Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

21.06.2018 | 10:09

“Мати-Героїня”– почесне звання в Україні

 

За материнську самовідданість, народження та зразкове виховання дітей, забезпечення умов для їх всебічного розвитку Добош Магдалині Іванівні матері семи дітей, мешканці смт. Чинадійово Мукачівського району указом Президента України, від 11.05.2018 року №121/2018 вручено посвідчення та нагрудний знак до почесного звання України Мати-Героїня.  Державною нагородою багатодітну матір від імені Президента України  та за дорученням голови обласної державної адміністрації нагороджували виконуючий обов’язки голови Мукачівської районної державної адміністрації Данканич Андрій Андрійович спільно з начальником управління соціального захисту населення НемйоОлександром Олександровичем.

детальніше »
21.06.2018 | 09:31

Влада на всіх рівнях повинна працювати консолідовано, аби допомогти людям

 

P1360460.JPGВлада на всіх рівнях повинна мати конструктивну позицію, результатом якої стане дієва допомога людям. На цьому наголошує голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, зокрема, щодо вирішення питання компенсації постраждалим внаслідок зсуву ґрунту в смт. Кольчині.

Нагадаємо, 10 травня в смт. Кольчині внаслідок зсуву ґрунту зруйновано два будинки, неможливо проживати у третьому. Без даху над головою залишилася молода родина з двома маленькими дітьми та господарка зруйнованого будинку. У третьому будинку ніхто не проживав.

«Невідкладно спрацювали аварійні служби, були проведені всі технічні та організаційні роботи селищною радою, яку очолює Микола Дуб та підрозділами адміністрації, - коментує очільник району, - на останній сесії облради депутатом від даного округу Олексій Баранюком подано запит щодо виділення грошової компенсації».

Зазначимо, необхідні документи з боку Мукачівської РДА, затверджені комісією з ТЕБ та НС, були невідкладно передані до Закарпатської ОДА. Загальна сума збитків складає 1750 000 грн.

Відтак, відповідно до запиту, який під час сесії обради озвучив голова крайового парламенту Михайло Рівіс, депутат Олексій Баранюк звертається до Закарпатської ОДА щодо виділення грошової компенсації постраждалим.

«Дане питання також розглянуть депутати обласної ради, - додає Сергій Володимирович, - сподіваємося на конструктивну позицію народних обранців, адже тільки за тісної співпраці влади, депутатів всіх рівнів ми зможемо компенсувати постраждалим втрачене  майно та повернути життя людей до нормального русла».

Варто додати, що постраждалі також отримають матеріальну допомогу по 10 тисяч гривень за кошт районного бюджету та в рамках дії районної програми «Турбота». Таке рішення прийняли депутати Мукачівської районної ради під час роботи 10-ї сесії сьомого скликання, що відбулася 14 червня. 

Дане питання залишається на особистому контролі голови Мукачівської РДА С.Гайдая до його вирішення.

детальніше »
20.06.2018 | 10:13

Профілактика дитячих захворювань Мукачівщини

 

У малому залі Мукачівської районної державної адміністрації відбулась сьогодні, 21.06.2018 року нарада з завідуючими та лікарями-педіатрами лікувально-профілактичних закладів Мукачівського району за участі виконуючого обов’язки голови Мукачівської РДА Андрія Данканича та головного лікаря ЦПМСД Мукачівського району Вікторії Лані.

З презентацією на тему «Функціональні розлади травлення у дітей раннього віку» виступила представник фірми «Берлін-Хемі» Маряна Шкріба.

Районний педіатр “Центру первинної медико-санітарної допомоги району” Олеся Балега зауважила що рівень інфекційної захворюваності за 2018 рік серед дітей Мукачівського району складає всього 132 випадки з них 104 випадки захворюваності на кір. Лікувальні заклади Мукачівщини в повному обсязі забезпечені імунобіологічними препаратами за рахунок державного забезпечення та гуманітарної допомоги.

В. Лані, головний лікар району наголосила, що дуже важливо виконати план щеплень з метою профілактики і смертності дітей Мукачівського району. Навела міжнародну статистику про загальну дитячу смертність населення планети від інфекційних захворювань.

детальніше »
19.06.2018 | 10:04

Нарада з керівниками служб, установ, організацій району

 

 Робочий тиждень в Мукачівській РДА розпочався  нарадою, яку провів виконуючий обов’язки голови Мукачівської районної державної адміністрації Андрій Данканич з керівниками структурних підрозділів, служб, установ та організацій району. Обговорили зокрема питання щодо підготовки до опалювального сезону 2018-2019 років в установах освіти, культури та медичних закладах району.

З урахуванням раптового погіршення погодніх умов на території Мукачівщини, окрему увагу на нараді приділили питанню безперебійного електро та газопостачання в оздоровчі заклади району.

Не оминули увагою і призначення субсидій для населення Мукачівського району. Значна частина населення з урахуванням внесених змін до чинного законодавства України не отримають субсидій для оплати житлово-комунальних послуг, зазначив Олександр Немйо начальник управління соціального захисту населення.

Іван Щубер начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, запобігання і виявлення корупції, оборонної та мобілізаційної роботи наголосив, що перевірки військового обліку в сільських та селищних радах військовозобов’язаних і призовників проводяться відповідно до розпорядження голови, регулярно і систематично. Військовий облік відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України № 921.

детальніше »
15.06.2018 | 09:47

Заходи по ліквідації наслідків надзвичайної події 12.06.2018 року

 

В наслідок надзвичайної події, яка викликана сильними зливами, градом та шквальним вітром проведено засідання оперативного штабу районної комісії з питань ТЕБ та НС під головуванням виконуючого обов’язки голови Мукачівської районної державноїадміністрації Андрій Данканич за участі заступника райдержадміністрації Олександра Богіва, начальника управління економічного розвитку і торгівлі Мукачівської РДА Ігора Яворського, начальника фінансового управління райдержадміністрації Інни Бисаги, начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури Мукачівської районної державної адміністрації Віктора Кабацій, начальника Мукачівського міжрайонного управління водного господарства Михайла Мікуланінця, начальника Мукачівського міськрайонного відділу УДСНС Євгена Мисло, головний спеціаліст Мукачівського міськрайонного відділу УДСНС Романа Матьківського, завідувача юридичного сектору Мукачівської РДА Оксани Хоми, інженера з охорони праці та техніки безпеки райдержадміністрації Василя Маняка, головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури Мукачівської районної державної адміністрації Марини Дорогі.

Учасники засідання обговорили наслідки складних погодних умов, які спричинили значні ушкодження доріг місцевого значення та об’єктів інфраструктури Мукачівського району: автодорога Бобовище – Ільківці; автодорога Копинівці – Ростов’ятиця; дах клубу села Дубино; дах клубу села Пузняківці; берегоукріплення в селі Станово (поблизу ДНЗ) та дах дошкільного навчального закладу села Лалово.

Визначили першочергові заходи по ліквідації наслідків надзвичайної події 12 червня 2018 року. Дано доручення відповідним структурним підрозділам спільно з виконкомами сільських рад на проведення розрахунків збитків в наслідок інтенсивних дощів, граду та шквального вітру.

детальніше »
13.06.2018 | 09:43

У населених пунктах Мукачівщини підраховують збитки, нанесені негодою

 

P1390479.JPGНегода, що вирувала на Закарпатті, не оминула й Мукачівщину. Найбільше від сильної зливи постраждали дороги зі щебеневим покриттям у сільських населених пунктах. Надмірна кількість опадів перетворила дороги на річки, вода просто вимила верхній шар щебеню,винесла дрібнішу фракцію каменю на узбіччя, утворивши глибокі вимоїни.

Також шквальним вітром, градом було пошкоджено кілька об’єктів бюджетної сфери. Зокрема, це ДНЗ,школи, клуби, покрівлі яких не вціліли після дощу з градом.

детальніше »
11.06.2018 | 09:16

Про здійснення державної політики у сфері протидії людьми говорили у Мукачівській РДА

 

У Мукачівській РДА відбувся круглий стіл на тему: «Здійснення громадського контролю щодо формування та реалізації державної політики у сфері протидії людьми в Закарпатській області».

Тематична зустріч відбулася за участі: в.о. голови Мукачівської РДА Андрія Данканича, депутата Закарпатської облради Андрія Вишняка, головного спеціаліста відділу з питань сім'ї, оздоровлення дітей та запобігання сімейного неблагополуччя Департаменту соціального захисту ЗОДА Василя  Савчина, керівника Закарпатської громадської жіночої організації (ЗГЖО) «Веста» Інни Сабадош. У роботі круглого столу взяли участь начальники управлінь, служб, відомств, які реалізовують державну політику у сфері протидії торгівлі людьми, представники громадських організацій, ювенальної поліції та Мукачівського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

детальніше »
08.06.2018 | 09:24

Вітання для Мукачівського прикордонного загону

 

Мукачівський прикордонник загін відзначив одразу дві святкові події: День прикордонних військ та 74 річницю загону. З цієї нагоди привітав прикордонників і голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай.

Окремих святкових заходів військові не влаштовували, адже кордон потребує постійного пильного нагляду. Відтак, очільник району Сергій Гайдай завітав на організаційну нараду, яку проводив перший заступник начальника прикордонного загону полковник Юрій Небельський.

Участь у заході взяли: начальник відділу  взаємодії з правоохоронними органами, запобігання і виявлення корупції, оборонної та  мобілізаційної роботи Іван Щубер та головний спеціаліст відділу Сергій Козолуп.

Звертаючись до особового складу загону, Сергій Володимирович подякував військовим за нелегку й відповідальну службу по охороні держаних рубежів.

детальніше »
07.06.2018 | 09:18

Міжнародному Дня захисту дітей присвятили легкоатлетичний крос на Мукачівщині

 

Легкоатлетичний крос завершив цикл святкових заходів до Дня захисту дітей на Мукачівщині. Змагання відбулися 07 червня на стадіоні у селі Іванівці. На дистанціях забігу змагалися 9  шкільних команд у двох вікових категоріях з сіл: Бобовище, Горонда, В.Коропець, Залужжя, Зняцево, Клячаново, Лохово, Ракошино, Чинадієво.

Традиційно, спортивний захід розпочався урочистим підняттям прапору України під виконання Гімну України. Відтак, була представлена кожна команда – учасник змагань.

Привітати юних спортсменів прийшли поважні гості, серед яких: очільник Мукачівщини Сергій Гайдай, голова Івановецької сільради Михайло Мишкулинець, начальник управління освіти, молоді, спорту Світлана Кешеля, начальник відділу молоді й спорту Олександр Корж.

детальніше »
06.06.2018 | 08:46

Ремонт доріг загального користування місцевого значення Мукачівського району.

 

Мукачівська райдержадміністрація спільно з сільськими радами розробила «Програму будівництва, капітального, поточного ремонту, реконструкції та утримання доріг Мукачівського району на 2017-2021 роки». Більшість сільських рад активно долучилася до розробки проектно-кошторисних документацій  про що наголосив начальник управління економіки Мукачівської РДА Ігор Яворський на нараді з питань розробки проектно-кошторисної документації на ремонт доріг місцевого значення при першому заступнику голови Мукачівської районної державної адміністрації Андрію Данканичу. Окремі сільські та селищні ради готові взяти участь у співфінансуванні робіт по капітальному та поточному середньому ремонту доріг району. Крім цього на дані роботи передбачається виділення коштів за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

Також Ігор Володимирович проінформував першого заступника голови Мукачівської РДА Андрія Данканича щодо підготовки до оголошення  відкритих торгів на закупівлю послуг щодо ремонту доріг загального користування місцевого значення

детальніше »
06.06.2018 | 08:42

Одне з найбільших промислових підприємств Мукачівщини планує створити житловий фонд для працівників

 

ТДВ «Мукачівський машинобудівний завод» може стати першим підприємством, яке будуватиме житло для своїх працівників. Про такі наміри зазначив директор заводу Володимир Фомін під час зустрічі з першим заступником голови Мукачівської РДА Андрієм Данканичем.

Ідея забезпечити житлом своїх працівників має в собі раціональну складову, адже підприємство, яке проходить непростий шлях відродження виробничих потужностей, запрошує висококваліфікованих спеціалістів з всіх куточків України. Відтак, постає питання зацікавити фахівців, щоб вони залишалися працювати на підприємстві. Для максимальної соціалізації, окрім гідних умов праці, потрібні комфортні умови проживання. Одним з шляхів вирішення проблеми є  давно занедбаний спосіб – створення власного житлового фонду підприємства на користь його працівників.

детальніше »
05.06.2018 | 08:47

Про життя без бар’єрів говорили у Мукачівській РДА

 

У Мукачівській РДА відбулося засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної  інфраструктури.

Головував на засіданні комітету перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич.

Зазначимо, окрім представників відповідних управлінь, служб та структурних підрозділів, до складу комітету входять представники громадських організацій, зокрема тих, які захищають інтереси мало мобільних груп населення. Так, участь у засіданні комітету взяв голова Мукачівського міськрайонного товариства інвалідів вазо-моторної системи "Криниця"  Володимир Кобин.

детальніше »
05.06.2018 | 08:40

Дерев’яну церкву святого Дмитра у Вільховиці внесено до Державного реєстру нерухомих пам’яток України

 

Сакральну пам’ятку Мукачівщини -  дерев’яну церкву Святого Дмитра (XVIII століття, 1910 рік) внесено до Державного реєстру нерухомих пам’яток України. Відповідну Постанову прийнято на засіданні Уряду 23 травня.

Відновідно до документу, До Державного реєстру нерухомих пам’яток України внесено 42 об’єкти культурної спадщини за категорією національного значення, в тому числі 39 об’єктів – Закарпатської області.

Пам’ятки культурної спадщини, що увійшли до постанови Кабінету Міністрів України, рекомендовані наказами Міністерства культури України для внесення до Державного реєстру нерухомих пам’яток України за категорією національного значення як такі, що відповідають встановленим критеріям.

детальніше »
04.06.2018 | 09:23

Організаційна нарада відбулася в Мукачівській РДА

 

Сьогодні, 04 червня, в Мукачівській РДА відбулася організаційна нарада під керівництвом очільника району Сергія Гайдая.

У нараді взяли участь: перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів, начальники управлінь, відділів та структурних підрозділів адміністрації, керівники служб та відомств району.

детальніше »
31.05.2018 | 16:53

Виїзний прийом громадян провів очільник району Сергій Гайдай

 

Черговий виїзний прийом громадян провів керівник Мукачівської РДА Сергій Гайдай. Цього разу очільник району спілкувався з мешканцями угорськомовних сіл Сернє та Баркасово. Зазначимо, виїзд голови району до Сернянської сільради відбувся спільно з начальником Мукачівського районного відділення поліції Юрієм Огняником.

До керівника району мешканці сіл зверталися з актуальними проблемами. Зокрема, мама-вихователь  дитячого будинку сімейного типу (ДБСТ) клопотала про житло для повнолітньої вихованки, яка покидає прийомну родину, але не має власного майна.

детальніше »
Усього: 1801
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>
Усього: 1801

Новини

Всі новини >>