Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Новини

03.10.2017 | 10:47

Круглий стіл

Круглий стіл до Дня ветерана відбувся в Мукачівській РДА

Наразі, одним з основних напрямків роботи районної влади й надалі залишається піклування про людей похилого віку. Так, керівництво району, в співпраці з ветеранськими організаціями, систематично працює над розробленням і реалізацією заходів, метою яких є поліпшення здоров’я ветеранів, оптимізація системи соціально-медичної допомоги, задоволення соціальних та культурних потреб, стимулювання громадської активності пенсіонерів.

Також, представники ветеранських громадських організацій постійно долучаються до підготовки та проведення заходів з нагоди відзначення державних свят, визначних дат та пам’ятних подій, пов’язаних з життєдіяльністю Мукачівського району.

Зокрема, вчора, 02 жовтня, в залі засідань Мукачівської РДА активісти ветеранського руху краю взяли участь в круглому столі, присвяченому Дню ветерана та Міжнародному Дню людей похилого віку.

Так, на урочисте зібрання були запрошені члени президії Мукачівської райради ветеранів України, керівники первинних ветеранських організацій та активісти ветеранського руху Мукачівщини. А привітати присутніх зі святом завітало і керівництво району.

Першим, зі словами вдячності, до ветеранів звернувся голова Мукачівської районної ради Іван Михайло. Він подякував присутнім за невтомну працю, неоціненний внесок у розвиток рідної Мукачівщини та всього Закарпаття, і побажав їм здоров’я, Божої Благодаті та життєвої енергії.

Старше покоління цього дня привітав і заступник голови Мукачівської райдержадміністрації Олександр Богів. «Шановні ветерани, прийміть мої щирі вітання з вашим святом. Ви – гідний приклад для наслідування молодшому поколінню. Ваш оптимізм та сила духу є запорукою віри у краще майбутнє. Дякую вам за ваш подвиг, працю та досвід. Щастя вам, міцного здоровя та миру в родинах», - з такими теплими словами звернувся до присутніх заступник голови РДА.

Також, користуючись нагодою, Олександр Ярославович нагородив окремих активістів ветеранського руху Мукачівщини грамотами голови Мукачівської райдержадміністрації Сергія Гайдая.

Почесним гостем зібрання була і член президії райради ветеранів України, головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Мукачівського району Вікторія Лані. Вона також привітала пенсіонерів, і особливу увагу у своєму виступі звернула на медико-санітарне забезпечення людей похилого віку.

На завершення, своїх колег та побратимів привітав і голова Мукачівської районної ради ветеранів України Іван Дмитрович Качур. Він подякував присутнім за спільну багаторічну працю на благо рідного краю. Також, він висловив слова подяки за підтримку та порозуміння і представникам влади району.