Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

23.07.2018 | 11:01

На Мукачівщині триває підготовка освітніх закладів до нового навчального року

 

В освітніх закладах Мукачівщини тривають ремонтні роботи, адже незабаром – новий навчальний рік, який учні мають розпочати у комфортних умовах.

Виконані роботи проінспектував голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай. Керівник району відвідав  корпус для початкових класів Новодавидківської школи І-ІІІ ст..

Це не перший візит керівника району до даного навчального закладу. Так, кілька місяців тому, Сергій Володимирович зустрічався тут з батьківським комітетом школи. Як зазначили батьки, два блоки санвузлів для дітей та один для працівників закладу знаходяться в законсервованому стані вже десятки років. Приміщення не функціонували та були просто зачинені, не працювала й каналізація.

детальніше »
23.07.2018 | 10:55

На відпочинок до Хорватії поїхали діти учасників АТО

 

Літо – пора активного відпочинку, розваг та оздоровлення. Саме з такою метою й позитивним настроєм поїхали на відпочинок до Хорватії діти учасників АТО. До групи, загальною кількістю 120 дітей, увійшли діти діючих військовослужбовців 128-ї ОГПБР, а також ветеранів АТО, з родин загиблих військових.

На двотижневий відпочинок дітлахів проводжав голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, який також активно долучився до організації поїздки.

Відтак, діти з Мукачева, Ужгороду та Львова в обласному центрі зустрілися з групою, що прибула зі Східної України. Діти ветеранів АТО та діючих військовослужбовців, що знаходяться з зоні ООС, - з різних куточків Донбасу. В числі супроводу – депутат міської ради Краматорска Лілія Кислиціна, яка подякувала Сергію Володимировичу за допомогу в організації поїздки, особливо за комфортабельний автобус міжнародного класу з кондиціонером та всіма зручностями, зокрема, послугами стюарта та WIFI.

детальніше »
20.07.2018 | 16:42

Забезпечення інсуліном мешканців Мукачівщини

 

Нараду з районним ендокринологом Елеонора Серденко з питань виписки інсуліну жителям Мукачівського району провів сьогодні, 20 липня 2018 року перший заступник голови Мукачівської райдержадміністрації Андрій Данканич.

Районний ендокринолог довела до відома присутніх, що в Мукачівському районі на Д обліку знаходяться – 466 хворих з цукровим діабетом, що потребують інсулінотерапії, з яких 440 – дорослих та 26 – дітей. Всі діти приймають аналоги інсуліну та генно-інженерні інсуліни імпортного виробництва. Серед дорослих на аналогах перебувають 95 осіб, генно-інженерних імпортних інсулінах – 78, вітчизняних – 293 особи.

детальніше »
20.07.2018 | 10:50

«Теплі кредити» зігріють ще шість родин з Мукачівщини

 

Питання енергоефективності та енергозбереження постійно перебувають у колі уваги  керівництва Мукачівської РДА. Водночас, про зацікавленість мешканців населених пунктів району  в участі у програмі «теплих кредитів» свідчать звернення до органу державної влади.

Так, у п’ятницю, 20 липня, відбулося чергове засідання районної комісії по підтримці індивідуального житлового будівництва на селі.

Комісія під керівництвом першого заступника голови Мукачівської РДА Андрія Данканича розглянула шість заяв.

Загальна сума коштів, які мешканці Мукачівщини спрямують на утеплення житла, становить 445  тис. грн. Комісія вивчила матеріали, додані до заяв, та прийняла позитивні рішення по зверненням.

Зазначимо, в Мукачівському району діє цільова районна програма «Власний дім» на 2016 – 2020 роки.

Основне завдання програми полягає в наданні пільгових кредитів індивідуальним забудовникам у обсягах зазначених відповідно до Програми.

Заходами Програми передбачено кредитування на добудову або реконструкцію житла, придбання житла та облаштування інженерними мережами, в тому числі газифікація власних житлових будинків та мереж електро-газо-водопостачання, заміна газових котлів на твердопаливні, утеплення фасаду будинку, заміна дерев’яних вікон та дверей на металопластикові.

детальніше »
19.07.2018 | 16:37

Прийом громадян у гірських селах

 

Сьогодні, 19 липня, голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай провів прийом громадян населених пунктів Брестівської сільської ради.

Прийом відбувся у клубі села Лецовиця, і стан будівлі закладу культури став одним з перших питань, порушених перед очільником району.

«Фінансування, що виділяється для закладів культури з районного бюджету не дозволяє проводити капітальних ремонтів установ, а більшість клубів та бібліотек  району десятиліттями не бачили ремонту і перебувають у незадовільному стані, - констатує Сергій Гайдай, - єдиний вихід – залучення коштів з альтернативних джерел, зокрема, з державного бюджету. Підтримкою держави у таких випадках є Державний фонд регіонального розвитку. Розраховуємо також і на кошти з Резервного фонду з ліквідації наслідків стихійних лих, адже у списку об’єктів, що найбільше постраждали від ливневих дощів та буревію в червні цього року – й два заклади культури, у яких сильно пошкодило покрівлі, затопивши приміщення».

детальніше »
18.07.2018 | 16:35

 

Мукачівській РДА відбулося засідання комісії з питань погашення заборгованості заробітної плати. Головував на засіданні комісії перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич.

На засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат та податкового боргу і районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення,  забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати були запрошені керівники та представники підприємств, які мають заборгованість по виплаті заробітної плати.

детальніше »
16.07.2018 | 10:52

Прийом у гірському селі

 

Прийом громадян з особистих питань у населених пунктах Бабичівської сільради здійснив перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич.

Найперше питання, яке порушили мешканці сіл Бабичі та Ділок, стосувалося ремонту частини дороги. Адже частково дорога відремонтована за кошти Державного резервного фонду з ліквідації стихійного лиха, так як постраждала внаслідок паводку. Варто зазначити, що населені пункти даної сільради мають статус гірських.

Також розглянули питання щодо роботи громадського транспорту.  Йшлося про догляд за узбіччями доріг, вкритих кущами деревами, вітки яких погіршують огляд  автошляху та зачіпають автобус під час руху. Як зазначив Василь Маринець, це питання вирішать спільними зусиллями двох сільрад Брестівської та Бабичівської.

детальніше »
11.07.2018 | 11:43

128 окрема гірсько-штурмова бригада святкує 96- ту річницю з дня створення

 

Голова Мукачівської районної державної адміністрації Сергій Гайдай привітав 128 окрему гірсько-штурмову бригаду з 96-ою річницею від дня її створення.

“Війна привчає цінувати саме людей, а не речі – найбільше”, з цими словами очільник Мукачівщини звернувся до всіх присутніх військовослужбовців. “З перших днів 2014 року батальйонна тактична група, до складу якої входить підрозділ 128 бригади, зайшла на Луганщину, ісьогодні вона захищає Україну у війні з російським агресором на Донбасі”, - зазначив Сергій Володимирович.

детальніше »
11.07.2018 | 11:41

 
Черговий прийом громадян провів голова Мукачівської районної державної адміністрації Сергій Гайдай. За допомогою у вирішенні проблемних питань, а саме: заміна педагогічного працівника в Новодавидківській ЗОШ; отримання матеріальної допомоги згідно програми «Турбата»; отримання безкоштовних ліків для лікування; підвищення тарифів на здійснення перевезення пасажирів і багажу у транспорті приміського сполучення; нарахування субсидій на оплату житлово-комунальних послуг з урахуванням змін до чинного  законодавства; отримання путівок з метою оздоровлення, мешканці Мукачівщини звернулись до очільника району. детальніше »
10.07.2018 | 16:52

Нарада щодо проведення ремонту доріг на Мукачівщині

 
Голів Кольчинської, Бобовищенської, Верхньокоропецької, Верхньовизницької, Великолучківської, Страбичівської, Ракошинської, Яблунівської, Сернянської сільських та селищних рад зібрав цими днями на нараду голова Мукачівської районної державної адміністрації Сергій Гайдай для обговорення питань щодо проведення капітального ремонту доріг районного значення. Представники вищевказаних сільських рад обговорили з очільником району підготовку та оголошення тендерів на поточний та капітальний ремонт доріг місцевого значення,  питання розробки проектно-кошторисної документації та підготовку документів по проектах, які будуть реалізовуватись за рахунок коштів державного резервного фонду. Гайдай С.В. подякував сільським головам за плідну співпрацю та довів до відома присутніх, що оголошено тендер на ремонт доріг в напрямку (В. Добронь - Мукачево) – Баркасово; Лалово – Зубівка. Завершено розробку проектно-кошторисної документації капітального ремонту доріг до (Крите – Мукачево) – Н. Давидково; під’їзд до села Великі Лучки. детальніше »
10.07.2018 | 16:42

Актуальні проблеми Мукачівщини

 
Голова Мукачівської районної державної адміністрації Сергій Гайдай, провів організаційну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району. Обговорили, зокрема, актуальні питання та проблеми, а саме: підготовку та оголошення тендерів на поточний та капітальний ремонт доріг місцевого значення; аналіз показників роботи туристичної галузі району; проведення поточних та капітальних ремонтів у ЗОШ та ДНЗ району; формування збірної Мукачівського району для участі у Всеукраїнському фестивалі рибалок та сплаву на байдарках по річці Тиса серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, вадами слуху, вадами розумового та фізичного розвитку; підготовку до опалювального сезону 2018-2019 років комунальних закладів району; актуальні проблеми впровадження медичної реформи в Мукачівському районі. детальніше »
05.07.2018 | 14:14

Прийом громадян в селі Бобовище

 
В рамках виїздного прийому громадян голова Мукачівської районної державної адміністрації Сергій Гайдай відвідав село Бобовище, де поспілкувався з його мешканцями. Жителів села звернулись з проблемою побудови мосту через струмок; вирішення питань пенсійного забезпечення; виділення матеріальної допомоги на лікування в рамках районної програми «Турбата» та надання допомоги в врегулюванні земелиних питань. З головою сільської ради Володимиром Козаком очільник району обговорили питання підготовки до етнофестивалю «Червоне гроно», який вже втретє проходитиме в селі Бобовище. детальніше »
04.07.2018 | 16:50

Шановні працівники поліції!

 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня Національної поліції України!

Сьогодення вимагає від вас постійного вдосконалення своїх знань, вмінь і навичок, здатності приймати оптимальні рішення у складних ситуаціях, а не рідко і ризикувати власним життям задля забезпечення громадського прядку та спокою в державі.

Ви обрали для себе дійсно нелегку, але мужню і почесну професію –стояти на варті інтересів держави і суспільства. І сьогодні демонструєте високий професіоналізм та мужність, не шкодуючи сил і здоров’я, сумлінно виконуючи свій громадянський обов’язок.

Щиро бажаю Вам міцного здоров’я, сімейного тепла, благополуччя, успіхів та наснаги у професійній діяльності.

 

З повагою голова Мукачівської районної державної адміністрації С. Гайдай

детальніше »
03.07.2018 | 14:38

Позачергова нарада з представниками ромських поселень

 

В малому залі райдержадміністрації відбуласьнарада за головуванням очільника Мукачівської районної державної адміністрації Сергія Гайдая, за участі першого заступника райдержадміністрації Андрія Данканича, керівника Мукачівської місцевої прокуратури Олександра Братюка, начальника районного відділення поліції Мукачівського відділу поліції ГУНП Юрія Огняника, начальника управління соціального захисту населення Мукачівської РДА Олександра Немйо з представниками ромського населення, начальниками управлінь, відділів та служб району, головами сільських та селищних рад, на території яких проживає ромське населення.

детальніше »
03.07.2018 | 14:28

Нарада з перевізниками

 

Перший заступник голови Мукачівської районної державної адміністрації Адндрій Данканич провів нараду з перевізниками району Предметом обговорення на нараді стало підняття тарифів на здійснення пасажирських перевезень у напрямку Мукачево – В. Визниця. Представники громади звернулися за розясненняпричин подорожчання тарифів в громадському транспорті, та вимогою їх обґрунтування. Диспетчер диспетчерської служби ДП пасажирських перевезень Степан Хайнас зазначив, що відповідно до внесених змін, Кабінет Міністрів України виключив із повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів місцевих рад регулювання «тарифів на перевезення пасажирів і багажу автобусами, які працюють у звичайному режимі руху, в приміському та міжміському внутріобласному сполученні».

детальніше »
Усього: 1827
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>
Усього: 1827