Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

05.06.2018 | 08:40

Дерев’яну церкву святого Дмитра у Вільховиці внесено до Державного реєстру нерухомих пам’яток України

 

Сакральну пам’ятку Мукачівщини -  дерев’яну церкву Святого Дмитра (XVIII століття, 1910 рік) внесено до Державного реєстру нерухомих пам’яток України. Відповідну Постанову прийнято на засіданні Уряду 23 травня.

Відновідно до документу, До Державного реєстру нерухомих пам’яток України внесено 42 об’єкти культурної спадщини за категорією національного значення, в тому числі 39 об’єктів – Закарпатської області.

Пам’ятки культурної спадщини, що увійшли до постанови Кабінету Міністрів України, рекомендовані наказами Міністерства культури України для внесення до Державного реєстру нерухомих пам’яток України за категорією національного значення як такі, що відповідають встановленим критеріям.

детальніше »
04.06.2018 | 09:23

Організаційна нарада відбулася в Мукачівській РДА

 

Сьогодні, 04 червня, в Мукачівській РДА відбулася організаційна нарада під керівництвом очільника району Сергія Гайдая.

У нараді взяли участь: перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів, начальники управлінь, відділів та структурних підрозділів адміністрації, керівники служб та відомств району.

детальніше »
31.05.2018 | 16:53

Виїзний прийом громадян провів очільник району Сергій Гайдай

 

Черговий виїзний прийом громадян провів керівник Мукачівської РДА Сергій Гайдай. Цього разу очільник району спілкувався з мешканцями угорськомовних сіл Сернє та Баркасово. Зазначимо, виїзд голови району до Сернянської сільради відбувся спільно з начальником Мукачівського районного відділення поліції Юрієм Огняником.

До керівника району мешканці сіл зверталися з актуальними проблемами. Зокрема, мама-вихователь  дитячого будинку сімейного типу (ДБСТ) клопотала про житло для повнолітньої вихованки, яка покидає прийомну родину, але не має власного майна.

детальніше »
31.05.2018 | 16:16

Підтримка галузі тваринництва та епізоотичної ситуації в Мукачівському районі

 

Про використання бюджетних коштів для підтримки галузі тваринництва та епізоотичної ситуації в Мукачівському районі говорили сьогодні, 31.05.2018 року на нараді при першому заступнику голови Мукачівської районної адміністрації А. Данканичу, за участі начальника Мукачівського районного управління головного управління Держпродспоживслужби Закарпатської області В. Туряниці та головного спеціаліста відділу агропромислового господарства П. Поминчуку.

детальніше »
31.05.2018 | 08:25

Підтримка галузі тваринництва та епізоотичної ситуації в Мукачівському районі

 

Про використання бюджетних коштів для підтримки галузі тваринництва та епізоотичної ситуації в Мукачівському районі говорили сьогодні, 31.05.2018 року на нараді при першому заступнику голови Мукачівської районної адміністрації А. Данканичу, за участі начальника Мукачівського районного управління головного управління Держпродспоживслужби Закарпатської області В. Туряниці та головного спеціаліста відділу агропромислового господарства П. Поминчуку.

Згідно Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва передбачена спеціальна бюджетна дотація за утримання корів, юридичним особам за кожну наявну ідентифіковану та зареєстровану в установленому порядку корову в розмірі 750 гривень за одну корову. Також у цьому Порядку передбачена дотація за молодняк фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому Порядку молодняка ВРХ до тридцяти місячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб. Дотація надається за кожні чотири місяці його утримання наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка, у розмірі: за період утримання молодняка віком від 1 до 5 місяців – 300 грн. за голову; за період утримання молодняка віком від 5 до 9 місяців – 700 грн. за голову; за період  утримання молодняка віком від 9 до 13 місяців – 1500 грн. за голову. Загальний обсяг дотації за молодняк не може перевищувати 2500 гривень із розрахунку на одну голову.

П. Поминчук зазначив, що утримання однієї голови молодняка ВРХ обходиться домогосподарству приблизно 100 гривень за добу майже до тримісячного віку, фізичні особи подали необхідний пакет документів в незначній кількості.

детальніше »
30.05.2018 | 16:30

Відбулося засідання Колегії районної державної адміністрації

 

Традиційно, в останню середу місця, в Мукачівській РДА відбулося засідання Колегії районної державної адміністрації.

Провів засідання Колегії голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай за участі: голови Мукачівської районної ради Івана Михайла,  першого заступника голови Мукачівської РДА Андрія Данканича,  заступника голови Мукачівської РДА Олександра Богіва, керівника апарату адміністрації Олександра Чекана, селищних та сільських голів, керівників структурних підрозділів, управлінь та відділів РДА, державних служб та відомств.

На розгляд членів колегії виносилися наступні питання:

детальніше »
30.05.2018 | 16:28

Питання призначення соціальних виплат

 

Питання призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам перебуває на постійному контролі Мукачівської РДА. У зв’язку з цим перший заступник голови Мукачівської районної державної адміністрації Данканич А.А. провів засідання комісії за участі директора Мукачівського районного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Туряниця І.Й., директора Мукачівського районного центру зайнятості Мельничук Р.В., головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги Мукачівського району Лані В.Ю., головного спеціаліста відділу № 1 з призначення, перерахунку та виплати пенсій Фроща Т.Ф. та спеціаліста відділу державних соціальних допомог Яцина Д.І.

Обговорювали на засіданні призначення на шестимісячний період адресної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг; зняття з обліку внутрішньо переміщених осіб на підставі заяви та рішення керівника; призначення пенсії відповідно до клопотання Мукачівського об’єднаного управління ПФУ в Закарпатській області. За наслідками обговорення вищевказаних питань прийняті відповідні рішення.

детальніше »
30.05.2018 | 16:25

Комфортний дитячий відпочинок

 
Зпочатком літа розпочинають свою роботу дитячі, оздоровчі табори: ТзОВ ,,Водограй”, Оздоровчий табір ,,Білочка”, ДП Клінічний санаторій ,,Карпати”, обласний оздоровчий табір для обдарованих дітей смт. Чинадієво, Мукачівський благодійний фонд ,,Cкеля”, Закарпатський обласний фонд ,,Надія милосердя”, Християнська благодійна місія ,,Юний Самарянин”, релігійна організація Місія милосердя та благодійності «Новий Заповіт», тому для забезпечення комфортного та безпечного літнього відпочинку дітей Мукачівщиниперший заступник голови Мукачівської районної державної адміністрації Андрій Данканич зібрав нараду, за участі начальника Мукачівського РЕМ Мирослава Данка та начальника Мукачівського відділення ПАТ Закарпатгаз Павла Нагірного, головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури Мукачівської райдержадміністрації Марини Дорогі. Предметом обговорення стало питання безперебійного постачання газу та електроенергії для належної роботи оздоровчих закладів Мукачівського району. Учасники наради домовились про взаємну та продуктивну співпрацю для запобігання позаштатних ситуацій в закладах відпочинку.  детальніше »
29.05.2018 | 10:43

Великі Лучки святкують: селу виповнюється 617 років

 

Село Великі Лучки Мукачівського району святкує своє 617 річчя з дня першої письмової згадки.

Населений пункт має давню й славну історію, власний герб. яким користується з 1840 року. Три кукурудзи на срібному тлі - перший відомий в історії геральдики випадок зображення цієї рослини в гербі.

Варто відзначити, село Великі Лучки цілком виправдовує свою назву – воно найбільше в Україні за кількістю населення – майже 10 тисяч.

Кукурудзу не тільки зобразили на гербі, її успішно вирощували та вирощують по цей день. Прославили село такі відомі особистості:

детальніше »
28.05.2018 | 10:45

Очільник Мукачівщини Сергій Гайдай відвідав село Залужжя

 

Днями керівник Мукачівської РДА Сергій Гайдай відвідав село Залужжя. Візит голови адміністрації планувався в рамках виїзного прийому громадян, проте набув формату зустрічі з головою села - стільки актуальних для громади питань було обговорено.

Насамперед, голова сільради Василь Симочко розповів про планові роботи, які проводяться у селі за кошти місцевого бюджету, про спортивне життя, адже у селі активно займаються футболом, команда грає у районному чемпіонаті.

Керівники району та села обговорили й ряд проблемних питань. Традиційно, актуальною для населеного пункту є питання ремонту дороги. Мукачево – Макарьово – Залужжя   - даний автошлях потребує ремонту.

детальніше »
27.05.2018 | 10:48

Фестиваль «Срібний татош» - мистецька подія, що прославляє Мукачівщину

 

Туристичнереноме області, району створюють архітектурні пам’ятки, творчі особистості, визначні культурні події. Однією з таких, що визначає Мукачівщину на туристично-мистецькій площині Закарпаття, - є фестиваль середньовічної культури «Срібний татош».

Фестиваль надійно утвердився, з часом набув нових тематичних граней, став відомим далеко за межами області.

В рамках третього заключного фестивального дня, перед фінальними поєдинками лицарів середньовіччя, гостей фестивалю та команди-учасниці привітав голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай.

детальніше »
26.05.2018 | 10:41

День добросусідства: Мукачівщина поглиблює співпрацю з Кошіцьким та Пряшівським краєм

 

P1370705.JPGСьогодні, 26 травня, на українсько-словацькому кордоні відбулося свято співдружності двох країн: України та Словаччини.

Традиційний, щорічний День добросусідства провели на території міжнародного пункту пропуску «Ужгород–Вишнє Немецьке». Відзначимо, свято дружби між українцями та словаками зібрало делегації вже в сімнадцятий раз.

В рамках заходу добросусідські наміри ще раз підтвердили керівники краю та їх словацькі колеги. Офіційним підтвердженням того, що співпраця та дружні стосунки розвиватимуться й надалі, стало підписання Протоколу про співпрацю Закарпаття з Кошіцьким і Пряшівським самоврядними краями Словаччини.

детальніше »
26.05.2018 | 09:32

Свято останнього дзвоника відзначили на Мукачівщині

 

DSC_3749.jpgГоловні герої сьогоднішнього дня – випускники. Саме в їхню адресу лунали теплі слова, щирі побажання під час свята останнього дзвоника, яке відбулося у всіх школах Мукачівщини.

Вітав випускників і голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, який взяв участь в урочистих лінійках шкіл Ракошина та Залужжя.

Під час урочистостей, спільно з директорами шкіл та сільськими головами, очільник району вручав грамоти учням, які стали переможцями олімпіад різних рівнів, конкурсів. Спортивних змагань.

 Їх високі досягнення – це спільна клопітка праця вчителів, підтримка та любов батьків. На цьому наголосив керівник району, звертаючись до випускників:

детальніше »
25.05.2018 | 14:54

 

Дорогі випускники!

Шановні вчителі, батьки!

Свято останнього дзвоника хвилююча подія для всіх нас: перед випускниками – дорога у незвідане доросле життя, вчителі – сумуватимуть за своїми учнями, батьки – усвідомили, що їхні діти вже зовсім дорослі!

Цей день – свято випускників, яке вони запам’ятають на все життя, дбайливо збережуть синю квітку «незабудки».

Дозвольте, дорогі випускники, привітати вас зі святом, що знаменує зовсім інший, дорослий етап вашого життя! Нехай у майбутньому збудуться ваші мрії, стануть у нагоді знання, які дали вам вчителі, буде підтримкою батьківська любов! Навчайтеся, підкорюйте нові вершини, йдіть до мрій і вони обов’язково стануть реальністю, працюйте, щоб процвітала рідна земля – Україна! Зі святом!

 

З повагою

 голова Мукачівської райдержадміністрації С.Гайдай

детальніше »
25.05.2018 | 08:22

Дорога «Кольчино-Пузняківці» - економічна артерія району і вона має бути відремонтована, - Сергей Гайдай

 

Питання,чи буде продовжено ремонт дороги «Кольчино-Пузняківці» взагалі не стоїть, - зазначає голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай у коментарі одному з місцевих телеканалів.

Як пояснює керівник району, автодорога місцевого значення «Кольчино-Пузняківці», протяжністю 23 кілометри є важливою складовою логістики району, несе вона й функцію сполучення з туристичною зоною Мукачівщини.

Ремонт дороги, покриття якої вкрай зношене, адже не знало капітального ремонту з 80-х років, - розпочато минулого року.

На замовлення ЗОДА виготовлено проектно-кошторисну документацію, проведено тендер та укладено договір підряду з румунським підприємством «S.C. Trameco S.A.». Виконавець здійснив ремонт на ділянці шляху, протяжністю 3.2 кілометри.

«Очікуємо відновлення фінансування, після чого підрядник продовжить виконувати роботи, - зазначає голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, - стан цієї дороги – важливий не тільки для району,  а й для області, адже йдеться про розвиток туризму й рекреації, туристичне «обличчя» краю».

Загальна вартість проекту «Кольчино-Пузняківці» склала 46.5 мільйонів гривень.

Очільник району додає, що на балансі району з початку поточного року числиться 43 дороги, 90% з яких – потребують капітального ремонту.

детальніше »
Усього: 1774
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>
Усього: 1774

Новини

Всі новини >>