Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

03.03.2017 | 10:55

Нарада з питань оформлення звітності фермерських господарств для 4 групи платників Єдиного податку відбулася в Мукачівській РДА

 

Важливої уваги заслуговує аналіз оподаткування фермерських господарств та проведення з ними консультації щодо оформлення звітності. Саме ці питання стали темою наради, яка відбулася у Мукачівській РДА під головуванням в.о. голови адміністрації Андрія Данканича. По питанню наради інформували представники управління агропромислового розвитку Мукачівської РДА, зокрема: начальник управління Ілля Йовбак, начальник відділу фінансово-кредитного забезпечення, бухгалтерського обліку та звітності, головний бухгалтер Вікторія Самсонова та головні спеціалісти управління – Іван Екман та Наталія Ващук.

детальніше »
01.03.2017 | 08:50

Засідання архітектурно-містобудівної ради відбулося при Мукачівській РДА

 

Сьогодні, 01 березня,  у Мукачівській РДА відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради.

Участь у роботі містобудівної ради взяв в.о. голови Мукачівської РДА Андрій Данканич.

Порядок денний озвучив голова ради – начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури райдержадміністрації Віктор Кабацій:

1. Про розгляд містобудівної документації сіл: Серне, Пузняківці, Обава, Косино.

2. Про розглядгенеральних планів сіл Іванівці та Ст. Давидково

По питанням порядку денного доповідали автори проектів: Арнольд Медвецький та Володимир Віробвал.

детальніше »
01.03.2017 | 08:47

Дві шкільні котельні райрада перетворила на «пам’ятки архітектури», - Сергій Гайдай

 

Будівництво шкільних котелень, енергозберігаючих та ергономічних, започатковано ще наприкінці минуло року очільником МукачівщиниСергієм Гайдаєм. Але проект може стати довготривалим у реалізації, адже районна рада залишила без фінансування два з трьох об’єктів

Так, під час останньої сесії, яка відбулася 23 лютого, депутати виділили кошти на фінансування котельні у с. Великі Лучки, залишивши без уваги такі ж котельні в с. Залужжя та с. Зняцево.

Відповідно до статті витрат за рахунок бюджету розвитку, на реконструкцію системи тепло-постачання з встановленням модульної котельні з твердо-паливними котлами з продуктивністю 200 кВт для опалення ЗОШ І-ІІІ ст.. с. В.Лучки, виділено 171 тисячу гривень.

«Районна рада, а точніше її більшість, перетворила дві шкільні котельні на «пам’ятки архітектури», - коментує керівник Мукачівської РДА Сергій Гайдай, - об’єкти знаходяться на стадії 95% готовності.  Крім того, з фірмою-підрядчиком існує домовленість, відповідно до якої він побудує ще 3 модульні котельні за власний кошт, за умови оплати вже виконаної роботи. Наразі, завдяки позиції більшості в райраді, ця частина домовленостей не може бути виконана».

Також очільник району акцентує на ще одній перевазі будівництва котелень: обов’язковою умовою для фірми підрядчика, була реєстрація філії у Мукачівському районі, на території однієї з небагатих сільрад. Відтак,Зубівська сільська рада отримала  у вигляді податків додатково 113 тисяч гривень, що становить півтора її річного бюджету , який складає  71,5 тисяч грн.

І насамкінець, сучасні котельні з твердопаливними котлами – це тепло 

детальніше »
01.03.2017 | 08:42

Нарада з питань внутрішнього аудиту відбулася у Мукачівській РДА

 

Відповідно до Наказу Міністерства фінансів № 1247 «Про затвердження Стандартів  внутрішнього аудиту» та Порядку організації, планування і проведення внутрішніх аудитів, у Мукачівській РДА, під головуванням першого заступника голови адміністрації Андрія Данканича, відбулася нарада зданого питання.

Участь у нараді взяли представники управлінь, відділів та структурних підрозділів адміністрації. Так, відповідно до чинного законодавства, об’єктом внутрішнього аудиту в Мукачівській РДА є бюджетні програми та адміністративні послуги.

Головний акцент, який ставився на нараді – це ефективність планування,  виконання та  результативності бюджетних програм та  якість надання    адміністративних  послуг,  здійснення контрольно-наглядових функцій,  завдань,  визначених для  установи актами законодавства.

Як наголосив Андрій Данканич, розподіл бюджетних ресурсів ґрунтується не лише на наявності коштів, а й на показниках соціально-економічної ефективності, враховуються оцінки ризиків та показники якості.

Відтак, при реалізації бюджетних цільових програм розвитку району повинні бути високі результативні показники, на підставі яких здійснюється оцінка ефективності використання бюджетних коштів.

детальніше »
27.02.2017 | 16:14

Депутати Мукачівської райради виділили ще 4 мільйони для спів фінансування ЦРЛ

 

Для потреб мешканців Мукачівщини на лікування у ЦРЛ депутати  районної ради додатково виділили ще 4 мільйони гривень. Відповідно до рішення «Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2016 року № 119 «Про районний бюджет на 2017 рік», трансферт на Мукачівську ЦРЛ склав 4 мільйони гривень, з яких: 1 мільйон – це кошти із залишку державної медичної субвенції, 3 мільйони – кошти районного бюджету.

Зазначимо, що на початку 2017 року районна рада вже виділила 26 мільйонів гривень за рахунок коштів медичної субвенції , спрямувавши їх на лікування мешканців району в ЦРЛ. Проте послуги з лікування не надавалися, за виключенням першого дня ургентної допомоги. Питання набуло суспільного резонансу та було обговорене на спільній з представниками ЦРЛ та відділу охорони здоров’я Мукачівської міськради нараді.

детальніше »
24.02.2017 | 08:46

Нарада з лідерами ромських громад відбулася у Мукачівській РДА

 

Вже не вперше відбуваються робочі зустрічі районної влади та лідерів ромських громад. На цей раз нарада під головуванням в.о. голови адміністрації Андрія Данканича, була присвячена соціальному блоку питань та проблематиці навколо них.

У нараді взяли участь: заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів, начальник управління соціального захисту населення Олександр Немйо, начальник служби у справах дітей Наталія Булеца,  директор Мукачівського районного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді  Інна Туряниця,голови сіл, на території сільрад яких розташовані ромські поселення та самі представники або лідери ромського населення.

детальніше »
23.02.2017 | 16:10

Розподіл коштів: відбулася чергова сесія Мукачівської райради

 

У четвер, 23 лютого, відбулося засідання п’ятої сесії Мукачівської районної ради VII скликання. На порядку денному – 13 питань, до розгляду яких приступили 34 народні обранці, які зареєструвалися у залі.

Участь у роботі сесії взяв голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, голови селищних та сільських рад, керівники структурних підрозділів РДА та державних установ району.

детальніше »
22.02.2017 | 16:48

Підсумки – про важливе: у Мукачівській РДА відбулося засідання колегії

 

У Мукачівській РДА відбулося засідання колегії, на якому підвели підсумки діяльності за 2016 рік по окремим напрямкам. Зокрема, йшлося про таке:

1. Про підсумки економічного і соціального розвитку району за 2016 рік

2. Про підсумки виконання місцевих бюджетів у Мукачівському районі за 2016 рік.

3. Про стан виконання Програми профілактики злочинності на території Мукачівського району за 2016 рік.

Участь у роботі колегії під головуванням керівника Мукачівської РДА Сергія Гайдая, взяли: заступники голови адміністрації – перший заступник -  Андрій Данканич, заступник – Олександр Богів, селищні та сільські голови, керівники державних служб та силових структур району, очільники управлінь та структурних підрозділів адміністрації.

детальніше »
22.02.2017 | 16:46

Задля попередження можливого паводку… В РДА відбулося засідання оперативного штабу ТЕБ та НС

 

Хоча зима вже майже закінчилася, та погода все ще продовжує показувати свої сили. За останні три місяці, Мукачівський район постраждав від ожеледиці, снігопадів, льодоходу та підтоплення. Та, не дивлячись ні на що, влада району та комунальні служби, разом з представниками місцевих органів виконавчої влади, робили і роблять все, аби мінімізувати негативні наслідки погодних умов.

Так, вчора, 22 лютого, в Мукачівській РДА відбулося позачергове засідання оперативного штабу

районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Провів його голова штабу, перший заступник голови РДА Андрій Данканич.

детальніше »
22.02.2017 | 16:43

Голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай представив публічний звіт діяльності за 2016 рік

 
P1070711.JPGСесійна зала Мукачівської РДА  стала сьогодні, 22 лютого, комунікативною площадкою із залученням широких верст суспільства. Ветерани, громадські активісті, учасники АТО, профспілкові діячі, священнослужителі, інтелігенція, освітяни, медики,  фермери, керівники державних установ та приватних підприємства району, небайдужі жителі сіл Мукачівщини, - заслухали та обговорили публічний звіт голови Мукачівської державної адміністрації за 2016 рік, який представив присутнім її очільник – Сергій Гайдай. детальніше »
20.02.2017 | 16:41

Децентралізація: на Мукачівщині відбулися перші публічні громадські слухання щодо добровільного об’єднання громад

 

P1070748.JPGПро утворення добровільної об’єднаної територіальної громади говорили на Мукачівщині. У районі ще не має практики утворення об’єднаної територіальної громади (ОТГ), то ж перший досвід буде непростим, але повчальним.

Перші відкриті громадські слухання щодо об»єднаннягромад відбулися у селі В. Визниця. До громади села з пропозицією утворення ОТГ прийшла ініціативна група селища Кольчино, яку очолив селищний голова Микола Дуб.

Пропозицію слухала громада Верхньовизницької сільради, яку очолює Михайло Кушнір. На запрошення обох керівників громад, участь у слуханнях взяв голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай.

детальніше »
20.02.2017 | 11:17

Нарада з керівниками структурних підрозділів відбулася у Мукачівській РДА

 

P1070513.JPGГолова Мукачівської РДА Сергій Гайдай провів нараду з керівниками управлінь, відділів адміністрації, служб району.

Мета таких зібрань – планування роботи у злагодженій співпраці адміністрації та державних установ, що працюють у районі. Також на нараді керівники напрямків доповідали про поточний стан справ та інформували про наявні проблемні моменти.

детальніше »
20.02.2017 | 11:15

На Мукачівщині вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

 

P1070550.JPGСьогодні, 20 лютого, у Мукачівському районі вшанували пам'ять полеглих Героїв Небесної Сотні. Скорботний захід відбувся у селі В. Лучки біля пам’ятного знаку, встановленого на честь Героїв Революції Гідності.

У заході взяли участь: керівник Мукачівської РДА Сергій Гайдай, перший заступник голови адміністрації Андрій Данканич, заступник голови адміністрації Олександр Богів, голова села В. Лучки Ярослав Чоп, начальник відділу культури Оксана Кречковська, учасники АТО, мешканці населеного пункту.

Події трирічної давнини, які хвилею прокотилися по всій Україні, залишили вічний слід у серці кожного українця. Учасники сьогоднішнього зібрання згадували буремні події на Майдані Незалежності не з екранів телевізорів – більшість з них брали участь у тих подіях.

детальніше »
20.02.2017 | 08:23

Шановні мешканці Мукачівщини!

 

20 лютого ми відзначаємо пам’ятну та скорботну дату – День Героїв Небесної Сотні, вшановуємо відвагу, силу духу і стійкість громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи  права людини, європейське майбутнє України.

Вже сьогодні ми із жалем констатуємо, що боротьба на Майдані стала лише початком людських втрат. Багато наших мужніх співвітчизників вирушили на Схід України, аби захистити свою Батьківщину від зовнішнього ворога.

У День Героїв Небесної Сотні ми згадуємо всіх борців за нашу свободу. Сьогодні як ніколи раніше, ми маємо бути об’єднаними навколо спільних цінностей та ідеалів, вірити, що жертви були не марні і берегти пам’ять про тих, хто загинув, виборюючи для нас незалежність.

Переконаний, спільними зусиллями ми змінимо країну, доведемо до кінця вкрай необхідні реформи, і Україна досягне того майбутнього, про яке мріяли Герої Небесної Сотні. І це буде найкращою даниною їх світлій пам’яті. Слава Україні!

З повагою,

голова Мукачівської районної державної адміністрації С. Гайдай

детальніше »
18.02.2017 | 11:10

Зимова першість з футболу Мукачівського району визначила переможців

 

FullSizeRender (4).jpgУчасть у відкритій Зимовій першості взяли 8 команд: Чинадієво, Лучки, Горонда, Ракошино, Н. Коропець, Дерцен, та дві команди з Мукачева – Сокіл й Локомотив.

Фінал приніс інтригу лише у боротьбі за другу сходинку почесного п’єдесталу, адже за кількістю набраних очок, переможцем першості достроково став «Локомотив» М.

Команда на високому рівні пройшла всі 7 поєдинків, не допустивши жодної поразки або навіть нічиї. В результаті 22 забитих м’ячів та 2 пропущених, команда набрала 21 очко.

детальніше »
Усього: 1292
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>
Усього: 1292