Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Новини

18.05.2017 | 12:33

Підготовка до літнього оздоровлення дітей пільгової категорії триває

Підготовка до літнього оздоровлення дітей пільгової категорії триває

Вчора, 17 травня, здійснено черговий виїзд районної міжвідомчої комісії з питань контролю за роботою дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, склад якої затверджено розпорядженням голови райдержадміністрації від 13.03.2017 №107. На порядок денний було поставлено питання проведення  перевірок дотримання вимог законодавства з організації роботи дитячих закладів оздоровлення та відпочинку у підготовчий період та протягом проведення літньої оздоровчої кампанії у 200017 році.

За наслідками проведеного обстеження закладів по готовності до проведення літнього оздоровлення та відпочинку дітей, дано відповідні вказівки та рекомендації керівникам закладів по усуненню виявлених недоліків:

ТзОВ ,,Водограй” смт. Чинадієво вул. Санаторна, буд. 201- провідним інспектором Мукачівського міськрайонного відділу УДСН в Закарпатській області Прасловим Є. О. рекомендовано провести технічне обслуговування вогнегасників. В цілому, інших вагомих недоліків немає, заклад готовий до проведення літньої оздоровчої кампанії.

1. Оздоровчий табір ,,Білочка” с.Лісарня б/н - начальником відділу за дотриманням санітарного законодавства управління   Держпродспоживслужби в Мукачівському районі Мокрицьким А. І. рекомендовано завершити дезінфекційні заходи. В цілому, інших недоліків немає, заклад готовий до проведення літньої оздоровчої кампанії.

2. ДП Клінічний  санаторій ,,Карпати” с. Карпати, буд. 1- ”- провідним інспектором Мукачівського міськрайонного відділу УДСН в Закарпатській області Прасловим Є. О. рекомендовано провести технічне обслуговування вогнегасників, вказано на відсутність пожежної сигналізації, необхідність проходження керівником закладу навчання з пожежної безпеки;

начальником відділу за дотриманням санітарного законодавства управління   Держпродспоживслужби в Мукачівському районі Мокрицьким А. І. – вказано на необхідність ремонту душових кабін, кімнат, проведення ремонту харчоблоку.

Керівникам закладів рекомендовано, до початку літньої оздоровчої кампанії,  усунути виявлені недоліки.

Новини

Всі новини >>