15:43

У Мукачівській РДА запрацював пункт збору гуманітарної допомоги для мешканців Авдіївки

 

У Мукачівській РДА запрацював пункт збору гуманітарної допомоги для мешканців Авдіївки. Відповідне рішення було прийнято головою Мукачівської РДА Сергієм Гайдаєм.

Зазначимо, після особистої ініціативи Сергія Володимировича про допомогу нашим співвітчизникам в Авдіївці та відправки першого гуманітарного вантажу, на адресу керівника району поступило багато звернень від небайдужих громадян, які також бажають допомогти.

То ж, всі, хто бажає долучитися до гуманітарної місії, можуть приносити теплі речі, інший одяг та предмети першої необхідності до пункту збору допомоги для населення Авдіївки за адресою: м. Мукачево, вул.. Штефана Августина, 21, адмінбудівля Мукачівської РДА, 3 поверх (№ каб. 308), з 8.00 по 17.00 год. Контактна особа: Наталія Володимирівна Бланар, 095 327 1356

детальніше »
02.02.2017 | 14:19

Загроза паводку

 

Відлига та спричинене нею танення снігу несуть у собі потенційну загрозу паводку та локальних підтоплень. Про готовність запобігти стихійному лиху у зимово-весняний період говорили на засіданні оперативного штабу, яке відбулося під головуванням першого заступника керівника Мукачівської РДА Андрія Данканича.

У роботі оперативного штабу взяли участь керівники та представники служб району, які забезпечують невідкладні заходи при виникненні надзвичайних ситуацій.

детальніше »
01.02.2017 | 17:02

Мукачівщина-Авдіївці: до зони АТО поїхала гуманітарна допомога

 

Сьогодні, 01 лютого, голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай відправив гуманітарну допомогу мешканцям прифронтової Авдіївки. Теплі речі, предмети гігієни та першої необхідності скоординовані до спеціального штабу допомоги мешканцям Авдіївки.

Весь світ з хвилюванням стежить за розвитком подій поблизу Авдіївки, оскільки в районі промзони міста загострився військовий конфлікт, що в свою чергу призвело до знеструмлення міста та перебоїв з тепло та водо постачанням.

детальніше »
01.02.2017 | 14:21

Роботу дитячого садка у селі Павшино буде відновлено найближчим часом

 

Роботу дошкільного навчального закладу у селі Павшино тимчасово призупинено. Причиною стало погане самопочуття відразу 12 дітей з 18 присутніх у різновіковій групі. Відразу ж були прийняті необхідні міри: дітей обстежили фахівці фельдшерсько-акушерського пункту, а при Мукачівській РДА створено спеціальну робочу групу, яка вивчала ситуацію з нездужанням дітей з метою встановлення причини.

Всі вихованці ДНЗ, які погано себе почували, знаходилися під патронажем медиків у домашніх умовах протягом минулих вихідних. Погіршення стану не спостерігалося, дітки почуваються добре.

Фахівці районного відділу Держпродспоживслужби здійснили забір зразків з продуктів харчування, води, з робочих поверхонь, обстеження пройшли працівники навчального закладу.

За результатами досліджень, жодного небезпечного інфекційного чинника нездужання дітей не виявлено. Причиною поганого самопочуття дітей фахівці вважають недостатню термообробку м’ясних продуктів, які увійшли того дня до меню.

Спеціальна робоча група проведе підсумкове засідання, на якому узагальнить результати лабораторних досліджень,  а роботу дитячого садка буде відновлено найближчими днями.

детальніше »
31.01.2017 | 17:04

У Мукачівській РДА відбулася нарада з представниками ромських громад

 

Соціальні виплати, їх цільове використання та проблематика, яка існує при їх оформленні у ромських поселеннях, - стали темою наради, яка відбулася у Мукачівськй РДА під керівництвом заступника голови адміністрації Олександра Богіва.

Участь у нараді взяли селищний  та сільські голови, на території сільрад яких є ромські поселення. Були присутніми і самі представники ромських поселень, здебільшого - лідери громад.

Соціальний блок питань висвітлювали представники адміністрації: начальник управління соціального захисту населення Олександр Немйо, начальник служби у справах дітей Наталія Булеца, директор Мукачівського районного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Інна Туряниця.

детальніше »
31.01.2017 | 17:00

Про контрактну службу на 2017 рік поговорили в РДА

 

31 січня в Мукачівській РДА перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Данканич поспілкувався з військовим комісаром району Ігорем Гусєвим про заходи із забезпечення ЗСУ контрактними військовослужбовцями на 2017 рік. Також, на зустрічі був присутній Іван Щубер, начальник відділу  взаємодії з правоохоронними органами, запобігання і виявлення корупції, оборонної та  мобілізаційної роботи апарату РДА.

Підставою для зустрічі стало розпорядження голови Закарпатської ОДА № 40 від 24.01.2017 року «Про виконання заходів, пов’язаних із комплектуванням Збройних Сил України військовослужбовцями за контрактом».

детальніше »
31.01.2017 | 16:33

Допомога там, де вона потрібна: теплі речі з Мукачівщини поїдуть до Авдіївки

 

Близько півтори роки тому було  налагоджено співпрацю з благодійними фондами, які передають  для мешканців Мукачівщини  одяг, засоби гігієни, предмети першої необхідності та  медичного призначення, в тому числі інвалідні візки.

Зважаючи на загострення ситуації в напрямку Авдіївки,  нещодавно отримана допомога буде спрямована не до сільських рад району, а поїде до міста Авдіївка Донецької області.

Зазначимо, у даному напрямку зони проведення антитерористичної операції з 29 січня спостерігається загострення військового  конфлікту. Внаслідок обстрілів місто Авдіївка має перебої зі світлом, водопостачанням та теплом. Погіршилася й гуманітарна ситуація, коли в першу чергу страждають мирні мешканці з соціально вразливих верств населення.

«Допомога має бути там, де вона більш необхідна, - зазначає голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, - теплі речі та предмети першої необхідності, які стануть у нагоді мирним мешканцям Авдіївки, це – невеликий вклад у ту загальну підтримку, яку ми всі щодня вкладаємо для відновлення нормального життя людей на Сході нашої країни».

детальніше »
31.01.2017 | 16:32

Коментар голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая щодо проведення правоохоронцями слідчих дій в одному з кабінетів структурного підрозділу адміністрації

 

Сьогодні, в одному з кабінетів структурного підрозділу Мукачівської РДА правоохоронними органами було проведено слідчі дії.

Одному з працівників адміністрації оголошено про підозру в отриманні неправомірної вигоди.

Ситуацію прокоментував голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай:

«Спеціаліст адміністрації, щодо дій якого здійснено слідчі дії, виконує свої обов’язки декілька місяців. Людина пройшла конкурс на заміщення вакантної посади та службову перевірку. Наразі стало відомо, що фахівець був причетний до аналогічної справи на попередньому місці роботи  - у Мукачівській міськраді. Хоча, підкреслюю, службова перевірка не показала цих фактів.

Це означає, що навіть якщо ця людина отримала в житті другий шанс, то вона ним не скористалася. Попередній гіркий досвід нічому не навчив.

Прикро, що в той час, коли ми щодня працюємо над вирішенням багатьох проблем у районі, допомагаємо там, де допомога потрібна, в тому числі – відправляємо гуманітарний вантаж до Авдіївки, - хтось банально дозволяє собі брати хабар!

Щиро зізнаюся, першим моїм поривом було піти до того самого спеціаліста та пояснити йому все це «по чоловічому»!

Запевняю, максимально сприятиму у роботі слідства з метою встановлення об’єктивної істини. Провину спеціаліста РДА встановить суд, до виключної компетенції якого це належить.

Відповідальності за порушення законодавства не вдасться уникнути нікому!

детальніше »
31.01.2017 | 15:40

Нарада з працівниками культури та мистецтва відбулася у Мукачівській РДА

 

Підсумки роботи за 2016 рік підвели працівники культури та мистецтва Мукачівського району.

Для підведення підсумків проробленого були запрошені керівники клубних установ, бібліотечної мережі району, керівники дитячих шкіл мистецтв та народних колективів.

Участь у нараді взяли: очільник Мукачівщини Сергій Гайдай та заступник голови адміністрації Олександр Богів.

Порядок денний наради озвучила присутнім начальник відділу культури Мукачівської РДА Оксана Кречковська, після чого надала слово голові адміністрації Сергію Гайдаю.

Керівник району привітав присутніх працівників культури та відзначив плідну роботу мистецької галузі Мукачівщини, яка знайшла відображення у  дебютному районному фестивалі «Бобовищенське гроно», конкурсах та фестивалях різних рівнів, індивідуальних досягненнях колективів та виконавців.

детальніше »
31.01.2017 | 09:46

У Чинадіївській школі відкрили меморіальну дошку випускнику – загиблому бійцю АТО Олександру Тербану

 

Тридцятого січня минає два роки з дня загибелі бійця АТО Олександра Тербана, родом з селища Чинадієво, що на Мукачівщині.

Пам'ять про бійця вшанували відкриттям меморіальної дошки у школі, де вчився Олександр. Меморіальну стеллу відривали під час сумного, але урочистого заходу.

Участь у відкритті меморіальної дошки взяли: очільник Мукачівщини Сергій Гайдай, голова Мукачівської райради Іван Михайло, заступник голови адміністрації Олександр Богів, селищний голова смт. Чинадієво Іван Мошак,  сільський голова с. Н. Давидково Євген Качур, депутати селищної ради, військовослужбовці, мешканці селища, вчителі та учні школи. Була присутня також родина загиблого бійця: мати, дружина Наталія та двоє дітей.

детальніше »
30.01.2017 | 15:43

Спортсменка з Мукачівщини – бронзова призерка Чемпіонату України з пауерліфтингу

 

1.jpgСпортсменка з Мукачівщини Єлизавета Форкош – виборола бронзову нагороду на Чемпіонаті України з класичного пауерліфтингу (жим лежачи).

Чемпіонат України з класичного жиму лежачи серед чоловіків та жінок, юніорів, юніорок, юнаків та дівчат, ветеранів днями відбувся у місті Коломия.

 Участь у змаганнях взяли 270 спортсменів майже з усіх областей України. Головний рефері цих змагань – суддя другої міжнародної категорії, заслужений тренер України Василь Оробець.

детальніше »
Усього: 1251
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>
Усього: 1251