Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Новини

01.08.2017 | 09:06

В РДА обговорили результати обласної перевірки з військового обліку

Сьогодні, 01 серпня, керівник апарату Мукачівської районної державної адміністрації Олександр Чекан провів з представниками апарату райдержадміністрації, відділу персоналу та відділу взаємодії з правоохоронними органами, запобігання і виявлення корупції, оборонної та мобілізаційної роботи апарату РДА робочу нараду з питань розгляду результатів перевірки стану військового обліку громадян України в Закарпатській області.

Вище згадана перевірка проводилася комісією оперативного командування «Захід» з 13 по 16 червня 2017 рокую. На території Мукачівського району, перевірці підлягали апарат районної державної адміністрації та виконавчий комітет Бобовищенської сільської ради.

В результаті, відповідно до акту перевірки, було встановлено, що функціонування військового обліку громадян України на території Закарпатської області організовано відповідно до вимог законодавства України та інших нормативно-правових актів, але мають місце окремі недоліки та порушення, які потребують усунення.

Саме про виправлення окремих вад, виявлених перевіркою і йшлося на нараді.

Так, начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, запобігання і виявлення корупції, оборонної та мобілізаційної роботи апарату РДА Іван Щубер повідомив, що за результатами перевірки, було розроблено план усунення виявлених недоліків, затверджений головою мукачівської райдержадміністрації, відповідно до якого, в найкоротші строки було виправлено ті погрішності, які знайшли члени комісії та суттєво покращиться стан ведення військового обліку в органах місцевого самоврядування.

В свою чергу, керівник апарату районної адміністрації Олександр Чекан наголосив на необхідності якнайшвидшого доведення до виконкомів сільських та селищних рад, підприємств та організацій виявлені недоліки та завдання щодо їх усунення.