Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

11.07.2017 | 15:50

Засідання інвентаризаційної комісії

 
У вівторок, 11 липня,  під головуванням першого заступника голови Мукачівської районної державної адміністрації, голови інвентаризаційної комісії по захисних спорудах цивільного захисту Андрія Данканича, за участі заступників голови комісії: завідувача сектору з питань цивільного захисту Василя Головчанського, начальника Мукачівського міськрайонного відділу Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Закарпатській області Василя Голиша,  запрошеного голови правління Мукачівської райспоживспілки Рубіша Івана та членів комісії проведено засідання інвентаризаційної комісії по захисних спорудах. детальніше »
11.07.2017 | 10:58

Земельні питання обговорювались в РДА

 

Відповідно до листа Міністерства аграрної політики та продовольства України в рамках просвітницької кампанії щодо реформування земельних відносин та розвитку сільських територій, представниками БФ „Карпатського регіонального центру дорадництва" в районі було проведено  захід з обговорення даного питання за участі представників органів державної та законодавчої влади на місцях, провідних експертів, громадського сектору щодо основних положень відкриття ринку землі та впливу реформи на економічні та соціальні показники, розвиток аграрного сектору в цілому.

Основні аспекти, які було обговорені на зібранні:

детальніше »
10.07.2017 | 09:47

Ромська громада села Домбоки має не тільки права, а й обов’язки

 

Сьогодні, 10 липня,  відбулося комісійне обстеження ромського поселення у селі Домбоки Ракошинської сільради. Робочу комісію, створену відповідно до Розпорядження голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая, очолив перший  заступник керівника адміністрації Андрій Данканич. До складу увійшли керівники та представники профільних служб та управлінь райдержадміністрації, правоохоронних органів та органів місцевого самоврядування.

Підставою для створення комісії стала колективна заява мешканців сіл  Ракошино, Домбоки, Кайданово та Червеньово на численні правопорушення, які здійснюються представниками ромської громади.  Мешканці сіл просили врегулювати ситуацію, яка вже стала нестерпною. З їх слів, ромські коні наносять серйозну шкоду присадибним ділянкам та сільськогосподарським угіддям, ромські діти перешкоджають руху транспорту та поводяться агресивно по відношенню до місцевих малюків, кидаючи в них камінням.

детальніше »
10.07.2017 | 09:33

«Знову разом»: день відкритих дверей провели у скаутському таборі на Мукачівщині

 

P1170838.JPGНа Мукачівщині, в мальовничих околицях села Тростяниця розгорнув свою діяльність літній табір скаутів. Вдосконалити скаутські навички, поспілкуватися та відпочити на природі до Мукачівщини приїхали юні скаути з Угорщини, Словаччини та Сербії, товариство їм склали їх ровесники з різних міст та районів Закарпаття. Всього у таборі відпочиває 180 дітей, віком від 11 до 16 років.

Організаторами діяльності табору виступила ГО «Закарпатська угорська асоціація скаутів», керівник якої  Павло Попович зазначив, що збір літнього табору присвячений 25-й річниці  громадської організації, яка заснована в 1992 році. Щоб показати життя табору, організатори влаштували день відкритих дверей і запросили поважних гостей та батьків юних скаутів.

детальніше »
09.07.2017 | 09:28

Завершилися масштабні військові навчання, на яких була представлена і Мукачівщина

 

P1170795.JPGМасштабні військові навчання з територіальної оборони завершилися на полігоні 128-ї ОГПБР, що в Ужгородському районі.

Протягомдесяти днів близько півтисячі учасники навчань отримали навики охорони та оборони стратегічних об’єктів. Польові навчання відбувалися в умовах, максимально наближених до реальних.

Військові збори завершилися показовими відпрацюваннями набутих навичок, які були продемонстровані поважним гостям.

У заході взяли участь: заступник голови Закарпатської ОДА Володимир Колесніков,заступник голови Закарпатської обласної ради Петро Грицик, очільники районних державних адміністрацій, представники військових комісаріатів.

детальніше »
07.07.2017 | 09:48

Очільник Мукачівщини Сергій Гайдай провів прийом громадян у селі Бобовище

 

Керівник Мукачівщини Сергій Гайдай продовжує практику спілкування з громадами району, як один з найефективніших методів моніторингу проблематики та пошуку шляхів її вирішення. Так, прийоми громадян, як в адмінбудівлі Мукачівської РДА, так і в громадах, - займають  пріоритетне місце у роботі керівника району та його заступників.

Сьогодні, 06 липня, очільник Мукачівщини Сергій Гайдай поспілкувався з мешканцями села Бобовище під час особистого прийому громадян. Розмова вийшла тривала, відвертата в широкому колі, так як більшість питань стосувалося всієї громади. На прийом до керівника району завітали: керівники двох ДНЗ села Алла Гаврилець та Марія Гонак, завідувач амбулаторією Олександр Когутич, представники батьківського комітету вихованців дитсадка та актив села.

детальніше »
07.07.2017 | 09:30

Очільник Мукачівщини Сергій Гайдай провів робочу зустріч з державним тренером велоспорту Олегом Ярошенко

 

P1170802.JPGПерспективи проведення на Мукачівщині вело змагань всеукраїнського рівня – таким був лейтмотив робочої зустрічі очільника району Сергія Гайдая та державного тренера велоспорту Олега Ярошенка.

Відомийвело спортсмен Олег Павлович Ярошенко - майстер спорту міжнародного класу та гонщик, який  у свій час ввійшов до складу першої радянської професійної команди “Альфа Люм”, - наразі представляв позицію Федерації велоспорту України.

Мукачівщину державний тренер з велоспорту відвідав з метою налагодження конструктивної співпраці, яка ляже в основу перспективи проведення в районі заходів всеукраїнського рівня.

детальніше »
06.07.2017 | 15:10

«Гармонія» завершила ювілейну зміну творчим концертом

 

P1170628.JPGЮвілейна 25-та зміна у таборі для обдарованих дітей «Гармонія», що на базі Чинадіївської ДШМ, - завершилася. Протягом 21 дня тут оздоровилися, відпочили та творчо попрацювали  90 обдарованих учнів шкіл естетичного вихання з всього Закарпаття.

Програма була насичено та надзвичайно цікавою. Діти відвідали з екскурсіями, як історичні локації, так і оздоровчі комплекси. Юні таланти побували на Ужгородщині, у комплексі «Термал Стар», проїхалися туристичним маршрутом «Мінеральні джерела Закарпаття», відвідали Ужгородський та Мукачівський замки, а також Закарпатський музей народної архітектури та побуту. Не залишився поза увагою замок «Сент-Міклош», що в Чинадієві та багато інших чудових місць.

детальніше »
05.07.2017 | 15:14

Підготовка до проведення районного фестивалю «Бобовищенське гроно» триває

 

P1170396.JPGНа Мукачівщині триває  підготовка до проведення районного фестивалю «Бобовищенське гроно». Зазначимо, знакова для району культурно-мистецька подія відбудеться вдруге. Фестиваль має своє постійне місце проведення – центр виноробської культури району – село Бобовище.

Етнофестиваль «Бобовищенське гроно» триватиме два дні, 7 та 8 жовтня, головним акцентом залишається виноробство на тлі культурних традицій всіх населених пунктів району.

Оскільки підготовка до проведення фестивалю – справа непроста, оргкомітет вже працює над вирішенням окремих задач.

детальніше »
05.07.2017 | 08:33

Очільник Мукачівщини Сергій Гайдай привітав юних чемпіонів з боксу

 

Молодь Мукачівщини – талановита, і царина спорту не є винятком. Чемпіонські титули здобули юні боксери з Мукачівського району на чемпіонаті Закарпаття з боксу серед юніорів 2001-2002 рр., народження, який відбувся в обласному центрі нещодавно.

Вихованцітренера Олега Тимофієва з села Завидово, де й функціонує спортивна секція, вибороли дві золоті медалі. Русин Юрій став найкращим у ваговій категорії до 63 кілограм, а Станіслав Тимофієв – посів першу сходинку у ваговій категорій до 66 кілограм.

З юними чемпіонами зустрівся очільник району Сергій Гайдай, який привітав спортсменів та їхнього наставника з дуже важливою перемогою та побажав і надалі здобувати все нові нагороди.

«Надзвичайно радують здобутки молодих спортсменів, адже  розуміємо, що за перемогою стоять щоденні тренування, подекуди й травми, а ще незамінні речі – підтримка батьків та професійні настанови тренера, - зазначив очільник району. - Щиро вітаю та всіляко підтримуватиму обдаровану молодь Мукачівщини!»

Юні боксери отримали від очільника району комплекти спортивного спорядження, які знадобляться під час тренувань.

Привітав спортсменів начальник відділу молоді й спорту адміністрації Олександр Корж, який підкреслив важливість спортивних здобутків для району на обласному рівні.

Як зазначив тренер Олег Тимофієв, попереду – виснажлива підготовка, адже хлопці представлять Закарпаття й Мукачівщину на Чемпіонаті України з боксу серед юніорів.

детальніше »
04.07.2017 | 12:35

Планова нарада з керівниками відділів, управлінь та служб району відбулася у Мукачівській РДА

 

Сьогодні, 03 липня, у малому залі Мукачівської РДА відбулася планова нарада за участю керівників відділів, управлінь, структурних підрозділів адміністрації та служб району. На засіданні під головуванням очільника району Сергія Гайдая розглянули ряд важливих питань.

Так, на Мукачівщині готуються до проведення декількох масштабних заходів, зокрема, вело марафону «Кельтським шляхом» та щорічного районного фестивалю «Бобовищенське гроно». Під час наради керівникрайону Сергій Гайдай заслухав інформацію щодо підготовки до проведення даних заходів. Роботу з проведення веломарафону координує начальник відділу молоді й спорту Олександр Корж, за фестиваль «Бобовищенське гроно» відповідає оргкомітет, ключові завдання якого виконує відділ культури МукачівськоїРДА, керівник – Оксана Кречковська.

детальніше »
04.07.2017 | 08:29

Мукачівщина має все для того, аби стати потужнім центром велоспорту, - Сергій Гайдай

 

Велосипедні маршрути різної складності, що пролягають екологічно чистими незабрудненими місцевостями,- ляжуть в основу розвитку велоспорту на Мукачівщині.

Першікроки на практиці вже зроблено. Так, район нещодавно приймав масштабний МТБ марафон «Три замки Закарпаття», ініціатором якого виступив відомий велогонщик Артем Топчанюк. Висока організація заходу, чудові місця історичного минулого, надзвичайної краси природа справили позитивне враження на спортсменів-велогонщиків. Наразі у районі готуються до проведення не менш цікавого вело марафону – «Кельтським шляхом».

Кільцем маршруту велогонки проїхав очільник району Сергій Гайдай. Керівник Мукачівщини оглянув дороги разом з організаторами – Артемом Топчанюком та учасником олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро Андрієм Хриптою.

детальніше »
03.07.2017 | 13:49

Під проливним дощем розквітнув другий флористичний фестиваль у замку Сент-Міклош

 

P1170129.JPGМовою квітів про кохання розповіли 9 команд флористів зі всіх куточків України та зарубіжних країн на другому флористичному фестивалі «Кохання у замку Сент-Міклош», що в смт. Чинадієво.

Богиня Флора панувала скрізь – у залах та  по всій території культурно-мистецького центру, яким став середньовічний замок «Сент-Міклош». Неповторні квіткові композиції, створенні професійними флористами, акцентували на найважливішому почутті в житті людини – коханні. Головною героїнею свята квітів була троянда, яка з давніх – давен символізує найпалкіші вияви почуттів чоловіка до жінки. Середовище – замок Сент-Міклош – якнайкраще сприяло ідейному вираженню мистецької концепції фестивалю. Організатори – Асоціація українських флористів не дарма обрали місцем проведення квіткового фесту саме замок у смт. Чинадієві, адже сувора середньовічна фортеця стала свідком кохання двох визначних історичних постатей – Ілони Зріні та Імре Текелі. 

детальніше »
03.07.2017 | 13:46

Кубком Мукачівського району з баскетболу відзначили День молоді

 

P1160881.JPGДень молоді на Мукачівщині відзначили багатьма заходами, серед яких – Кубок Мукачівського району з баскетболу.

Спортивні змагання провели за сприяння районної Федерації з баскетболу (керівник Степан Горват) та відділу молоді й спорту Мукачівської РДА.

Турнір відбувся у спорткомплексі Верхньовизницької ЗОШ І-ІІІ ступенів. За звання кращої команди боролися 4 колективи: БК «Ракошино», БК «Чинадієво», БК «Горонда» та БК «Н.Давидково».

З вітальним словом до учасників турніру звернувся голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, який підкреслив, що спорт завжди був об’єднуючим началом для молоді всіх поколінь та національностей. Учасникам кубку Мукачівського району очільник адміністрації побажав чесної та безкомпромісної боротьби, яка визначить переможця.

детальніше »
03.07.2017 | 13:38

Одна велика родина: на Мукачівщині відбувся VII районний фестиваль «Мелодії родинних сердець»

 

P1170315.JPGНайбільшим дарунком від Бога для кожної людини є родина. Батьки, дружина, чоловік, діти, брати й сестри, - люди, які завжди підтримають, зігріють теплом душу, зрозуміють навіть найскладнішу провину.

Родині, її значенню у вихованні людини, її талантам, які примножуються з роду в рід і був присвячений щорічний районний фестиваль «Мелодії родинних сердець», який відбувся у сільському клубі села Шенборн. Мистецька подія зібрала талановиті родини зі всієї Мукачівщини вже всьоме та здивувала новими відкриттями, адже діти підросли та вийшли зі своїми батьками на одну сцену.

детальніше »
Усього: 1415
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>
Усього: 1415