Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Новини

17.05.2017 | 13:54

Про питання архівного збереження документів поговорили в РДА

Вчора, 16 травня, в Мукачівській райдержадміністрації відбулася чергова організаційна апаратна нарада. Керівник апарату РДА Олександр Чекан разом з начальником архівного відділу адміністрації Оксаною Русин провів зустріч з керівниками відділів апарату та окремих  структурних підрозділів апарату з питань передачі документів в архів.

Почалася нарада з приємної новини – начальник архівного відділу РДА Оксана Русин повідомила присутніх про подарунок угорського уряду – старовинний архівний документ - «Привілейована грамота 1836 року» про надання права Березькій жупі користуватися печаткою.  Це печатка підтвердження самостійну правову юрисдикцію Березького комітату – це видання приклад плідної та старанної роботи архівістів. Це памя’тний подарунок від представників влади іноземної делегації  архівному відділу райдержадміністрації, який наразі зберігається в Закарпатському обласному архіві, в місті Хуст.

Далі, було розглянуто ряд робочих питань. Так, Оксана Василівна надала методичну і практичну допомогу в питаннях ведення діловодства, складання номенклатури справ, впорядкування документів та ведення їх обліку. Особливу увагу присутніми було звернено на порядок ліквідації тих документів, строк зберігання яких минув, і які повинні зберігатися тільки на підприємстві.

Також, цього дня було порушено питання матеріально-технічного стану архіву. За словами Оксани Василівни, стан архіву Мукачівської адміністрації поки що задовільний, проте, у разі децентралізації, коли свою роботу припинять 39 сільських та селищних рад, і всі документи, якими вони зараз користуються перейдуть в архів, виникне гостра необхідність розширення площі архіву, оскільки вже зараз він майже повністю заповнений.

Керівник апарату Олександр чекан запевнив, що ситуація з архівним відділом знаходиться на постійному контролі у керівництва району, і в разі необхідності, всі питання будуть вирішені в найкоротші строки.

Новини

Всі новини >>