Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

03.05.2017 | 14:33

У Мукачівській РДА визначили кращих державних службовців

 

За підсумками районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у Мукачівській РДА визначили переможців. Так, кращими державними службовцями стали:

·                     у номінації «Кращий керівник» перемогла Русин Оксана Василівна – начальник архівного відділу Мукачівської РДА;

·                     у номінації «Кращий спеціаліст» перемогу здобув Троян Олександр Миколайович – головний спеціаліст відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Мукачівської РДА.

Нагадаємо, у двох номінаціях за звання кращого державного службовця змагалися 6 кандидатів, які виконали ряд  конкурсних завдань, серед яких: тестові завдання в частині знання Конституції України та законодавства про державну службу, ситуативні завдання на складання ділових документів різного типу.

детальніше »
03.05.2017 | 12:42

Команда Мукачівщини «Черпак» - переможецьномінації «Найвічливіша команда» V Чемпіонату Бограчу

 

Бограч – це більше, ніж страва, бограч - це культурна візитівка Закарпаття, гастрономічний шедевр, рецептура якого продовжує вдосконалюватися. Мистецтву приготування бограчу 

присвятили чемпіонат, який став щорічним та відбувається 

відпочинковому комплексі «Термальні води Косино», що у селі Косонь 

Берегівського району.

У цьогорічному ювілейному п’ятому чемпіонаті учать взяла й командна з Мукачівського району. Команду під символічною назвою«Черпак» очоливособисто голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай. Оскільки бограч – це спільна угорсько - українська культурно-гастрономічна спадщина, той домінував на чемпіонаті угорський колорит. Над приготуванням бограчу «чаклували»: сільський голова села Сернє Олександр Жидик, секретар Сернянської сільради Юрій Зайцев, сільський голова села Жнятино Іван Орос. Керував процессом капітан команди Сергій Гайдай.

Згідно правил проведення чемпіонату, у процесі приготування, який тривав понад чотири години, членам команди ніхто з присутніх не допомагав. Бограч готували відповідно до рецепту, який був оприлюднений на експозиційному місці.

детальніше »
27.04.2017 | 14:02

Про найважливіші питання з життя Мукачівського району поговорили на черговому засіданні колегії райдержадміністрації

 

Вчора, 26 квітня, у великому залі засідань Мукачівської РДА відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації, під головуванням очільника району Сергія Гайдая. Також, на засіданні були присутні голова Мукачівської районної ради Іван Михайло, заступник голови державної адміністрації Олександр Богів, сільські та селищні голови, начальники структурних підрозділів РДА та керівники служб району.

Почалося засідання колегії не так як зазвичай – голова РДА Сергій Гайдай висловив слова вдячності та вручив подяки всім, хто допомагав в організації та проведенні веломарафону «Три замки Закарпаття». Нагадаємо, маутинбайк марафон «Три замки Закарпаття» відбувся в неділю, 23 квітня і його маршрут проходив через 14 населених пунктів Мукачівщини.

детальніше »
27.04.2017 | 12:12

Церква, влада і громада об’єднаються для побудови нового дитсадка у селі Зняцьово

 

P1140171.JPGСправа на благо  дітей – стала темою зустрічі очільника району Сергія Гайдая та Преосвященного Владики Мілана, що днями відбулася у селі Зняцьово за присутності депутата районної ради Георгія Горвата та голова села Діани Сирохман.

Місцем зустрічі став об’єкт, на базі якого є плани побудувати дитячий садок.

Територія в п’ять сотин та недобудова на центральній вулиці села якнайкраще підходять для спорудження сучасного ДНЗ, якого громада дійсно потребує.

Як розповіла Діана Василівна, на 1800 мешканців Зняцева – функціонує лише один садочок на 50 місць. Цього, звичайно ж, замало. Батьки вимушені возити дітей до сусідніх сіл – Червеньово та Драгиня.

За умови функціонування нового дитсадка, у теперішній будівлі була б можливість відкрити дитячу школу мистецтв, наразі функціонує лише студія, а діти відвідують мистецькі заклади в Ракошино, чи, навіть, Середнє Ужгородського району.

детальніше »
26.04.2017 | 16:33

Чергове засідання комісії ТЕБ та НС відбулося в РДА

 

Про підготовку до літнього періоду 2017 року та про санітарно-епідеміологічну ситуацію в Мукачівському районі поговорили вчора на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Мукачівської райдержадміністрації. Провів засідання голова комісії – перший заступник голови РДА Андрій Данканич. На нараді були присутні як члени комісії, так і керівники окремих служб району. Цього дня на порядок денний було винесено три питання, а саме:

1. Про підготовку до купального сезону та забезпечення безпеки на водних об’єктах району під час купального сезону 2017 року;

2. Про заходи щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів та сільськогосподарських угідь у літній період 2017 року;

3. Про організацію забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення району у весняно-літній період 2017 року.

детальніше »
25.04.2017 | 15:52

Черговий прийом громадян провів очільник Мукачівщини Сергій Гайдай

 

Однією з найважливіших запорук успішного вирішення проблем для очільника Мукачівщини є конструктивний діалог, як і з підлеглими, так і з мешканцями району. Тому, особливу увагу Сергій Гайдай приділяє особистому спілкуванню з громадянами. От і сьогодні, 25 квітня, Сергій Володимирович провів черговий прийом громадян.

Як і зазвичай, краяни зверталися за допомогою у вирішенні своїх побутових проблем, урадити яким самостійно вони не в змозі.

Найактуальнішими питаннями, з якими звертаються до голови РДА й надалі залишаються заяви на отримання матеріальної допомоги, справи про межові спори та сусідські суперечки.Проте, іноді, очільнику району доводиться стикатися і з досить непростими ситуаціями. Так і сьогодні на особистий прийом громадян до Сергія Володимировича звернулася мешканка села Ромочевиця, яка опинилася в складних життєвих обставинах.

Все почалося з того, що через помилку під час реєстрації місця проживання (записано неправильний номер будинку) пані Сільвія не може отримати жодної довідки від сільської ради. Ситуація ускладнилася ще й тим, що за час, коли пані Сільва намагалася вирішити дану проблему, будинок, в якому вона зареєстрована було зруйновано.

Ознайомившись детально із ситуацією, Сергій Володимирович порадив постраждалій укласти відповідний договір з орендодавцем, щоб хоч так вона могла отримувати потрібні їй довідки не за місцем реєстрації, а за місцем проживання. «На жаль, я вам нічим не зможу допомогти, ця справа не належить до компетенції райдержадміністрації. Одне, що я можу порадити, це укласти договір з власником квартири, де ви зараз проживаєте, щоб хоч так отримувати всі необхідні документи. Мені шкода, що не зміг вам більше допомогти, проте, запевняю, що у разі виникнення якихось інших проблем, можете звертатися, я завжди намагатимуся допомогти.», - наголосив голова РДА Сергій Гайдай.

детальніше »
24.04.2017 | 16:21

Чергову організаційну нараду провів голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай

 

Для організації роботи та затвердження плану дій на подальші кілька тижнів, сьогодні, 24 квітня, голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району.

Почалася нарада з найважливішого питання: продовження на території району опалювального сезону. За словами Сергія Володимировича, всі садочки і школи краю працюють в штатному режимі, опалення підключено у всіх державних установах. Що ж стосується субсидій, то, за словами начальника управління соціального захисту населення адміністрації Олександра Немйо,  виплати субсидій на опалення громадянам продовжено до 1 травня відповідно до розпорядження голови РДА.

Згадали сьогодні і про комісію, яка займається питаннями призупинення соціальних виплат на дітей у тих родинах, де є ймовірність неналежного їх використання.

детальніше »
21.04.2017 | 14:09

За звання кращого державного службовця змагалися в Мукачівській РДА

 

Районний етап Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» відбувся у Мукачівській РДА.

За звання кращого державного службовця у двох номінаціях змагалися 6 претендентів:

детальніше »
20.04.2017 | 14:07

В Мукачівській РДА визначали автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування

 

Сьогодні, 20 квітня 2017 року, в приміщенні Мукачівської РДА під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Андрія Данканича, відбувся конкурс з визначення робочого органу – підприємства (організації) для виконання функцій забезпечення роботи конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування в Мукачівському районі. Інформація про дату та час проведення була оприлюднена в газеті ,,Афіша Закарпаття”, і всі бажаючі могли взяти в ньому участь.

Після перевірки та ознайомлення із всім пакетом документів, який конкурсанти повинні були підготувати, та згідно рішення конкурсного комітету, переможцем конкурсу вже втретє стало Державне підприємство ,,Диспетчерська служба пасажирських перевезень”. Андрій Андрійович привітав директора ДП Горвата Георгія Андрійовича і побажав йому й надалі так плідно та завзято трудитися на благо рідної Мукачівщини. 

детальніше »
13.04.2017 | 16:40

Самобутні традиції Мукачівщини – це скарб, що передається з роду в рід, - Сергій Гайдай

 

Назустріч Великодню – найсвітлішому християнському святу відходять на другий план всі буденні справи і залишається найголовніше – неповторна атмосфера очікування світлого Вокресіння Христового.

Згідно традицій, у чистий Четвер перед великоднього тижня господині випікають паску – найголовніший компонент святкового кошика, який буде освячено у Великодню ніч. У кожному регіоні є свої самобутні традиції та звичаї, які дбайливо оберігаються, відтворюються та передаються з роду в рід.

Особливо шанують звичаї батьків на селах Мукачівщини. Про свої самобутні традиції розповіли журналістам мешканці села Горонда, у якому , окрім традиційних пасок, випікають ще й  так званий «віночок». Прототип цього елементу пасхального кошика бере початок з релігійної тематики та знаменує собою образ «вінця тернового», який «вінчав» голову Ісуса Христа.

детальніше »
12.04.2017 | 10:44

Майбутні захисники Вітчизни змагалися у військово-прикладних видах спорту

 

На Мукачівщині відбулася спартакіада військово-прикладних видів спорту серед допризовної молоді. У змаганнях взяли участь юнаки з загальноосвітніх шкіл району та ліцеїсти Закарпатського обласного ліцею з ПВФП. Команди В. Коропецької, Залужанської, Станівської, Кольчинської, Бобовищенської, Горондівської, Лохівської шкіл та військового ліцею вишикувалися на стадіоні в смт. Кольчино. Захід традиційно розпочався з виконання Гімну України.

З вітальним словом до учасників спартакіади звернувся очільник Мукачівщини Сергій Гайдай:

детальніше »
10.04.2017 | 08:44

На Мукачівщині планують літню оздоровчу кампанію для дітей пільгової категорії

 

Питання щодо планів на літнє оздоровлення дітей пільгової категорії прокоментував журналістам місцевого телебачення голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай.

Також очільник району підвів підсумки минулорічного оздоровлення. Так, за словами Сергія Гайдая, відповідно до цільової програми, з районного бюджету в минулому році виділили понад 400 тисяч гривень. За ці кошти оздоровлено 76 дітей у таборі відпочинку «Альбатрос» на березі Чорного моря. В результаті проведення тендерних торгів на закупівля послуг оздоровлення,  кошти вдалося зекономити та придбати за них ще 31 путівку до ДП «Клінічний санаторій «Карпати».

детальніше »
06.04.2017 | 09:43

Звернення до Президента та бюджетні питання: відбулася сесія Мукачівської райради

 

Сьогодні, 06 квітня, депутати Мукачівської районної ради зібралися на друге пленарне засідання п’ятої сесії VII  скликання, щоб затвердити звернення до керівних осіб держави щодо тарифної політики газопостачання для населення та розглянути ще деякі нагальні питання.

У залі зареєструвалося 32 народних обранця, участь у роботі сесії також взяли: голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, перший заступник голови Андрій Данканич, заступник голови Олександр Богів, керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів адміністрації,  очільники селищних та сільських рад. Були запрошені керівники силових структур та державних служб та установ району. Захід висвітлювали засоби масової інформації.

На порядку денному були наступні питання:

1. Про звернення до Президента України, ВРУ та Кабінету Міністрів України.

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2016 року №119 «Про районний бюджет на 2017 року» зі змінами від 23 лютого 2017 року.

3. Різне.

детальніше »
05.04.2017 | 16:04

Першу хвилю призовників відправили на строкову службу в Мукачівському ОМВК

 

Першу хвилю призовників відправили на строкову службу в Мукачівському ОМВК

Сьогодні, в Мукачівському об’єднаному військовому комісаріаті відбулася, перша цього року, відправка призовників на строкову службу.

В урочистостях з цього приводу взяли участь військовий комісар Мукачівського ОМВК Ігор Гусєв, голова призовної комісії Мукачівського міськвиконкому Олександр Галай та священнослужителі краю.

Підтримати призовників у такий важливий та відповідальний для них день завітав і голова призовної комісії Мукачівського району, перший заступник голови РДА Андрій Данканич.

 

детальніше »
05.04.2017 | 15:57

На Мукачівщині – лісовідновлення

 

Посадити дерево – символічна фраза, яка сьогодні стала соціальною нормою кожної свідомої людини. Відроджують «легені  Землі» і на Мукачівщині. Лісівники  Мукачівського лісового господарства залучають до лісовідновлення учнів та студентів, і це вже стало доброю традицією.

Сьогодні, 04 квітня, лісовий фонд Мукачівщини поповнився 5 тисячами нових деревцят. Саджанці дуба та сосни висаджували студенти МДУ разом з лісівниками. До лісовідновлення долучився і голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай.

Молодь та гостей зустрічав начальник Мукачівського ЛГ Василь Анталовський, який розповів студентам про роботу лісівників та  акцентував на першочергових завданнях: збереженні природи та раціональному використанні лісу.

детальніше »
Усього: 1352
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>
Усього: 1352

Новини

Всі новини >>