Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Новини

28.04.2017 | 14:18

Чорнобильський біль… 31-у річницю трагедії відзначили на Мукачівщині

Цими днями Україна згадує ті страшні події в далекому 1986-у році – аварію на чорнобильській атомній станції,та згадує тих, хто віддав своє життя за наше щасливе майбутнє.

Мукачівщина також вшанувала своїх героїв, живих свідків тих жахливих подій та помянула тих, кого вже немає в живих.

27 квітня в парку Слави селища Чинадійово, де встановлено пам’ятний знак ліквідаторам катастрофи, відбувся мітинг-реквієм з нагоди відзначення 31-ї річниці аварії на ЧАЕС.

Віддати шану ліквідаторам прийшли керівники району, голови сільських та селищних рад, працівники закладів освіти і культури району та актив селища.

Так, зі словами подяки до присутніх учасників ліквідації наслідків чорнобильської аварії звернулися голова Мукачівської районної ради Іван Михайло, заступник голови Мукачівської райдержадміністрації Олександр Богів та селищний голова Іван Мошак. Вони подякували ліквідаторам за їх подвиг, за ту страшну ціну, яку було заплачено для безпеки майбутніх поколінь, за їх безстрашність та героїзм.

Далі до своїх побратимів та очільників району звернувся голова Мукачівської районної громадської організації «Союз Чорнобиль України» Мирон Бобуський.Він привітав усіх присутніх, побажав товаришам здоров’я, сили духу, мирного неба над головою та впевненості у завтрашньому дні. Звернувся у своєму виступі Мирон Васильович і до представників влади району з проханнями приділяти трохи більше уваги проблемам ліквідаторів та родинам загиблих учасників аварії.

Після урочистостей, священнослужителі української православної та греко-католицької церков відслужили екуменічну панахиду за померлими учасниками ліквідації наслідків аварії.

На закінчення, кожен з присутніх поклав квіти до пам’ятного знаку учасника ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

 

 

 

Новини

Всі новини >>