Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

23.05.2017 | 15:19

Співпраця Мукачівщини та м. Дьондьош (Угорщина) – продовжується

 

Сьогодні, 23 травня, в рамках двосторонньої угоди про співпрацю між Мукачівщиною та м. Дьондьош, очільник району Сергій Гайдай провів робочу зустріч з  угорською делегацією.

Депутати місцевої ради м. Дьондьош Янош Форкош та Іштван Костьо привітали керівника Мукачівської РДА Сергія Гайдая та його заступника Олександра Богіва від імені мера міста Дьордя Гієша та вчергове наголосили на важливості співпраці, відповідно до укладеної Угоди.

детальніше »
23.05.2017 | 14:34

Коротко – про головне: очільник Мукачівщини Сергій Гайдай провів планову нараду

 

Планову нараду з керівниками відділів, управлінь, структурних підрозділів  адміністрації, державних установ провів очільник району Сергій Гайдай. Півгодинний часовий формат включав в себе обговорення найбільш важливих та нагальних питань, що стосуються життєзабезпечення району.

Так, керівники відділів, управлінь й структурних підрозділів РДА інформували про стан справ та вирішення термінових питань. Керівник Мукачівської РДА Сергій Гайдай заслухав інформацію щодо проведення тендерних торгів на закупівлю твердого палива для бюджетних закладів: освітніх, медичних та установ культури. Як доповіли керівники профільних підрозділів, торги проведено, наразі йде юридична процедура по заключенню договорів на поставку твердого палива ( дрова).

детальніше »
22.05.2017 | 11:30

Очільник Мукачівщини Сергій Гайдай відвідав архієрейське Богослужіння в Свято-Миколаївському жіночому монастирі

 

Сьогодні, 22 травня, в день перенесення мощей святителя і чудотворця Миколая з Мир Лікійських в м. Бар (1087) керуючий Мукачівською єпархією, Високопреосвященніший Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський звершив архієрейське богослужіння в Мукачівському Свято-Миколаївському жіночому монастирі. Архіпастирю співслужили понад 40 духівників.

Храм, побудований ще в 1804 році вмістив далеко не всіх вірян, але об’єднав навколо молитви тисячі християн. До архієрейського Богослужіння приєдналися понад 400 паломників, які пішою ходою прийшли з Ужгороду.

детальніше »
21.05.2017 | 11:02

Міжнародний міст дружби будували скульптори з різних країн у замку Сент-Міклош

 

P1140008.JPGУ замку Сент-Міклош, що в смт. Чинадієво Мукачівського району завершився ІІІ Міжнародний симпозіум скульпторів. Скульптори з різних країн (Угорщина, Польща, Індія) приїхали на Мукачівщину, щоб з місцевого матеріалу – м’якого вапняку або рожевого мармуру, чи взагалі з дерева втілити власне бачення яким повинен бути міст, звісно, через призму мистецтва, коли значення слова не вичерпується його практичним призначенням та звичайним зовнішнім виглядом предмету, з яким асоціюється.

детальніше »
19.05.2017 | 10:59

Феєрія талантів Мукачівщини: гуртківці РЦДЮТ представили свою творчість

 

P1130614.JPGСьогодні, 19 травня, гуртківці Мукачівського районного центру дитячо-юнацької творчості представили концерт під назвою «Таланти твої, Україно!» Мистецьке дійство відбулося на базі Великолучківської ЗОШ І-ІІІ ст.. Викладачі РЦДЮТ та їхні вихованці підготували яскраву та різноманітні програму. Зі сцени звучали пісенні композиції, декламували вірші, ставили театралізовані дійства й хореографічні номери. Паралельно у залі демонстрували майстер класи художньо-прикладного мистецтва: малювання, бісероплетіння, декупажу, та інші.

детальніше »
19.05.2017 | 10:57

На Мукачівщині водії – далекобійники демонстрували свою професійну майстерність

 

P1130723.JPGКультура поведінки на дорогах та високі професійні навики водія  – це збережені життя багатьох учасників дорожнього руху. Зменшити кількість ДТП на дорогах, посилити безпеку під час руху, - завдання кожного свідомого водія, особливо, якщо він за кермом великогабаритного вантажного автомобіля, управління яким потребує неабиякого професійного рівня. Свою майстерність та теоретичну підготовку демонстрували водії-далекобійники на Мукачівщині. Так, на базі ТОВ «Авто Люкс» відбувся Регіональний тур «Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності водіїв АсМАП України».

детальніше »
18.05.2017 | 12:30

Всі рекламні конструкції, встановлені з порушенням вимог законодавства, - будуть демонтовані, - Сергій Гайдай

 

Очільник Мукачівщини Сергій Гайдай провів нараду з питань дотримання  норм законодавства при встановленні рекламних конструкції (щитів). На нараді були присутні всі власники, приватні підприємства та рекламні агенції, конструкції яких вже встановлено на території Мукачівського району.

Голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай наголосив присутнім про необхідність приведення дозвільної документації  у відповідність до діючих норм законодавства.

Робочі зустрічі з власниками рекламних конструкцій, що розташовані на території району, вже проводилися, проте керівник району ще раз наголосив про порядок надання дозволів на встановлення рекламних конструкцій в населених пунктах та за їх межами.

детальніше »
18.05.2017 | 10:53

Виїзний прийом громадян очільник району Сергій Гайдай провів у селі Форнош

 

З мешканцями села Форнош поспілкувався очільник Мукачівщини Сергій Гайдай під час виїзного прийому громадян. Ключовою темою став ремонт дороги Дерцен-Форнош. Автошлях не бачив ремонту вже давно, дорожнє покриття вкрай зношене та у суцільних вибоїнах. Зазначимо, саме в день прийому відбулося засідання сесії районної ради, на якій депутати виділили 50 тис. грн.. на проведення поточного ремонту. Але цих коштів не достатньо,тому розглядається питання дофінансування філією ДП «Мукачівський райавтодор», адже дорога районного значення.

Сергій Володимирович надав вичерпні роз’яснення голові села Юрію Івановичу Химиною та представникам громади:

детальніше »
18.05.2017 | 10:51

Розподіл коштів, ремонт доріг та соціальні питання: відбулася сесія Мукачівської райради

 

Сьогодні, 18 травня, відбулося засідання шостої сесії Мукачівської районної ради сьомого скликання. У залі зареєструвалося 36 з 39 народних обранців.

В роботі сесії взяли участь: голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, який також входить до складу депутатського корпусу, заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів, начальники управлінь, відділів, окремих структурних підрозділів адміністрації, керівники державних служб та відомств, селищні та сільські голови.

Депутати розглянули 13 питань порядку денного. На початку засідання голова Мукачівської районної ради Іван Михайло привітав депутатів та голів громад, які святкували дні народження у міжсесійний період. В свою чергу голова Зубівської сільради Ганна Сабов також привітала Івана Петровича з  нещодавно минулим днем народження.

детальніше »
18.05.2017 | 10:49

Вишиванка, як оберіг: колектив Мукачівської РДА долучився до всеукраїнського народного свята

 

Вишиванка – це не просто одяг, вишиванка – це сакральний оберіг від усього лихого,  у візерунках та кольорах  якого закладений код національного духу й сили. Найбільше різноманіття вишиванок в Україні, та, навіть за її межами, можна спостерігати у третій четвер травня, адже цього дня відзначають Всесвітній День вишиванки.

До  відзначення українського свята без кордонів приєднався й колектив Мукачівської РДА. Керівник району Сергій Гайдай, начальники управлінь, відділів, спеціалісти, - всі додали національної кольористики до своїх щоденних справ.

В Україні зажди сприймали вишивану сорочку як оберіг, дбайливо створений руками найрідніших людей – матері, сестри, дружини. Кольорова гама, візерунки, техніка вишивки – у всіх регіонах особливі. Має свою специфіку й Закарпаття, яке поєднало у своїй культурі надбання багатьох національностей.

«Вишивана сорочка сьогодні є об’єднуючим началом для українців у  всьому світі, - акцентує очільник району Сергій Гайдай. - Це потужній оберіг, який визначає приналежність до великої нації – українців, і не за походженням, чи політичними критеріями, а лише за покликом душі».

детальніше »
17.05.2017 | 12:26

Мукачівщина поглиблює співпрацю з міжнародним благодійним фондом ADRA

 

Співпраця з благодійними організаціями – це один з дієвих механізмів реалізації соціальних проектів та місцевому рівні. Так, Мукачівщина поглиблює співпрацю з міжнародною благодійною організацією ADRA.

Питання тісної співпраці та реалізації різноманітних соціальних проектів обговорив з представниками благодійної організації очільник району Сергій Гайдай. Робоча зустріч відбулася за участі: заступника голови Мукачівської РДА Олександра Богіва, представника ГО «НаДія» Юрія Голіша, координатора проекту ADRA в Україні, члена наглядової ради організації Карела Фолварчного, представника БО ADRA, керівника багатьох соціальних проектів Марцели Голкової.

детальніше »
15.05.2017 | 14:48

Планова нарада відбулася в Мукачівській РДА

 

Сьогодні, 15 травня, старт робочому тижню дала планова нарада, яка відбулася в Мукачівській РДА під керівництвом очільника району Сергія Гайдая. Участь у нараді взяли: заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів, керівники відділів, управлінь та структурних підрозділів адміністрації, а також очільники районних та міськрайонних служб та відомств.

Сергій Володимирович  підвів підсумки участі делегації Мукачівського району у відзначенні Дня добросусідства, який відбувся 13 травня на території міжнародного пункту пропуску «Малий Березний-Убля» та подякував всім, хто долучився до організації представлення району під час заходу.

детальніше »
14.05.2017 | 14:21

День сім’ї та матерівідсвяткували в Жнятині

 

Чудове сімейне свято відбулося 14 травня у селі Жнятино Мукачівського

району. Всією громадою тут святкували день сім’ї, а оскільки дата співпала з відзначення всеукраїнського Дня матері, той й свято набуло ще вагомішого значення.

Для своїх батьків чудові 

концертні номери 

підготували їхні діти,як вихованці дитсадка, так і  вже дорослі студенти різних 

навчальних закладів.

На святкову подію завітали й поважні гості: голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, депутат Закарпатської облради Гейза Гулачі, радник голови Мукачівськоїрайонної ради Віктор Дерев’яник, консули Генконсульств Угорщини в містах Ужгород та Берегово. Гостей зустрічав голова села Жнятино Іван Орос.

детальніше »
13.05.2017 | 14:45

Делегація з Мукачівщини взяла участь у Дні добросусідства зі Словацькою Республікою

 

Зустріч представників двох європейських країн-сусідок – України та Словаччини – мала сьогодні, 13 травня, символічнезначення. Традиційний День добросусідства, який відбувся на території міжнародного пункту пропуску «Малий Березний-Убля», співпав у часі з важливими суспільно-політичними подіями: рішенням ЄС що до безвізового режиму з Україною, відзначенням Дня Європи та проведенням у столиці фестивалю «Євробачення-2017».

Урочиста подія на українсько-словацькому кордоні відбулася у святковому, піднесеному настрої. Закарпатці, як і всіукраїнці, покладають великі сподівання на новий формат міжнародних відносин, а словаки – раді вітати Україну в єврородині.

детальніше »
12.05.2017 | 15:50

Що таке людська порядність, або звідки беруться стихійні сміттєзвалища?

 

Нещодавно на території смт. Чинадієво, неподалік санаторію «Карпати» виявили стихійне сміттєзвалище. Невідомі зловмисники вивантажили купу сміття просто обабіч дороги.

Для обстеження місця події та оперативного вирішення проблеми на вказане місце одразу ж виїхав перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич.

«Можна з впевненістю сказати, що тут викинуто кілька тон непотребу, який було привезено сюди на вантажівці, адже на місці злочину видно явні сліди шин від великого автотранспорту, та й обсяг говорять самі за себе», - повідомив Андрій Андрійович.

Зваживши на ситуацію, голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай спільно з першим заступником голови адміністрації Андрієм Данканичемпровели нараду та вжили невідкладних заходів. Сміттєзвалище з побутових та будівельних відходів вже ліквідовано, роботу з вивезення побутових відходів виконала Мукачівська філія ДЕД, керівник Ігор Бліщ.

детальніше »
Усього: 1360
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>
Усього: 1360