Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Новини

01.08.2017 | 09:06

В РДА обговорили результати обласної перевірки з військового обліку

Сьогодні, 01 серпня, керівник апарату Мукачівської районної державної адміністрації Олександр Чекан провів з представниками апарату райдержадміністрації, відділу персоналу та відділу взаємодії з правоохоронними органами, запобігання і виявлення корупції, оборонної та мобілізаційної роботи апарату РДА робочу нараду з питань розгляду результатів перевірки стану військового обліку громадян України в Закарпатській області.

Вище згадана перевірка проводилася комісією оперативного командування «Захід» з 13 по 16 червня 2017 рокую. На території Мукачівського району, перевірці підлягали апарат районної державної адміністрації та виконавчий комітет Бобовищенської сільської ради.

В результаті, відповідно до акту перевірки, було встановлено, що функціонування військового обліку громадян України на території Закарпатської області організовано відповідно до вимог законодавства України та інших нормативно-правових актів, але мають місце окремі недоліки та порушення, які потребують усунення.

Саме про виправлення окремих вад, виявлених перевіркою і йшлося на нараді.

Так, начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, запобігання і виявлення корупції, оборонної та мобілізаційної роботи апарату РДА Іван Щубер повідомив, що за результатами перевірки, було розроблено план усунення виявлених недоліків, затверджений головою мукачівської райдержадміністрації, відповідно до якого, в найкоротші строки було виправлено ті погрішності, які знайшли члени комісії та суттєво покращиться стан ведення військового обліку в органах місцевого самоврядування.

В свою чергу, керівник апарату районної адміністрації Олександр Чекан наголосив на необхідності якнайшвидшого доведення до виконкомів сільських та селищних рад, підприємств та організацій виявлені недоліки та завдання щодо їх усунення.

Новини

Всі новини >>