Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Новини

18.05.2017 | 12:31

Допомогаємо випускникам знайти своє перше робоче місце.

 

16 травня 2017 року в Мукачівському Державному навчальному закладі «Мукачівський центр професійно - технічної освіти» відбувся Ярмарок вакансій на тему «Будуємо кар’єру разом». Захід було організовано представниками Мукачівської державної адміністрації та фахівцями Мукачівського районного центру зайнятості, за участі представників роботодавців Мукачівщини, а саме: директора товариства з обмеженою відповідальністю «Закарпатська фабрика виробів з деревини» - Будревич Оксани, керівника підприємства «ВІМА» - Марковича Романа та представника Мукачівської райспоживспілки Порохнавець Ганни.

Мета Ярмарку вакансій – сприяння у працевлаштуванні випускників закладу та задоволення потреб роботодавців у вирішенні кадрових питань.

Захід відкрив директор Мукачівського районного центру зайнятості Роман Мельничук. Заступник директора Світлана Кополовець ознайомила студентів та гостей з основними напрямами роботи центру зайнятості, розповіла про механізм пошуку роботи за допомогою служби зайнятості, ознайомила зі станом ринку праці регіону, презентувала послуги служби зайнятості щодо сучасних форм пошуку роботи із використанням комп’ютерних технологій та інтернет сайтів: відео-резюме, відео-вакансію та скайп-співбесіди.

Гості Ярмарки вакансій презентували свої підприємства, розповівши про можливість подальшого працевлаштування випускників закладу, про умови роботи та оплату праці.

На закінчення заходу заступник директора Державного навчального закладу «Мукачівський центр професійно - технічної освіти» Вікторія Місюк наголосила: «Працевлаштування випускників – є однією з головних задач освітнього закладу, і ця робота по здійсненню налагодженню партнерських відносин з підприємствами, установами, організаціями – приведе до успішного працевлаштування. Пряме спілкування майбутніх випускників з роботодавцями стимулює молодь до самоосвіти, всебічного розвитку та відповідальності», - додала вона. Крім того вона подякувала керівництву Мукачівського районного центру зайнятості за організацію такого заходу та висловила свої сподівання, що проведена інформаційно-роз’яснювальна бесіда буде корисна і як результат допоможе випускникам знайти своє перше робоче місце. По завершенні випускники мали можливість задати питання, які їх цікавлять. В ході живого спілкування, роботодавці та молоді люди обмінялися номерами телефонів, домовились про терміни та місця проведення наступних співбесід.

Новини

Всі новини >>