Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

03.08.2018 | 15:39

Проблемну ділянку русла р. Латориця в с. В.Лучки обстежила комісія

 

Засмічену ділянку русла річки Латориця, що в межах села В.Лучки, обстелили комісійно. Нагадаємо, передумовою до створення робочої групи, що провела обстеження, стало звернення Мукачівського МУВГ до голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая.

Під час наради, яку провів керівник району Сергій Гайдай, головний інженер Мукачівського МУВГ Любомир Кунець наголосив, що частина русла річки Латориці  в районі мостового переходу є заміченою сухими вітками дерев, які разом з рослинністю утворили своєрідний затор. При умові інтенсивних опадів можливі підтоплення сільгоспугідь.

детальніше »
02.08.2018 | 15:34

Святкове Богослужіння в Свято-Іллінському храмі села Кучава

 

2 серпня Церква вшановує пам’ять святого пророка Іллі – одного з найбільших пророків Старого Завіту. З цієї нагоди відбулося святкове Богослужіння і в Свято-Іллінському храмі  с. Кучава. Варто зазначити, що сама культова споруда лише будується, тому Богослужіння організовано у пристосованому наметі.

Святковуслужбу Божу здійснив ієрей Олександр Лендел, йому співслужили священнослужителі району.

Богослужіння відвідав голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, який активно допомагає будівництву храму.

детальніше »
31.07.2018 | 10:46

Червеньово: оновлені освітні заклади готуються до першовересня

 

В освітніх закладах Мукачівщини продовжуються ремонтні роботи, щоб зустріти школярів та вчителів оновленими класами, світлими їдальнями,  впорядкованою територією, не забуваючи про санітарні норми.

В освітніх закладах Зняцівської сільської ради також провели ремонтні роботи, хід виконання яких проінспектував голова Мукачівської РДА  Сергій Гайдай. Спільно з головою Зняцівської сільради Діаною Сирохман та районним депутатом Георгієм Горватом, очільник району оглянув Червенівську ЗОШ І-ІІ ст.. та Червенівську ЗОШ І ст..

детальніше »
31.07.2018 | 10:43

Чисті русла річок - мінімальний ризик підтоплень

 

Звернення Мукачівського МУВГ про засмічення русла річки Латориця в межах В.Лучківської сільської ради (територія мостового переходу) розглянули на нараді у Мукачівській РДА.

Нараду провів керівник районної адміністрації Сергій Гайдай за участю: Василя Головчанського – завідувача сектору з питань цивільного захисту, Олександра Паука – головного спеціаліста відділу раціонального природокористування, збереження екомережі  та ПЗФ Департаменту екології та природних ресурсів ЗОДА, Наталії Свідерок – в.о. начальника фіну правління, Любомира Кунця – головного інженера Мукачівського МУВГ та Василя Габовди – заступника сільського голови В.Лучки.

детальніше »
30.07.2018 | 10:59

На Мукачівщині відзначили 1030-ту річницю Хрещення Русі-України

 

«Свіча добра і вічної любові» - тематичний захід, присвячений 1030-тій річниці Хрещення Русі-України відбувся сьогодні, 27 липня, у Мукачівській районній бібліотеці.

У заході взяли участь: голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, начальник відділу культури Оксана Кречковська,  директор районного будинку культури Ганна Горват, завідувач МЦРБ Ганна Дорош,  голова Мукачівської районної ради ветеранів Іван Качур, представники Мукачівської районної ради ветеранів, громадськість, молодь.

Як зазначили ведучі в короткому історичному екскурсі, утвердженню віри Христової на території Київської Русі передував значний період у часі,

Першу спробу впровадження  християнства пов’язують  з апостольською подорожжю Андрія Первозванного, який ще в І ст. по Христу предсказав зародження Матері Східно-слов'янських міст – колиски християнства на Сході – Києва. Не скоро, а тільки через дев'ять століть, але здійснилася оця провіщена Апостолом велика священна подія.

Друге хрещення пов'язується з місією святих Кирила та Методія – болгарських монахів, що постановили поширити християнську віру на всі слов'янські племена. Уложили відповідні книги азбукою, названою «кирилицею», зрозумілою для всіх слов'янських народів. По наші дні збереглися ці писані церковні книги старослов’янською мовою.

Трете хрещення «Житіє Володимира» покладає на 881 рік, за князювання Олега.

Четверте хрещення пов’язане із блаженною княгинею Ольгою, бабусею Володимира.

П’яте хрещення 988 року було офіційним удержавленням релігії Київської Русі, завершенням становлення християнства в нашій древній державі, розпочатого в першому столітті.

Значимість віри для українського народу підкреслив і голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай під час свого виступу

«Віра завжди була надійним консолідуючим фактором та духовною опорою для українців, адже доля нації була нелегкою, - зазначив голова адміністрації, - згуртовує віра нас і сьогодні, допомагаючи долати виклики сьогодення».

Керівник району привітав всіх присутнім зі світлим та радісним святом – річницею історичної події, що дала початок новому етапу розвитку слов’янських народів.

Мистецькою окрасою тематичного заходу став виступ вокального ансамблю «Веснянка», у складі якого виступають викладачі музичних шкіл району, художній керівник Олена Никитюк.

У хоровому виконанні прозвучали композиції:«Отче наш», «Благослови, душе моя», К .Стеценка та інші

Чудовою декламацією тематичної поезії порадували присутніх і творчі вихованці закладів позашкільної освіти.

Історичні події далекого минулого потали перед учасниками заходу під час трансляції документальної стрічки «Сказання про Хрещення Київської Русі»

Завершальним акордом тематичного заходу стала «Молитва за Україну» у виконанні вокального ансамблю «Веснянка».

детальніше »
30.07.2018 | 10:55

Про ризики потрапити у сучасне рабство інформували у Мукачівській РДА

 

30 липня – Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми

Торгівля людьми - це злочин, жертвами якого можуть виявитися чоловіки, жінки, діти як з метою примусової праці, так і сексуальної експлуатації. Рабство як в стародавній, так і сучасній формі - явище не тільки ганебне, але й небезпечне тим, що фактично всі верстви населення можуть потрапити в кабалу, а захистити власні інтереси у такій ситуації складно. Особливо, якщо постраждала особа не володіє інформацією про те, куди звернутися по допомогу.

Про ті та інші питання, пов’язані з боротьбою з різними формами сучасного рабства, говорили у Мукачівські РДА. Доповідь по даному питанню озвучила  Віра Сватанова - начальник відділу у справах сім»ї та дітей УПСЗН.

детальніше »
30.07.2018 | 10:53

Організаційну нараду провів голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай

 

Сьогодні, 30 липня, у Мукачівській РДА відбулася організаційна нарада. Провів нараду керівник районної адміністрації Сергій Гайдай за участю: заступника голови Мукачівської РДА Олександра Богіва, керуючого справами районної адміністрації Олександра Чекана, начальників управлінь, відділів, служб та структурних підрозділів.

На нарді заслухали інформацію по наступних питаннях:

«Про заходи протидії торгівлі людьми», доповідала Віра Сватанова, начальник відділу у справах сім»ї та дітей УПСЗН. Як зазначила Віра Василівна, заяв щодо випадків, трудової або іншої експлуатації серед мешканців району не зафіксовано, але превентивна робота по запобіганню торгівлі людьми проводиться постійно.

детальніше »
30.07.2018 | 10:50

На річці Стара відновлюють аварійні шлюзи

 

На Мукачівщині тривають аварійно-відновлювальні роботи шлюзів, що на річці Стара Зняцівської сільської ради.

Невелика місцева річка  не раз завдавала клопоту не тільки місцевим мешканцям, а й водникам та рятувальникам. У період танення снігу або дощів річка Стара виливала на сільгоспугіддя та підтоплювала проїжджу частину траси міжнародного значення М-06 Київ-Чоп. З надмірною кількістю води не справлялися застарілі та аварійні шлюзи, які з часом втратили пропускну спроможність.

детальніше »
28.07.2018 | 15:42

Привітання з днем Хрещення Київської Русі-України

 

Шановні краяни!

Дорогі мешканці Мукачівщини!

У день пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира прийміть найщиріші вітання з нагоди 1030-ї річниці хрещення Київської Русі!

Цей день справедливо вважається днем вищої духовної єдності всього українського народу. Адже утвердження християнства дало новий поштовх розвитку тогочасного суспільства, а державу прийняли у своє коло багато країн світу.

Саме віра завжди була для українців життєдайною силою, яка допомагала вистояти в часи лихоліть і надавала сил рухатися далі на шляху процвітання рідної землі.

Сердечно вітаючи краян та духовенство, від щирого серця бажаю, щоб свято хрещення Київської Русі-України об’єднало наші душі у непохитній вірі в те, що разом ми здолаємо всі виклики сьогодення, захистимо нашу країну, примножимо її досягнення!

Зі святом!

З повагою

Голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай

детальніше »
27.07.2018 | 15:39

Працівників торгівлі з професійним святом привітав очільник Мукачівщини Сергій Гайдай

 

Напередодні професійного свята працівників торгівлі привітав очільник Мукачівщини Сергій Гайдай.

Хоч святкова зустріч представників сфери торгівлі відбулася у неформальній обстановці, багато говорили про справи сьогодення та про складні етапи, які довелося пережити закладам  торгівлі за часи незалежності України.

Перед колегами виступила голова Закарпатської обласної організації профспілки працівників і підприємців торгівлі, громадського харчування та послуг Галина Сваричевська, яка зазначила, що серед присутніх є працівники торгівлі, що працюють в галузі вже близько 50 років, передаючи досвід наступним поколінням та, водночас, адаптуючись до нових викликів економіки та ринку.

 

детальніше »
26.07.2018 | 10:19

Яблунів: діалог з громадою Мукачівщини триває

 

37791966_2050407708325723_8511539803781595136_n.jpgТривають виїзні прийоми голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая, як один з ефективних механізмів безпосередньої комунікації з мешканцями району. Черговий виїзний прийом громадян з особистих питань Сергій Володимирович провів у селі Яблунів. Очільник району полікувався з мешканцями сіл Яблунів на Новоселиця, оглянув заклади освіти, в яких триває підготовка до нового навчального року. Мешканці населених пунктів Яблунівської сільської ради зверталися до голови адміністрації з різноманітними проблемами, як от: дотримання графіку руху водіями громадського транспорту, питаннями соціального захисту, зокрема, оформлення субсидій на житлово-комунальні послуги, оформлення різного виду соціальних допомог, тощо. Також спільно мешканці піднімали питання, що хвилює всю громаду – ремонт доріг.

детальніше »
25.07.2018 | 10:29

Відбулося засідання Колегії районної державної адміністрації

 

Сьогодні, 25 липня, в останню середу місця, в Мукачівській РДА відбулося засідання Колегії районної державної адміністрації.

Провів засідання Колегії голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай за участі: заступника голови Мукачівської РДА Олександра Богіва, керівника апарату адміністрації Олександра Чекана, голови Асоціації селищних та сільських голів району Івана Мошака селищних та сільських голів, керівників структурних підрозділів, управлінь та відділів РДА, державних служб та відомств.

На розгляд членів колегії виносилися наступні питання:

1.      Про підготовку навчальних закладів району до нового 2018/2019 навчального року

2.      Про основні напрямки діяльності патрульної поліції в Закарпатській області

3.      Про підготовку та проведення 5-ти денних навчальних зборів військовозобов’язаних роти охорони

4.      Про запровадження Пенсійним фондом України механізму інформування громадян за допомогою sms-розсилок

детальніше »
25.07.2018 | 10:27

Про діяльність патрульної поліції на Закарпатті розповів Валерій Найман

 

Про основні напрямки діяльності патрульної поліції  в Закарпатській області розповів заступник начальника Управління патрульної поліції Валерій Найман. Перед керівництвом районної адміністрації, головами сіл Валерій Найман виступив під час роботи Колегії Мукачівської РДА.

Як зазначив Валерій Наман, свою діяльність патрульна поліція на Закарпатті розпочала з 2015 року. Нарзі територія обслуговування охоплює: м. Мукачево, м. Ужгород, м. Чоп, траса М-06 включно з постом  «Нижні Ворота», М-24 «Велика Добронь – Мукачеве – Берегове КПП «Лужанка» (від км. 23 до км. 62) та автомобільний шлях національного значення Н-09 «Мукачево – Рахів – Богородчани – Івано-Франківськ – Рогатин – Бібрка – Львів» (від км. 2 до км. 60).

детальніше »
25.07.2018 | 10:25

Прийом громадян

 

Черговий прийом громадян з особистих питань провів голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай.

Варто відзначити, що мешканці сіл району піднімають перед головою адміністрації не лише особисті питання, а й проблематику, що вагома для громади в цілому.

Так, поряд з особистими питаннями, що стосувалися надання допомоги на лікування, питання щодо тарифів на газ, вже традиційних межових суперечок, мешканці сіл наголошували на питаннях розвитку села, стану закладів освіти, тощо.

детальніше »
24.07.2018 | 10:22

На Мукачівщині планують створити систему містобудівного кадастру

 

На виконання розпорядження голови Закарпатської ОДА № 457 від 17.07.2018р. «Про забезпечення в конання заходів із створення та впровадження системи містобудівного кадастру Закарпатської області», у понеділок, 23 липня, у Мукачівській РДА відбулася перша робоча нарада з даного питання.

Нарада відбулася під головуванням керівника районної адміністрації Сергія Гайдая та за участю: керуючого апарату адміністрації Олександра Чекана, начальника фінуправління Інни Бисаги, начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури Віктора Кабація та головного спеціаліста відділу Василя Кунака, начальника відділу фінансово-господарського  забезпечення Аліни Живага.

Під час наради обговорили заходи, спрямовані на виконання розпорядження голови Закарпатської ОДА щодо створення та впровадження системи містобудівного кадастру Мукачівського району.

Відповідно до вищезгаданого розпорядження, у Мукачівській РДА буде призначено відповідальну особу за ведення містобудівного кадастру, відповідним чином облаштовано її робоче місце, згідно з технічними вимогами, що зазначені в законодавчих актах.

детальніше »
Усього: 1827
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>
Усього: 1827