Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

12.10.2017 | 08:57

На Мукачівщині розпочато реалізацію масштабного дорожнього проекту «Кольчино-Пузняківці»

 

На Мукачівщині стартував ремонт автодороги «Кольчино-Пузняківці». Вкрай зношене асфальтне покриття з багаточисленними вибоїнами замінять новим суцільним шаром асфальту. Роботи виконує румунська фірма – переможець тендерних торгів S.C. TRAMECO S.A., замовник – КП «Будкомплекторг».

Відтак, виконання поточного середнього ремонту автомобільної дроги загального користування місцевого значення «Кольчино-Пузняківці» виконавець робіт розпочав. Румуни використовують свою техніку, але зіткнулися з проблемою нестачі асфальту. Заводи, які виготовляють асфальтну суміш не справляються із замовленнями,оскільки відчувають брак складових, необхідних для компонування суміші.

детальніше »
08.10.2017 | 16:02

«Бобовищенське гроно»: свято народних традицій, мистецтва та сонячного напою на Мукачівщині!

 

Вдруге Мукачівщина запрошує друзів на Етнофестиваль «Бобовищенське гроно»!

Фестиваль, який презентує найбільший за кількістю населених пунктів район, урочисто відкрився 07 жовтня у селі Бобoвище.

Свято розпочалося урочистою ходою, в якій взяли участь багато поважних гостей, серед яких: голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, народний депутат України Михайло Ланьо, перший заступник голови Закарпатської ОДА Іван Дуран, заступник голови Закарпатської обласної ради Петро Грицик, перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів, депутати крайового парламенту, зокрема, Олексій Баранюк, Андрій Андріїв, голови районних державних адміністрацій, керівники обласних служб та відомств.

детальніше »
07.10.2017 | 16:07

 

детальніше »
06.10.2017 | 15:59

На Мукачівщині планують реалізувати пілотний проект зі спорудження сонячної електростанції

 

Напередодні голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай провів робочу зустріч з інвесторами з Словаччини. Темою перемовин стала потенційна можливість реалізувати пілотний проект з побудови сонячної електростанції.

До початку зустрічі з головою Мукачівської РДА словацькі бізнесмени вже оглянули ряд локацій в межах району, то ж розмова була предметною.

Словацьку делегація очолив Павол Гомбік – президент Палати користувачів і виробників відновлюваних джерел енергії – KUVOZE.

Павол Гомбік окреслив загальні технічні вимоги, необхідні ландшафтні та кліматичні критерії, зауважив про бажану наявність комунікацій.

детальніше »
06.10.2017 | 15:57

Виїзний прийом у віддаленому селі Бистриця провів очільник району Сергій Гайдай

 

Черговий виїзний прийом керівник Мукачівської РДА провів у населених пунктах Бистрицької сільської ради.

Села Бистриця та Вільховиця розташовані у мальовничому куточку Мукачівщини, є туристично привабливими, адже на території розташована одна з найдавніших сакральних пам’яток – дерев’яна церква святого Великомученика Дмитра, збудована з дубових колод та дранки у XVII сторіччі.

Разом з тим, населені пункти мають і ряд проблем, про які і говорили під час прийому голови адміністрації. Відтак, мешканці Вільховиці та Бистриці просили сприяння у вирішенні проблеми з встановлення Інтернет покриття, клопотали про додаткову зупинку автобусу та багато уваги приділили проблемі ремонту доріг.

детальніше »
06.10.2017 | 15:55

На фестиваль – по новій дорозі

 

Вже цими вихідними Мукачівщина зустрічає ІІ районний етнофестиваль «Бобовищенське гроно». Окрім багатої культурно-розважальної програми, цікавих сюрпризів та різноманіття автентичних традицій, цьогорічне свято знаменне ще однією важливою подією – поточним ремонтом доріг як у самому Бобовищі, так і в найближчих населених пунктах.

Хоча до фестивалю залишилося дуже мало часу, ремонтні роботи на дорогах Мукачівщини тривають. Прослідкувати за їх ходом та поспілкуватися з підрядниками цими днями вдалося першому заступнику голови Мукачівської РДА Андрію Данканичу.

детальніше »
06.10.2017 | 15:54

В Мукачівській РДА продовжується робота з очистки узбіч від сухостою

 

Цими днями перший заступник голови Мукачівської райдержадміністрації Андрій Данканич провів чергову нараду з питань зрізу аварійних дерев на дорогах місцевого значення – об’єктах середніх ремонтів.

Цього дня, Андрій Андрійович поспілкувався з головами сіл, на території яких передбачено вирубку аварійно-небезпечних дерев. Також, на зустрічі були присутні відповідальні особи з районного лісового господарства, Мукачівського району електричних мереж та окремі представники райдержадміністрації.

Так, головний спеціаліст відділу  містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури РДА Іван Лендєл ознайомив представників органів місцевого самоврядування з текстом доручення голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля від 11.09.2017 року про наявність на окремих ділянках дороги (Горонда-Баркасово, (Київ-Чоп)-Іванівці-Щасливе, Кольчино-Пузняківці)аварійно-небезпечних дерев, які загрожують безпеці дорожнього руху.

детальніше »
05.10.2017 | 11:45

Мукачівщина буде представлена під час інвестиційного форуму «Закарпаття – бізнес у центрі Європи»

 

Закарпаття, завдяки своєму геополітичному розташуванню, кліматичним та ландшафтним критеріям, - є один з найбільші привабливих регіонів України в інвестиційному плані. А капіталовкладення відіграють рушійну роль у розвитку економіки, тому й значення їх для краю важко переоцінити.

 «Закарпаття – бізнес у центрі Європи» - під такою назвою, яка має ще й смислове навантаження, - відбудеться інвестиційний форум. Діловим колам представлять потенційні можливості краю 12 жовтня. Захід відбудеться в історико-архітектурному комплексі «Совине гніздо», що в Ужгороді.

детальніше »
04.10.2017 | 11:47

Аспекти соціально-економічного розвитку району на 2018 рік обговорили у Мукачівській РДА

 

Під головуванням першого заступника голови Мукачівської РДА Андрія Данканича відбулася нарада з питань розробки Програми соціально-економічного розвитку району на 2018 рік. У нараді взяли участь керівники управлінь, відділів та структурних підрозділів адміністрації.

Як зазначив начальник управління економічного розвитку та торгівлі Ігор Яворський, Кабінетом Міністрів України прийнято Постанову № 411 від 31.05.2017 року «Про схвалення Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2018-2020 роки». Цим документом Уряд схвалив Прогноз економічного і соціального розвитку України на 2018-2020 роки, визначивши основні прогнозні макропоказники економічного і соціального розвитку України. Відповідно, на рівні району також буде розроблено Програму соціально-економічного розвитку району на 2018 рік.

детальніше »
03.10.2017 | 15:13

Робоча поїздка по закладах освіти

 

P1240370.JPGЗ початком нового навчального року до закладів освіти Мукачівщини – посилена увага, адже попереду опалювальний сезон, набирає обертів навчальний процес.

Сьогодні, 02 жовтня, очільник Мукачівщини Сергій Гайдай, який особисто опікується освітянськими питаннями, здійснив робочу поїздку загальноосвітніми закладами та садочками.

Так, Сергій Володимирович спільно з начальником управління освіти, молоді та спорту Світланою Кешелею відвідав садочок у В.Визниці. Освітня установа після поточного ремонту, щойно завезені й нові ліжечка, які вже готують для малюків. Всього у садочку виховуються 27 діток.

детальніше »
03.10.2017 | 15:09

На фестиваль «Бобовищенське гроно» - новою дорогою!

 

P1240446.JPGМукачівщина готується до Етнофестивалю «Бобовищенське гроно». Оргкомітет завершив розподіл локацій на місці проведення фесту – у селі Бобовище, адже, окрім виноробів, будуть представлені всі населені пункти району.

Також до фестивалю приурочена ще одна важлива подія – знайдено можливість здійснити ремонт доріг. Відтак, на автодорозі через село Лохово здійснено ямковий ремонт. Працює техніка і в самому селі Бобовище, тут проводять середній поточний ремонт, який передбачає суцільний шар нового асфальту.

Роботи з відновлення доріг проінспектував очільник району Сергій Гайдай, який також взяв участь у виїзному засіданні організаційного комітету.

детальніше »
03.10.2017 | 11:41

 

Напередодні, під головуванням очільника району Сергія Гайдая відбулася нарада на предмет організації спортивних змагань та реабілітації мешканців району з особливими потребами. З проханням про допомогу у проведенні заходу до керівництва району звернувся голова  Мукачівського міськрайонного товариства інвалідів вазо-моторної системи «Криниця» Володимир Кобин. Запланований захід відбудеться з 16 по 21 жовтня на базі оздоровчого комплексу «Водограй».

В організації заходу будуть задіяні кілька профільних управлінь та відділів, відтак у нараді взяли участь: начальник управління соцзахисту населення Олександр Немйо, головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги району Вікторія Лані, начальник відділу молоді та спорту Олександр Корж, головний спеціаліст  відділу культури Ольга Копча.

детальніше »
29.09.2017 | 12:07

Шановні працівники освіти! Дорогі вчителі!

 

Щиро вітаю вас з професійним святом, яке об’єднує всіх людей, адже життєва стежина кожного з нас розпочинається зі шкільної парти. Ви навчаєте, піклуєтесь, виховуєте дітей, даруєте їм найцінніший скарб – знання, що стане надійною опорою у їхньому подальшому житті.

Висловлюю вам, дорогі вчителі, сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.

Нехай завжди всміхається доля, дарує Вам міцне здоров'я та довголіття. Від імені ваших учнів бажаюздійснення найзаповітніших мрій, а також щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість, затишок та Боже благословення!

Зі святом, дорогі вчителі!

Голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай

детальніше »
29.09.2017 | 08:30

В населених пунктах Мукачівщини, де раніше було зафіксовано АЧС, нарешті знято карантин

 

Вчора, 27 вересня, під керівництвом першого заступника голови Мукачівської РДА Андрія Данканича відбулося чергове засідання районної надзвичайної протиепізоотичної комісії, що стосувалося подальшої ліквідації наслідків захворювання на африканську чуму свиней, яке спостерігалося в районі влітку цього року.

Цього дня на комісії піднімалося питання зняття карантину з тих населених пунктів, в яких було зафіксовано спалах хвороби.

Нагадаємо, спочатку, 11 серпня інфікованих свійських свиней було зафіксовано в селі Нижній Коропець. В результаті, там було утилізовано (через умертвіння та спалення) 32-є голів свиней.

Далі, 15 серпня вогнище інфекції було зафіксовано в селі Павшино. Там, у підсумку, було знищено 52 свиней.

детальніше »
28.09.2017 | 12:04

Питання підтримки учасників АТО обговорили в Мукачівській РДА

 

Засідання координаційної ради з вирішення проблемних питань військовослужбовців, учасників АТО та членів їх родин відбулося у Мукачівській РДА. За участю представників профільних управлінь, структурних підрозділів РДА та державних служб, нараду провів перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич.

Відповідно до порядку денного, заслухали загальну інформацію управління соціального захисту населення  щодо учасників АТО та членів їх родин.

Як зазначив начальник управління соцзахисту Олександр Немйо, ведеться облік та постійний моніторинг проблематики учасників АТО, членів родин загиблих військовослужбовців. Важливу роль у комунікації між органами державної влади та учасниками АТО відіграють громадські організації, створені для захисту інтересів військовослужбовців. Окрім того, активну позицію займає і радник голови Мукачівської РДА з питань учасників АТО Олексій Кесов, який також входить до складу координаційної ради.

детальніше »
Усього: 1514
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>
Усього: 1514