Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

17.04.2018 | 10:01

Про безпеку на водних об’єктах говорили у Мукачівській РДА

 

Сьогодні, 17 квітня, в.о. голови Мукачівської РДА Андрій Данканич провів нараду з питань підготовки до купального сезону та безпеки відпочинку на водних об’єктах.

Як доповів представник Мукачівського МУВГ Василь Матій, на території Мукачівського району нараховується 53 водні об’єкти, з них: 38 ставків, 4 водосховища, 8 пожежних водойм. На балансі МУВГ знаходяться 4 водосховища:

детальніше »
16.04.2018 | 15:53

 

У 2018 році Мукачівська РДА прийняла на баланс дороги районного значення, райрада затвердила «Програму будівництва, капітального, поточного ремонту, реконструкції та утримання доріг Мукачівського району на 2017-2021 рр.», продовжується фінансування ремонтів доріг за рахунок так званого митного експерименту.

Про перспективи ремонту доріг у Мукачівському районі, розподіл фінансування та якість робіт розповів очільник району Сергій Гайдай у коментарі одному з місцевих ТРК.

Керівник району зазначив, що з Дорожнього фонду державного бюджету виділено 18 мільйонів гривень, з яких 13 – на капітальний ремонт, 5 – на середньо-поточний. На запитання журналіста як розподілять кошти, та чи вистачить на всі критичні ділянки району, голова Мукачівської РДА відповів:

детальніше »
16.04.2018 | 15:51

Мукачівщина – Іршавщина: придорожній знак оновлено

 

Придорожні знаки, як вказують на територіальну межу районів, - важлива частина дорожньої інфраструктури. Побудовані в одній з малих архітектурних форм, знаки служать проїжджим для визначення меж району, виконують функцію вказівників. Мають придорожні вказівники і  естетичне навантаження, тому їхній зовнішній вигляд не повинен залишатися поза увагою.

Такої думки дотримуються і керівники двох сусідніх районів: Мукачівського та Іршавського.

Сергій Гайдай спільно зі своїм колегою Олександром Горіним  ініціювали та фінансово підтримали відновлення знаку, який визначає межі адміністративних одиниць.

детальніше »
14.04.2018 | 15:47

Мукачівщина – без сміття:загальний суботник відбувся в районі

 

Сьогодні, 14 квітня, 300 державних службовців, працівників державних установ та відомств Мукачівщини вийшли на загальне прибирання.

Нагадаємо, відповідно до Розпорядження голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая № 153 від 15.03.2018 р. «Про благоустрій територій населених пунктів», на Мукачівщині провели загальний суботник. Весняна толока відбулася в рамках щорічної загальнодержавної акції «За чисте довкілля».

Координував проведення Дня благоустрою в.о. голови Мукачівської РДА Андрій Данканич. Відповідальними по напрямках були: заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів та керівник апарату РДА Олександр Чекан.

детальніше »
11.04.2018 | 14:21

День благоустрою відбудеться на Мукачівщині

 

Відповідно до Розпорядження голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая  № 153 від 15.03.2018 р. «Про благоустрій територій населених пунктів», на Мукачівщині проведуть загальний суботник. Екологічна акція відбудеться у суботу, 14 квітня.

Координує підготовку до проведення дня благоустрою в.о. голови Мукачівської РДА Андрій Данканич. Який провів сьогодні, 11 квітня, організаційну нараду за участю керівників структурних підрозділів РДП, служб та відомств району.

Під час наради було закріплено об’єм робіт за відповідними структурними підрозділами або службами району, узгоджено графіки вивезення сміття до полігону.

детальніше »
10.04.2018 | 14:09

Мукачівщина - в числі кращих щодо реалізації урядової програми «Доступні ліки», - Сергій Гайдай

 

Мукачівський район на 100 відсотків використав кошти, передбачені  в 2017 році державою для реалізації Урядової програми «Доступні ліки». Понад 43 тисячі мешканців району отримали безкоштовні медикаменти.

Про це нещодавно заявив голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, виступаючи зі звітом «Про здійснення Мукачівською райдержадміністрацією повноважень, делегованих їй Мукачівською районною радою».

«Центром  перинної медико-санітарної допомоги району укладено договори з 23 аптеками, медпрацівниками проведено величезну роз’яснювальну роботу серед населення, - зазначає Сергій Володимирович, - одним словом, медики району ефективно спрацювали для того, аби громадяни отримали безкоштовні медикаменти за Урядовою програмою».

Керівник району зазначив, що пріоритетним напрямком у реалізації програми, над яким працює Центр ПМСД під керівництвом головного лікаря Вікторії Лані, - це наближення мережі аптек до пацієнта.

детальніше »
10.04.2018 | 14:07

Юнаки з Мукачівщини виконають свій чоловічий обов’язок

 

Юнаки з Мукачівщини виконають свій чоловічий обов’язок

Перша  весняна відправка юнаків на строкову службу відбулася сьогодні, 10 квітня, з Мукачівського об’єднаного військового комісаріату.

Сімнадцять призовників, з яких 15 – мешканці Мукачівщини, 2 – міста Мукачева, - від сьогодні  солдати строкової служби Збройних Сил України.

Відправка відбулася в урочистій обстановці. До юнаків звернувся військовий комісар Ігор Гусєв, який провів короткий інструктаж щодо подальших дій, а також представив гостей, що прийшли побажати юнакам успішної служби.

детальніше »
10.04.2018 | 14:05

На території Ракошинської сільської ради відремонтують 2 обласні дороги місцевого значення

 

В межах Ракошинської сільської ради цьогоріч відремонтують дві обласні дороги місцевого значення. Про це повідомив голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай у коментарі одному з місцевих телеканалів.

За словами керівника району, це будуть наступні автошляхи:

1. Червеньово - Великі Лучки – Гать:  автомобільний шлях довжиною 23,5 км, проходить через села Червеньово, Домбоки (Ракошинська сільська рада), Великі Лучки, Страбичово, Жнятино

2. Середнє - Лінці - Шкуратівці – Ракошино; автомобільний шлях довжиною 23,4 км, обласна дорога місцевого значення. Починається в селищі міського типу Середнє на перетині з М06, проходить через села Лінці, Пацканьово, Шкуратівці, Медведівці, Кальник, Бенедиківці (Ракошинська сільська рада).

детальніше »
06.04.2018 | 08:50

 

детальніше »
05.04.2018 | 08:46

З мешканцями села Горонда спілкувався очільник району Сергій Гайдай

 

P1330818.JPGЧерговий виїзний прийом громадян очільник Мукачівщини Сергій Гайдай провів у селі Горонда. Працівники бюджетних установ, сільські депутати, громадяни піднімали перед керівником Мукачівської РДА ряд актуальних для громади питань.

Відтак, потребує уваги сфера культури. Як зазначила керівник БК с. Горонда Марія Логай, у приміщеннях, де працюють гуртки, потрібно провести ремонт.

Культура, на жаль, фінансується по залишковому принципу, - зазначає Сергій Гайдай, - але це не означає, що проблематика залишиться без уваги. Для цього постійно працюю над залученням альтернативних джерел фінансування, допомоги з боку благодійних організацій та грантових фондів».

детальніше »
04.04.2018 | 11:26

Планову нараду провів голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай

 

Сьогодні, 04 квітня, в Мукачівській РДА відбулася організаційна нарада під керівництвом очільника району Сергія Гайдая.

У нараді взяли участь: перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів, начальники управлінь, відділів та структурних підрозділів адміністрації, керівники служб та відомств району.

Керівники служб та управлінь доповідали про стан справ та існуючу проблематику, якщо така має місце.

Зокрема, заслухали інформацію головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги  району  Вікторії Лані, яка доповіла про хід медичної реформи в первинній ланці.

детальніше »
04.04.2018 | 11:24

Прийом громадян провів голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай

 

З мешканцями району спілкувався голова Мукачівської РДА Сергій Володимирович Гайдай під час особистого прийому громадян. Відтак, керівник району провів прийом в адмінбудівлі адміністрації, після завершення якого здійснив виїзд до села Н.Давидково, де продовжив спілкування з мешканцями населеного пункту.

До керівника району  громадяни зверталися з багатьма різноплановими питаннями, зокрема, йшлося про затяжні межові суперечки, питання систематичного підтоплення дврогосподарства у зв’язку з неправильним розташуванням придорожніх кюветів. Хоча дані питання знаходяться у площині компетенції органів місцевого самоврядування, головою адміністрації було прийнято рішення щодо кожного індивідуального випадку. Здебільшого, це комісійне обстеження проблематики на місці  із залученням відвідних фахівців, а також вирішення питань шляхом перемовин та знаходження компромісних рішень.

детальніше »
03.04.2018 | 16:37

«Румунія-Україна 2014-2020»: про співпрацю в транскордонному форматі говорили в Мукачівській РДА

 

Голова Мукачівської  РДА Сергій Гайдай провів робочу зустріч щодо участі в транскордонному проекті «Румунія-Україна 2014-2020».
Розмова відбулася у форматі консультацій, а головним акцентом було напрацювання позитивної практики з реалізації грантових проектів.

Участь у нараді взяли: перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, начальник управління економічного розвитку й торгівлі Ігор Яворський, начальник відділу з питань європейської інтеграції, зовнішньоекономічних  зв’язків та туризму  Василь Шкріба.

детальніше »
30.03.2018 | 15:23

 

Вітання голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая вірникам Римо-католицької та Реформатської Церков з Воскресінням Христовим Щиро вітаю вас та ваші родини з Великоднем!

Нехай це величне свято зігріє серце світлими почуттями надії і любові, дарує щастя та добро. Бажаю Вам радості, здоров'я, добробуту і благополуччя, Божої Благодаті!

ХристосВоскрес!

Воістину Воскрес!

Зповагою

Голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай

детальніше »
30.03.2018 | 15:18

Нараду з інспекторами ВОС провів перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич

 
Сьогодні, 30 березня, перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич провів нараду з працівниками селищ та сіл району, які відповідають за ведення військового обліку призовників (інспектори ВОС). На робочу зі струч були запрошені інспектори ВОС тих органів місцевого самоврядування, в яких  дана ділянка роботи потребує покращення, зокрема: с. Брестів, с.В.Визниця, с. Бистриця, с. В.Лучки, с. Жуково, с. Завидово, с. Ключарки, с. Копинівці, с. Кольчино, с. Н.Давидково, с. Пістрялово, с. Пузняківці, с. Станово, с. Яблунево. детальніше »
Усього: 1733
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>
Усього: 1733