Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

25.01.2017 | 15:26

Про стан пасажирських перевезень говорили у Мукачівській РДА

 

Нещодавня снігова негода внесла свої корективи у сферу пасажирських перевезень Мукачівського району. Так, зважаючи на стан доріг, та з метою безпеки пасажирів, після аномального снігопаду було прийнято рішення про призупинення рейсу «Мукачево-Пузняківці».

Після розчистки дороги від снігу, розширення полотна проїжджої частини з утворенням так званих «кишень» - місць, які дають можливість розминутися із зустрічним транспортом, а також місць для безпечного розвороту й висадки, маршрут було відновлено до розвилки Майдан-Лісарня. Про це повідомив керівник ДП „Диспетчерська служба пасажирських перевезень” Георгій Горват .

детальніше »
24.01.2017 | 16:21

У Мукачівській ЦРЛ і надалі лікуватимуть пацієнтів з району

 

У Мукачівській РДА відбулася нарада щодо врегулювання проблеми навколо медичного обслуговування мешканців району у Мукачівській ЦРЛ.

В малому залі засідань зустрілися представники району та міста, щоб знайти шляхи до вирішення гострої проблеми, пов’язаної з ненаданням медичної допомоги мешканцям району, яка вже набула суспільного резонансу.

У нараді взяли участь: очільник Мукачівської РДА СергійГайдай, голова Мукачівської районної ради Іван Михайло, головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги району Вікторія Лані, головний лікар Мукачівської ЦРЛ Ярослав Луп»як та начальник відділу охорони здоров’я Мукачівської міськради Любов Мандзич.

детальніше »
24.01.2017 | 15:24

Техніка Мукачівського прикордонного загону й надалі допомагає з розчисткою доріг на Мукачівщині

 

З розчисткою доріг від снігу та розширенням  проїжджої частини у відділених села Мукачівського району допомагає техніка Мукачівського прикордонного загону. Військові виділили очисну техніку: Т-150 та грейдер, які працювали у напрямку сіл Бабичівської міськради та сусідніх населених пунктів.

Як зазначає заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів, який координував очисні роботи, військовими завершено розширення проїжджої частини дороги Лецовиця – Бабичі. У суботу силами філії ДП «Мукачівський райавтодор» було забезпечено підсипку дороги на Ділок.

детальніше »
24.01.2017 | 14:43

Родина загиблого бійця добровольчого батальйону Олега Сидора отримала права та пільги, гарантовані державою

 

16143457_1884862058418126_2709218216328215761_o.jpgВодночас сумну й приємну місію виконав сьогодні, 23 січня, очільник Мукачівщини Сергій Гайдай. Керівник району передав матері загиблого в зоні АТО бійця посвідчення родини загиблого учасника АТО. Довгим та болючим був шлях родини до отримання всіх прав та державних гарантій. Мати загиблого воїна, пересилюючи біль, звернулася за допомогою до керівника Мукачівської РДА Сергія Гайдая.

Уродженецьсела Кендерешів, що на Мукачівщині, Олег Сидор, відомий за позивним «Скіф», віддав своє молоде життя за Україну в зоні АТО. Боєць загинув під час бойових дій у селі Половинкине Старобільського району Луганської області. Але перебував на передовій у лавах одного з добровольчих батальйонів, тому після загибелі родина бійця, зокрема, мама Юлія Сидор, зіштовхнулася з низкою проблем та бюрократичних перепон, які не дозволяли родині набути всіх прав та гарантій, передбачених законодавством. Юлія Іванівна отримувала суцільні відписки з багатьох інстанцій, хоча надавала документи, які підтверджували присутність її сина у зоні бойових дій та виконання ним своїх обов’язків.

детальніше »
24.01.2017 | 14:41

Спортсменка з Мукачівщини братиме участь в Чемпіонаті України з пауерліфтингу

 

P1060539.JPGВолодарка титулу Чемпіон України з класичного пауерліфтингу у своїй ваговій категорії Єлизавета Форкош в черговий раз буде підтверджувати  досягнення у силовому виді спорту. Так, спортсменка з Мукачівщини готується до участі в Чемпіонаті України з класичного пауерліфтингу (жим лежачи), що днями стартує в місті Коломия Івано-Франківської області.

Про підготовку Єлизавети у складі збірної Закарпаття до нелегких змагань всеукраїнської першості розповів тренер спортсменки, суддя міжнародної категорії Михайло Рошко під час зустрічі з очільником Мукачівської РДА Сергієм Гайдаєм.

детальніше »
23.01.2017 | 15:40

Це схоже на геноцид проти мешканців Мукачівщини, - очільник району Сергій Гайдай прокоментував ситуацію навколо Мукачівської ЦРЛ

 

У Мукачівській центральній районній лікарні надають мешканцям району виключно ургентну медичну допомогу у перший день перебування на стаціонарному лікуванні. Всі інші медичні послуги та ліки – платні, - так пояснюють лікарі пацієнтам. Про це свідчить і текст оголошень, розміщених на дверях лікарських кабінетів. Одне з таких оголошень голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай зняв особисто.

Ситуаціюпро ненадання медичних послуг мешканцям району прокоментував знімальній групі телеканалу «Інтер» очільник Мукачівської РДА Сергій Гайдай.

До слова, по дорозі до кабінету керівника району журналіст вивчала ситуацію та спілкувалася з людьми й була вражена випадком, коли лікарі жіночої консультації (!) відмовили жінці, яка перебуває на сьомому місяці вагітності у медичній допомозі!

детальніше »
23.01.2017 | 15:27

У витоків української державності: на Мукачівщині відзначили День Соборності України

 

22 січня в історії України має доленосне значення, адже ця дата уособлює відразу дві вагомі історичні події: в 1918 році - перше в XX столітті Україна проголошувалася незалежною суверенною країною, у 1919 році - на Софійському майдані в Києві в урочистій атмосфері відбулося проголошення Акта злуки УНР та ЗУНР в єдину незалежну державу. Для Закарпаття 22 січня також має вагоме історичне значення – у 1946 році Закарпаття увійшло до складу України.

Всі ці величні історичні події згадували сьогодні, 20 січня, у Мукачівській центральній районній бібліотеці, де відбувся урочистий захід, присвячений Дню Соборності України.

детальніше »
20.01.2017 | 15:06

Шановна громадо!

 

На завершення світлих та величних різдвяних свят, в Україні відзначають ще одну знаменну дату – День Соборності. 22 січня з різницею в рік відбулися дві події, які мали визначальне значення для процесів державотворення, стали точками відліку у здобутті Україною Незалежності. 22 січня 1919 року Українська Народна Республіка й Західно-Українська Народна Республіка – об'єдналися в самостійну соборну державу.

Для нашого краю доленосна дата 22 січня також є знаменною – виповнюється 71 рік з утворення Закарпатської області у складі України.

Даті 22 січня судилося навіки закарбуватися в історії України та стати символом об’єднання: під прапор єдиної держави стали люди різні за своїм походженням та освітою, майновим станом і звичаями. Їх об'єднало розуміння того, що тільки соборний народ є нацією. І хоча, через низку тодішніх обставин, національна революція в 1919 році  зазнала поразки й Україна знову виявилася розшматованою, але знак у вічність був поданий.

Історичні події дали нам, сучасникам, неоціненний досвід та довели, що тільки у єдності наша сила. Сьогодні питання Незалежності та Соборності знову набули актуального значення, а кордони нашої країни знову, як і наші предки, захищають сини України з усіх її куточків.

Нехай День Соборності  України назавжди буде джерелом натхнення та символом монолітності української нації, яка черпає свої сили в одвічному прагненні до незалежності та героїзму предків, які нам її заповідали.

 

Голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай

детальніше »
19.01.2017 | 15:08

Мукачівщина оговтується від снігопаду: у віддалених селах відновлюється автобусне сполучення, дороги продовжують розчищати

 
Віддалені села Мукачівського району, які найбільше постраждали від аномального снігопаду, відновлюють свій звичний порядок життя. Силами філії ДП «Мукачівський райавтодор» та за допомогою військових й техніки водного господарства, дороги й надалі розчищають, розширюючи проїжджу частину та формуючи умови для безпечного руху транспорту, у тому числі громадського.
Так, трактор Т-150 райавтодору забезпечив відновлення роботи громадського транспорту в селах Копиновецької сільради. Техніка розчистила та розширила дорогу в ряді населених пунктів: Копинівці, Микулівці, Щасливе. Основний акцент ставився на вивільненні від снігу місць зупинок автобусів та формуванні «кишень» й майданчиків для розвороту громадського транспорту.
детальніше »
19.01.2017 | 09:02

Підсумки діяльності туристичної галузі за 2016 рік підбили у Мукачівській РДА

 

Сьогодні, 18 січня, у Мукачівській РДА відбулася нарада щодо підведення підсумків діяльності туристичної галузі за 2016 рік.

Перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич заслухав інформацію начальника відділу з питань європейської інтеграції, зовнішньоекономічних  зв’язків та туризму  Василя Шкріби.

Слід зазначити, що за 2016 рік загальний показник кількості туристів склав більш, ніж 32 тисячі чоловік, - йшлося у доповіді, - це свідчить про те, що показник кількості туристів стабільно-зростаючий.

детальніше »
19.01.2017 | 09:01

Аномальний снігопад найбільше шкоди завдав гірським селам Мукачівщини, - Сергій Гайдай

 

Кількість снігу, яка випала на Закарпатті , - є аномальною, - зазначає очільник Мукачівщини Сергій Гайдай журналістам ТРК «М студіо» під час інтерв’ю.

Оскільки головною темою є ліквідація наслідків негоди, керівник Мукачівської РДА розповів представникам мас-медіа про стан очистки доріг на Мукачівщині та головні проблеми, які «винесла» на поверхню негода.

«Техніка «Мукачівського райавтодору» - у вкрай поганому стані»

Балансоутримувачем доріг районного значення є філія ДП «Мукачівський райавтодор», за яким і закріплюються роботи з очистки доріг у зимовий період. Але остання природня стихія показала, що на допомогу райавтодору потрібно залучати інші служби та відомства.

детальніше »
16.01.2017 | 11:06

Мукачівщина колядувала на обласному фестивалі «Коляди у старому селі»

 

P1060248.JPGЗавершальним акордом колядницького циклу на Закарпатті став обласний фестиваль «Коляди у старому селі», який об’єднав традиції всіх регіонів краю в неповторне, колоритне та співоче дійство.

Автентичні будиночки скансена або старого села ожили, адже до них, хай навіть на кілька годин, завітали господарі з веселими колядками та щедрими віншуваннями.

Кожен з районів Закарпаття відтворив автентичні дійства Різдва Христового у прадавніх хатинках, в яких колись жили та колядували їхні предки.

Свою культуру та звичаї представила на обласному фестивалі й Мукачівщина. Дерев’яний будинок з села Ракошино гостинно приймав багато численних гостей, а господарі – частували їх стравами, притаманними регіону, та співали своїх автентичних колядок.

детальніше »
16.01.2017 | 10:49

У Мукачівській РДА представили новопризначеного заступника

 

Сьогодні, 16 січня, у Мукачівській РДА відбулася нарада за участю керівників управлінь, відділів та структурних підрозділів адміністрації. Під час наради очільник району Сергій Гайдай представив присутнім новопризначеного заступника голови адміністрації.

Олександр Ярославович Богів буде відповідати за питання гуманітарного напрямку. Також під час наради обговорили й інші питання, зокрема, про підвищення ефективності роботи державних службовців на всіх рівнях. Затверджено порядок планування роботи з наступним періодичним інформуванням щодо виконання.

детальніше »
13.01.2017 | 15:14

Про стан очистки доріг на Мукачівщиині

 

Роботи з очистки доріг населених пунктів Мукачівського району не припиняються. До очисних робіт за ініціативою голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая, долучилися військові, зокрема, Мукачівський прикордонний загін та  державні служби району.

Протягом вчорашнього дня у ряді населених пунктів працювала очисна техніка:

·         Ділянку автошляху між населеними пунктами Дерцен та Форнош й у межах самого села Форнош очистила техніка прикордонного загону;

детальніше »
13.01.2017 | 10:55

 

P1060129.JPGНа Мукачівщині продовжують колядувати. Возвеличають народження Ісуса Христа не тільки в оселях – коляди лунали в головній адмінбуділвлі району: до Мукачівської РДА завітав викладацький колектив Великолучківської дитячої школи мистецтв, який виконав ряд закарпатських колядок, супроводжуючи їх автентичним щедруванням.

Від імені всіх працівників культури Мукачівщини керівника району СергіяГайдая та всіх працівників адміністрації привітала завідувач відділу культури Оксана Кречковська, яка побажала всім миру, достатку, божої благодаті та веселих свят.

детальніше »
Усього: 1259
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>
Усього: 1259