Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

16.05.2018 | 14:34

Незабаром літо - період відпусток та відпочинку.

 

З приводу оздоровлення та відпочинку дітей Мукачівського району перший заступник голови Мукачівської районної державної адміністрації  Андрій Данканич провів засідання районного оперативного міжвідомчого штабу з питань контролю за роботою дитячих закладів оздоровлення та відпочинку дітей.

Запрошені керівники: ТзОВ ,,Водограй”, Оздоровчий табір ,,Білочка”, ДП Клінічний санаторій ,,Карпати”, обласний оздоровчий табір для обдарованих дітей смт. Чинадієво, представники благодійних та релігійних організацій: Мукачівський благодійний фонд ,,Cкеля”, Закарпатський обласний фонд ,,Надія милосердя”, Християнська благодійна місія ,,Юний Самарянин”, релігійна організація Місія милосердя та благодійності «Новий Заповіт», обговорювали разом з керівниками управлінь і структурних підрозділів райдержадміністрації, представниками ювенальної превенції Мукачівського РВП та представниками Мукачівського МРВ УДСНС України в Закарпатській області проблемні питання щодо належної підготовки закладів оздоровлення з метою забезпечення якісного та комфортного відпочинку дітей Мукачівщини.

детальніше »
15.05.2018 | 09:59

Підготовка до Дня добросусідства

 

Мукачівщинаготується до святкування Дня добросусідства на українсько-словацькому кордоні, який відбудеться 26 травня 2018 року на території пункту пропуску «Ужгород – Вишнє Нємецьке».

Нараду з питань підготовки до Дня добросусідства на українсько-словацькому кордоні провів перший заступник голови Мукачівської районної державної адміністрації Андрій Данканич спільно з начальником  відділу з питань європейської інтеграції, зовнішньоекономічних  зв’язків та туризму Василем Шкрібою та головним спеціалістом відділу з питань європейської інтеграції, зовнішньоекономічних  зв’язків та туризму Олександром Мущинкою.

Представлення Мукачівського району на належному рівні, зокрема, виготовлення рекламно –ознайомчої продукції (буклетів, листівок, довідників), участь колективів художньої самодіяльності Мукачівщини стало ключовим, так як транскордонне співробітництво є одним з пріоритетних напрямків розвитку Мукачівського району.

детальніше »
15.05.2018 | 09:58

«Перший крок до зірок»: масштабне свято дитячої творчості стартувало на Мукачівщині

 

Щорічний конкурс-огляд для дошкільнят «Перший крок до зірок» стартував сьогодні, 15 травня, у Мукачівській РДА. Зазвичай, строга сесійна зала перетворилися на справжній зорепад юних талантів.

Привітати творчу малечу з їхнім першим виходом на  велику сцену прийшли: голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, голова Мукачівської районної ради Іван Михайло, начальник управління освіти, молоді та спорту Світлана Кешеля, голови селищ та сіл району.

Головними дійовими особами свята творчості були маленькі артисти, які за підтримки своїх викладачів, вихователів і батьків підготували цікаву й насичену програму.

детальніше »
14.05.2018 | 16:05

Питання «теплих» кредитів розглядали у Мукачівській РДА

 

Мешканці Мукачівщини дбають про утеплення свого житла влітку і в цьому їм сприяє районна програма «Власний дім».

Відтак, районна комісія з по підтримці індивідуального житлового будівництва на селі розглянула дві заяви. Засідання під керівництвом першого заступника голови Мукачівської РДА Андрія Данканича, відбулося сьогодні, 14 травня.

Комісія вивчила матеріали двох звернень, відповідно до яких родини отримають можливість отримання пільгового кредиту. Загальна сума коштів, які мешканці Мукачівщини спрямують на облаштування житла, становить 180 тис. грн. Один заявник планує здійснити капітальний ремонт даху будинку, інший – провести заміну вікон та дверей на металопластикові.

детальніше »
12.05.2018 | 08:35

Соціальна ініціатива стартувала на Мукачівщині

 

P1350100.JPGУ Мукачівському районі стартувала соціальна акція, в рамках якої особи з інвалідністю отримують візки.

Допомогти тим, хто цього найбільш потребує, вдалося завдяки співпраці Мукачівської РДА та благодійного фонду «Нетворк оф керінг» з Києва.

Про благодійний фонд розповів один з працівників культури Мукачівщини Анатолій Зяєць. Співпрацю , за ініціативи очільника району Сергій Гайдая, вдалося започаткувати на хорошому рівні. Задля реалізації проекту багато зусиль докладено начальником управління соцзахисту Олександром Немйо та фахівцями структурного підрозділу, які опікуються особами з інвалідністю.

Відтак, сучасні та функціоналі візки стануть у нагоді мешканцям району, які мають проблеми з опорно-руховим апаратом.

Кожну родину відвідав особисто голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай:

«Спільно з Олександром Неймо відвезли візки поадресно, - зазначає Сергій Володимирович, - реалізація проекту також дозволяє безпосередньо поспілкуватися з особами, які обмежені у пересуванні, то ж їм важко навідуватися до РДА та інших органів державної влади.

Зазначу, й надалі активно будемо співпрацювати з благодійними фондами, меценатами, щоб мати якомога більше  можливостей допомогти соціально вразливим верствам населення району».

Відтак, мешканці району з особливими потребами  селища Кольчино, сіл В.Лучки, Жнятино, Вільховиця, та інших отримали безкоштовні інвалідні візки.

Соціальна акція продовжується, адже в районі є мешканці, які потребують підтримки та допомоги.

детальніше »
11.05.2018 | 09:48

Виїзний прийом громадян провів перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич

 

З мешканцями села Ключарки Мукачівського району спілкувався перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич в рамках проведення виїзного прийому громадян.

Жителі села ділилися з представником влади своїми проблемами, болючими та актуальними питаннями, зокрема зверталися за захистом своїх земельних прав та допомогою у вирішенні межових спорів; зверталися і щодо роз’яснення чинного законодавства у сфері призначення субсидій, а саме, який порядок призначення субсидій у разі, коли площа будинку перевищує 200 метрів квадратних; просили допомоги у вирішенні питання щодо необхідності забезпечення комп’ютерним обладнанням бібліотеки, адже її комп’ютеризація дасть змогу зацікавити населення до читання, підвищити рівень відвідування бібліотеки мешканцями села і як наслідок виховати любов до літератури.

Актуальним питанням для населення села Ключарки залишається оновлення сільського поштового відділення у частині заміни меблів.

детальніше »
11.05.2018 | 09:46

Прийом громадян провів очільник Мукачівщини Сергій Гайдай

 

Черговий прийом громадян з особистих питань провів очільник району Сергій Гайдай. Мешканці кількох сіл та селища піднімали важливі питання. На цей раз основну частину заяв склали звернення з питань соціального захисту. Йшлося, зокрема, про допомогу у лікуванні дитини з багатодітної родини з Чинадієва, допомогу на реабілітацію також для багатодітної родини з Ракошина, допомогу малозабезпеченим родинам, що опинилися у складних обставинах.

Детально Сергій Володимирович зупинявся на роз’ясненні концепції урядової програми «Доступні ліки», за якою мешканці району мають можливість отримати медикаменти безкоштовно або з незначною доплатою. Щоправда, програма поширюється на хворих на серцево-судинні захворювання, астму та цукровий діабет.

детальніше »
10.05.2018 | 16:36

Ніхто з постраждалих не залишиться з бідою сам на сам, - Сергій Гайдай

 

Надзвичайна ситуація техногенного характеру трапилася на Мукачівщині. Сьогодні, 10 травня. близько 8.30 год. стався зсув ґрунту по вулиці Фрідєшівська, що в смт. Кольчино. Внаслідок зсуву 2 будинки повністю зруйновано, ще 1 будівля – стала аварійною та непридатною до проживання. На щастя, ніхто з мешканців не постраждав.

В одному з будинків – на даний час ніхто не проживав, в іншому – господарка за кілька хвилин до зсуву пішла на роботу, у третьому – молода жінка з 6 місячним немовлям встигли врятуватися через вікно, адже вхід до будинку вже був завалений глиною.

Невідкладно відбулося засідання районної комісії з ТЕБ та НС. Засідання комісії провів перший заступник  голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, який до початку засідання побував на місці події.

детальніше »
10.05.2018 | 14:48

Надзвичайна ситуація в смт. Кольчино

 

Термінове засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій провів перший заступник голови Мукачівської районної державної адміністрації Андрій Данканич з начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району.

Предметом оперативної наради стала надзвичайна ситуація техногенного характеру, що трапилася сьогодні, 10 травня, в селищі Кольчино.

Приблизно о 9.00 за київським часом по вул. Фредяшівській в смт. Кольчино Мукачівського району стався зсув гірничої породи, який спричинив пошкодження трьох житлових господарств. Зокрема повністю засипані два будинки та один – частково, зруйновано автомобіль, який знаходився на подвірї, значна кількість грунтової маси пошкодила  дорогу. На щастя обійшлося без людських жертв.

детальніше »
09.05.2018 | 11:18

Звернення голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая з нагоди Дня пам’яті та примирення

 

8–9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У роки війни Україна втратила до 15 мільйонів чоловік убитими, ще мільйони українців зазнали важких поранень, майже кожна родина відчула на собі холодний дотик війни, втратила рідних, близьких…

Торкнулася війна і Закарпаття, боролися з нацизмом і мешканці Мукачівщини, їх внесок є вагомим у велику перемогу.

Сьогодні серед нас – ветерани, які пройшли крізь пекло війни і з тривогою дивляться на події, що відбуваються на Сході України, адже її сини – знову зі зброєю в руках на передовій.

День Пам’яті та примирення – це свято зі сльозами на очах. То ж, давайте разом запалимо свічку пам’яті за полеглими у Другій світовій війні та низько вклонимось ветеранам, вдовам полеглих.

Дорогі ветерани, дякуємо Вам за те, що Ви і сьогодні  своєю невтомною працею  та життєвим досвідом  допомагаєте  у найскладніші хвилини, нагадуючи, що мир на суверенній Україні – найцінніше, що має оберігати кожен з нас.

Здоров’я Вам міцного ще на багато років, бадьорості та наснаги!

Голова Мукачівської РДА

Сергій Гайдай

детальніше »
08.05.2018 | 15:42

Мітинг-реквієм до Дня пам’яті й примирення відбувся на Мукачівщині

 

Сьогодні, 08 травня, в смт. Кольчино відбувся мітинг-реквієм до Дня пам’яті й примирення. У цей травневий день біля обеліску Слави зібралися представники влади й громадськості, ветерани й школярі, аби поклонитися всім, хто творив велику перемогу над нацизмом у Другій світовій війні.

За роки війни  майже кожна українська родина зазнала непоправних втрат, мільйони солдат повернулися  додому, зазнавши важких поранень, тисячі життєвих стежинок було понівечено.

У дні сучасності все більше уваги звертають не на загально відомі факти боїв та перемог, а на конкретні  особистості, які ціною власного життя виборювали кожен сантиметр землі, відстоювали кожен населений пункт.

детальніше »
08.05.2018 | 08:28

У військовому ліцеї вшанували ветеранів Другої світової війни

 

20180508_134629.jpgУрочистий захід до Дня пам’яті та примирення відбувся у Закарпатському обласному ліцеї інтернаті з ПВФП, що у Мукачеві.

Начальник ліцею Юрій Захаров запросив багато поважних гостей, серед яких: ветеран війни Галина Плахотник, голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, військком Мукачівського ОМВК Ігор Гусєв, заступник начальника Мукачівського прикордонного загону Андрій Зубов, представники Закарпатської 128-ї ОГПБ, керівники громадських організацій, ветерани Збройних сил України, батьки ліцеїстів.

Зі знаменними історичними подіями - 73-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні і Днем пам’яті та примирення, - привітав ліцеїстів очільник району Сергій Гайдай.

детальніше »
07.05.2018 | 15:49

Кращих державних службовців відзначили в Мукачівській РДА

 

З приємного моменту розпочалася сьогодні, 07 травня, організаційна нарада у Мукачівській РДА. Керівник району Сергій Гайдай привітав та нагородив грамотами кращих деревних службовців – учасників І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

Зазначимо, І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» відбувся на виконання розпорядження голови Мукачівської РДА № 44 від 28.02.2018р. «Про проведення у 2018 році І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» в районній державній адміністрації.

Організаційний комітет, який організував проведення конкурсу та підвів підсумки по результатах, - очолив керуючий справами адміністрації Олександр Чекан.

Відтак, участь у  І турі щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у Мукачівській РДА взяли:

Наталія Галянт – заступник начальника управління  - начальник відділу зведеного аналізу, промисловості та розвитку підприємництва управління економічного розвитку й торгівлі;

Іван Щубер – начальник відділу  взаємодії з правоохоронними органами, запобігання і виявлення корупції, оборонної та  мобілізаційної роботи;

Павло Райко – головний спеціаліст відділу молоді й спорту, управління освіти, молоді й спорту;

Тетяна Шершун – головний спеціаліст відділу організаційної та інформаційної роботи;

Сергій Козолуп – головний спеціаліст відділу  взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупції, оборонної та  мобілізаційної роботи;

Ірина Бисага – спеціаліст сектору житлових субсидій в УПСЗН

Керуючий справами Олександр Чекан зазначив, що всі учасники конкурсу показали хороші результати у частині знання Конституції України, законодавства про державну службу та запобігання й протидії корупції.

Наталія Галянт – переможець конкурсу у номінації «Кращий керівник» та Павло Райко – переможець у номінації «Кращий спеціаліст», - представлять Мукачівщину на обласному рівні в ІІ турі конкурсу.

детальніше »
07.05.2018 | 15:47

Державні соціальні допомоги за особливих обставин призначали в Мукачівській РДА

 

Сьогодні, 07 травня, відбулося чергове засідання комісії з питань призначення державних соціальних допомог окремим сім’ям за особливих обставин у Мукачівському районі.

Головував на комісії перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич.

Секретар комісії Надія Татаринович ознайомила присутніх з справами, що базуються на заявах мешканців району. Відповідно до кожної заяви, працівники  управління соціального захисту провели додатковий моніторинг та додали підтверджуючі обставини документи.

На сьогоднішньому засідання комісія розглянула 58 справ з призначення субсидій  та соціальних допомог за особливих обставин.

Комісія прийняла наступні рішення  та призначила:

·         житлову субсидію на фактично проживаючих – 52 заяви;

·        житлову субсидію на орендоване житло – 1 родина

·        соціальну допомогу малозабезпеченим  родинам – 5 заяв

детальніше »
07.05.2018 | 14:13

Мукачівщину відвідає Прем’єр – міністр України Володимир Гройсман

 

Урядова делегація на чолі з Прем’єр – міністром України Володимиром Гройсманом, в рамках робочої поїздки до Закарпаття, відвідає Мукачівщину.

Про це повідомив голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай під час організаційної наради, сьогодні, 07 травня.

Візит Урядової делегації запланований на 11 травня, а одним з об’єктів, які огляне Прем’єр – міністр, стане Бобовищенський вин завод. Відтак, однією з тем буде розвиток виноробства та виноградарства.

Як зазначив очільник району Сергій Гайдай, до складу делегації увійде віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, яка опікується гуманітарними питаннями та транскордонним співробітництвом Закарпаття.

детальніше »
Усього: 1733
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>
Усього: 1733